Survivor: Cook Islands (Sezon 13)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Też wolałem Parvati w 16 sezonie.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

pokazała wtedy klasę :D a tu raczej nie tą co trzeba taktykę obrała, bo jednak 'sojusz' z głupkowatym Adamem to nie jest szczyt jej możliwości

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6004
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jestem świeżo po finale. Adam odpadł na samym początku - nareszcie. I co? Miałem rację. Po programie miał w dupie Candice. Uch, jak ja go nie znoszę. I co ciekawe, wyczytałem iż Candice otrzymała propozycję udziału w Fans vs. Favorites, ale ją odrzuciła. Czyżby Parvati była jej wymiennikiem? Uch, jak się cieszę, że odmówiła, bo nie zniósłbym jej w trzech sezonach. Cóż, Ozzy wygrał kolejne immunitety. Dogrywka pomiędzy Sundrą a Becky to porażka. Żeby po tylu dniach rozpalić ogień po 2 godzinach, w tym przez godzinę robiąc to zapałkami? Dajcie spokój. Odpadła niestety Sundra, wolałbym ją w finale niż Becky. Potem finał. Jedna z najnudniejszych finałowych rad plemienia. Pytania jury były po prostu głupie. A najgłupsze pytanie wieczoru należy do Jenny: Yul, co jest ważniejsze: strategia czy fizyczność? Naprawdę, mogli wysilić się na lepsze pytania. Wygrał Yul w bardzo wyrównanej walce. Oboje z Ozzy'm zasługiwali na zwycięstwo. Cóż, ja zagłosowałbym chyba na Ozzy'ego. To, co wyprawiał w tym sezonie, było niesamowite. Nie wiem, czemu nie ma go w Heroes. Yul został określony jako jeden z najlepszych strategów, ale nie oszukujmy się, immunitet bardzo mu pomógł, więc trudno mówić tu o czystej strategii. Natomiast Ozzy prawie przez cały czas był w kolejce do odpadnięcia i mimo to przetrwał, dlatego to on dla mnie jest "Survivor'em". Cóż, miejmy nadzieję, że kolejny sezon będzie lepszy.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a który będziesz teraz oglądał?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6004
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Survivor Fiji. Polecacie? Bo ja słyszałem, że to najgorszy sezon wraz z Thailand. Widziałem zapowiedź podczas Reunion Show i mi się w miarę podobała. Jutro mam zamiar zacząć, ale mój internet ostatnio chodzi jakby chciał, a nie mógł, więc nie wiem, jak to będzie :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie polecam :D ja to na końcu ogladałam jak już wszystkie inne sezonu ogladnęłam :wink:
jak przeskoczysz do 15 sezonu to nic nie stracisz :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6004
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Hmmm, cóż, chcę obejrzeć je wszystkie :) W końcu są wakacje. Poza tym lubię wiedzieć, kto jest w all-starsach i jak zaprezentował się w swoim sezonie. Może jakoś przetrwam ten sezon, skoro przetrwałem Tajlandię :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ok. Jak chcesz to oglądaj, ale na własną odpowiedzialność :wink: Mi nie podobał się już sam początek...

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

mi też nie, sami ludzie byli straszni... tylko jedna fajna osoba była ale przz głupi twis odpadął szybko :(

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Czy chodzi ci o tą osobę, o której ja myślę (o kobietę...)

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

dla mnie była jeszcze jedna osoba fajna : )

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 6004
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A Yau Man, który powróci w FvF - czy chociaż on nie jest fajny? Na wikipedii czytałem, że dostał propozycję bycia w HvV, ale ją odrzucił, więc może on będzie ciekawy? Czytałem też, iż okazało się, że większość zawodników w tym sezonie okazała się być wynajętymi aktorami i że wywołało to duży skandal, ale nie wiem, czy to prawda :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

znaczy ja go nei lbuiłam :wink: myślałam o kim innym :D o tej samej osobie co survivorfan :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja Yau lubiłem

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Podział plemion zachęcający, zresztą ciekaw jestem jak będą wyglądały IC przy czterech grupach. Poznam przy okazji słynną Parvati, poza tym ksywa J.P. mnie rozwaliła. Dobrze, że koleś nie zna polskiego:)

Póki co przeczesuję YT w poszukiwaniu tego sezonu, inne są łatwiej dostępne.

Edit: Dobra, znalazłem jakiś hiszpański profil na YT;)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości