Survivor: Micronesia - Fans vs Favorites (sezon 16)

Guest

Post autor: Guest »

Eric nie zachwyci³ strategi±, ale dla mnie by³ bardzo sympatycznym, aczkolwiek ³atwowiernym i naiwnym graczem :wink: Amy w tym sezonie nie by³a tak dominuj±ca jak w Vanuatu i jej eliminacja nie wywo³a³a u mnie ¿adnych wiêkszych emocji. :D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja się zasmuciłem jak odpadała Ami, bardzo ją lubiłem, w s9 i tutaj, ale popełniła kilka błędów i odpadła trochę na własne życzenie

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Kolejny odcinek za mną. Był on bardzo zabawny. W końcu nastąpiło połączenie drużyn. I miała miejsce pierwsza zabawna rzecz - flirt Ozzy'ego z Alexis. Hahaha Amanda zazdrosna i komentarze Cirie na ten temat - cudne :D Nie wiem, czemu Amanda wini Alexis, a nie Ozzy'ego, on jest bardziej nie w porządku. Z odcinka na odcinek coraz mniej lubię Parvati. Bardzo nie lubię jej osobowości. Wprawdzie całą tą sprawę z Elizą rozegrała w miarę uczciwie i powiedziała jej wprost, co o niej myśli, ale w Parvati jest coś takiego, co mnie od niej odrzuca. Amanda o wiele lepiej przy niej wypada. Przynajmniej pokazuje, że ma jakieś emocje i że nie do końca podoba jej się gra na dwa sojusze, a Parvati to taka cold bitch. Kolejna zabawna rzecz to cała historia z fałszywym immunitetem. Eliza jest mądra, od razu skapowała się, że to podróbka. Uwielbiam ją i szkoda, że odpadła. Haha miny Natalie i Alexis i ich przerażenie, gdy Eliza wstała z tą podróbką - bezcenne. Ozzy i jego komentarz, że pracował nad tym cały dzień - myślałem, że padnę. Cały dzień i on stworzył coś tak żałosnego? Chłopie, nie kompromituj się. To już Yau Man zrobił lepszy i bardziej autentyczny fałszywy immunitet, a miał na to niewiele czasu, bo w każdej chwili ktoś mógł go ktoś przyłapać. Zagranie tym fałszywym immunitetem to był świetny ruch ze strony Elizy - w ten sposób pokazała wszystkim, że Ozzy ma immunitet. Mam nadzieję, że teraz wszyscy się od niego odwrócą i zostanie on w piękny, wspaniały, huczny i bardzo dla niego bolesny sposób zblindsidingowany (gdyby się popłakał, byłbym najszczęślliwszy na świecie :D). Eliza niestety odpadła. Może ona też kiedyś jeszcze wróci. Jak dla mnie ona jest już większym Heroe niż Amanda.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Yeah, to był najfajniejszy odcinek jak na razie :) Ozzy w końcu wyleciał i to z hukiem :D Odcinek podobał mi się z wielu względów. Haha ci ludzie są tacy beznadziejni :wink: Ale po kolei. Najpierw moja kochana bidulka Cirie skończyła na Exile. Jakoś sobie jednak poradziła :) Jednak najbardziej humor poprawiła mi walka o immunitet. Najpierw Alexis i Natalie przez przypadek wylatują i nie dostają ciasteczek. Potem James się z nich naśmiewa i co? haha kończy tak samo :D Następnie Jason zawiera najgłuszy pakt o jakim słyszałem, a wszyscy jak małe dzieci krzyżowali palce haha :D No i Cirie znowu kontroluje grę i proponuje zblindsidingowanie Ozzy'ego. Ona jest genialna. Wiem, że niektórzy uwielbiają Parvati i Natalie, ale z tego co jest jak na razie pokazywane, to Cirie nimi kontroluje :D Zobaczymy, jak będzie dalej. Parvati znalazła się w bardzo dobrej pozycji pomiędzy dwoma sojuszami. Ozzy został przez nią zdradzony i w swoich ostatnich słowach zapowiedział, że tego nie daruje, więc Parv straciła jego ewentualny głos. Ozzy i James pewni siebie naśmiewali się z Jason'a. I jeszcze ten komentarz James'a przy oddawaniu głosu: "myślałem, że to ja jestem najgłupszym graczem w historii". A tu nagle takie zaskoczenie hahaha :D I reakcja Elizy genialna :) Ozzy w swoich ostatnich słowach pokazał brak klasy i że mimo wszystko jest kiepskim graczem. Jestem przekonany, że na FTC będzie kierował się urażoną dumą a nie wyborem najlepszego gracza. Nie znoszę takich ludzi. I jeszcze jego słowa, że jako zawodnik z doświadczeniem wie, że powinien ufać swoim sojuszom. Błąd - jako zawodnik z doświadczeniem powinien wiedzieć, że nikomu nie może ufać. Dostał za swoje. Teraz czekam na wyeliminowanie James'a :D

Guest

Post autor: Guest »

Uwielbia³am Elizê w tej edycji. Odpad³a z klas±, pokazuj±c wszystkim kto posiada ukryty immunitet. Konkurs o immunitet z kub³ami by³ cudny. Jeden z najzabawniejszych w historii. :D Ozzy by³ w tej edycji strasznie zarozumia³y, co go zgubi³o. Ten "blindside" by³ poprostu piêkny, bo nie da³o siê na niego patrzeæ w tej edycji. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jason to oficjalnie najgłupszy zawodnik w historii. Jego naiwność jest po prostu śmieszna. Natalie wysłała go na Exile, a on sobie wmówił, że to dlatego, iż mają sojusz. Ona potem pięknie go oszukała. W końcu po raz pierwszy się pokazała jako dobry gracz, jednak... nie lubię jej. To, w jaki sposób mówiła o Jason'ie, pokazało, jaką brzydką ma osobowość. Owszem, prawdą jest, że Jason był głupi i naiwny, ale czemu nazywać go tak brzydko? Parvati powoli przejmuje kontrolę nad grą, aczkolwiek jak dla mnie nadal nie jest jakimś wielkim ciemnym charakterem. Owszem, można uznać ją za Villain, bo oszukała tyle osób z Ozzy'm na czele, ale przecież Cirie też przyłożyła do tego rękę i to w dużym stopniu, a skończyła w Heroes. Parvati po prostu dobrze gra w tą grę i mimo tego, że jej nie lubię, nie uważam jej za jakiś wielki czarny charakter. Myślę, że w historii programu było o wiele więcej znienawidzonych ludzi. Z kolei Natalie dla mnie to Villain i to ewidentnie. Parvati przynajmniej ma szacunek dla innych. I trzeba jej przyznać, że prowadzi też dobrą grę socjalną - z Elizą zagrała otwarcie i teraz z James'em też mówiąc mu, że chce dojść do finału z kobietami. James wprawdzie jest obrażony na nią i na TC powiedział jury, że to Parv zdradziła Ozzy'ego. Myślę więc, że Parv straciła już ewentualne dwa głosy. Amanda z kolei po raz kolejny zaczyna przyjmować swoją strategię "bycia winną". W Chinach kosztowało ją to wiele, przegrała. Jeśli to się powtórzy, nie widzę dla niej szans. Alexis i Eric w tym odcinku byli niezauważalni. Jason został zblindsidingowan'y i odpadł tak jak Ozzy z ukrytym immunitetem w kieszeni. Jako fan programu powinien wiedzieć, że nie może nikomu ufać. Wogóle w tej edycji są beznadziejni faceci. Wszyscy męscy fani byli do niczego, James i Ozzy też. Najciekawsi zawodnicy Jon, Yau i Jonathan odpadli na początku :( Za to w tym momencie w grze zostały silne i mądre kobiety i to one rządzą tą edycją zdecydowanie :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Natalie pokazała jak idealnie podejść zawodnika, ale to jeszcze nie koniec. W tym sezonie była moją ulubioną zawodniczką, w ogóle nie rozumiem dlaczego nie było jej w s20, zdecydowanie należało jej się miejsce w Villains, o wiele bardziej niż np Danielle :]

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jestem po kolejnym odcinku. Znowu odpadł ktoś przez kontuzję! Nie powinno tak być... Za James'em nie przepadam, ale wolałbym, żeby został i odpadł normalnie. Alexis niespodziewanie wygrała konkurencję. Zaskoczyły mnie ruchy niektórych pań, ale chyba starały się ukryć kobiecy sojusz. Amanda zgłosiła się, żeby pójść na Exile. Alexis ją tam wysłała, co potem kosztowało ją grę :) Amanda znalazła immunitet. I w końcu pokazała wszystkim, jak należy nim grać. Brawo dla Amandy, zyskała bardzo w moich oczach po tym ruchu. Eric wygrał immunitet i wszyscy nagle zaczęli się jej obawiać. A ona do ostatniej chwili była smutna i narzekała, że nie ma immunitetu i to jej koniec. Wiedziała komu zaufać i powiedzieć o immunitecie. Zresztą Parvati pokazała wcześniej, że jest wobec niej lojalna i na nią nie zagłosuje. Zastanawia mnie tylko, czy Cirie wiedziała o tym immunitecie, bo z jej tłumaczenia głosu wynika, że mogła wiedzieć.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

To było piękne podejście, takie najbardziej niespodziewane z tych dotychczasowych, bo gdyby Ozzy i Jason wytężyli choć trochę swoje przymałe móżdżątka, mogli by uniknąć eliminacji, zaś Amanda rozegrała to po mistrzowsku, to był zdecydowanie najciekawszy blindside tego sezonu, chociaż ho ho, obejrzyj następny odcinek :D
a co do tego że mówiłeś że Nat tak się wyrażała o Jasonie, no błagam, on był tak głupi i tak naiwny, że grzechem było go nie nazwać kompletnym idiotą, nie rozumiem dlaczego się jej czepiasz;)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ale ona nie nazwała go głupcem i idiotą. Określiła go jako "bitch" między innymi i ogólnie jest bardzo niemiłą osobą. Poza tym jest strasznie brzydka :P Zastanawiam się, ile botoksu w siebie wstrzyknęła i ile zapłaciła za operacje plastyczne :P

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja też nie miałbym szacunku do takiego debila jakim był Jason, tak więc określając jego osobę używałbym słów o podobnym zabarwieniu :P
a co do jej urody, ona nie jest pięknością, dla niektórych może być najbrzydszą kobietą na ziemi, ale mi się podoba O,o :D ogólnie uwielbiam ją całą, a z Survivora podobne odczucia mam jedynie do Sue i Kathy :) taka moja top3 :P

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Jason to był taki dziwny chłopaczek zapatrzony w Ozz'ego :wink:
nie no nie lubiłam go, z resztą tak samo jak i Ericka nie lubiłam :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

ja tam Erika lubię, był taki zagubiony i oszołomiony tym wszystkim, tak jak mówili wszyscy - ozzy, amanda, cirie. był sympatyczny, odpadł a ja płakałem ze śmiechu oglądając to, podobne emocje miałem jedynie przy Randym :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Haha jeśli chodzi o Erick'a to mi się strasznie śmiać chciało, jak poszli na jakąś nagrodę, co kobiety chodziły topless i sie tak śmiesznie tym zachwycał, że tyle piersi to całe życie nie widział :wink: I potem się czymś naćpał :p Albo w tym ostatnim odcinku do swojego brata: Look, it's Jeff Probst! Right there! haha a Jeff: Eric, you're a freak! :P

A co do Natalie i jej słów o Jason'ie. Chyba nie powiecie, że Jason był gorszy od Chet'a. Obaj byli słabi, ale moim zdaniem Jason był sympatyczny i go lubiłem jako człowieka, ale nie jako gracza. Zasługują jednak na jakiś szacunek. No chyba, że byli pokłóceni, bo jak ktoś się z kimś nienawidzi to zawsze bluzgi lecą. Nie lubię, jak ktoś się tak wyraża bez powodu o innych jak Natalie. A Sue i Kathy to trochę inna kategoria piękna, są o wiele starsze. Chociaż jak na starsze kobiety nieźle się trzymają :) Na mnie działała Shi Ann. Bardzo ładnie wyglądała na finałowej radzie i reunion show w All-Starsach. No i Cirie. Cirie pięknością oczywiście nie jest. Ale ona jest taka sympatyczna, słodka i zabawna, że jak ją widzę, to zawsze się uśmiecham. Chciałbym taką żonę (wkurzyłem się, jak w konkurencji pojawił się jej maż, pfff) :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

a jak podobał ci się najdurniejszy ruch w historii z Erikiem i idolem?? :D:D ja przy pierwszym razie byłem załamany jego głupotą totalnie na przemian z totalnym rozbawieniem, a dziś, obejrzałem ten odcinek jeszcze raz i prawie popłakałem się ze śmiechu, te komentarze przy oddawaniu głosów na niego były boskie, cała atmosfera na tej radzie była komiczna:D
co do nat & jasona - mi osobiście nie przeszkadza zupełnie to, że ona go w jakiś tam sposób obraża. Jego zachowanie, jego decyzje, były po prostu głupie
a Kathy i Sue - nie chodzi mi o atrakcyjność, tylko o osobowość - całość tych osób. Przecież mieliśmy mnóstwo kobiet, które były młode i piękne - chociażby teraz Alexis; jednak Kathy jak na swój wiek to naprawdę piękna kobieta, Sue też niczego sobie, na Reunionie w Borneo wyglądała olśniewająco, polecam przypomnienie sobie tego odcinka tak przy okazji :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości