Survivor: Micronesia - Fans vs Favorites (sezon 16)

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor: Micronesia - Fans vs Favorites (sezon 16)

Post autor: ctoria »

Obrazek

Szesnasty sezon amerykańskiego reality show Survivor. Został sfilmowany w Palau pomiędzy 29 października a 6 grudnia 2007. W sezonie wzięło udział 20 graczy (10 fanów oraz 10 ulubieńców z poprzednich sezonów). Zostali oni podzieleni na dwa plemiona:

AIRAI (fani): Joel Anderson; Natalie Bolton; Michael "Mikey B" Bortone; Alexis Jones; Tracy Hughes-Wolf; Erik Reichenbach; Mary Sartain; Jason Siska; Kathleen "Kathy" Sleckman; Chet Welch.

MALAKAL (faworyci): Yau-Man Chan; James Clement; Ami Cusack; Jon "Jonny Fairplay" Dalton; Cirie Fields; Amanda Kimmel; Oscar "Ozzy" Lusth; Eliza Orlins; Jonathan Penner; Parvati Shallow.

Sezon ten został nakręcony w tym samym miejscu co sezon 10 Palau. Airai mieszkali na plaży Koror, a Malakal na plaży Ulong.

Obrazek

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Ma ktoś może link do finału i reunion show?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

uwielbiam ten sezon!!!
świetni uczestnicy, przepiękne miejsce, zadanie równie dobre
a ile podejść :D
no i kobiecy sojusz!

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Świetny sezon, było w nim wszystko co najlepsze. Zawodnicy naprawdę ciekawi. Świetne podejścia, Erik najgłupszy ruch w historii. Joel był okropny, jeden z moich najmocniej nielubianych uczestników. Żałuję, że Jonathan odpadł tak szybko.

Guest

Post autor: Guest »

Ogl±dam w koñcu ten sezon, w nastêpnym odcinku ma byæ po³±czenie plemion.

Póki co, na plus na pewno mogê zaliczyæ dobór fejwritsów. Spo¶ród tej 10tki praktycznie wszystkich fajnie siê ogl±da. Widaæ te¿, ¿e do¶wiadczenie jakie zdobyli dotychczas to ogromny atut.

Fani im dalej, tym bardziej rozczarowuj±. Póki co na plus wyró¿nili siê Tracy i przyparty do muru Erik. Mam nadziejê, ¿e kto¶ poka¿e co¶ jeszcze, niestety zapowied¼ nastêpnego odcinka na to nie wskazuje, ale za to ma byæ ¶miesznie. Jak dla mnie na¶mieszniejsza zapowied¼, jak± dotychczas widzia³em, czyli rozmowa Elizy z Jasonem o immunitecie: "- Because that can't be idol. - Why not? - Becasue it's just a stick!". I ich miny jak o tym rozmawiaj± :D

Wkurzy³a mnie za to konkurencja w parach, w której dwie osoby ucieka³y, a dwie goni³y. Gorszej scenerii do tego nie mogli stworzyæ. Szkoda Jonathana.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ja kocham to zadanie :D za kazdym razem jak je ogladam to płaczę ze śmiechu :D przez Cheta i Joela :wink:

mam nadzieję że Natalie cię miło rozczaruje po połączeniu :)

Guest

Post autor: Guest »

Wyzwanie w parach to jak siê okaza³o jedno z najbardziej brutalnych konkurencji w historii. Kontuzja Jonathana z³ama³a mi serce. Tak wiele móg³ jeszcze w tej edycji zdzia³aæ. Zadanie wspania³e w ogl±daniu, ale koszmarne dla zawodników.

Mnie osobi¶cie fani te¿ rozczarowali. Producenci nie wybrali zbyt inteligentnych i potrafi±cych graæ dobrze strategicznie graczy. Tracy mia³a potencja³ na zostanie jednym z najlepszych graczy. To jak wiele potrafi³a zdzia³±æ od pocz±tku nie maj±c liczb po swojej stronie jest niewiarygodne. Szkoda tylko, ¿e wybra³a sobie tak marnych sprzyzmierzeñców. Chet i Kathy co za towarzystwo. :D

Czekam na dalsze wra¿enia. Z pewno¶ci± bêdziesz mia³ o czym pisaæ. :D Po pol±czeniu robi siê jeszcze ciekawiej.

Guest

Post autor: Guest »

Skoñczy³em. Masakra. Tych fanów wybierali pod wzglêdem g³upoty? Rady plemienia, co jedna to lepsza. Widok min Elizy, a pó¼niej te¿ reszty jury - bezcenny.
Sezon rozwali³y kontuzje i rezygnacje uczestników. Cheta te¿ traktujê jakby zrezygnowa³. On jako ³atwy do manipulowania g³os i Jonathan jako dobry gracz mogli du¿o zmieniæ w tej grze, a tak umocni³a siê tylko pozycja g³ównego sojuszu ulubieñców.
Najbardziej zaskoczy³a mnie m±dra gra Cirie. Na pocz±tku gdy zawi±zywa³y siê sojusze my¶la³em, ¿e znowu bêdzie na uboczu i pozostanie jej tylko rola zabawnego komentatora. Okaza³o siê, ¿e wiêkszo¶æ powa¿nych zagrañ to by³y jej pomys³y. Powinna to wygraæ.
Natalie jako¶ nie polubi³em, ciekawe czemu :D ¦miesznie by³o jak siedzia³a w¶ciek³a na Erika, a Cirie zabawia³a siê jej kosztem.
Mocno kibicowa³em Amandzie, ale po tym jak siê pobecza³a po powrocie we trzy z rady plemienia ju¿ wiedzia³em, ¿e nic siê nie zmieni³a od Chin i nie ma szans z nikim wygraæ.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ten sezon jest naprawdę jednym z najlepszych :) W zasadzie wszystko było tu dobre, przebieg gry, ciekawi uczestnicy - zarówno faworyci, jak i fani, miejsce, zwycięzca :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tak colby, masz rację sezon był genialny. W finale znalazły się osoby, które na to zasłużyły i dobrze, że nie było w nim Johnego Fairplaya :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no ale widzicie jaką reputację ma Jonny, taką ma ale sam na własne życzenie odszedł bo się martwił o Michelle i nienarodzone dziecko

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Trochę dziwne to zachowanie. Bierze udział w reality-show i od razu rezygnuje. Zrozumiałbym to gdyby pierwszy raz brał udział w grze.

Guest

Post autor: Guest »

Kto wie co siedzi w g³owie Johnego. Pamiêtam, ¿e do koñca zastanawia³am siê, czy to jaki¶ wiêkszy przekrêt czy Johny naprawdê chce zrezygnowaæ.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Też myślałem, że Johny nie chce odejść i coś kombinuje... Do końca nie rozumiem tej całej sytuacji. Może Johnny nie chciał wziąć udziału w programie, a jakoś zaingerowali producenci i zapłacili mu niezłą kaskę za jeden odcinek :wink:

Guest

Post autor: Guest »

Z tego co pamiêtam w All-Stars pierwsza osoba, która opu¶ci³a grê otrzyma³a a¿ 25 000$, dla porównanie w Borneo stawka za ostatnie miejsce wynosi³a 2500. My¶lê, ¿e Johny pojawi³ siê tam dla kasy, bo pó¼niej zgarn±³ jeszcze 10000$ za reunion.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości