Survivor: Gabon (sezon 17)

ODPOWIEDZ
Guest

Post autor: Guest »

Ja pomimo wszystko zag³osowa³abym na Boba. Imponowa³y mi jego niecodzienne umiejêtno¶ci robienia czego¶ z niczego, :D znajdowa³ siê w plemieniu, które dominowa³o. By³ najstarszym zawodnikiem, a potrafi³ pokonaæ Mattiego w konkurencjach. I w moich oczach jest lepszym zwyciêzc± tego sezonu ni¿ Susie, po przynajmniej od razu przychodzi do g³owy co¶ co kojarzy siê z Bobem. Fa³szywe immunitety. :wink:

Susie po prostu nie mog³am zdzier¿yæ. W Fang nie zrobi³a niczego ciekawego. W Kota wioz³a siê na pozosta³ych i mia³a szczê¶cie, ¿e nie przegrali wcze¶niej konkurencji, bo wylecia³aby zamiast Dana. Nastêpnie potrzebowa³a przemowy Kena i Crystal, aby zmieniæ stronê i po po³±czeniu ponownie nic nie zrobi³a, poza wygraniem ostatniego immunitetu, co jak dla mnie by³o jej najja¶niejszym punktem ca³ej gry.

Przed rad± mia³abym my¶li, aby zag³osowaæ na Sugar ale pod warunkiem, ¿e bêdzie potrafi³a obroniæ swoj± grê(jak robi³y to ju¿ niektóre osoby we wcze¶niejszych edycjach :wink:), Gdyby to zrobi³a by³aby osob±, która zdecydowanie prowadzi³a najlepsz± grê z po¶ród tej trójki. Niestety cud siê nie wydarzy³. Sugar udowodni³a, ¿e to nie prowadzi³a przemy¶lanej gry, tylko emocjonalne, dziecinne wrêcz kapry¶ne wybory, niewiele maj±ce wspólnego z gr± w Survivor.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

A Julie była dziewczyną Jeffa :P

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

http://kwejk.pl/obrazek/112101/smile.html

Ciekawi mnie to wiecie moze z jakiej to sytuacji dokladnie takie reakcje?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Obrazek pozwoliłem sobie dodać, bo to nie jest już na górze strony :wink: może jak zobaczyli słonie?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a to nie było czasem jak rodziny przyjechały? tylko nie wiem czy Corinne wtedy była, bo to na pewno jakieś hmm zadanie było

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A bardzo możliwe. Bo oni chyba te słonie widzieli po drugiej stronie rzeki i sie chowali za drzewami z tego co pamiętam :P Corinne wtedy była raczej, bo pamiętam, że potem czepiała się płaczu Sugar dotyczącego śmierci ojca.

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

no własnie pewnie zadanie z rodzinami;p i tak mam zamiar niedługo jeszcze raz ten sezon obejrzeć to zobacze

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Crystal wyszła za mąż

Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a to ona nie miała męża? xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Confessionals w tym sezonie:

1. Sugar- 1/ 0/ 7/ 2/ 2/ 2/ 3/ 4/ 3/ 5/ 5/ 7/ 10/
TOTAL= 51
AVERAGE= 3.92


2. Randy- 8/ 2/ 3/ 2/ 2/ 2/ 2/ 8/ 5/ 13/ X/ X/ X/
TOTAL= 47
AVERAGE= 4.70


3. Ken- 5/ 1/ 0/ 2/ 3/ 5/ 3/ 3/ 4/ 1/ 5/ 9/ 3/
TOTAL= 44
AVERAGE= 3.38


4. Matty- 3/ 0/ 1/ 2/ 4/ 2/ 3/ 8/ 5/ 1/ 3/ 6/ 1/
TOTAL= 39
AVERAGE= 3.00


5. Crystal- 3/ 0/ 2/ 4/ 3/ 4/ 3/ 6/ 0/ 1/ 2/ 6/ X/
TOTAL= 34
AVERAGE= 2.83


6. Bob- 3/ 0/ 1/ 0/ 0/ 1/ 2/ 0/ 4/ 3/ 5/ 9/ 3/
TOTAL= 31
AVERAGE= 2.38


7. Marcus- 3/ 3/ 1/ 2/ 2/ 3/ 4/ 9/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 27
AVERAGE= 3.00


8. Corinne- 2/ 1/ 3/ 0/ 0/ 2/ 2/ 4/ 4/ 3/ 6/ X/ X/ X/
TOTAL= 27
AVERAGE= 2.45


9. Susie- 0/ 0/ 0/ 2/ 0/ 1/ 1/ 8/ 0/ 0/ 1/ 2/ 10/
TOTAL= 25
AVERAGE= 1.92


10. GC- 2/ 11/ 0/ 4/ 3/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 20
AVERAGE= 4.00


11. Ace- 3/ 0/ 2/ 3/ 2/ 6/ 2/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 18
AVERAGE= 2.57


12. Charlie- 2/ 4/ 2/ 1/ 1/ 0/ 1/ 2/ 2/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 15
AVERAGE= 1.67


13. Dan- 0/ 6/ 1/ 0/ 1/ 0/ 3/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 11
AVERAGE= 1.57


14. Gillian- 4/ 2/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 6
AVERAGE= 3.00


15. Paloma- 0/ 0/ 4/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 4
AVERAGE= 1.33


16. Kelly- 0/ 0/ 0/ 2/ 0/ 2/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 4
AVERAGE= 0.67


17. Jacquie- 0/ 2/ 0/ 1/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 3
AVERAGE= 0.75


18. Michelle- 3/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/
TOTAL= 3
AVERAGE= 3.00

Guest

Post autor: Guest »

a czy ten gif nie jest z momentu kiedy dowiaduj± siê, ¿e Marcus odpad³?

Od pocz±tku by³am fank± Crystal w³a¶nie za bycie Sasquatchem/T-Rexem (jedyny ¶mieszny tekst Randy'ego), no i za z³oto olimpijskie (niestety odebrane ca³ej sztafecie). Ken tez budzi³ moj± sympatiê wla¶nie dlateo, ¿e by³ takim nie¶mialym nerdem i ci±gle podrywa³ dziewczyny wyraznie nie ze swojej ligii :P
Z drugiego plemienia najbardziej lubi³am Boba i bardzo siê cieszê, ¿e wygra³ - mam s³abo¶æ do starszych, m±drych panów - Tom i Terry (Captain America :D) tez byli moimi ulubieñcami. Jeden z ciekawszych sezonów, ¶wietna lokalizacja, gdyby Charlie nie odpad³ tak wcze¶nie - bylby murowanym faworytem.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Największą zaletą tego sezonu była miejscówka. Nie było plaży, oceanu, a za to ładne zielone pola. Sezon w zasadzie był mi obojętny. Gdyby nie dwa miksy przed połączeniem to byłoby bardzo nudno. Początkowo było nudno, ciekawiej zrobiło się w momencie, gdy przewaga czerwonych zaczęła rosnąć nad żółtymi. Ale i tak Fang jest jednym z najsłabszych plemion w historii tego programu. Porażka za porażką, a mimo to jego przedstawiciele potrafili utrzymać się dość długo. To był sezon szalonych ludzi: Randy i jego marudzenie, Sugar i dziwne decyzje, płacz, intrygi Kena, Crystal i jej mocny charakter. Finałowa trójka: wypadła słabo, ale zwycięzca jak najbardziej zasłużony. Bob - walczył o pozostanie z całych sił, wygrywał konkurencje, pracował w obozie, aby pozostałym nieco ułatwić życie, robił fałszywe immunitety (to ruch, który przysunął go do finału). Dziwię się jedynie, że Suzy zdobyła, aż 3 głosy. To już prędzej spodziewałem się, że Sugar otrzyma jeden czy dwa niż ona Sue trzy.
Sezon za zwycięzcę i ładną lokalizację oceniam na 5.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zgadzam się z Tobą, miejsce było cudowne. Ja lubię ten sezon. Było ciekawie do końca. Sugar, Ken, Crystal to ciągle jedni z moich ulubionych graczy :)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Teraz zacząłem oglądać ten sezon na nowo z mamą, tym razem i ogląda się znacznie lepiej - z większą uwagą przyglądam się osobą, które odegrały w grze większą rolę. Uwielbiam zwycięzcę tej edycji. I może nawet uznam, że jest to lepszy sezon. Jedyny minus to beznadzieja fang w zadaniach. Crystal jest epicka. Z Kenem stanowią rewelacyjny duet.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Przenoszę się do Gabonu. Jak myślicie, dobry wybór? Dobry sezon? Temat ma sporo postów, więc liczę, że będzie ciekawie;)

Jestem po dwóch radach. Fang mają póki co przepieprzone i zdziwię się, jeśli zostanie im na tyle dużo ludzi po połączeniu żeby się jakoś odnaleźć:) Chyba tylko przemieszanie mogłoby ich uratować. Ale mam na ten ratunek nadzieję, bo od pierwszego wejrzenia polubiłem Crystal. Taka trochę Sabrina.

Michelle swoim gadaniem zasługiwała na eliminację, Gillian natomiast mi trochę szkoda. Po cichu liczyłem, że zostanie jakimś cudem dłużej, no ale marne były na to szanse. Dan i jego wyprawa na Exile... Nie bardzo rozumiem, czemu byli na niego tacy cięci i myśleli o jego wywaleniu xD Nawet jakby miał ten immunitet. A na samym Exile mógł się bardziej postarać, mam wrażenie że robił wszystko odwrotnie niż wskazówki. GC jest w porządku, mam nadzieję, że nie pogrąży go ta cała afera o bycie liderem.

Kota są silniejsi, ale jakby bardziej nudni. No ale to tam powstał pierwszy sojusz, także o tyle dobrze. Najbardziej kibicuję wstępnie Corrine, która się do niego załapała. Tych trzech blondynek na razie nie rozróżniam i za bardzo nie miały okazji się wypowiedzieć. Widać, edit już od tego czasu zaczynał się taki jaki był w South Pacific:). Bob wygląda jak bliźniak naszego rodzimego Fedorowicza.

Ale przede wszystkim cieszę się, że to Survivor na stałym lądzie, jak Africa. Mam wrażenie, że warunki do przetrwania są tam dziesięć razy cięższe niż na wyspach. Powinni częściej robić takie sezony.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości