Survivor: Tocantins - The Brazilian Highlands (sezon 18)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja kibicuję czarnym. Lepszy skład, lepszy kolor i łatwiejsza do zapamiętania nazwa xD

18x02
Już nie podobało mi się tak jak pierwszy odcinek. Timbira przegrali... Na szczęście pozbyli się Candace, a nie Sierry. Candace też trochę szkoda, no ale ktoś musiał odpaść. Genialne były poszukiwania immunitetu przez Sierrę :D Exile Island jest wspaniała xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Haha Sandy jest the best :D No co wy, Tyson jest śmieszny :P I też kibicowałem czerwonym chyba :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Tyson jest prześwietny xd
i też zdaje się czarnym kibicowałam bardziej jak czerwonym ^^ i w ogóle tylko do połączenia, bo potem przewijałam połową odcinków bo mi się nie podobały i nudne były

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Może śmieszny, ale w pewnym odcinku będzie wredny gdy poczuje się zbyt pewnie:) Przypomnę o tym na bieżąco, nie chcę teraz zdradzać, Jackowi, jak się gra potoczy...

Co do Candace, to była dobrą fighterką w zadaniach, ale odpadła zasłużenie. Była beznadziejna strategicznie. Popadała w spięcia z osobami, które były najlepiej ustawione w plemieniu, a sama nie miała za sobą ludzi oprócz Erinn, która i tak się na radzie od niej odwróciła. To musiało się skończyć eliminacją.

Następna eliminacja będzie już ciekawsza:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:Następna eliminacja będzie już ciekawsza:)
Tylko nie wiem czy (lub kiedy) ją zobaczę xd Zablokowali Tocantins na YT :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ale chamstwo!!! :O Widzę właśnie, że część video o Survivor została już zablokowana, a przy niektórych zostało zgłoszone roszczenie odnośnie praw autorskich od CBS. Natomiast kanał gościa S18episodes, u którego było większość video z różnych edycji został usunięty całkowicie.

Czy ich pogięło??? Teraz tylko czekać, aż usuną wszystko doszczętnie. Jakoś teraz niedawno musieli to zacząć.

Znacie jakieś inne adresy, pod którymi można oglądać? Jakieś strony, skąd można pobierać?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Confessionals w tym sezonie:

1. JT- 2/ 2/ 3/ 2/ 1/ 8/ 10/ 6/ 4/ 4/ 9/ 5/ 15
TOTAL= 71
AVERAGE= 5.46

2. Stephen- 2/ 3/ 3/ 2/ 3/ 3/ 6/ 2/ 1/ 9/ 7/ 7/ 14
TOTAL= 62
AVERAGE= 4.77

3. Coach - 5/ 3/ 7/ 3/ 1/ 4/ 9/ 4/ 4/ 6/ 4/ 8/ X
TOTAL= 58
AVERAGE= 4.83

4. Brendan- 1/ 8/ 3/ 2/ 3/ 6/ 3/ 8/ X/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 34
AVERAGE= 4.25

5. Erinn- 2/ 0/ 2/ 2/ 1/ 2/ 3/ 1/ 5/ 1/ 3/ 3/ 8
TOTAL= 33
AVERAGE= 2.54

6. Taj- 1/ 2/ 2/ 4/ 7/ 5/ 4/ 1/ 0/ 1/ 2/ 2/ 1
TOTAL= 32
AVERAGE= 2.46

7. Sierra- 4/ 5/ 2/ 1/ 1/ 2/ 0/ 1/ 4/ 3/ X/ X/ X
TOTAL= 23
AVERAGE= 2.30

8. Tyson- 2/ 2/ 3/ 3/ 1/ 0/ 5/ 3/ 3/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 22
AVERAGE= 2.44

9. Joe- 1/ 1/ 2/ 0/ 2/ 7/ 2/ X/ X/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 15
AVERAGE= 2.14

10. Debra- 0/ 0/ 0/ 1/ 0/ 2/ 0/ 1/ 2/ 4/ 4/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 14
AVERAGE= 1.27

11. Spencer- 2/ 4/ 0/ 2/ 5/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 13
AVERAGE= 2.60

12. Sandy- 6/ 2/ 0/ 3/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 11
AVERAGE= 2.75

13. Sydney- 1/ 1/ 0/ 2/ 0/ 3/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 7
AVERAGE= 1.17

14. Candace- 0/ 5/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 5
AVERAGE= 2.50

15. Carolina- 4/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 4
AVERAGE= 4.00

16. Jerry- 1/ 0/ 3/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X/ X
TOTAL= 4
AVERAGE= 1.33

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

tombak90 pisze:Znacie jakieś inne adresy, pod którymi można oglądać? Jakieś strony, skąd można pobierać?
Trochę necromancji.
http://thepiratebay.org/torrent/5502021
http://thepiratebay.org/torrent/6358735 ... on_S01-S21

Trochę duży torrent bo ponad 120 GB ale dobrze się ściąga i leży spokojnie na dysku teraz tylko dodaje poszczególne odcinki jak się pojawią z strony
EZTV.it

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Długo wzbraniałem się przed napisaniem tutaj komentarza, bo nie jest to mój ulubiony sezon. Raczej średnio mi się podobał, ale zacznę od plusów. Dwa fajne zadania: przerzucanie świń przez barykadę i to z karuzelą (muszę o nich pomyśleć w swoim ff). W tej edycji pojawiła się moja ulubiona eliminacja - Tyson. Podwójny blindside - on zaskoczony, że odchodzi i Sierra zaskoczona, że zostaje. Ponadto to ostatni normalny finał: 2 osoby, 7 sędziów i tyle. Bardzo lubiłem Erinn, Sierrę (trochę dziwi mnie zachowanie pozostałych wobec niej) i troszeczkę Stephena. Heh... Taj zawsze wydawała mi się podróbką Cirie. Pierwszy raz pojawia się tak dziwny zawodnik jak Coach: jego zachowanie, to co mówi jest tak abstrakcyjne, że to koniec. W takich chwilach wydaje mi się, że niekiedy produkcja podkłada swoich ludzi. Finał. Zwycięzca odpychający, wkurzający o ile dobry gracz to ja zagłosowałbym na Stephena, niż tego barana z HvV.
Moja ocena 6/10

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Kobra pisze:Długo wzbraniałem się przed napisaniem tutaj komentarza, bo nie jest to mój ulubiony sezon. Raczej średnio mi się podobał, ale zacznę od plusów. Dwa fajne zadania: przerzucanie świń przez barykadę i to z karuzelą (muszę o nich pomyśleć w swoim ff). W tej edycji pojawiła się moja ulubiona eliminacja - Tyson. Podwójny blindside - on zaskoczony, że odchodzi i Sierra zaskoczona, że zostaje. Ponadto to ostatni normalny finał: 2 osoby, 7 sędziów i tyle. Bardzo lubiłem Erinn, Sierrę (trochę dziwi mnie zachowanie pozostałych wobec niej) i troszeczkę Stephena. Heh... Taj zawsze wydawała mi się podróbką Cirie. Pierwszy raz pojawia się tak dziwny zawodnik jak Coach: jego zachowanie, to co mówi jest tak abstrakcyjne, że to koniec. W takich chwilach wydaje mi się, że niekiedy produkcja podkłada swoich ludzi. Finał. Zwycięzca odpychający, wkurzający o ile dobry gracz to ja zagłosowałbym na Stephena, niż tego barana z HvV.
Moja ocena 6/10
Coach w tym sezonie to jak dla mnie wkurzająca wersja Cao-Boia:D

Sezon podobał mi się, w dużej mierze dlatego, że był dopiero moim drugim. Dopiero jak tak patrzę z perspektywy, po obejrzeniu wielu innych, to widzę, że za wiele świetnych strategicznych ruchów tu nie było. Finaliści mieli kaszkę z mleczkiem dzięki beznadziejnej grze niezjednoczonego plemienia Timbira, którzy stopniowo wyniszczyli się sami. Widać, że w South Pacific Coach stara się wyciągać z tego wnioski.

Nie znam jeszcze Cirie, więc nie porównuję jej i Taj, ale Taj bardzo lubiłem. Ciepła, serdeczna i wesoła osoba. A i strategicznie do pewnego momentu zapowiadała się bardzo dobrze. Exile alience to był dobry pomysł i kibicowałem żeby po wypaliło.

A jak oceniałeś grę Erinn? Bo jak dla mnie to jedna z najbardziej intrygujących postaci, jaką widziałem po obejrzeniu mniej więcej połowy sezonów. Do tej pory nie wiem, czy oceniać ją jako dobrą strateg i świetną manipulantkę czy może jako outsiderkę, która miała mega dużo szczęścia.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Coach w tym sezonie to jak dla mnie wkurzająca wersja Cao-Boia:D
Fakt. Zapomniałem o planie voodoo.
po obejrzeniu wielu innych, to widzę, że za wiele świetnych strategicznych ruchów tu nie było.
W zasadzie to był nudnawy sezon. Nikt się nie wybijał poza Coachem bajkopisarzem.
Taj, ale Taj bardzo lubiłem. Ciepła, serdeczna i wesoła osoba.
Definicja Cirie - tylko ze względu na nią można polecić 12 sezon.

Co do Erinn - myślę, że to dziewczyna w stylu "szarych myszek", które nie poddają się do końca. Erinn miała problem z odnalezieniem się w swoim plemieniu, które mimo że podzielone to wydawało się być dosyć szczelne: grupa 1: Coach, Tyson i ta blondynka, 2: Brandon i Sierra. I gdzieś po środku była ona. Większą uwagę poświęcali czerwonym, a więc trudno powiedzieć coś o jej działaniu przed połączeniem; niby umawiała się z jakąś dziewczyną, ale już po pierwszej radzie została "stłumiona" przez resztę i potem była już tylko osobą "na wygnaniu". Potem pojawili się J.T, Stephen i Taj i w ten sposób udało jej się wydłużyć swój pobyt w grze. Żeby wygrać zabrakło jej tylko jednego konkretnego ruchu w top5.
Ponadto uważam, że jeżeli chcieliby ciągnąć motyw RI to powinna być jedną z 3 kobiet, które zasługują na odkupienie. Ogólnie chciałbym, aby powróciła w jakichś gwiazdach, albo drugiej szansie.

Guest

Post autor: Guest »

Tocantins by³o pierwsz± edycj±, któr± obejrza³am, troszkê ponad rok temu, ale nadal pamiêtam j± dosyæ dobrze, mo¿e dlatego, ¿e nie obejrza³am ca³ej na raz, tylko na prze³omie kilku tygodni. Te¿ chcia³abym podsumowaæ uczestników.

Carolina - Cieszy³am siê, ¿e odpad³a, bo dziêki temu nie odpad³a Sandy.
Candance - Jak wy¿ej, bo nie odpad³a Sierra.
Jerry - Lubi³am go, wzbudza³ moj± sympatiê i w koñcu nie jego wina, ¿e zachorowa³.
Sandy - By³a naprawdê mi³a, i wydawa³a siê taka z góry skazana na pora¿kê, chcieli j± wyrzuciæ ze wzglêdu na wiek i nie bardzo da³o im siê to wybiæ z g³owy, a mo¿e to ona za ma³o siê postara³a, chocia¿ nie s±dzê, ¿eby mog³a zrobiæ wiele wiêcej.
Spencer - Pamiêtam go tylko z jednej rozmowy z Sydney, kiedy pyta³a go czy ma dziewczynê, a on pó¼niej sam opowiada³ o tym, ¿e jest gejem, ale siê do tego nie przyznaje itd. Wtedy go zauwa¿y³am po raz pierwszy i ostatni.
Sydney - Jak wy¿ej. Z tym, ¿e j± pamiêtam wy³±cznie z tej rozmowy, bo nie wypowiada³a siê potem. Ale ogólnie mnie irytowa³a, ju¿ nie pamiêtam czym nawet. Chyba ca³okszta³tem.
Joe - Pewnie gdyby nie kontuzja i fakt, ¿e poniek±d zrezygnowa³ z gry, nie zapamiêta³abym go w ogóle. Chocia¿ wydaje mi siê, ¿e cieszy³am siê, ¿e odpad³, bo dziêki temu nie odpad³ Brendan...
Brendan - Bardzo lubi³am i uwa¿a³am za dobrego kandydata na zwyciêzcê, w ogóle by³am zdecydowanie za sojuszem z Wyspy Wygnañców, bo 3/4 z niego by³o moimi ulubionymi uczestnikami. Szkoda, ¿e nie wygra³.
Tyson - Omg. Nie wiem czy teraz darzy³abym go tak± sam± antypati± jak wtedy, bo jednak stosunek do gry zmieni³ mi siê znacznie, uwielbiam villaininów [? Nie mam pojêcia jak to odmieniæ], ale takich, którzy widz± granicê miêdzy gr±, a ¿yciem prywatnym, w jego przypadku... Mia³am wra¿enie, ¿e on po prostu nienawidzi ludzi [Sierry w szczególno¶ci] i jego najlepsz± rozrywk± jest robienie im na z³o¶æ. Strategiem te¿ do tego genialnym nie by³, a bycie z³ym jednak nie wystarczy, ¿eby byæ dobrym graczem. Zdecydowanie nie chcia³abym go poznaæ xP
Sierra - By³a moj± faworytk± od pocz±tku, od kiedy zobaczy³am j± pierwszy raz w pierwszym odcinku wiedzia³am, ¿e bêdê j± bardzo, bardzo lubiæ. Nie przeszkadza³a mi zupe³nie jej emocjonalno¶æ, zreszt± w swoich scenach mia³a du¿o racji co do Coacha, walczy³a do koñca o swoje i gdyby sojusz jej, Brendana, Taj i Stephena wypali³, mia³aby bardzo dobr± pozycjê. Szkoda, ¿e siê nie uda³o. Z tym, ¿e Brendana lubi³am za strategiê, a j± jako¶ tak z sympatii.
Debbie - Tak±... Desperatk± by³a. I dogadywa³a siê jako¶ z Coachem, omg. Ale ogólnie nic specjalnego raczej. Pamiêtam w sumie tylko, ¿e przysiêga³a Stephenowi i JT, ¿e zrezygnuje dla nich w fina³owej trójce. Je¶li nie mia³a zamiaru tego zrobiæ - okej, chocia¿ przysiêganie to ju¿ lekka przesada, o ile by³a wierz±ca. Je¶li mia³a zamiar... Bez komentarza.
Coach - Odcinek, w którym odpad³ by³ genialny : D Komentarze zw³aszcza Taj i miny JM, zw³aszcza Sierry i Brendana by³y epickie. A ogólnie to wkurza³o mnie to jak traktowa³ Sierrê, samo jego zachowanie i zachowywa³ siê jak kompletny wariat. A im dalej, tym by³o gorzej, o ile to w ogóle mo¿liwe. W pierwszym odcinku jeszcze jako tako wzbudza³ sympatiê, ale potem z niecierpliwo¶ci± czeka³am a¿ odpadnie.
Taj - By³a ¶wietna, lubi³am j± zaraz po Sierrze i by³am trochê z³a, ¿e zostawili Erinn, a j± wyrzucili, ale taka jest ta gra, skoro uznali, ¿e bardziej im siê op³aca... Nie znam Cirie, wiêc nie porównam, ale j± bardzo lubi³am.
Erinn - Jedyne, co moim zdaniem jej wysz³o [chocia¿ jej nie wysz³o, ale wyj¶æ mog³o] to fina³owa trójka, kiedy gdyby Stephen zdoby³ II [mhm, bardzo prawdopodobne] to mog³aby nawet doj¶æ do fina³u, ale trafi³a na "bardziej honorowego" JT, ale nie wysz³o, a szkoda, bo mimo wszystko jako¶ wola³abym j± nie zwyciê¿czyniê ni¿ którego¶ z nich.
Stephen - Niby mia³ strategiê i tak dalej, doprowadzi³a go do fina³u, ale co¶ w nim by³o takiego, ¿e by³ antypatyczny i nie potrafi³am go polubiæ. Mimo, ¿e by³ w sojuszu, któremu kibicowa³am i tak dalej, to jego st±d lubi³am zdecydowanie najmniej. Aczkolwiek i tak by³by lepszym zwyciêzc± ni¿ JT.
JT - Raz, ¿e nie wzbudza³ sympatii, dwa, ¿e trzyma³ siê innych i polega³ na ich strategii, a sam nie my¶la³, trzy, ¿e jedyne, co mu wychodzi³o, to wyzwania. Taki marny zwyciêzca, zw³aszcza, ¿e ca³a edycja mi siê podoba³a. No i ¿e wszyscy na niego zag³osowali D: Zawiod³am siê na nich.

I ja wola³am czarne plemiê (: Troszkê dlatego, ¿e tam by³a Sierra i Brandon, a troszke jako¶ tak po prostu wydawa³o mi siê ciekawsze i charakterystyczne mimo tych wszystkich Tysonów i Coachów. I pamiêta³am nazwê, a Jalapao nie mog³am sobie za nic przypomnieæ ostatnio, zanim przeczyta³am ten temat! xD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

@Fantasmagoria, Witamy na forum :)

Właśnie. Przypomniałem sobie, że muszę obejrzeć do końca Tocantins.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Fantasmagoria, witaj:) Chyba po raz pierwszy widzę podsumowanie, z którym praktycznie w stu procentach się zgadzam! Ja ten sezon oglądałem w styczniu i lutym ubiegłego roku, w sumie niedawno, ale była to dopiero moja druga obejrzana pożądnie edycja więc kierowałem się w dużej mierze emocjami i tym czy kogoś lubię, a nie oceną strategii tak jak to robię teraz. Będę musiał kiedyś odświeżyć sobie sezon, a na pewno poprawić swoje podsumowanie.

Widzę, że nie jestem jednak jedyny, którego Tyson masakrycznie denerwował. To chyba jedna z moich najbardziej nielubianych osób ever (może bardziej nie lubiłem tylko Jane z Nicaragui i Brandona z South Pacific)

Coach irytował mnie mniej, ale jednak też:D Myślę, że ludzie którymi się otoczył, właśnie Tyson i Debbie wpłynęli na to, że ten sojusz był strasznie hermetyczny, jechali praktycznie po każdej innej osobie z plemienia i UWAGA, SPOJLER ZAKOŃCZENIE SEZONU właśnie dlatego, że Coach jako przywódca nie potrafił zjednoczyć plemienia stało się po mergu to, co się stało. Nie byli zjednoczeni. KONIEC.

Też bardzo kibicowałem Exile Alliance. Myślę, że Taj miała świetny początek strategiczny, ale po połączeniu zaufała niewłaściwym ludziom.

Oglądałaś jeszcze jakiś sezon? Chętnie poczytam Twoje podsumowania:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Guest

Post autor: Guest »

Dzieñ Dobry (:
O, to siê cieszê, ¿e siê zgadzamy. Mnie chyba te¿ od Tysona denerwowa³ bardziej Brandon z South Pacific, [a Jane mi nie przeszkadza³a za bardzo do tej pory, ale jeszcze nie skoñczy³am ogl±daæ Nicaragui].
Coach siê nie nadawa³ na przywódcê, zw³aszcza wtedy, w South Pacific ju¿ by³o z tym trochê lepiej, ale nie bêdzie dobrym leaderem kto¶, kto nie umie uporz±dkowaæ nawet w³asnych my¶li na tyle, ¿eby nie wydawaæ siê innym wariatem...
Ogl±da³am jeszcze Palau [z którego ju¿ prawie nic nie pamiêtam, to inna rzecz, ale ogl±da³am! : D], Chiny, South Pacific i koñczê Nicaraguê. I jeden czy dwa odcinki z Borneo. Napiszê co¶ na pewno w wolnej chwili (:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 7 gości