Survivor Borneo (sezon 1)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Również radziłbym po kolei :wink: A rzeczywiście wszelkie All-Stars warto zostawić na koniec, bo wiadomo, że jak ktoś tam jest, to zaszedł w miarę daleko w swojej edycji, chociaż w obsadzie znalazły się też osoby, które nie dotarły nawet do jury. Jednak jakbyś oglądał po kolei to pierwszych all-starów wcale nie musiałbyś zostawiać na koniec :wink:

Amazon - bardzo lubię ten sezon :)

A co do Gabonu to ja uważam za jeden z najgorszych sezonów, ale jestem w mniejszości. Uważam, że ma tragiczną obsadę i okropny przebieg gry, ale jak mówiłem, inni sądzą inaczej :P

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Amazon polecam, i nic nie zdradzam więcej prócz tego, że ten sezon naprawdę był świetny :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A, i jeśli chodzi o TVP2 to coś tam jeszcze pamiętam, że kiedyś włączyłem na ostatni odcinek któregoś z sezonów i było zadanie o immunitet z F3. Utrzymywali się na czymś tam, chyba na jakichś słupkach i kiedy jeden z nich nie podołał, drugi powiedział do trzeciego "Jeśli zejdziesz, zabiorę cię do finału". Pamiętam jedynie tą sytuację przez jej kontrowersyjność. Czy to było w Amazon?:wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

tombak90 pisze:A, i jeśli chodzi o TVP2 to coś tam jeszcze pamiętam, że kiedyś włączyłem na ostatni odcinek któregoś z sezonów i było zadanie o immunitet z F3. Utrzymywali się na czymś tam, chyba na jakichś słupkach i kiedy jeden z nich nie podołał, drugi powiedział do trzeciego "Jeśli zejdziesz, zabiorę cię do finału". Pamiętam jedynie tą sytuację przez jej kontrowersyjność. Czy to było w Amazon?:wink:
Ale na szczęście nie pamiętam nic więcej - imion konkurentów, siedzącego wtedy jury ani nic...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

nie, to były markizy, s04 :) ^^

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Confessionals w tym sezonie:

1. Richard- 4/4/7/7/4/6/8/6/12/7/7/8/11
Total= 91
Average= 7.0


2. Kelly- 2/1/7/3/8/2/4/8/6/7/12/7/14
Total= 81
Average= 6.2


3. Susan- 2/2/5/4/4/3/5/5/6/6/7/8/6
Total= 63
Average= 4.8


4. Colleen- 0/3/5/5/3/10/5/3/9/3/10/x/x
Total= 56
Average= 5.1


5. Sean- 1/5/4/5/10/2/5/1/4/4/7/8/x
Total= 56
Average= 4.7


6. Gervase- 0/6/5/8/3/11/4/4/4/9/x/x/x
Total= 54
Average= 5.4


7. Rudy- 4/6/2/1/4/3/7/5/3/4/3/2/8
Total= 52
Average= 4.0


8. Jenna- 0/2/4/4/4/6/10/5/6/x/x/x/x
Total= 41
Average= 4.6


9. Greg- 0/4/5/5/6/1/8/8/x/x/x/x/x
Total= 37
Average= 4.6


10. Gretchen- 1/5/3/5/4/9/5/x/x/x/x/x/x
Total= 28
Average= 4.0


11. Joel- 2/2/2/2/2/12/x/x/x/x/x/x/x
Total= 22
Average= 3.7


12. Ramona- 2/8/0/7/x/x/x/x/x/x/x/x/x
Total= 17
Average= 4.3


13. Dirk- 1/0/4/3/4/x/x/x/x/x/x/x/x
Total= 12
Average= 2.4


14. BB- 4/8/x/x/x/x/x/x/x/x/x/x/x
Total= 12
Average= 6.0


15. Stacey- 1/1/6/x/x/x/x/x/x/x/x/x/x
Total= 8
Average= 2.7


16. Sonja- 2/x/x/x/x/x/x/x/x/x/x/x/x
Total= 2
Average= 2.0

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Mimo wszystko, w tym sezonie to wszystko było bardziej wyrównane. Ale w tych nowszych, gdzie było więcej graczy, już nie - stawiali tylko na ciekawsze osobowości. Aczkolwiek, nie wiem, czy zauwazyliście, często jest tak, że po jeśli dana osoba jest generalnie mało pokazywana, a w jakimś odcinku nagle się "uaktywnia" (z punktu widzenia widza), to często można się po tym domyśleć, że odpadnie:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

colby pisze:nie, to były markizy, s04 :) ^^
Jednak Amazon. Ostatnie IC. No, chyba, że były dwie takie sytuacje:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Były więcej niż dwie takie sytuacje :P

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

ciriefan pisze:Confessionals w tym sezonie:
...
yy Co to jest ?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

rozmowy prywatne uczestników sam na sam z kamerą :wink:

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Zanim pojawi się sezon 23 skomentuję sobie kilka sezoników, której są już za mną. Borneo pamiętam jeszcze, kiedy leciało w tv, ale z pamięcią bywa różnie, a więc z góry przepraszam jeśli gdzieś pomylę imię, albo przypiszę jakieś wydarzenie komuś innemu.
Plaża, 16 osób i milion do zdobycia. Świetny sezon, do którego nie można nie czuć sympatii. Ten sezon cenię przede wszystkim za jego klimat i brak różnego rodzaju udziwnień, które pojawiają się z następnymi sezonami. Z resztą Borneo nie potrzebowało ukrytych immunitetów, wysp wygnańców czy innych, aby oferować dobrą rozrywkę. Jedno co mi się nie podobało to fakt, że Pagong nie wykonali żadnego ruchu, kiedy sytuacja wymagała tego od nich. Przede wszystkim przyjemni w odbiorze ludzie (z małymi wyjątkami) i raczej nie ma sensu opisywać każdego z nich. Mój ulubiony moment sezonu to mowa końcowa Sue.
Sezonowi można zarzucać brak strategii, ale to początek (podobnie przecież było z Wyprawą Robinson) i tak na dobrą sprawę ludzie nie potrafili jeszcze w to grać na czym skorzystał Richard. Z pewnością nie jest najlepszym strategiem w historii tego show, ale przede wszystkim wyznaczył drogę dla tego programu i pokazał na czym polega całość. Pamiętam pierwszą radę wyspy po połączeniu plemion i szok babki, która została wyeliminowana.
Co do ulubieńców... Przepadam za Rudym. Żałuję, że został wykluczony przed finałem. Obok niego moim drugim ulubieńcem stała się Colleen - kocham dziewczynę. Ostatnio oglądając film Zwierzak z Schneiderem zwróciłem uwagę na główną rolę kobiecą w tym filmie i przez jakiś czas zastanawiałem się, skąd znam tę dziewczynę - naprawdę fajnie było zobaczyć Colleen w jakimś filmie. Myślę, że gdyby miała większą wiedzę na temat gry to spokojnie mogłaby zajść jeszcze wyżej. Jak są ulubieńcy to wypada powiedzieć coś o znienawidzonych osobach i tu wymienię jedynie Seana (?).
Pierwszą edycję oceniam na 7/10.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Teź widziałem ostatnio "Zwierzaka"! Tak patrzę, patrzę, a tu nagle znajoma twarz, od razu popędziłem w net żeby się upewnić, że to ona. Słodka niesamowicie, tylko w strategii taka sama jak wszyscy Pagong. To plemię było po prostu epickie... Sean by do nich pasował.

Babka wyeliminowana po połączeniu to Gretchen:D Też pamiętam jej szok... "Oh my God... oh my God, it's me tonight..." :D

Sue niesamowicie lubiłem i jako osobę i jako zawodniczkę. Jedyna rozsądna oprócz Richarda. Chociaż moim zdaniem z mową końcową przesadziła. Kelly w pewnym momencie zaczęła grać po prostu beznadziejnie i należała jej się krytyka, ale ta mowa już jak dla mnie niebezpiecznie zahaczała o hejting.. Trzeba mieć dystans w tej grze:) Na Reunionie próbowała się już trochę z tego wycofywać i słusznie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Teź widziałem ostatnio "Zwierzaka"! Tak patrzę, patrzę, a tu nagle znajoma twarz, od razu popędziłem w net żeby się upewnić, że to ona.
Heh, kilku osobom z Survivora zdarza się pojawić w jakimś filmie w małej roli.
Słodka niesamowicie, tylko w strategii taka sama jak wszyscy Pagong. To plemię było po prostu epickie... Sean by do nich pasował.
Tak, ona była w porządku. Myślę, że jeśli brałaby udział w późniejszych sezonach, gdzie wszystko jest mniej więcej jasne to zaszłaby o wiele dalej.
Babka wyeliminowana po połączeniu to Gretchen:D Też pamiętam jej szok... "Oh my God... oh my God, it's me tonight..." Very Happy
Być może. Nie pamiętam wielu imion jedynie osób, które lubię + ciekawszych/mocniejszych zawodników.

Co do Sue. Była bardzo emocjonalna (pozdro All Stars), a do tego ludzie w tej edycji podchodzili do całej gry bardziej uczuciowo niż strategicznie. Mogła poczuć się oszukana i pewnie nawet nie zdążyła ochłonąć po przegranej, a już miała decydować o zwycięzcy. W zasadzie nie dziwię się większości osób, które dają podobne przemowy na zakończenie. Rich mówił dużo o strategii, ale osoby głosujące chyba spoglądały na nich bardziej pod kątem emocji związanych z finalistami niż posunięciami w grze, ale cóż każdy głosuje zgodnie z własnymi kryteriami. Też wybrałbym Richa.

Guest

Post autor: Guest »

Postanowi³em obejrzeæ sobie wszystkie sezony od pocz±tku i zacz±³em oczywi¶cie od pierwszego.
Naprawdê ¶wietny sezon, wszystko taki naturalne, fajnie siê ogl±da³o. Oczywi¶cie od pocz±tku wiedzia³em kto wygra t± edycjê, ale mimo wszystko mi³o siê ogl±da³o.
Strasznie du¿o osób pozytywnych by³o w tej edycji, wiêc nie potrafiê wymieniæ ulubionego. Ale u¶cislaj±c wszystkich to typowa³bym Kelly, Gretchen, Greg, Collen, Jenna i Gervase. Najbardziej jednak kibicowa³em Jennie, liczy³em, ¿e zajdzie najd³u¿ej z plemienia Pagong. Potem trawi³em nadziejê w Collen, no ale wysz³o jak wysz³o. Z fina³owej dwójki zdecydowanie bardziej wola³em Kelly.
Mowa Sue by³a dla mnie ¶mieszna. Przecie¿, gdyby Kelly nie zdoby³a naszyjnika to Sue z pewno¶ci± by na ni± g³osowa³a, bo tak Rich i Rudy by robili.
Tak czy inaczej, sezon bardzo fajny. Mnóstwo poytywnej energii. Greg i Collen wymiatali z tej strony.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości