Survivor Thailand (sezon 5)

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor Thailand (sezon 5)

Post autor: ctoria »

Obrazek

Survivor Thailand to piąty sezon amerykańskiego reality show Survivor. Był on filmowany od 10 czerwca do 18 lipca 2002 roku, na wyspie Ko Tarutao w Tajlandii.
Po raz pierwszy producenci nie podzielili plemion (dwóch najstarszy uczestników wybierało członków swoich plemion), także po raz pierwszy uczestnicy mogli zmienić swoje plemię. Największym twistem sezonu było fałszywe połączenie.
Uczestnicy podzielili się na dwa plemiona:

CHUAY GHAN ("to help one another") - Jan Gentry, Helen Glover, Brian Heidik, Ghandia Johnson, Clay Jordan, John Raymond, Ted Rogers, Jr., Tanya Vance.

SOOK JAI ("happy heart" ) - Jake Billingsley, Erin Collins, Stephanie Dill, Jed Hildebrand, Shii Ann Huang, Penny Ramsey, Ken Stafford, Robb Zbacnik.

Po połączeniu plemię nazwano CHUAY JAI

Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

matko co to był za straszny sezon
lokalizacja beznadziejna, ludzie jeszcze gorsi, normalni poodpadali na początku, zwyciezca... z dwojga złego niby lepszy

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Drugi sezon, jaki oglądałem, też na TVP2, wtedy mi się podobał - ale nie miałem żadnego punktu odniesienia, teraz - po ponownym obejrzeniu, uważam, że jest to jeden z najgorszych sezonów. Shii Ann była moją faworytką, świetna osobowość - gdyby nie ten twist, namieszała by w tym sezonie, i pewnie dzięki niej byłby on ciekawszy. Briana lubiłem, chyba jako jedynego z nielicznych w tym sezonie, zasłużył na zwycięstwo.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Na pierwsze 10 edycji jedyny sezon, który mi się nie podoba. Przewidywalny i nudny jak flaki z olejem. Shi Ann była świetna, ale racja, przez ten twist odpadła i nie zdążyła ich ograć. Szkoda też, że nie miała szczęścia w All-Stars. Uwielbiam ją po prostu. Moja ulubiona zawodniczka wraz z Kathy z Markizów. W All-starsach najlepsza i nainteligentniejsza uczestniczka: genialny odcinek, gdy określiła resztę jako "stupid players", przewidziała, że to Amber wygra, no i jej mowa na ostatniej radzie: na wojnie i w miłości wszystko jest dozwolone... no i w Survivorze. Sorka, że tak o niej, no ale uwielbiam ją :D Powinna być Heroe w 20 edycji (wraz z Kathy). Wracając do Tajlandii. Ludzie beznadziejni. Lubiłem Helen i Brian'a. Mądrze grali. Brian zasłużył moim zdaniem na zwycięstwo.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

tak patrzę na głosy w rankingu i wydaje mi się że prawie każdy lubił Penny :D łącznie ze mną :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I Shii Ann, też każdy lubił.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie no ja jej nie lubię :P ale cicho o tym :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nie lubisz Shii Ann? Jak możesz? :wink: Ja tą edycję oglądałem dla niej.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no mogę no :D wolna wola i takie tam :D:D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Penny to dla mnie kolejny słodziak którego wszyscy po prostu lubią bo jest łądna i się uśmiecha... Niczym Elizabeth (2) Neleh (4) i wiele innych

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A ja nie znosiłem Penny. To taki fałszywiec, że szkoda gadać. W sumie ta gra polega między innymi na udawaniu i kłamaniu, ale żeby tak udawać na 100%, to masakra. Przypomina ona Neleh, ale wraz z Elisabeth nie stawiałbym jej w jednym rzędzie. Zauważmy, że Neleh i Penny były "milutkie" fałszywie, obie kogoś zdradziły (Neleh Kathy, a Penny Erin). Może Elisabeth była trochę przesłodzona, ale przynajmniej było to prawdziwe, nikomu nie wbiła noża w plecy mimo tego, iż walczyła do końca, więc dla mnie to nie ta sama liga co Neleh i Penny. Moim zdaniem Shi Ann naprawdę powinna jeszcze kiedyś wrócić. W Tajlandii odpadła przez twist, w AS brakło jej numerków, a nikt nie chciał zmienić gry, bo wierzyli Rob'owi. Chciałbym ją zobaczyć w sezonie, w którym numerki będą po jej stronie i dojdzie z nimi do końca, a wtedy z chęcią zobaczyłbym, jakby sobie poradziła pod sam koniec.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Ja nie lubiłem ani Penny ani Shi-Ann.
Robb był najlepszy!!!
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja Robb'a prawie w ogóle nie kojarzę.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Robb to taki jackass, ogólnie był dla mnie jedną z postaci które niezbyt lubiłem

Guest

Post autor: Guest »

Sezon 5 by³ pierwszym sezonem Survivor jaki ogl±da³em. Mia³em to szczê¶cie ogl±daæ na TVP2 :P Sezon taki sobie, nie by³ znów taki beznadziejny, ale zdecydowanie by³y lepsze sezony. Uwielbia³em Shii Ann, bardzo ¿a³owa³em kiedy odpad³a. Trochê irytowa³a mnie Penny i Ghandia.
Co do zwyciêzcy to zgadzam siê. Mo¿e nie zas³ugiwa³ na wygran± jak niektórzy, ale z tego co pamiêtam, na koñcu zas³u¿y³ by wygraæ.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości