Survivor Pearl Islands (sezon 7)

ODPOWIEDZ
Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

07x01
No i zaczęłam oglądać kolejny sezon :mrgreen: . Widziałam już kiedyś kilka początkowych odcinków, ale nic z nich na szcżeście nie pamiętam. Początek świetny, chyba już nigdy nie powtórzyła się akcja z tą wioską, niebiescy bardzo dobrze poradzili. Nie podobało mi się zadanie, mało ciekawe i mało skomplikowane, ale wygrana niebieskich i immunitet z czaszką mi to wynagrodziły. Trochę szkoda Nicole, ale Ryana też polubiłam, więc cieszę się, że pozostał w programie. I wreszcie mogę oglądać początkowy sezon w dobrej jakości (Amazon, a szczególnie Tajlandia były straszne).

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

07x02-08
Jak na razie sezon mi się bardzo podoba, ale jak dla mnie ma jeden duży minus - brakuje mi faworyta, jakiegoś świetnego stratega. Duża część osób jest mi obojętna, tak naprawdę lubię tylko Johnego Fairplaya, bo jest totalnym świrem i zawsze się z niego śmieję. Rupert mnie zaczął wkurzać, mimo że na początku był genialny, Sandra (bardziej podobała mi się w HvV) i Christy są ok, ale na tym kończą się ciekawe osobowości, reszta osób jest jak dla mnie bezbarwna, a coś czuję, że przez powrót Lillian i Burtona twist z outcastami nie wypali, bo są beznadziejni. Natomiast na pewno dużym plusem tej edycji jest motyw piracki i generalny przebieg gry, na razie wszystko idzie po mojej myśli :mrgreen: .

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Nie wiem czy to było już gdzieś, ale dzisiaj widziałem, że Ryan O był statystą podczas 19 odcinka 5 sezonu "Gotowych na wszystko". Siedział jako klient baru :wink:
Obrazek

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Skończyłam oglądać edycję i bardzo mi się podobała, głównie dzięki emocjom towarzyszącym do końca gry. Jest to chyba jedna z edycji, w których było najwięcej blindside'ów, zwrotów akcji i przeróżnych sojuszy.
Co do zawodników.
Sandra - specjalnie mnie nie zachwyciła w tej edycji, tak trochę sięn prześlizgnęła, dlatego że nie była zagrożeniem, ale jej pomysł z wywaleniem Burtona i związaniem się z dziewczynami świetny, na pewno wolę ją jako zwyciężczynię niż Lill;
Lill - strasznie mnie irytowała, co prawda kombinowała i dużo zdziałała w tej edycji, ale wzięcie Sandry do finału... faceplam i jej odpowiedzi na FTC były TRAGICZNE - dawno nie widziałam zawodnika, który tak by się się pogrążył na radzie. Natomiast odpowiedzi Sandry były świetne i to jej dało zwycięstwo. Poza tym Sandrę jeszcze lubiłam za jej wypowiedzi, jest świetna;
Jonny Fairplay - :mrgreen: co za... brak mi słów na niego! w pozytywnym sensie, bo:
a) moim zdaniem najlepszy strateg i zawodnik edycji
b) mega CIEKAWA i BARWNA osobowość
c) villain
d) akcja z babcią epicka, chociaż moim zdaniem przegiął, ale to nie zmienia faktu, że to dalo mu wygraną w tym zadaniu
e) jego sposób bycia i confessionale nie raz doprowadziły mnie do śmiechu
Szkoda, że nie wygrał tej edycji, uwielbiałam go :D.
Darrah - oprócz wygrania kilku immunitetów nic nie zrobiła w tej edycji;
Burton - na początku go nie lubiłam, ale po powrocie dużo zyskał w moich oczach i uważam, że był dobrym zawodnikiem;
Christy - trochę bezbarwna, ale lubiłam ją;
Rupert - początkowo uważałam, że jest świetny, ale w końcu zaczął mnie strasznie wkurzać, chociaż w zadaniach był po prostu MISTRZEM.

W zasadzie to tyle jeśli chodzi o opinie o zawodnikach, reszta nie zapadła mi specjalnie w pamięć jak np. Tijuana, która była, miała dużo confessionali, ale nie mam o niej zdania.
Edycja bardzo dobra i już zabieram się za kolejną ;D.

I jeszcze zapomniałam o dwóch rzeczach:
- akcent Darrah doprowadzał mnie do szału, nie mogłam jej słuchać
- Jon & jego wąsik na FTC - epicko wyglądał

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To chyba była najlepsza edycja ze wszystkich. Świetna lokalizacja, zadania, motyw przewodni, blindside'y i twist, który może nie wydawać się już tak atrakcyjny dla osób oglądających sezony z RI. Obyśmy jeszcze kiedyś mieli okazję oglądać tak dobry sezon.

Lisq
4th voted out
Posty: 36
Rejestracja: 21 lip 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Lisq »

Mój ulubiony sezon! ¦wietne akcje (np twist) i super osoby.

Moi ulubieñcy - Ryan O. i Sandra. Chcia³bym by taki by³ fina³. Lubi³em te¿ Darrah (bardziej z wygl±du, a nie z zachowania), Ruperta, Adrew i Christe.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

A ja powiem, że nie polubiłem Ruperta. Na początku wydawał się być okej, ale w pewnym momencie zaczął się psuć - chociażby rada wyspy, na której oberwał głos od Dżonego i jego późniejsze pretensje o to, albo włażenie w tyłek Outcastowi. I jeszcze jedno. Nie wiem czy to tylko takie moje przeczulenie na niego, ale ale w sezonach 7, 8, 20 spoiler gdy miał przemowę jurorską za każdym razem w głosie miał taki ton pretensji jakby był obrażony na świat (bez względu na to czy został zdradzony, czy nie).
Heh, Darrah też była moją faworytką (też z wyglądu) od dnia pierwszego.

Lisq
4th voted out
Posty: 36
Rejestracja: 21 lip 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Lisq »

Ryan O podobno bra³ udzia³ w reklamie maszynek do golenia (Gillete albo Wilkinson) a Sandra w reklamie 7up. Niestety nigdzie nie mogê ich znale¼æ.

Na Facebooku jest mnóstwo kont uczestników Survivor :)


ADMIN: Proszê o nie reklamowanie innych for

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

o to całkiem możliwe a raczej pewne że tak zanjdziesz spoilery

a co do reality tv to znamy ta strone ale tam jest ogólnie o rs a nasze jest stricte o Survivor :)

Lisq
4th voted out
Posty: 36
Rejestracja: 21 lip 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Lisq »

co to jest "confessionals" ?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

wypowiedź tylko jednego uczestnika przed kamerką w jakimś 'zacisznym' miejscu xd coś jak parvatii u mnie w podpisie :wink:

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Właśnie skończyłam oglądać tę edycję, jestem już właściwie po wszystkich, do których są polskie napisy, jeszcze tylko 4. I było w tej edycji chyba najwięcej charakterystycznych uczestników: Jon, Rupert, Sandra, Lill, można jeszcze dodać Christę, chudego Ryana, Shana. Może to dlatego, że dopiero co skończyłam oglądać, ale jest to dla mnie najlepsza edycja. Początek jakiego nigdy nie widziałam, twist z The Outcast, w ostatnich odcinkach co chwilę przetasowania w sojuszach. Jestem pod wrażeniem.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Tak, ta edycja obfituje w najpopularniejszych uczestników, a także wydarzenia. Jak dla mnie to ostatnia edycja z tych, które mają w sobie ten prawdziwy urok Survivora. Żadna następna edycja nie była już tak przyjemna w odbiorze co ta (chociaż nie jestem fanem tego twistu).

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Z wcześniejszych to na razie tylko 2 sezon widziałam, który mnie jakoś nie wciągnął, albo po prostu przed obejrzeniem jeszcze miałam większe wymagania.
Ja tam byłam pod wrażeniem, ale to przede wszystkim dlatego, że to było takie zaskoczenie.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Bo w Australii niezbyt wiele się dzieje, ale warto dla obejrzeć sezon dla pierwszych "gwiazd" tego reality - Colbiego i Jerri. Polecam sezony 4 i 6, które są w moim top 5.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości