Survivor: Palau (sezon 10)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Mi się polska edycja podobała. To ona zachęciła mnie do obejrzenia Survivor :) Wygrała ją osoba, która moim zdaniem była świetna w tej grze. Moim marzeniem jest to, żeby CBS zorganizowało edycję międzynarodową ze zwycięzcami z innych decyzji. Jako reprezentatkę USA mogliby wybrać zwyciezcę Heroes vs Villains. My w PL of course nie mielibyśmy problemu z wyborem - mamy tylko 1 zwyciężczynię. Myślę, że mogłaby dać radę. W Polskiej edycji najpierw cicha, spokojna, a gdy okazało się, że wszyscy chcą jej się pozbyć, pokazała siłę, wygrała immunitety (w tym jeden z palcem, na który podczas konkurencji upadło jej wiadro i wybiło paznokcia, ale dokończyła konkurencję i wygrała). To byłoby świetne przedsięwzięcie i powód, który może by sprawił, że TVN spróbowałoby z nową edycją :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Taka edycja ogólnoświatowa raczej nie powstanie, a gdyby nawet to wezmą osoby z różnych państw, a niekoniecznie z Polski. Ja bardzo chciałbym zobaczyć drugą polską edycję programu. Słyszałem (bo nie oglądałem), że pierwsza edycja była bardziej zbliżona do wersji szwedzkiej niż do polskiej. I program emitowany był w półgodzinnych odcinkach kilka razy w tygodniu.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

To raczej jest bardzo nierealne, chociaż sama idea bardzo mi się spodobała :) i właśnie Sandra byłaby dobrym ambasadorem amerykańskiego Survivora. Jednak bariera językowa, zapewne brak porozumienia w sprawach organizacji takiej edycji przeważyłby nad naszymi chęciami :P
hm, czy w całym internecie nie ma nigdzie możliwości obejrzenia jeszcze raz wyprawy robinson??

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A wiesz, właśnie szukam Wyprawy, jakiś linków do pobrania itd. i nic. Koncepcja edycji z all-starsami z różnych wersji programu wydaje się nierealna, ale właśnie powstaje Amazing Race: China Rush i tam drużyny z całego świata ścigają się po Chinach, więc może coś takiego wypaliło, by też z Survivor'em.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Jeżeli już to raczej w dalekiej przyszłości, jak format Survivora zacznie się konkretnie już nudzić Amerykanom, bo na razie jeszcze nie ma co narzekać :)
Ja też szukałem, nie raz, i nic nigdzie nie ma :o :|

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Polska edycja była 2 razy w tygodniu po godzinie, więc są odcinki np. bez rady plemienia. Ogólnie nie podobały mi się dwie rzeczy w polskiej edycji. Był twist, którego na razie nie było w żadnej z 12 edycji, które obejrzałem (może w którejś wejdzie?). Otóż tuż po połączeniu drużyn była konkurencja. Zawodnicy, który dotarli do tego momentu gry zostali zaproszeni na ucztę. Po tej uczcie zostali zabrani na hamaki. Każdy z nich otrzymał kamyk i miał go trzymać chyba nad jakąś miską. Osoba, która jako pierwsza go wypuściła, odpadła z gry. Moim zdaniem to bardzo niesprawiedliwe. Nie podobało mi się też to, jak wyglądała walka o wejście do finałowej dwójki. Otóż nie było tak, że ktoś wygrał immunitet i decydował z kim wejdzie. Jednego dnia była konkurencja pomiędzy trzema osobami. Osoba, która wygrała weszła do finału (był to tak apropos challenge z Borneo: stanie na belkach, które z czasem były odcinane przez prowadzącego aż do jednej belki, kto wytrzymał najdłużej wygrał). Następnego dnia była konkurencja dla pozostałej dwójki. Zwycięzca to drugi finalista, a przegrany odpadł z gry. Wolałbym, aby było po amerykańsku :P

Guest

Post autor: Guest »

lukasz w twoim pierwszym po¶cie jest spoiler, na temat zwyciêzcy innych edycji. By³oby lepiej gdyby¶ ukry³ t± informacjê, albo zedytowa³ post, bo to temat o Palau i mo¿e zajrzeæ tu osoba, która nie widzia³a edycji o których piszesz. Nie ma potrzeby psuæ komu¶ zabawy. :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Allie ma rację, ja niestety też już kiedyś dałem spoiler i ktoś się na to "nadział".

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Już usunąłem to imię :wink: Ale Wyprawy Robinson i tak nie ma w internecie :wink: Wiem, że na pewno na stronie programu są jakieś urywki odcinków, o ile TVN już tej strony nie skasował.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Lukasz, Allie nie chodziło chyba o polską edycję tylko o Amerykańską i inną osobę :wink:

Guest

Post autor: Guest »

Dok³adnie. Chodzi³o mi o spoiler doytcz±cy amerykañskiej edycji, a nie polskiej w pierwszym po¶cie na tej stronie :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Już poprawione :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No to świetnie :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5718
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Właśnie skończyłem oglądać 2 i 3 odcinek. Oto moje refleksje po tych odcinkach.
ep2: Wszystko zaczyna się powoli rozkręcać i jak to w "Survivor" zaczynają się kłótnie. Korror kłóci się o wybór wyspy. Nagroda – maska, dzida i płetwy oraz ogień trafia do Ulong. Konkurencja była co najmniej szalona... Bieg po równoważniach i zbieranie flag. Przeciwnicy celują w biegnące osoby workami w piaskiem. Ulong wygrywa 10-4. W tej konkurencji zabłysnęła Steph i Angie. Korror po wielu poszukiwaniach znajduje swoje zgubione krzesiwo.Konkurencja o immunitet to nurkowanie i ułożenie słowa w alfabecie Morse'a. Korror zdobywa immunitet. Ashlee się izoluje od plemienia Ulong, nie je, rzadko kiedy przebywa z innymi, więc odpada... Trochę szkoda mi plemienia Ulong. Jakoś bardziej ich polubiłem niż Korror. Mam nadzieję, że zaczną teraz zwyciężać.

ep3: I znowu kolejny odcinek zaczyna się od kłótni, tym razem Katie i Caryn. Komplet krawiecki - nagroda. Konkurencja, w której trzeba było zdobyć koło ratunkowe. Angie znowu w niej zabłysnęła. Ulong ponownie wygrywa w walce o nagrodę. Faceci z Korror po powrocie na wyspę postanowili zaatakować węże, by potem wykorzystać je w polowaniu na rekiny… W tym momencie przypomniał mi się Rupert, który również zapolował na rekina. :wink: Jeff z plemienia Ulong skręcił sobie kostkę potykając się o kokosa. Konkurencja o immunitet - noszenie worków z piaskiem dokoła okręgu i dogonienie przeciwnej drużyny (konkurencja ta również pojawiła się chyba w 13 sezonie). Korror wygrywa. Jeff odpada, a właściwie sam się poddaje. No i znowu Ulong przegrywają. Jeszcze spotyka ich pech związany z kontuzją jednego z członków plemienia. Mam nadzieję, że coś się zmieni i Ulong zacznie wreszcie dominować w grze. Liczę też na zmianę zachowania Kim i niech wreszcie bierze się do roboty :wink: Kolejny epizod zapowiada się ciekawie, bo ma nastąpić jakiś zwrot akcji, już nie mogę się doczekać...

Guest

Post autor: Guest »

ep2:Pamiêtam, ¿e konkurencja o nagrodê by³a ekscytuj±ca. Nie przypominam sobie, aby producenci wykorzystali j± w innym sezonie. Steph i Angie to wojowniczki. Wiedzê jak walczyæ. :D Konkurs o immunitet - Ulong moim zdaniem mia³o z nurkowaniem. Nikt wystarczaj±co silny Bobby JOhn, Jeff czy Ibrahem nie potrafili d³ugo siedzieæ pod wod± jak Tom czy Ian.

ep3:Z konkurencji o nagrodê pamiêtam walkê Steph z Jenn oraz Angie, która poddapia³a wszystkich. :D Niestety tak jak piszesz Jeff dozna³ kontuzji. Po Jonathanie to dla mnie najbardziej przykra kontuzja w historii programu. Niedyspozycja Jeffa zawa¿y³a moim zdaniem na wyniku konkursu o nietykalno¶æ. Jeff wydawa³ sie najsilniejszym zawodnikiem w Ulong.

Widzê, ¿e kibicujesz temu samemu plemieniu co ja :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości