Survivor: Palau (sezon 10)

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor: Palau (sezon 10)

Post autor: ctoria »

Obrazek

10 sezon amerykańskiego reality show Survivor. Został sfilmowany w Palau, pomiędzy 27 października a 4 grudnia 2004 roku. Po raz kolejny w grze udział wzięło 20 uczestników (twist - dwóch uczestników, zostało wyelminowanych 2 dnia), którzy podzielili się na dwa plemiona:

ULONG: Ashlee Ashby, Bobby Jon Drinkard, Angie Jakusz, Jolanda Jones, Stephenie LaGrossa, James Miller, Kimberly "Kim" Mullen, Ibrehem Rahman, Jeff Wilson.

KOROR: Coby Archa, Gregg Carey, Katie Gallagher, Caryn Groedel, Jennifer "Jenn" Lyon, Ian Rosenberger, Willard Smith, Janu Tornell, Tom Westman.

Obrazek

Charlie
4th voted out
Posty: 36
Rejestracja: 03 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Charlie »

Kibicowałem Jenn, Bobby'emu i Ianowi ;>
Ogólnie sezon podobał mi się najbardziej pod względem zadań i lokalizacji.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

drugi mój ulubiony sezon
lokalizacja - boska!
zadania - świetne!
ludzie - dobrzy gracze z małymi wyjątkami :wink:
zwycięzca - zasłużony
Stephanie to najlepszy gracz tego sezonu i zarazem jedna z najsilniejszych kobiet w całej historii programu, ba nie jedna z, tylko najsilniejsza :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A moim zdaniem to jeden ze słabszych sezonów. Zgadzam się z tym, że mieli fajne konkurencje. Jednak to, co mnie wkurzało, to najpierw to, że jedna drużyna ciągle przegrywała. Przez to wiele ciekawych postaci nie dotarło do połączenia drużyn (z Angie na czele). Poza tym ten sezon był przewidywalny. Największe uznania oczywiście dla Steph. Uważam jednak, że Katie powinna była wygrać, a nie Tom. Wiem, że wszyscy jej nie lubią, ale tak naprawdę za co? Że była trochę nie miła? Że była leniwa i wogóle nie pracowała? Cóż, miała mądrą strategię, wiedziała, co zrobić, żeby dojść, gdzie doszła. Nie rozumiem heroizowania Tom'a. Moim zdaniem to wcale nie jest Heroe. Moim zdaniem on też kłamał. Coby miał rację podczas finału: usłyszał prawdę od jednej osoby, i to nie był Tom. Jedyna rzecz, która nie podobała mi się w wykonaniu Katie, to nie udzielenie odpowiedzi na pytanie Janu. No ale cóż, taka gra, ludzie wybierając zwycięzcę kierują się niestety emocjami, a powinni rozumieć, że wybieramy najlepszego gracza, a nie najbardziej lubianego.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Katie to jedna z moich ulubionych zawodniczek w tym sezonie :) ulbuina zaraz po Steph :) a że ktoś jej nie lubi to jego strata :wink:

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Z plemienia ULONG to jedynie kojarzę Step i Bobby Jona, nierówna walka plemion. Gdyby był jakiś twist tak jak w innych sezonach to nie wiadomo jak by się to potoczyło. Moim ulubieńcem jest Tom, facet strasznie mocny fizycznie, mimo swego wieku. No i jeszcze Ian.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oglądam właśnie tą edycję (od dziś) jestem już po pierwszym odcinku. Początek dość mało ekscytujący...
Znowu uczestnicy mogą "wejść do gry" tylko w ubraniach, które mają na sobie. Bierze udział aż 20 osób. Ciekawa była walka o 2 immunitety pozostawione na plaży: 1 dla kobiety i 1 dla mężczyzny. Od razu zapamiętałem jedną postać - Wandę, która ciągle śpiewa… Jolanda i Ian zdobyli immunitety. Wszyscy początkowo zamieszkali jedną wyspę. Zaczęli budować szałas itd. Tworzą się 2/3 osobowe sojusze. Następnie przychodzi Jeff i oznajmia, że będą 9 osobowe plemiona. 2 osoby odpadają. Trochę to głupie :wink: Potem nastąpiła walka o immunitet i jednocześnie nagrodę. Immunitet Iana i Jolandy stracił ważność. Korror zdobyło tylko krzesiwo i immunitet, w nagrodę mogli zmienić plaże (i zrobili to). Ulong udali się na radę i wyeliminowali Jolandę, uczestniczkę, którą znienawidziłem na samym początku gry. Edycja nie zapowiada się na bardzo ciekawą, ale mam nadzieję, że jeszcze mnie pozytywnie zaskoczy.

Guest

Post autor: Guest »

Przypuszczam, ¿e dla zawodników to by³ jeden z najbardziej stresuj±cych pocz±tków gry. Jeste¶ w Survivor, ale nic nie zaczyna siê tak jak siê tego spodziewa³e¶. Nie wiadomo z kim bêdziesz w plemieniu, co siê wydarzy.
Poza tym twist z wybieraniem plemion i ju¿ na samym pocz±tku odrzuceniem dwóch osób, by³ bardzo pod³y. Wanda i Jonathan nie zostali cz³onkami ¿adnego plemienia, nie uczestniczyli w wyzwaniu, ani radzie plemienia. Nie dostali nawet swoich pochodni. Dla mnie najzabawniejszym momentem odcinka, jest walka o immunitet, kiedy Ulong nie potrafili wios³owaæ. Z tego co pamiêtam Jeff rzuci³ co¶ w stylu. "Ulong szukaj± nowej wyspy"[ogl±da³am to ju¿ do¶æ dawno, wiêc mog³o brzmieæ inaczej] Rozkoszny by³ równie¿ fakt, ¿e nie¶li ze sob± wodê i jedzenie, a zostawili krzesiwo. To taka epicka pora¿ka. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Tak, to bardzo niesprawiedliwe. Zwłaszcza, że Wanda zapowiadała się na tak ciekawą uczestniczkę.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Wanda odpadła by na pierszej radzie swojego plemienia, więc moze i lepiej że nie grała, ale Jonathana to mi szkoda było, bo widać że wysportowany facet, a przez knucie chyba Cobeygo jak sie nie mylę nikt go nie wziął do plemienia...

Guest

Post autor: Guest »

Dobrze pamiêtasz s³onko. Swój udzia³ mia³a te¿ Caryn, która zdecydowa³a siê na Wilarda, bo nie chcia³a byæ najstarsz± osob± w Koror. Ba³a siê, ¿e w razie pora¿ki to ona opu¶ci grê, a tak mia³a pod rêk± Wilarda. :D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ale z drugiej strony osoby starsze też powinny w jakimś stopniu mieć możliwość pokazania się. Wątpię, że byłoby to ciekawe gdybyśmy mieli samych modeli :P

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No tak już jest, że każdy dba o siebie i wybiera przeciwników których może pokonać lub osoby ze sobą sprzymierzone. Allie, tekst "Ulong szukają nowej wyspy" też się pojawił.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nie wiadomo, czy by odpadła. Gdyby trafiła do Koror, to przecież dotrwałaby do połączenia drużyn, bo u nich tylko Willard odpadł. Poza tym zdarzają się takie niespodzianki jak Jan w Thailand, Paschal w Marquesas, Lil w Pearl Islands czy Scout w Vanuatu.

Guest

Post autor: Guest »

W Polsce mieli¶my prawie same modelki/modeli i wysz³a kaszana. Zdecydowanie przy takiej obsadzie by³oby nudno. (Widzia³am tylko 3/4 odcinki WR, ale nie przemawia³a do mnie)

Wybór pomiêdzy m³odym i wysportowanym Johantanem - niezale¿nie od tego czy by³ ³adny czy nie - a Wilardem, który spowalnia³ dru¿ynê by³ bardzo nierówny i przynajmniej Caryn zdecydowanie podjê³a zaskakuj±c± decyzjê.
A w Survivor ka¿dy ma szansê. Mogli¶my przekonaæ siê o tym w niejednej edycji. :D Nigdy nie skre¶la³abym osoby tylko, dlatego, ¿e jest najstarsza. Osobi¶cie te¿ pozby³abym siê Wandy, ale z powodu jej ¶piewu. To by³o irytuj±ce.

Dziêki survivorfan. Z ciekawo¶ci postanowi³am obejrzeæ walkê o nietykalno¶æ.
Jeff:"ulong,the flag is that way!!"[Kiedy p³yn± w przeciwn± stronê, nie potrafi±c ruszyæ z miejsca. , a nastêpnie:Ulong is looking for another island. Uwielbiam ten moment :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 1 - 45”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości