Najlepszy i najgorszy strateg
- Prus
- 6th jury member
- Posty: 500
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2152
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2152
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
Końcowe wyniki:
NAJLEPSI
Dee
NAJGORSI
Sean
Poszczególni zwycięzcy:
1 - Richard, Sean
2 - Tina, Kimmi
3 - Ethan, Brandon
4 - Rob, Gabriel
5 - Brian, Jan
6 - Rob, Matthew
7 - Sandra, Lillian
8 - Rob, Alicia
9 - Chris, Dolly
10 - Stephenie, Willard
11 - Stephenie, Blake
12 - Danielle, Bobby
13 - Yul, Brad
14 - Earl, Mookie
15 - Todd, Denise
16 - Parvati, Jason
17 - Corinne, Randy
18 - Stephen, Coach
19 - Russel H., Brett
20 - Sandra, Tyson
21 - Brenda, Dan
22 - Rob, Natalie
23 - Jim, Brandon
24 - Kim, Christina
25 - Malcolm, Jeff
26 - Cochran, Brandon
27 - Tyson, Katie
28 - Tony, Woo
29 - Natalie, Drew
30 - Carolyn, Nina
31 - Kelley, Keith
32 - Cydney, Tai
33 - David, Taylor
34 - Sarah, JT
35 - Devon, Cole
36 - Chelsea, Angela
37 - Kara, Jeremy
38 - Victoria, Wendy
39 - Tommy, Elizabeth
40 - Tony, Ben
41 - Erika, JD
42 - Omar, Daniel
43 - Cassidy, Ryan
44 - Carson, Jaime
45 - Dee, Sean
Australian Survivor
3 - Phoebe, Kylie
4 - Michelle, Ziggy
5 - Shane, Russell
6 - Pia, Andy
7 - David, Sharn
8 - Wai, Cara
9 - Josh, Shay
10 - George, Benjamin
Survivor New Zealand
1 - Barb, Sala
2 - Lisa, Tara
Survivor South Africa
6 - Werner, PK
7 - Rob, Durao
8 - Kiran, Thoriso
9 - Marian, Pinty
Wyspa Przetrwania
1 - Farmer, Bartosz
NAJLEPSI
Dee
NAJGORSI
Sean
Poszczególni zwycięzcy:
1 - Richard, Sean
2 - Tina, Kimmi
3 - Ethan, Brandon
4 - Rob, Gabriel
5 - Brian, Jan
6 - Rob, Matthew
7 - Sandra, Lillian
8 - Rob, Alicia
9 - Chris, Dolly
10 - Stephenie, Willard
11 - Stephenie, Blake
12 - Danielle, Bobby
13 - Yul, Brad
14 - Earl, Mookie
15 - Todd, Denise
16 - Parvati, Jason
17 - Corinne, Randy
18 - Stephen, Coach
19 - Russel H., Brett
20 - Sandra, Tyson
21 - Brenda, Dan
22 - Rob, Natalie
23 - Jim, Brandon
24 - Kim, Christina
25 - Malcolm, Jeff
26 - Cochran, Brandon
27 - Tyson, Katie
28 - Tony, Woo
29 - Natalie, Drew
30 - Carolyn, Nina
31 - Kelley, Keith
32 - Cydney, Tai
33 - David, Taylor
34 - Sarah, JT
35 - Devon, Cole
36 - Chelsea, Angela
37 - Kara, Jeremy
38 - Victoria, Wendy
39 - Tommy, Elizabeth
40 - Tony, Ben
41 - Erika, JD
42 - Omar, Daniel
43 - Cassidy, Ryan
44 - Carson, Jaime
45 - Dee, Sean
Australian Survivor
3 - Phoebe, Kylie
4 - Michelle, Ziggy
5 - Shane, Russell
6 - Pia, Andy
7 - David, Sharn
8 - Wai, Cara
9 - Josh, Shay
10 - George, Benjamin
Survivor New Zealand
1 - Barb, Sala
2 - Lisa, Tara
Survivor South Africa
6 - Werner, PK
7 - Rob, Durao
8 - Kiran, Thoriso
9 - Marian, Pinty
Wyspa Przetrwania
1 - Farmer, Bartosz
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2152
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
Proponuję dokończyć niezbyt popularny temat, czyli Survivor UK.
Czas na nominacje do piątku 23:59 (piątek 9 lutego), a o północy z piątku na sobotę moglibyśmy rozpocząć głosowanie.
NAJLEPSI
Matthew - w sumie to on wykonał ruch sezonu
Christopher - często był w kłopotach i jakoś umiał manewrować między tymi ludźmi i dojść do finału
NAJGORSI
Leilani - odpadła na etapie pre-merge, nigdy nic nie pokazała i generalnie nie ogarniała co się dzieje
Lee - totalnie nie rozumiał tej gry
Pewnie należałoby się przyznać więcej nominacji w obu kategoriach, ale potem będziemy głosować wieczność
Czas na nominacje do piątku 23:59 (piątek 9 lutego), a o północy z piątku na sobotę moglibyśmy rozpocząć głosowanie.
NAJLEPSI
Matthew - w sumie to on wykonał ruch sezonu
Christopher - często był w kłopotach i jakoś umiał manewrować między tymi ludźmi i dojść do finału
NAJGORSI
Leilani - odpadła na etapie pre-merge, nigdy nic nie pokazała i generalnie nie ogarniała co się dzieje
Lee - totalnie nie rozumiał tej gry
Pewnie należałoby się przyznać więcej nominacji w obu kategoriach, ale potem będziemy głosować wieczność
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
Najlepsi
Chris - Nie trzeba tłumaczyć dlaczego
Matt - Solidna gra
Pegleg - Bo nie wiem kogo jeszcze można tutaj dodać
Najgorsi
Lee - też wiadomo dlaczego
Rachel - nie mam lepszej kandydatki do grona najgorszych
Chris - Nie trzeba tłumaczyć dlaczego
Matt - Solidna gra
Pegleg - Bo nie wiem kogo jeszcze można tutaj dodać
Najgorsi
Lee - też wiadomo dlaczego
Rachel - nie mam lepszej kandydatki do grona najgorszych
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2152
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
Przyznajemy raz dziennie po 1 plusie i 1 minusie w każdej kategorii. Gdyby wszyscy (w ramach jednej kategorii) mieli już wynik dwucyfrowy, to dzielimy przez 2 i zaokrąglamy w górę. No i zaczniemy też od 4 punktów, bo UK miał mało widzów...
NAJLEPSI
Christopher 4
Matthew 4
Pegleg 4
NAJGORSI
Lee 4
Leilani 4
Rachel 4
NAJLEPSI
Christopher 4
Matthew 4
Pegleg 4
NAJGORSI
Lee 4
Leilani 4
Rachel 4
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2152
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Christopher 5 +
Matthew 4
Pegleg 3 -
NAJGORSI
Lee 5 +
Leilani 4
Rachel 3 -
Christopher 5 +
Matthew 4
Pegleg 3 -
NAJGORSI
Lee 5 +
Leilani 4
Rachel 3 -
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Christopher 6 +
Matthew 4
Pegleg 2 -
NAJGORSI
Lee 6 +
Leilani 4
Rachel 2 -
Christopher 6 +
Matthew 4
Pegleg 2 -
NAJGORSI
Lee 6 +
Leilani 4
Rachel 2 -
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2152
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Christopher 7 +
Matthew 4
Pegleg 1 -
NAJGORSI
Lee 7 +
Leilani 4
Rachel 1 -
Christopher 7 +
Matthew 4
Pegleg 1 -
NAJGORSI
Lee 7 +
Leilani 4
Rachel 1 -
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Christopher 8 +
Matthew 3 -
Pegleg 1
NAJGORSI
Lee 8 +
Leilani 3 -
Rachel 1
Christopher 8 +
Matthew 3 -
Pegleg 1
NAJGORSI
Lee 8 +
Leilani 3 -
Rachel 1
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2152
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
NAJLEPSI
Christopher 9 +
Matthew 3
Pegleg 0 -
NAJGORSI
Lee 9 +
Leilani 3
Rachel 0 -
Christopher 9 +
Matthew 3
Pegleg 0 -
NAJGORSI
Lee 9 +
Leilani 3
Rachel 0 -
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2152
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5737
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2152
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Najlepszy i najgorszy strateg
Końcowe wyniki:
NAJLEPSI
Christopher
NAJGORSI
Lee
Poszczególni zwycięzcy:
1 - Richard, Sean
2 - Tina, Kimmi
3 - Ethan, Brandon
4 - Rob, Gabriel
5 - Brian, Jan
6 - Rob, Matthew
7 - Sandra, Lillian
8 - Rob, Alicia
9 - Chris, Dolly
10 - Stephenie, Willard
11 - Stephenie, Blake
12 - Danielle, Bobby
13 - Yul, Brad
14 - Earl, Mookie
15 - Todd, Denise
16 - Parvati, Jason
17 - Corinne, Randy
18 - Stephen, Coach
19 - Russel H., Brett
20 - Sandra, Tyson
21 - Brenda, Dan
22 - Rob, Natalie
23 - Jim, Brandon
24 - Kim, Christina
25 - Malcolm, Jeff
26 - Cochran, Brandon
27 - Tyson, Katie
28 - Tony, Woo
29 - Natalie, Drew
30 - Carolyn, Nina
31 - Kelley, Keith
32 - Cydney, Tai
33 - David, Taylor
34 - Sarah, JT
35 - Devon, Cole
36 - Chelsea, Angela
37 - Kara, Jeremy
38 - Victoria, Wendy
39 - Tommy, Elizabeth
40 - Tony, Ben
41 - Erika, JD
42 - Omar, Daniel
43 - Cassidy, Ryan
44 - Carson, Jaime
45 - Dee, Sean
Australian Survivor
3 - Phoebe, Kylie
4 - Michelle, Ziggy
5 - Shane, Russell
6 - Pia, Andy
7 - David, Sharn
8 - Wai, Cara
9 - Josh, Shay
10 - George, Benjamin
Survivor New Zealand
1 - Barb, Sala
2 - Lisa, Tara
Survivor South Africa
6 - Werner, PK
7 - Rob, Durao
8 - Kiran, Thoriso
9 - Marian, Pinty
Wyspa Przetrwania
1 - Farmer, Bartosz
Survivor UK
3 - Christopher, Lee
NAJLEPSI
Christopher
NAJGORSI
Lee
Poszczególni zwycięzcy:
1 - Richard, Sean
2 - Tina, Kimmi
3 - Ethan, Brandon
4 - Rob, Gabriel
5 - Brian, Jan
6 - Rob, Matthew
7 - Sandra, Lillian
8 - Rob, Alicia
9 - Chris, Dolly
10 - Stephenie, Willard
11 - Stephenie, Blake
12 - Danielle, Bobby
13 - Yul, Brad
14 - Earl, Mookie
15 - Todd, Denise
16 - Parvati, Jason
17 - Corinne, Randy
18 - Stephen, Coach
19 - Russel H., Brett
20 - Sandra, Tyson
21 - Brenda, Dan
22 - Rob, Natalie
23 - Jim, Brandon
24 - Kim, Christina
25 - Malcolm, Jeff
26 - Cochran, Brandon
27 - Tyson, Katie
28 - Tony, Woo
29 - Natalie, Drew
30 - Carolyn, Nina
31 - Kelley, Keith
32 - Cydney, Tai
33 - David, Taylor
34 - Sarah, JT
35 - Devon, Cole
36 - Chelsea, Angela
37 - Kara, Jeremy
38 - Victoria, Wendy
39 - Tommy, Elizabeth
40 - Tony, Ben
41 - Erika, JD
42 - Omar, Daniel
43 - Cassidy, Ryan
44 - Carson, Jaime
45 - Dee, Sean
Australian Survivor
3 - Phoebe, Kylie
4 - Michelle, Ziggy
5 - Shane, Russell
6 - Pia, Andy
7 - David, Sharn
8 - Wai, Cara
9 - Josh, Shay
10 - George, Benjamin
Survivor New Zealand
1 - Barb, Sala
2 - Lisa, Tara
Survivor South Africa
6 - Werner, PK
7 - Rob, Durao
8 - Kiran, Thoriso
9 - Marian, Pinty
Wyspa Przetrwania
1 - Farmer, Bartosz
Survivor UK
3 - Christopher, Lee
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość