Survivor w TV

Karolina
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Karolina »

Villains20 pisze:Jak ograniczony ? np. na torrentach płacisz raz 11zł a później pobierasz ile chcesz ;p
No nawet nie żartuj, że zapłaciłeś 11 zł. Wszystkie sezony są darmowe i ogólnodostępne, nie trzeba płacić ani grosza :P

igor94
4th voted out
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: igor94 »

Jack pisze:igor94TV4 emitowała 2 odcinki tygodniowo. Dopiero chyba od połowy Survivor: Thailand zaczęli emitować po 1 odc. na tydzień. Wtedy gdy emitowali 2 nowe tygodniowo to jeden emitowany był w soboty o 8:00 (powtórka w niedziele o 6:20), a drugi ok. 13:00 w sobotę (powtórka, niedziela 8:30).

Igorowi pewnie chodziło o ograniczony transfer internetu, że ma limit danych na miesiąc.
zacząłem oglądać survivor w tv właśnie od thailand to był 1odc w tygodniu i powtórka a wcześniej nie wiem jak było, ograniczony internet chodziło mi o limit danych.

Guest

Post autor: Guest »

No nawet nie ¿artuj, ¿e zap³aci³e¶ 11 z³. Wszystkie sezony s± darmowe i ogólnodostêpne, nie trzeba p³aciæ ani grosza :P
Nie p³aci³em specjalnie po to , konto mam ju¿ od dawna i pobieram nie zliczone ilo¶ci filmów seriali i jeszcze wiele innych rzeczy :D

a limit danych to dla mnie jako osoby uzale¿nionej od internetu to pomys³ z piek³a rodem :P

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mam wiadomość z przed chwili. TV4 przerywa emisję Komisarza Alexa i będzie emitować "Survivor" (Emitują od dzisiaj; albo od przyszłego poniedziałku). Nie wiem także który to będzie sezon.

EDIT: Już wiem. Emisja od 1 października o 8:30 (powtórki o 18:00) - pięć razy w tygodniu od trzeciego sezonu.

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

A jest szansa aby ktoś to nagrał i udostępnił na stronie z torrentami? Bo na pewno będzie w lepszej jakości niż obecnie dostępne do ściągnięcia.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Oj to z pewnością, bo ten sezon 3 co ja mam to hmm... nieciekawie xD

igor94
4th voted out
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: igor94 »

Super czyli jednak apele z mojej strony pomogły ;p
Jack skąd masz te informacje?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

igor94 pisze:Super czyli jednak apele z mojej strony pomogły ;p
Jack skąd masz te informacje?
Dziwna decyzja TV4, że przerywają nagle serial, żeby dać "Survivor". W dodatku w piątek (gdy stacje rozsyłają program tv) dalej był "Komisarz".
A dzisiaj o 8:30 nie było "Survivor", chociaż wg EPG stacji miał być.

igor94
4th voted out
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: igor94 »

Tuż przed 1 odcinkiem zerknąłem na telegazetę i było napisane ze bd komisarz rex a puścili survivor, w sumie dobrze ;p

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Poważnie leciało rano? Bo ja jak włączyłam wczoraj TV4 o 8:25, to leciał Komisarz Rex.

igor94
4th voted out
Posty: 40
Rejestracja: 31 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: igor94 »

1 odcinek leci o 18, a powtórka następnego dnia o 8-25, dlatego 1 października o 8.25 nie było ryzykantów.

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Ok, zorientowałam się kiedy leciał drugi odcinek.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No tak. Emisja rozpoczęła się w poniedziałek o 18:00, chociaż wg ich ramówki miało być tak, że już w poniedziałek o 8:30 pierwszy odcinek i codziennie rano nowy, a wieczorem powtórka.
Po trzecim sezonie TV4 wyemituje od razu czwarty sezon.
Trochę nie rozumiem tej zagrywki. Zawsze w tym paśmie były telenowele, które gromadziły dość sporo widzów. Nie wiem. Czy oni szykują się na polską wersję "Survivor"? :) Na jesień 2013 zapowiadają "skok", cokolwiek to ma znaczyć.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Byłoby świetnie, ale wątpię. Jedyna polska edycja była najdroższym tego typu reality, a i tak pozostawiała wiele do rzeczenia... Poza tym TV4 już raz się "popisało" - profanacją Big Brothera:D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja też wątpię, żeby taka stacja jak TV4 zdecydowała się na emisję polskiej wersji "Survivor", chociaż zawsze pozostaje cień nadziei :)
To raczej nie TV4 się popisała, a ATM Grupa produkująca "Big Brothera".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o wszystkim, ale o Survivor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości