Ulubiony Robinson - ranking
- Prus
- 6th jury member
- Posty: 507
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Meryl 3
Palesa 28
Phil 29 +
Tania 1 -
Thoriso 39
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
Palesa 28
Phil 29 +
Tania 1 -
Thoriso 39
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Meryl 2 -
Palesa 28
Phil 30 +
Tania 1
Thoriso 39
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
Palesa 28
Phil 30 +
Tania 1
Thoriso 39
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Meryl 1 -
Palesa 28
Phil 30
Tania 2 +
Thoriso 39
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
Palesa 28
Phil 30
Tania 2 +
Thoriso 39
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
- Prus
- 6th jury member
- Posty: 507
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Meryl 2 +
Palesa 28
Phil 30
Tania 1 -
Thoriso 39
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
Palesa 28
Phil 30
Tania 1 -
Thoriso 39
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1285
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Meryl 2
Palesa 27 -
Phil 30
Tania 1
Thoriso 40 +
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
Palesa 27 -
Phil 30
Tania 1
Thoriso 40 +
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Meryl 1 -
Palesa 27
Phil 31 +
Tania 1
Thoriso 40
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
Palesa 27
Phil 31 +
Tania 1
Thoriso 40
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
- Prus
- 6th jury member
- Posty: 507
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Meryl 1
Palesa 27
Phil 32 +
Tania 0 -
Thoriso 40
5. Tania
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
Palesa 27
Phil 32 +
Tania 0 -
Thoriso 40
5. Tania
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Meryl 0 -
Palesa 28 +
Phil 32
Thoriso 40
1. Thoriso
2. Phil
3. Palesa
4. Meryl
5. Tania
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
Palesa 28 +
Phil 32
Thoriso 40
1. Thoriso
2. Phil
3. Palesa
4. Meryl
5. Tania
6. Dino
7. Chappies
8. Steffi
9. Toni
10. Dante
11. Tevin
12. Killarney
13. Shona
14. Tejan
15. PK
16. Shane
17. Marian
18. Seamus
19. Pinty
20. Felix
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 6 +
Cody 5
Dwight 5
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 5
Jeanine 6 +
Jesse 4 -
Justine 5
Karla 5
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 5
Noelle 5
Owen 5
Ryan 5
Sami 4 -
Cody 5
Dwight 5
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 5
Jeanine 6 +
Jesse 4 -
Justine 5
Karla 5
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 5
Noelle 5
Owen 5
Ryan 5
Sami 4 -
- Prus
- 6th jury member
- Posty: 507
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 7 +
Cody 5
Dwight 5
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 5
Jeanine 6
Jesse 3 -
Justine 5
Karla 5
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 5
Noelle 5
Owen 6 +
Ryan 5
Sami 3 -
Cody 5
Dwight 5
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 5
Jeanine 6
Jesse 3 -
Justine 5
Karla 5
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 5
Noelle 5
Owen 6 +
Ryan 5
Sami 3 -
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 8 +
Cody 6 +
Dwight 5
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 4 -
Jeanine 6
Jesse 3
Justine 5
Karla 5
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 5
Noelle 5
Owen 6
Ryan 5
Sami 2 -
Cody 6 +
Dwight 5
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 4 -
Jeanine 6
Jesse 3
Justine 5
Karla 5
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 5
Noelle 5
Owen 6
Ryan 5
Sami 2 -
- joeytribbiani
- 4th jury member
- Posty: 320
- Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
- Winners at War: Parvati
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 9 +
Cody 6
Dwight 6 +
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 4
Jeanine 6
Jesse 3
Justine 5
Karla 5
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 4 -
Noelle 5
Owen 6
Ryan 5
Sami 1 -
Cody 6
Dwight 6 +
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 4
Jeanine 6
Jesse 3
Justine 5
Karla 5
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 4 -
Noelle 5
Owen 6
Ryan 5
Sami 1 -
- Jasasiek
- 7th jury member
- Posty: 670
- Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 9
Cody 6
Dwight 6
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 4
Jeanine 7 +
Jesse 2 -
Justine 5
Karla 5
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 4
Noelle 6 +
Owen 6
Ryan 5
Sami 0 -
18. Sami
Cody 6
Dwight 6
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 4
Jeanine 7 +
Jesse 2 -
Justine 5
Karla 5
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 4
Noelle 6 +
Owen 6
Ryan 5
Sami 0 -
18. Sami
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2160
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 10 +
Cody 7 +
Dwight 6
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 3 -
Jeanine 7
Jesse 2
Justine 5
Karla 4 -
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 4
Noelle 6
Owen 6
Ryan 5
18. Sami
Cody 7 +
Dwight 6
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 3 -
Jeanine 7
Jesse 2
Justine 5
Karla 4 -
Lindsay 5
Morriah 5
Nneka 4
Noelle 6
Owen 6
Ryan 5
18. Sami
- Prus
- 6th jury member
- Posty: 507
- Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
- Lokalizacja: Kraków
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Flick
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Cassidy 11 +
Cody 7
Dwight 6
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 3
Jeanine 7
Jesse 1 -
Justine 5
Karla 4
Lindsay 5
Morriah 4 -
Nneka 4
Noelle 6
Owen 7 +
Ryan 5
18. Sami
Cody 7
Dwight 6
Elie 5
Gabler 5
Geo 5
James 3
Jeanine 7
Jesse 1 -
Justine 5
Karla 4
Lindsay 5
Morriah 4 -
Nneka 4
Noelle 6
Owen 7 +
Ryan 5
18. Sami
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości