Ulubiony Robinson - ranking
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 7
Anastasia 5
Andy 2 -
Baden 5
Casey 5
Daisy 4
David 5
E.T. 5
Hannah 7 +
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 6
Matt 6
Pia 5
Ross 6
Sam 9 +
Sarah 5
Shaun 6
Simon 6
Steven 1 -
Susie 5
24. Nova
Anastasia 5
Andy 2 -
Baden 5
Casey 5
Daisy 4
David 5
E.T. 5
Hannah 7 +
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 6
Matt 6
Pia 5
Ross 6
Sam 9 +
Sarah 5
Shaun 6
Simon 6
Steven 1 -
Susie 5
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5713
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 7
Anastasia 6 +
Andy 2
Baden 5
Casey 5
Daisy 4
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 6
Matt 6
Pia 4 -
Ross 6
Sam 10 +
Sarah 5
Shaun 6
Simon 6
Steven 0 -
Susie 5
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6 +
Andy 2
Baden 5
Casey 5
Daisy 4
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 6
Matt 6
Pia 4 -
Ross 6
Sam 10 +
Sarah 5
Shaun 6
Simon 6
Steven 0 -
Susie 5
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 8 +
Anastasia 6
Andy 1 -
Baden 5
Casey 5
Daisy 4
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 6
Matt 5 -
Pia 5 +
Ross 6
Sam 10
Sarah 5
Shaun 6
Simon 6
Susie 5
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Andy 1 -
Baden 5
Casey 5
Daisy 4
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 6
Matt 5 -
Pia 5 +
Ross 6
Sam 10
Sarah 5
Shaun 6
Simon 6
Susie 5
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2138
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 8
Anastasia 6
Andy 1
Baden 5
Casey 5
Daisy 3 -
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 6
Matt 4 -
Pia 6 +
Ross 7 +
Sam 10
Sarah 5
Shaun 6
Simon 6
Susie 5
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Andy 1
Baden 5
Casey 5
Daisy 3 -
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 6
Matt 4 -
Pia 6 +
Ross 7 +
Sam 10
Sarah 5
Shaun 6
Simon 6
Susie 5
23. Steven
24. Nova
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5981
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 8
Anastasia 6
Andy 0 -
Baden 5
Casey 5
Daisy 2 -
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 7 +
Matt 4
Pia 7 +
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 6
Simon 6
Susie 5
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Andy 0 -
Baden 5
Casey 5
Daisy 2 -
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 7 +
Matt 4
Pia 7 +
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 6
Simon 6
Susie 5
22. Andy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 8
Anastasia 6
Baden 5
Casey 4 -
Daisy 1 -
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 7
Matt 5 +
Pia 7
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 7 +
Simon 6
Susie 5
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Baden 5
Casey 4 -
Daisy 1 -
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 5
Laura 5
Luke 7
Matt 5 +
Pia 7
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 7 +
Simon 6
Susie 5
22. Andy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 8
Anastasia 6
Baden 5
Casey 5 +
Daisy 1
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 4 -
Laura 5
Luke 7
Matt 5
Pia 8 +
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4 -
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Baden 5
Casey 5 +
Daisy 1
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 4 -
Laura 5
Luke 7
Matt 5
Pia 8 +
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4 -
22. Andy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2138
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 8
Anastasia 6
Baden 5
Casey 5
Daisy 0 -
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 4
Laura 5
Luke 7
Matt 4 -
Pia 9 +
Ross 8 +
Sam 10
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Baden 5
Casey 5
Daisy 0 -
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 5
Janine 5
John 4
Laura 5
Luke 7
Matt 4 -
Pia 9 +
Ross 8 +
Sam 10
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 9 +
Anastasia 6
Baden 5
Casey 5
David 5
E.T. 5
Hannah 8 +
Harry 5
Janine 5
John 3 -
Laura 5
Luke 7
Matt 4
Pia 9
Ross 7 -
Sam 10
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 6
Baden 5
Casey 5
David 5
E.T. 5
Hannah 8 +
Harry 5
Janine 5
John 3 -
Laura 5
Luke 7
Matt 4
Pia 9
Ross 7 -
Sam 10
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5713
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 9
Anastasia 7 +
Baden 5
Casey 5
David 5
E.T. 5
Hannah 8
Harry 4 -
Janine 5
John 3
Laura 5
Luke 7
Matt 4
Pia 8 -
Ross 7
Sam 11 +
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7 +
Baden 5
Casey 5
David 5
E.T. 5
Hannah 8
Harry 4 -
Janine 5
John 3
Laura 5
Luke 7
Matt 4
Pia 8 -
Ross 7
Sam 11 +
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5981
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 9
Anastasia 7
Baden 5
Casey 5
David 5
E.T. 5
Hannah 8
Harry 4
Janine 5
John 3
Laura 5
Luke 8 +
Matt 4
Pia 9 +
Ross 7
Sam 10 -
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 3 -
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7
Baden 5
Casey 5
David 5
E.T. 5
Hannah 8
Harry 4
Janine 5
John 3
Laura 5
Luke 8 +
Matt 4
Pia 9 +
Ross 7
Sam 10 -
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 3 -
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
-
- 7th voted out
- Posty: 135
- Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 9
Anastasia 7
Baden 5
Casey 5
David 5
E.T. 5
Hannah 7 -
Harry 4
Janine 5
John 3
Laura 5
Luke 8
Matt 4
Pia 8 -
Ross 7
Sam 11 +
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4 +
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7
Baden 5
Casey 5
David 5
E.T. 5
Hannah 7 -
Harry 4
Janine 5
John 3
Laura 5
Luke 8
Matt 4
Pia 8 -
Ross 7
Sam 11 +
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4 +
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 9
Anastasia 7
Baden 5
Casey 4 -
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 4
Janine 5
John 2 -
Laura 5
Luke 8
Matt 5 +
Pia 8
Ross 7
Sam 11
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 5 +
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7
Baden 5
Casey 4 -
David 5
E.T. 5
Hannah 7
Harry 4
Janine 5
John 2 -
Laura 5
Luke 8
Matt 5 +
Pia 8
Ross 7
Sam 11
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 5 +
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 10 +
Anastasia 7
Baden 5
Casey 4
David 5
E.T. 5
Hannah 8 +
Harry 4
Janine 5
John 1 -
Laura 5
Luke 8
Matt 5
Pia 8
Ross 6 -
Sam 11
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 5
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7
Baden 5
Casey 4
David 5
E.T. 5
Hannah 8 +
Harry 4
Janine 5
John 1 -
Laura 5
Luke 8
Matt 5
Pia 8
Ross 6 -
Sam 11
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 5
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 10
Anastasia 7
Baden 5
Casey 5 +
David 5
E.T. 5
Hannah 8
Harry 4
Janine 5
John 1
Laura 5
Luke 7 -
Matt 5
Pia 9 +
Ross 6
Sam 11
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4 -
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 7
Baden 5
Casey 5 +
David 5
E.T. 5
Hannah 8
Harry 4
Janine 5
John 1
Laura 5
Luke 7 -
Matt 5
Pia 9 +
Ross 6
Sam 11
Sarah 5
Shaun 7
Simon 6
Susie 4 -
21. Daisy
22. Andy
23. Steven
24. Nova
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość