Ulubiony Robinson - ranking
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5713
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 17
Anastasia 4
Baden 5
David 1
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9 -
Matt 1
Pia 18 -
Ross 7
Sam 10 +
Sarah 5
Shaun 11
Simon 9 +
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 4
Baden 5
David 1
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 5
Luke 9 -
Matt 1
Pia 18 -
Ross 7
Sam 10 +
Sarah 5
Shaun 11
Simon 9 +
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 17
Anastasia 4
Baden 5
David 2 +
Hannah 7 -
Harry 4
Janine 6
Laura 4 -
Luke 9
Matt 1
Pia 18
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 12 +
Simon 9
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 4
Baden 5
David 2 +
Hannah 7 -
Harry 4
Janine 6
Laura 4 -
Luke 9
Matt 1
Pia 18
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 12 +
Simon 9
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 7th voted out
- Posty: 135
- Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 18 +
Anastasia 4
Baden 5
David 2
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 3 -
Luke 10 +
Matt 1
Pia 17 -
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 4
Baden 5
David 2
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 3 -
Luke 10 +
Matt 1
Pia 17 -
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2138
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 18
Anastasia 3 -
Baden 5
David 2
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 3
Luke 10
Matt 0 -
Pia 18 +
Ross 8 +
Sam 10
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 3 -
Baden 5
David 2
Hannah 7
Harry 4
Janine 6
Laura 3
Luke 10
Matt 0 -
Pia 18 +
Ross 8 +
Sam 10
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 19 +
Anastasia 3
Baden 5
David 1 -
Hannah 8 +
Harry 4
Janine 6
Laura 3
Luke 10
Pia 18
Ross 7 -
Sam 10
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 3
Baden 5
David 1 -
Hannah 8 +
Harry 4
Janine 6
Laura 3
Luke 10
Pia 18
Ross 7 -
Sam 10
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 20 +
Anastasia 2 -
Baden 5
David 1
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 3
Luke 9 -
Pia 19 +
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 2 -
Baden 5
David 1
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 3
Luke 9 -
Pia 19 +
Ross 7
Sam 10
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5981
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 20
Anastasia 1 -
Baden 5
David 1
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 3
Luke 10 +
Pia 20 +
Ross 7
Sam 9 -
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 1 -
Baden 5
David 1
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Laura 3
Luke 10 +
Pia 20 +
Ross 7
Sam 9 -
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 21 +
Anastasia 1
Baden 5
David 0 -
Hannah 9 +
Harry 4
Janine 6
Laura 3
Luke 10
Pia 20
Ross 6 -
Sam 9
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 1
Baden 5
David 0 -
Hannah 9 +
Harry 4
Janine 6
Laura 3
Luke 10
Pia 20
Ross 6 -
Sam 9
Sarah 5
Shaun 12
Simon 9
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 21
Anastasia 0 -
Baden 5
Hannah 9
Harry 4
Janine 6
Laura 2 -
Luke 10
Pia 20
Ross 6
Sam 10 +
Sarah 5
Shaun 13 +
Simon 9
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Anastasia 0 -
Baden 5
Hannah 9
Harry 4
Janine 6
Laura 2 -
Luke 10
Pia 20
Ross 6
Sam 10 +
Sarah 5
Shaun 13 +
Simon 9
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2138
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 21
Baden 5
Hannah 9
Harry 4
Janine 6
Laura 1 -
Luke 10
Pia 21 +
Ross 7 +
Sam 10
Sarah 4 -
Shaun 13
Simon 9
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 5
Hannah 9
Harry 4
Janine 6
Laura 1 -
Luke 10
Pia 21 +
Ross 7 +
Sam 10
Sarah 4 -
Shaun 13
Simon 9
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 21
Baden 5
Hannah 9
Harry 4
Janine 6
Laura 1
Luke 9 -
Pia 22 +
Ross 7
Sam 11 +
Sarah 3 -
Shaun 13
Simon 9
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 5
Hannah 9
Harry 4
Janine 6
Laura 1
Luke 9 -
Pia 22 +
Ross 7
Sam 11 +
Sarah 3 -
Shaun 13
Simon 9
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 21
Baden 5
Hannah 8 -
Harry 4
Janine 6
Laura 0 -
Luke 10 +
Pia 22
Ross 7
Sam 11
Sarah 3
Shaun 14 +
Simon 9
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 5
Hannah 8 -
Harry 4
Janine 6
Laura 0 -
Luke 10 +
Pia 22
Ross 7
Sam 11
Sarah 3
Shaun 14 +
Simon 9
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2138
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 21
Baden 5
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Luke 10
Pia 23 +
Ross 8 +
Sam 10 -
Sarah 2 -
Shaun 14
Simon 9
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 5
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Luke 10
Pia 23 +
Ross 8 +
Sam 10 -
Sarah 2 -
Shaun 14
Simon 9
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 21
Baden 5
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Luke 9 -
Pia 24 +
Ross 8
Sam 11 +
Sarah 1 -
Shaun 14
Simon 9
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 5
Hannah 8
Harry 4
Janine 6
Luke 9 -
Pia 24 +
Ross 8
Sam 11 +
Sarah 1 -
Shaun 14
Simon 9
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 22 +
Baden 4 -
Hannah 9 +
Harry 4
Janine 6
Luke 9
Pia 24
Ross 7 -
Sam 11
Sarah 1
Shaun 14
Simon 9
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Baden 4 -
Hannah 9 +
Harry 4
Janine 6
Luke 9
Pia 24
Ross 7 -
Sam 11
Sarah 1
Shaun 14
Simon 9
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość