Ulubiony Robinson - ranking
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 30 +
Hannah 5 +
Harry 1 -
Janine 7
Luke 13
Pia 34
Ross 6 -
Sam 6
Shaun 14
Simon 4
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 5 +
Harry 1 -
Janine 7
Luke 13
Pia 34
Ross 6 -
Sam 6
Shaun 14
Simon 4
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- woytas
- 1st jury member
- Posty: 187
- Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 30
Hannah 4 -
Harry 2 +
Janine 7
Luke 14 +
Pia 34
Ross 6
Sam 6
Shaun 14
Simon 3 -
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 4 -
Harry 2 +
Janine 7
Luke 14 +
Pia 34
Ross 6
Sam 6
Shaun 14
Simon 3 -
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5986
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 30
Hannah 3 -
Harry 2
Janine 7
Luke 15 +
Pia 35 +
Ross 6
Sam 5 -
Shaun 14
Simon 3
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 3 -
Harry 2
Janine 7
Luke 15 +
Pia 35 +
Ross 6
Sam 5 -
Shaun 14
Simon 3
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 30
Hannah 3
Harry 1 -
Janine 7
Luke 15
Pia 36 +
Ross 7 +
Sam 4 -
Shaun 14
Simon 3
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 3
Harry 1 -
Janine 7
Luke 15
Pia 36 +
Ross 7 +
Sam 4 -
Shaun 14
Simon 3
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 31 +
Hannah 3
Harry 1
Janine 8 +
Luke 14 -
Pia 36
Ross 6 -
Sam 4
Shaun 14
Simon 3
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 3
Harry 1
Janine 8 +
Luke 14 -
Pia 36
Ross 6 -
Sam 4
Shaun 14
Simon 3
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 31
Hannah 2 -
Harry 1
Janine 8
Luke 15 +
Pia 36
Ross 6
Sam 4
Shaun 15 +
Simon 2 -
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 2 -
Harry 1
Janine 8
Luke 15 +
Pia 36
Ross 6
Sam 4
Shaun 15 +
Simon 2 -
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 32 +
Hannah 3 +
Harry 0 -
Janine 8
Luke 15
Pia 36
Ross 5 -
Sam 4
Shaun 15
Simon 2
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 3 +
Harry 0 -
Janine 8
Luke 15
Pia 36
Ross 5 -
Sam 4
Shaun 15
Simon 2
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
- ciriefan
- sole survivor
- Posty: 5986
- Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
- Winners at War: Natalie
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 32
Hannah 2 -
Janine 8
Luke 16 +
Pia 37 +
Ross 5
Sam 3 -
Shaun 15
Simon 2
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 2 -
Janine 8
Luke 16 +
Pia 37 +
Ross 5
Sam 3 -
Shaun 15
Simon 2
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 32
Hannah 2
Janine 8
Luke 17 +
Pia 38 +
Ross 5
Sam 2 -
Shaun 14 -
Simon 2
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 2
Janine 8
Luke 17 +
Pia 38 +
Ross 5
Sam 2 -
Shaun 14 -
Simon 2
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 32
Hannah 1 -
Janine 8
Luke 18 +
Pia 38
Ross 5
Sam 2
Shaun 15 +
Simon 1 -
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 1 -
Janine 8
Luke 18 +
Pia 38
Ross 5
Sam 2
Shaun 15 +
Simon 1 -
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
-
- 6th jury member
- Posty: 585
- Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 33 +
Hannah 0 -
Janine 8
Luke 17 -
Pia 39 +
Ross 5
Sam 2
Shaun 15
Simon 1
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Hannah 0 -
Janine 8
Luke 17 -
Pia 39 +
Ross 5
Sam 2
Shaun 15
Simon 1
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Jack
- sole survivor
- Posty: 5716
- Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 33
Janine 8
Luke 16 -
Pia 38 -
Ross 5
Sam 3 +
Shaun 15
Simon 2 +
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 8
Luke 16 -
Pia 38 -
Ross 5
Sam 3 +
Shaun 15
Simon 2 +
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Maw
- sole survivor
- Posty: 1283
- Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
- Winners at War: Parvati
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 33
Janine 8
Luke 17 +
Pia 37 -
Ross 5
Sam 3
Shaun 16 +
Simon 1 -
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 8
Luke 17 +
Pia 37 -
Ross 5
Sam 3
Shaun 16 +
Simon 1 -
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Umbastyczny
- sole survivor
- Posty: 2141
- Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
- Winners at War: Yul
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 33
Janine 7 -
Luke 18 +
Pia 38 +
Ross 5
Sam 2 -
Shaun 16
Simon 1
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 7 -
Luke 18 +
Pia 38 +
Ross 5
Sam 2 -
Shaun 16
Simon 1
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
- Duncan
- 5th jury member
- Posty: 472
- Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
- Winners at War: Michele
- Survivor AU All Stars: Shonee
- Kontakt:
Ulubiony Robinson - ranking
Abbey 34 +
Janine 7
Luke 18
Pia 38
Ross 4 -
Sam 3 +
Shaun 16
Simon 0 -
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Janine 7
Luke 18
Pia 38
Ross 4 -
Sam 3 +
Shaun 16
Simon 0 -
9. Hannah
10. Harry
11. Baden
12. Sarah
13. Laura
14. Anastasia
15. David
16. Matt
17. Casey
18. Susie
19. E.T.
20. John
21. Andy
22. Daisy
23. Steven
24. Nova
Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości