S20E13 "Loose Lips Sink Ships"

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S20E13 "Loose Lips Sink Ships"

Post autor: ctoria »

Odcinek jak dla mnie średni. Jak zwykle wzruszający moment wizyty rodzin. Jerry dobrze się spisała wygrywając, ale sama nie wiem czy dobrze wybrała osoby towarzyszące. Najlepszy w zadaniu był Colby, sfrustrowany, krzyczący i bezsilny - i jeszcze komentarze Probsta, dobrze, że jego brat podszedł do tego z dystansem. Za to wyczyn Colbiego w zadaniu o immunitet pokazał jak słaby jest, bez woli walki, na radzie przybity - kto podmienił Colbiego?
Czyżby jednak sojusz Parvati i Sandry miał miejsce? Russell musi uważać, bo ta dwójka jest dużo groźniejsza niż duet Parvati/Danielle,
Za to Rupert pokazał się ostatnio świetnie w zadaniach, ale jego nocne harce mogły każdego wyprowadzić z równowagi, zwłaszcza po tylu dniach :)
Wynik rady jak dla mnie był przewidywalny, nie spodziewałam się, że tym razem coś się zmieni.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

teraz jestem pewna że Sandra jest właściwą osobą na właściwym miejscu i to za nią i za Parvati trzymam kciuki
widać że się dogadują i razem dojdą do finału :)
odcinek był sto razy lepszy jak poprzedni, a tekstu Russella o tym że kto jest przeciwko niemu są już nie tyle nudne co śmieszne, on nie ma pojęcia co się dzieje w plemieniu, żyje w swoim wyimaginowanym świecie gdzie jest królem
nie ma szans żeby wygrał tą edycję

Parvati - oby tak dalej, niech wygrywa konkurencje i pokazuje że nie tylko jest świetnym strategiem ale i mocną zawodniczką
Jerri - rozwaliła mnie tekstem o 'byciu przeciwko Russellowi' ona chyba do końca nie wie co się dzieje w plemieniu i jak mówiłam ostatnio jest jak chorągiewka...
Sandra - zyskała moją sympatię i szacunek za sposób w jaki gra
Colby - taka postać epizodyczna którą sie trzyma żeby zapełniała tło odcinka
Russell - powinien spuścić z tonu i tak nie wygra, a pewnie do finału go wezmą bo z nim każdy wygra
Rupert - najwyższa pora na jego odpadnięcie!

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Haha kolejny zabawny odcinek dzięki Sandrze i Parv :)

Rupert - nareszcie wyleciał, oby nigdy więcej Ruperta w Survivor. On naprawdę jest straszny, stracił całą swoją heroiczność. Poza tym Sandra od samego początku próbowała pomóc herosom, a on ma do niej pretensje, idiotyczny gracz.
Colby - nuuuuuuuda, porażka
Russell - haha całkowicie nie ma kontroli, a wydaje mu się, że ją nie wiedzieć czemu ma. Myśli, że to on ciągnie innych za sobą przekonany, że wygra, a to inni ciągną go za sobą, bo jest najłatwiejszy do pokonania w jury hahaha
Sandra - haha kocham ją :D To jak żartuje z Russell'a to po prostu genialne :D I jej tłumaczenie głosu na Rupert'a: "mogłabym na ciebie zagłosować jeszcze kilka razy, a ty i tak oddałbyś mi głos w finale" ciekawe jak się to potoczy :D
Jerri - masakra, całkowicie się słucha Russell'a i nic więcej
Parvati - nagle jest blisko z Sandrą i oby obie trafiły do finału :D I też sobie żartuje z Russell'a :D

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S20E13 "Loose Lips Sink Ships"

Post autor: Davos »

Odcinek wg mnie taki sobie. Fajne były spotkania z rodzinami, ale szkoda, że immunitet wygrała Parvati, bo jestem ciekaw, czy Russell faktycznie by na nią zagłosował i jak by się w tej sytuacji zachowała Jerri, a tak to było wiadomo, że poleci Rupert. Sandra użyła na samym końcu idola, ale to i tak było bez znaczenia, bo Rupert dostał 4 głosy i tak czy inaczej by odpadł.
Colby jest strasznym rozczarowaniem, chyba największym wśród wszystkich zawodników w tym sezonie. Nie próbuje kombinować, a w zawodach jest tragiczny i kompletnie sobie nie radzi :/ Gdzie się podział ten wojownik z Australian Outback? Teraz pewnie szybko odpadnie, bo wątpię, żeby przy tej formie wygrał immunitet, a nikt go nie będzie chciał zostawiać.

W tym sezonie jest dużo zadań o indywidualny immunitet bazujących na utrzymaniu koncentracji, a mało siłowych i szybkościowych. Czasem mam wręcz wrażenie, że te zadania są skrojone pod kobiety, żeby dać im przewagę.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 20: Heroes vs Villains”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości