Po finale - wypowiedzi uczestników itp.

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Po finale - wypowiedzi uczestników itp.

Post autor: ctoria »

Tak sobie dziś czytałam wypowiedzi i zaskoczyły mnie dwie rzeczy:

1. Parvati powiedziała, że więcej nie weźmie udziału w Survivor:
Would you do Survivor again if they asked?
No. I will never go back. I'm opening a wellness center in Santa Monica and I'm going to focus on building people up, having a healthy lifestyle, doing good, positive things. I'm just ready to leave all the paranoia and mayhem in the past. I'm appreciate the opportunity to have played, but I am finished.
2. Russell powiedział, że jedyną osobą z którą się przyjaźni z sezonów w któych grał to Natalie:
Are you friends with anyone you've played with in either season? Do you keep in touch with anyone?
I'm friends with Natalie. That's it. I'm not friends with none of 'em, not even Parvati. She's a great player but when it comes to friends, I'll talk to her and hang out with her and stuff, but she's just not my friend. Natalie, I talk to her all the time. Me and Natalie are real close.

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Co do wypowiedzi Parvati, to wydaje mi się ,że po fans vs favorites także mówiła, że już nigdy więcej nie weźmie w tym udziału, a jednak :> chociaż no rzeczywiście 4 razy to chyba byłaby drobna przesada

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

zdziwiło mnie to co Russell mówił, o przyjaźni z Natalie, zwłąszcza że na Reunionie w 19 nie wygladali na zaprzyjaźnionych

możesz dać linki do całych wywiadów?

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Sandra odbiera nagrodę : )

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/eJKq0Udbh3Y&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/eJKq0Udbh3Y&hl=pl_PL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 20: Heroes vs Villains”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości