S23E07 "Trojan Horse"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Masz rację, ale mi się wydawało, że Ozzy mówił, że Cohran znalazł HII i go nim załatwił, a wszyscy na niego głosowali, więc to by oznaczało, że jednak jest na uboczu w tych opowieściach.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Może w ten sposób - ale wtedy runęłaby idea Trojan Horse, bo to by nie tłumaczyło dlaczego Ozzy po ewentualnym powrocie miałby rzekomo chcieć grać po stronie Upolu. Nie miałby powodu mieć żalu do plemienia skoro niby wszyscy głosowali przeciwko Cochranowi, którego ocalił tylko HII.

Ten cały plan jest generalnie słaby bo opiera się na zbyt wielu "oby". Można było pokusić się o wiele mniej ryzykownych. Podzielone plemię Upolu po niedawnym głosowaniu, Christine chętna do współpracy, nieprzewidywalność i głupota Brandona... To wszystko dawało im szerokie pole manewru bez konieczności całkiem poważnego ryzyka utraty najsilniejszego zawodnika czy wciskania przeciwnikom niewiarygodnie brzmiącej opowiastki.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

Ozzy... ten człowiek mnie rozwala xD jakie plan to jedna wielka niewiadoma a on sam jest zbyt pewny siebie... ale prawda przecież jest taka, że wszystko ma dwa wyjścia będzie połączenie albo nie będzie połączenia. Ozzy wygra z Christine albo i nie wygra ;d jak dla mnie Ozzy może przegrywać i połączenia może nie być ;p Cochran... to już było przegięcie, żeby nie potrafić przepiąć linek... poplątały mu się... co to w ogóle za wytłumaczenie?! Dzieci w przedszkolu potrafią już rozplątywać sznurki...

Upalu... modlitwy... dla mnie przesada. Nic więcej nie dodaję, bo szkoda mi słów po tym odcinku.

Ogółem bardzo podobało mi się zadanie na RI. Fajne bo było złożone, więc do samego końca nie było wiadomo kto wygra. IC też niczego sobie.

Co do wypowiedzi Tombaka90, to nie sądzę aby przeciwne plemię znało rozkład głosów, aby wiedzieć o podziale ;p

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Zaczne od tego, że zdecydowanie nie przepadam za Ozzym ale za dzisiejszy ruch chce go pochwalić bo ryzykuje dużo. Może i jest egocentrycznym dupkiem z wielkim ego i jest pewnym wygranej z Christine ale to może być jego odkupienie a po to tam jest.

Jak to dobrze że połączenie się zbliża, bo jak zobacze kolejne grupowe modlitwy w oceanie z czego WIELKI CHRZESCIJANIN COACH używa ich coraz bardziej do pokazania się jaki to on dobry i szlachetny to mnie szlag tafi. Tego że z odcinka na odcinek Brandon jest coraz bardziej psychiczny nawet nie będe rozpisywać, bo nie są warte tego moje nerwy.

Polubiłam Mikyle, więc żałuje, że odpadła (kolejny duel który Christine wygrała o włos, ile do cholery można!). Sama pomoc Alberta oraz rada poprzedzająca duel tylko utwierdza mnei w przekonaniu, że w Upolu będzie mocny rozpad (prędzej czy później, chyba że coś się niespodziewanego zdaży).

Ogólnie jedyne co pamiętam tak naprawde z odcinka, to myśl JAK DOBRZE ŻE OZZY SIĘ ZAOFEROWAŁ NA RI. Podoba mi się podejście Cochrana do gry on nie gra o milion dolarów, on nie gra po to żeby mieć przyjaciół czy po to by się dobrze bawić. Cochran chce się wpisać do historii Survivora i można tylko się domyślać co on jest w stanie by to osiągnąć zrobić.

Niech Brandon odpadnie noo. Wgl ciekawi mnei reakcja na wieść o familii Hantzów. Jeszcze Cochran w zwiastunie mówi głosem który mi Russela przypomina :D

Niestety w tym odciunku więcej osób nie zauważyłam, więc nawet nie pisze.

korpiklaani
3rd voted out
Posty: 24
Rejestracja: 16 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: korpiklaani »

MDMatt pisze:Może i jest egocentrycznym dupkiem z wielkim ego i jest pewnym wygranej z Christine ale to może być jego odkupienie a po to tam jest.
ee tam wcale taki100%pewny nie jest :lol:

Guest

Post autor: Guest »

Hahaha co za Ozzy... Brak s³ów :D Mam tylko nadziejê, ¿e przegra te wyzwanie na RI. I jego plan oka¿e siê byæ lip±. A po³±czenia chyba jeszcze nie bêdzie, zapowiedzi na to nie wskazywa³y.
Rozwali³o mnie zachowanie Coch`a z ukrytym idolem. £adnie sobie udawa³, ale takie zachowanie by³o chyba lepsze ni¿ wyjawienie prawdy Brand`onowi, bo mog³o by to spowodowaæ jakie¶ nieodwracalne skutki xD :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Też mam nadzieję, że Ozzy przegra, chociaż zadanie na pewno będzie po niego. Bo co to by było gdyby Ozzy odpadł, a tak jak wróci to może być ciekawie. Chociaż ciekawiej byłoby gdyby wróciła Christine i to ona byłaby podwójnym agentem :)

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S23E07 "Trojan Horse"

Post autor: Davos »

Wow, świetny odcinek! Ozzy mi zaimponował tym, że się zgłosił na ochotnika na RI, bo to jest naprawdę cholernie duże ryzyko. Tyle, że… ryzyko chyba trochę niepotrzebne, bo przecież Christine jest niechętna wobec Upolu i to było widać nawet na RI więc Savaii mogło spokojnie założyć, że po mergu ona do nich przeskoczy, jeśli przetrwa na RI. Ozzy może też przegrać zawody na RI albo merge nastąpi później i ostatecznie okaże się, że ten ruch był wyjątkowo głupi :P Ale tak czy inaczej był to na pewno jeden z ciekawszych ruchów w historii Survivor i jestem ciekaw, jak to się dalej potoczy :) Jeśli Ozzy wygra i wróci to faktycznie może robić wśród Upolu za konia trojańskiego, jeśli zdoła ich przekonać, że Savaii go wykopało. Tyle że on chyba planował wcisnąć im kit, że trafił na RI przez użycie przez Cochrana idola więc trochę się to kupy nie trzyma...
Cochran w zawodach spisał się tragicznie, jak można było tak poplątać liny?? Ale paradoksalnie cała sytuacja może mu wyjść na dobre, zwłaszcza że ma teraz immunitet w kieszeni. Będzie śmiesznie, jeśli postanowi go sobie zatrzymać na stałe :P

Bardzo podobały mi się konkurencje w tym odcinku, zarówno na RI, jak i ta o immunitet. Obydwie były złożone i widowiskowe.

Jedyny minus to chyba modlitwa Coacha o wygraną i o znalezienie immunitetu, który już miał w kieszeni. Tak jak go generalnie lubię, tak tym razem jednak przesadził :P

Zaraz odpalam ósmy odcinek, bo bardzo mnie ciekawi pojedynek Christine i Ozzy'ego i wydarzenia, które potem nastąpią :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 23: South Pacific”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość