S23 E14 "Loyalties Will Be Broken"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S23 E14 "Loyalties Will Be Broken"

Post autor: ciriefan »

THE WINNER OF THE FINAL REDEMPTION ISLAND DUEL REENTERS THE GAME FOR A CHANCE AT ONE MILLION DOLLARS AND THE TITLE OF ‘SOLE SURVIVOR,’ ON A SPECIAL TWO-HOUR SEASON FINALE, FOLLOWED BY A ONE-HOUR LIVE REUNION SHOW OF “SURVIVOR: SOUTH PACIFIC," SUNDAY, DEC. 18

CHEAT TWEET: Who will outwit, outlast & outplay? Find out who wins #Survivor & what everyone’s up to now! SUN 12/18 8pmET/PT http://bit.ly/rrn6YP

"Loyalties Will Be Broken" – Using every last bit of physical and mental strength, the castaways battle it out in the final immunity challenge to secure their spot at the final tribal council, and jury members get their moment to confront the final three. Find out who will outplay, outwit and outlast the others, on the two-hour season finale, followed by a one-hour live reunion show of SURVIVOR: SOUTH PACIFIC, hosted by Jeff Probst, Sunday, Dec. 18 (8:00-11:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Wyczuwam tragiczne zakończenie. Ozzy wślizgnie się na pierwsze miejsce za pomocą samych konkurencji i emocjonalnego głosowania jurorów z Savaii. Ale mam nadzieję, że się mylę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

fatalny sezon zakończony dobrym zwycięzcom xd tyle mam do powiedzenia na ten moment bo przede mną reunion jeszcze :)

korpiklaani
3rd voted out
Posty: 24
Rejestracja: 16 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: korpiklaani »

Jak dla mnie Sophie była jedna z normalniejszych osób Upolu ale niekoniecznie zasłużony zwycięzca..no ale taka prawda,ze cała edycja zwalona..

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Sophie wygrała ponieważ była najbardziej lubiona wśród nielubionych, jej zwycięstwo mi jakoś strasznie nie przeszkadza, ale też nie uważam, żeby się jej należało bardziej od Coacha.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

i reunion xd hmm hmm who is the mikayla? and mark and Semhar... and Elysa...
gdzie oni w ogóle się podzieli... ricka tylko pokazali na chwilę, do Jima coś tam było mówione...
nawet jak russell nie bierze udziału mamy russell's show na reunion...

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Reunion się niczym nie różnił od sezonu. Miło ze strony producentów, że skoro Sophie wygrała to poświęcili jej trochę czasu. a nie tylko Coach, Ozzy, Karaluch i Brandon z rodziną. No i oczywiście Ozzy nie przegrał z Sophie tylko podświadomie nie chciał wygrać.

Cztery osoby dostały 10 tysięcy dolarów za to, że sobie siedziały.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Moje podsumowanie edycji:

*Ja sie kur*a pytam gdzie jest Rob Mariano?* xD

Te ćwoki grać nie potrafiły...a zwycięzca...pożal się Boże :wink:
Come on in,guys!

Azon
4th voted out
Posty: 35
Rejestracja: 10 cze 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Azon »

Finał to całkowita prażaka niezbyt dobrego sezonu. Prawdę mówiąc byłem pewien, że jeśli Ozzy nie dostanie się do finału to z całą pewnością wygra Coach - zaważył jego kiepski występ na finałowej radze. Ano właśnie, finałowa rada była do bani. Jury nie wysiliło się przy wymyślaniu pytań, zwłaszcza osoby z Sawaii. Na plus tylko Brandon i jego pytanie do Alberta - jego zmieszanie zamiast prostej odpowiedzi (niekoniecznie prawdziwej) praktycznie odebrało mu wszystkie głosy jakie ewentualnie mógł dostać. Sophie - niezasłużone zwycięstwo. Cały czas bała się wykonać jakikolwiek ruch a w finale wygrała tylko dzięki szczęściu bo, to, że powiedziała o immunitecie to tylko czysty przypadek, który zdarzył się gdy wspomniał o nim Keith.

Na reunion sporo osób nawet nic nie powiedziało, a niektórzy mieli tylko dwa trzy zdania. Dziwne, że Ozzy był aż tak popularny, że bez problemu zdobył nagrodę Sprint-a. Jim bardzo trafnie ocenił grę Karalucha. Nie można myśleć o wygranej a równocześnie zdradzić 5 osób, które staną się sędziami. Skoro chciał przeskoczyć mógł to zrobić później. Wkurza mnie to ciągłe mówienie, że wykonał wielki ruch - była to głupia i tchórzliwa decyzja - dobre przeciwieństwo do równie głupiemu ale odważnemu ruchowi Ozziego.

Formuła następnego sezonu albo zrobi go naprawdę interesującym, albo całkowicie zniszczy. Całe szczęście, że nie będzie już RI - gdyby nie ta wyspa ten sezon byłby dużo ciekawszy.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Azon pisze:Finał to całkowita prażaka niezbyt dobrego sezonu. Prawdę mówiąc byłem pewien, że jeśli Ozzy nie dostanie się do finału to z całą pewnością wygra Coach - zaważył jego kiepski występ na finałowej radze.
Kiepski występ na finałowej radzie był niemal pewny, a on potrzebował genialnego, żeby po tym jak grał mieć szansę z Sophie. Z 3 głosów, jeden dostał od niezrównoważonego Brandona, a drugi od Karalucha, któremu ego nie pozwala przyznać, że był fatalnym graczem, więc udaje, że został ograny przez dobrego gracza.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Dla mnie to był jeden z najgorszych sezonów. Gorsze mogło być tylko Tajlandia i być może Fiji lub ExI. Z ostatniej trójki zwycięzca "niby" zasłużony. Z całej 18-stki z pewnością nie. Jeżeli już miałbym głosować na Sophie to tylko dlatego, że wygrywała zadania. Niestety nie dała się polubić, a w zasadzie to montaż nie pozwolił jej polubić. Drażnił mnie ten jej łamiący się głos na finałowej radzie. Może i prawda, że nie jest osobą towarzyską i trudno jej się wiązało relacje, ale niestety ze zwyciężczyń w moim odczuciu była jedną z mniej sympatycznych i z pewnością mniej epickich. Coach mnie urzekł tylko w jednym momencie, gdy odpowiadał na pytanie Cochrana. Wtedy przynajmniej nie walił tych swoich bzdur, a wydawał się otwarty. I oczywiście nie mogli nie pokazać Russella. To cud jeżeli kiedyś jeszcze powstanie sezon, w którym nie będzie Hantza. Jedyny plus sezonu 23 to fakt, że wygrała kobieta, a tego mi brakowało od bardzo dawna. Pozostaje mieć nadzieję, że następny sezon będzie zdecydowanie lepszym. Mam jednak nadzieję, że kilka osób powróci do gry jeszcze w jakichś edycjach, bo mam niedosyt Dawn, Edny, Jima, Whit oraz Cochrana. Przy okazji ogłoszenia wyników Sophie wreszcie wygląda na atrakcyjną kobietę. :D
Sezon 23 oceniam na 3/10

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Kobra pisze: Mam jednak nadzieję, że kilka osób powróci do gry jeszcze w jakichś edycjach, bo mam niedosyt Dawn, Edny, Jima, Whit oraz Cochrana.
Jeżeli po tym sezonie masz niedosyt Cochrana to pewnie nigdy nie będziesz usatysfakcjonowany, ;P

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jak oglądałam finał i oni tam gadali o bogu i wierze to mi się przypomniało że oglądałam gdzieś parodię Survivor, gracze podzieleni ze względu na religie :lol:
ten sezon powinien nie mieć podtytułu 'South Pacific' a nie wie 'The God' czy 'They Faith'

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Jeżeli po tym sezonie masz niedosyt Cochrana to pewnie nigdy nie będziesz usatysfakcjonowany, ;P
Dziękuję za określenie stopnia mojej satysfakcji, mimo że o nie nie prosiłem. :)

I Christine jak się nie zraziła do Survivora przez RI

steph
3rd voted out
Posty: 23
Rejestracja: 31 sie 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: steph »

Aż mi smutno, że mój pierwszy sezon oglądany 'na żywo' był taki słaby.
Podczas pierwszej częsci tego odcinka chciało mi się naprawdę śmiać z Ricka. Ten facet nie miał żadnego pomysłu na grę. Patrzył jak w obrazek na Coacha i myślał ze ten go zaciagnie do finału, a potem na FTC przeżywał że został zdradzony! Zdarzało mi się, że osobom zblindsidowanym naprawdę współczułam ale w jego przypadku pomyślałam tylko - co za idiota!
Ozzy - samolub, który był tak pewny zdobycia immunitetu ze nie umiał już się do niego odpowiednio zmotywować. W sumie jego przemowa na Reunionie odnosnie marzen itp była budująca (zwłaszcza dla 'wierzacych' Amerykanów), ale mi wydawała się pusta i pełna samouwielbienia.
Karaluch - jego występ na Reunionie był jedynym podczas całego sezonu, który mogę uznać za wartosciowy. Trafnie siebie sam ocenił, co ze trochę oleju w głowie ma, tylko przykryła go paranoja. Heh zabawne, ze nawet głos miał na R niższy, poważniejszy, jakby zmężniał :wink: i tylko boję się, ze kiedyś może nadejsc edycja gdy bedą chcieli go zaprosic i pokazać jego przemianę.
Brandona zrobiło mi się żal. Jego rodzina to jakaś banda dupków i zapatrzonych w siebie palantów. Ok, podejmował decyzję pod wpływem emocji, irytował i grał słabo, ale ma prawo zyc jak chce. Widac ze jego zachowanie ma podłoze silnie ugruntowane w relacjach rodzinnych i to sie powinno leczyc a nie isc do programu tv, drażni mnie gdy telewizje, zeby podkręcic ogladalnosc zerują na prywatnych problemach ludzi, którym ewidentnie przydałaby się powazna terapia.

Z tej finałowej trójki zwycięzca zasłuzony (Albert chyba się nawet słowem na Reunionie nie odezwał)
Coach - grał lepiej niz wczesniej ale przegrał przepraszaniem i beznadziejnymi odpowiedziami (hmm przypominało mi to chwilami załosne spojrzenia Amandy z 15 i 16 FTC)

Najlepsze wrazenie na FTC zrobiła na mnie jednak Edna :)

I bardzo bym chciała zeby kiedys do gry wrócił Jim - jego zdanie o Karaluchu - chyba najlepsze podsumowanie całego sezonu, baa to było najlepsze zdanie sezonu! :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 23: South Pacific”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości