S26E07 "Tubby Lunchbox"

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S26E07 "Tubby Lunchbox"

Post autor: Davos »

Odcinek pod znakiem Philipa, który popisywał się przed wszystkimi, jaki to jest silny, a potem koncertowo zbłaźnił się na zadaniu :P Swoją drogą lubię to zadanie, gdzie dwa plemiona biegają w wodzie z workami piasku na plecach i muszą dogonić przeciwników. Zadanie o nagrodę też było fajne. Na szczęście w odcinku było też sporo Corinne, która stanowi przynajmniej jakąś przeciwwagę dla Philipa. W Gabonie za nią nie przepadałem, ale tutaj zaczynam ją coraz bardziej lubić. Malcolm założył sojusz z facetami, co w sumie nie jest głupim pomysłem i daje mu więcej możliwości, zwłaszcza że Reynold wygadał się przed nim, że ma HII. To daje Malcolmowi bardzo dobrą pozycję wyjściową przed mergem, zwłaszcza że sam też ma swój HII.
Julii mi nie szkoda, sama jest sobie winna tym wygadaniem się przed Dawn. Cieszę się, że został Michael, bo on jest ciekawszym graczem. A Corinne całkiem słusznie proponowała innym, żeby nie dzielić głosów i nie zniechęcać do siebie Michaela, który mógłby im jeszcze pomóc po mergu.

No i właśnie, merge… Coś czuję, że sezon dopiero teraz się rozkręci na dobre :) Zwłaszcza, że u Fanów pozostała już tylko garstka więc wątpię, żeby Faworyci trzymali się razem i najprawdopodobniej szybko zwrócą się przeciwko sobie. Zwłaszcza Corinne i Philip, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że ta dwójka będzie dalej grać ze sobą ;)
No i wróci też zadanie z jedzeniem obrzydliwości :) Dawno tego nie oglądałem i znów mi się przypominają początki Survivor, bo wtedy te zadania były w każdym sezonie :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26: Caramoan - Fans vs Favorites”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości