Australian Survivor: All Stars

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: All Stars

Post autor: Meciek »

W sierpniu tego roku Channel 10 rozpocznie realizację kolejnej edycji Australian Survivor.

https://tvblackbox.com.au/page/2019/6/9 ... -this-year

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: Umbastyczny »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: ciriefan »

W tej edycji Survivor najprawdopodobniej możemy spodziewać się powrotu przeszłych zawodników. Wg tzw. "przecieków" produkcja bardzo chciała sezon All Stars, ale mają ogromny problem z uzbieraniem pełnej obsady, dlatego prawdopodobnie skończy się tylko na plemieniu weteranów.

Po tym, jak podjęto decyzję o tym, że nie będzie to pełne All Stars, producenci mieli trzy pomysły:
- Blood vs Water
- Australian Survivor vs Australian TAR/Big Brother/ Bachelor
- Australian Survivor vs Survivor USA - podobno padło na to, odcinki mają być też dostępne w USA na platformie CBS All Access

Jeśli chodzi o cast, podobno mają powrócić:
Phoebe Timmins
Mark Herlaar
Sarah Tilleke
Locky Gilbert
Tara Pitt
Lydia Lasilla
Mat Rogers
John Eastoe

Można być pewnym, że nie wrócą: Tessa (wyprowadziła się do Londynu w związku z nową pracą) oraz Fenella (jest w ciąży)

Jeśli chodzi o amerykanów, mówi się o udziale:
Jenna Lewis
Rupert Boneham
Stephanie Lagrossa
Natalie Tenerelli
Pete Yurkowski
Cliff Robinson

Skład po obu stronach wygląda dosyć kiepsko - na tyle, że ja osobiście bym w te spojlery nie wierzył (źródło nie jest pewne i to wszystko może być bujda). No ale umieściłem to po to, bo fajnie jest pospekulować ;) Co o tym sądzicie?

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: MaciekRS »

Sarah Tilleke i Phoebe są najlepszymi psiapsiólkami, prowadzą swój podcast (fajny zresztą) więc ciężko mi uwierzyć że obie tak związane ze sobą osoby umieszczono by w jednym plemieniu.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: Saw »

W ogóle nie podoba mi się pomysł tego nowego sezonu. Mam nadzieję że jednak nie powiedzie się połączenie sezonów US i AU w jeden. Każdy powinien iśc swoją drogą. Jeden Russell, który grał w drugim sezonie wystarczy. Niech Probst nie próbuje wepchnąć swoich łapsk także tutaj.
Rozumiem że trudno jest zrobić all stars po czterech edycjach. Ale co za problem zrobić na przykład Fan vs Favorites. To sprawdzony twist w którym szanse dostaliby powracający gracze, ale też fani/nowi gracze. Zawsze ciekawie oglądało się taką rozgrywkę. BvsW było fajne za pierwszym razem, ale za drugim było już słabiej. Raczej to nie jest motyw, który powinien powracać.

Jeżeli jednak Australijczycy zdecydują się na edycję AU vs US co jest według mnie coraz bardziej prawdopodobne, to licze że pojawią się gracze, którzy grali tylko raz. Mam nadzieję że kolejnej szansy nie dostaną takie osoby jak Rupert, którzy nic nowego już nie pokażą, a swoją osobowością będą jedynie męczyć. Ewentualnie ucieszyłbym się z udziału kogoś z pierwszych sezonów. Ale i tak nic mnie nie przekonuje do pomysłu na tą edycję.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: ciriefan »

Według najnowszych informacji będzie to jednak pełen sezon "All Stars". Nie wiem, na ile jest to wiarygodne, ale cast wygląda następująco:


MEN (11/12 Confirmed)



S1 Men

Lee

Nick

OUT: Des, Evan, Fiegs, Barry, Rohan, Andrew, Craig, Conner, Sam Webb, Matt Tarrant



S2 Men

AK

Henry

Locky

Tarzan

OUT: Adam, Mark Wales, Kent, Ben, Jarrad, Luke, Peter, Jericho



S3 Men

Mat Rogers

Zach

Unconfirmed: Heath, Samuel Hinton

OUT: Matt Dyson, Russell, Damien, Steve K, Brian, Benji, Robbie, Steve W



S4 Men

Johnny

David

Harry

Unconfirmed: Andy

OUT: Luke, Simon, Shaun, Ross, Matty, ET, Steven, Baden



Female (8/12 Confirmed)



S1 Female

Brooke

Flick

Phoebe

OUT: Bianca, Tegan H, Kat, Kate Campbell, Kylie, Sue, JL, El, Kristie



S2 Female

Michelle

Unconfirmed: Jacqui

OUT: Joan, Kate Temby, Sam Gash, Aimee, Odette, Anneliese, Tessa, Sarah, Tara, Ziggy



S3 Female

Moana

Shonee

Sharn

Lydia

Unconfirmed: Jenna

OUT: Anita, Paige, Jackie Glazier, Tegan Gasior, Fenella, Monika, Shane



S4 Female

Daisy

OUT: Anastasia, Laura, Susie, Nova, Sam Schoers, Sarah, Hannah, Casey, Janine, Abbey, Pi


Pozostałe informacje:

- Janine odrzuciła propozycję udziału.
- Benji miał być w obsadzie, ale wycofał się w ostatniej chwili i został zastąpiony Zachiem.
- Nagrywanie sezonu rozpoczęło się w ten poniedziałek
- Annelise podobno wycofała się w ostatniej chwili
- Kolory plemion:
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: ciriefan »

Wygląda na to, że tak wygląda ostateczny cast:

Obrazek

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: Umbastyczny »

Moja opinia na temat castu, tekst może zawierać bardzo delikatne spoilery z sezonów 2016-2019, ale to chyba normalne skoro są powracający gracze, więc nie używam opcji spoiler.


Cast kobiecy


Powrót Phoebe super - dziewczyna grała ostro, grała dobrze, grała mądrze, wycisnęła co mogła patrząc na to ile pecha miała i ile rad plemienia musiała odwiedzić. Brooke i Flick też w sumie jak najbardziej na plus. Michelle - też super, moja ulubiona uczestniczka z sezonu 2017 <3 Nie do końca jestem przekonany do Jacqui, która niby coś tam próbowała, ale niewiele ostatecznie pokazała. Sharn jest mocna i nawet lubiłem, więc ok. Shonee super, bo fajnie grała i bardzo polubiłem. Moana i Jenna, które przegrały z kontuzjami/chorobami. Ech, nie do końca jestem przekonany, rozumiem, że daje się im druga szansę, ale no, sam bym ich nie przywrócił. Lydii nie trawiłem jako osoby, jako gracz nic nie pokazała, jestem mocno na nie. Podobnie z Daisey - o ile jeszcze zyskałem do niej jakieś drobinki sympatii jako osoby, to jako gracz była tragiczna i nie wiem w co niej widzą producenci. No, a Abbey w sumie spoko.


Cast męski

Nick - niby był superfanem, ale jakoś nie błysnął, mam wątpliwości co do niego. A Lee był w pewnym momencie tak odpychający i irytujący, że jestem na nie. Henry na plus, był ciekawy. Locky, nie wiem, nawet go lubiłem, ale czy on coś może zaproponować poza zadaniami? AK nawet grał ostro, ale oby nie miał znowu takiego nachalnego editu jak ostatnio. Mark Tarzan - po prostu nie. Może i jego ruch z HI był "miły", ale głupi, chłop się sam wyeliminował. Zach - kloc :D był beznadziejny, ale zabawny, może być z nim ciekawie. Heathtak neutralnie, nic do niego nie mam, ale na plus też się nie pokazał. Mat ok, zasłużył sobie. Harry i Dave też mogą być. Nie jestem przekonany do Johna, który nie pokazał nic oprócz gołych półdupków.


Generalnie cast całkiem spoko, część osób pewnie sam wybrałbym do "wymarzonego składu", a część może i nie, ale jest po prostu spoko, tylko kilka osób bruździ.


Chyba mój największy z tym sezonem to timing, obecny sezon jeszcze się nie skończył, a już kilka osób znowu gra, więc ludzie z 2016-2018 mają o nich wiedzę częściową, a nie pełną.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: Maw »

Heatha niestety nie będzie w tej edycji i Jenny prawdopodobnie też.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: tombak90 »

Kaścidło jak na ich możliwości wyszło na takie trzy z minusem, sporo jap bym tu mimo wszystko przemeblował. W S2019 jestem jeszcze na etapie jaskini, więc się nie wypowiem, ale jeśli chodzi o pozostałych milusińskich:

- Phoebe, Flick, Brooke – jeśli z 2016 założyli sobie trzy białogłowe, to wybrali najlepiej jak mogli. U pierwszej obawiam się tylko, że szybko dostanie po nosie, bo mimo, że ma jeden z niższych plejsmentów w całej obsadzie, uchodzi chyba za jednego z największych kangurzych bandziorów. U dwóch pozostałych liczę na jakieś dymy z motywem niewyrównanych porachunków, niezabliźnionych ran, niepodtartych półdupków, itp.
- Nick – oglądając niespecjalnie go lubiłem, mocno nie umiał w socjal, ale męska część akurat tego sezonu była taka daremna, że chyba nikogo lepszego nie wygrzebiemy. Poza tym nasze forum będzie miało sentyment, że ludzki pan zgodził się skrobnąć parę słów wywiadu dla tej jakiejś gromadki survoświrów z Ukrainy, Czechosłowacji, czy gdzieś tam indziej koło Ruskich :mrgreen:
- Lee – tutaj torba na kijek i marsz za Ural, gość mi wyjątkowo nie leży. Teoretycznie jeszcze do samego finału powinien wygrać swój sezon, ale w mowie finałowej zmiażdżył wszystko na placek jak mało kto potrafi. Wolałbym już Sammy’ego, Craiga, stukniętego Andrew, kogokolwiek.
- Michelle – jakoś nie polubiłem klimatu tego dziewczątka, ma typ charakteru, z którymi zawsze jestem na noże, sto razy bardziej wolałbym Tessę albo Annaliese, no ale pod koniec trochę tam nałobuzowała, więc nie będę wrzeszczał.
- Jacqui – trochę naciągany powrót, bo przerżnęła przez dokładnie te same błędy, za które wcześniej wzięli z Henrym na celownik duet Samatha/Mark, no ale mimo wszystko propsnę – lubię ją oglądać, ma jakąś taką chłodną, „kinową” klasę a’la Lauren Bacall. No i nie mieli też chyba żadnej innej babci na podorędziu – Sue była skuteczniejsza, ale za nudna, Shane pewnie jeden raz wystarczył, a Anitę uwielbiam chyba tylko ja.
- Locky – najlepszy wybór z 2017, gość ma mój respekt już za samo to, że doczłapał do piątego miejsca i to chyba bez żadnych specjalnych kodów, pomimo tego, że wszyscy już praktycznie od pierwszego dnia chcieli go nafaszerować ołowiem.
- Henry – tu już trochę blah, nie rozumiem jego fenomenu i pomimo aparycji, na widok której co wrażliwsza dewotka padłaby z różańcem na kolana, jest dla mnie po prostu papierowy. No ale trochę się wokół niego działo, więc niech sobie będzie.
- AK – to było bardziej pewne niż to, że bohaterowie stojący nad basenem w filmikach z Benny Hillem prędzej czy później się do niego wjebią i w sumie pogodziłem się z tym powrotem już dwa lata temu. Pewnie znowu poszałapuci sobie trochę przed mergem i pójdzie do piachu, zgarnąwszy wcześniej 40 konf na zapas.
- Tarzan – że co do hooya? :lol: Jedynym sensem jego survożywota było podarowanie Tessie dwóch rund w prezencie i widowiskowe podłożenie się ku jej chwale.
- Sharn – nie jest chyba najzabawniejsza na imprezach, no ale mimo uwielbienia do Shane jestem z tych, którzy uważają, że powinna wygrać 2018, więc dla zasady zapraszam.
- Shonee – ze wszech miar na tak, Pan Boziu pokazał tu jak bardzo umie w człowieka.
- Lydia – … ale w roboty to już niestety nie umie. Kompletna pomyłka i strata miejsca, przez cały sezon była drewnem i skończyła tak, jak na drewno przystało – porąbana i spalona w babcinym kominku Shane.
- Jenna – w 2018 była masa ciekawszych młodych zawodniczek, chociażby od Tegan czy Fenelli poczynając, no ale ładnie walczyła, więc niech już sobie będzie, szołmijorskils, bycz.
- Moana – ja przepraszam, ale czy ktoś tutaj nie dokończył procesu defekacji? Może i założyła pierwszy sojusz, no ale pamiętajmy: zawsze i wszędzie quiter j#$@&y będzie. Akurat tego La Paglia powinien nauczyć się od Probsta.
- Heath – dobry wybór, rzucały te wszystkie karzełki w tego kolosa swoimi kamyczkami, rzucały, aż w końcu wziął i się przewalił. Może tutaj, w towarzystwie bardziej renomowanych mord, będzie wreszcie okazja trochę podziałać z ukrycia.
- Mat – już chciałem wrzeszczeć, ale w sumie jego porażka była tak przyjemna w odbiorze, że chętnie zobaczę ją znowu :lol: Bo i nie sądzę, żeby się czegoś nauczył, endrjusawadżyzm w stadium nieuleczalnym.
- Zach – niby praktyka podpowiada, że dla beki zawsze warto zostawić jakiś margines miejsc na idiotów, bufonów i ogólnie rozumianą patologię, no ale w tym przypadku Benji, Brian, czy Robbie napierdalają chyba salta w grobie, że odkopano takie barachło zamiast nich.

(...)

Ogólnie największy hejt za brak Tessy, Benjiego i Briana :?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: Maw »

Podobno theme tego sezonu to second chance, dlatego niektóre nazwiska (Mark, Jacqui, Zach, Moana...) mogą trochę dziwić.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: Kamel »

na co im ten all-stars to nie wiem. mogliby poczekać jeszcze pare sezonów, tak to wcisną wszystkich lubianych na raz i bedzie przykro patrzec jak odpadają tak zwane "queens" :( jedyny plus to to ze juz pamietam imiona, nie liczac tych powrotów z obecnego sezonu bo nie moge go przetrawic
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: Maw »

Chyba to jednak nie będzie second chance, bo mówi się, że dwa ostatnie imiona to Shane i Jericho (zamiast Jenny i Heatha).

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: tombak90 »

Shane i Jericho (zamiast Jenny i Heatha)
Udany trade, aprobuję :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

bartoszlawenda
3rd voted out
Posty: 30
Rejestracja: 03 lis 2017, 22:35
Kontakt:

Australian Survivor 2020

Post autor: bartoszlawenda »

Szkoda że Benji się nie zmieścił, ja ogólnie mam taką ocenę że skład na + oprócz tego z sezonu CvC pierwszego. Wzięzli takich trochę nudnych graczy, no kurde przynajmniej dobrze, że ni ma Steve W. Jak te ploteczki o Jennie i Heathie prawdziwe to spoko. Z pierwszego sezonu to by można Lee wymienić na jakiegoś Craiga czy Rohana.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 7 - All Stars”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości