Australian Survivor 2017 ep 5

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 7 sierpnia
WIDOWNIA: 637 tysięcy (#13)

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: patrycja9922 »

Z odcinka na odcinek zaczyna być coraz ciekawiej. Samatau ma wybitnego pecha co do zadań o Immunitet. Myślę, że w najbliższym czasie będzie przemieszanie, ponieważ robi się coraz większa dysproporcja pomiędzy plemionami, a po za tym chciałabym także nieco bliżej poznać osoby z plemienia Asaga. Ze względu na 4 wygrane przez nich immunitety, ze świecą szukać konf ich plemienia.
Co do odcinka to duży plus dla AK, że udało mu się przekonać innych do swojej propozycji. Według mnie lepiej było by wywalić mózg sojuszu, którym jest Locky, a nie Aimee. Jednak z drugiej strony znacznie by to osłabiło fizycznie plemię, które by już nie miało szans na wygraną Immunitetu.
Tessa po początkowych tarapatach jakimś cudem uratowała się, i teraz znalazła się w większościowym sojuszu, co mnie bardzo cieszy. Jestem bardzo ciekawa jak sojusz AK rozwinie się, czy przetrwa próbę czasu.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: XanderDE »

Reakcje Aimee na pojawienie się głosów na nią czy Annaliese na "sprzedanie" swojego sojuszu przez tą pierwszą na radzie - epic :D

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: Anja »

OMFG. Każdy odcinek jest iconic, ale do tego to już brak słów. Prawdę mówiąc byłoby bardziej spectacular gdyby wyeliminowali Tarę, która mnie irytuje coraz bardziej z odcinka na odcinek. Poza tym Aimee wydawała się być bardziej sprawna fizycznie niż Tara sooo... Co nie zmienia faktu, że był to udany blindside i na pewno odebrał pewność siebie Tarze, Locky'emu i Annaliese. Lubię jak układ sił się zmienia, bo właśnie takim sposobem mamy dalej Tessę w grze, za którą mocno trzymam kciuki. <3 AK w końcu ma u mnie plusa, bo jak do tej pory zazwyczaj miał minusy. xD Dobra inicjatywa, ale bez Jarrada nic by nie zdziałał. Sądzę, że Peter podjął właściwą decyzję, bo tamten sojusz zaczął się robić coraz bardziej toxic. Z tego plemienia <o ile nie będzie przemieszania> to następna powinna być Tara. Mam już dość oglądania jej, a Peter już się przekonał, że jest snejkiem.
Poza tym fajnie byłoby zobaczyć jak Asaga przegrywa, bo resztę castu przynajmniej bym lepiej poznała. Jak na razie tam głównie pokazują Luke'a i Jericho z ciastkami, które całe szczęście się skończyły, bo ten wątek już był nudny. Teraz tylko możemy się przekonać czy Jericho's army działa w praktyce. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: Maw »

Kolejny super odcinek. Jestem chyba jedyną osobą, która uwielbia wiedźmę Tare i ma nadzieję, że zostanie jak najdłużej. <3 Może jakieś przemieszanie ją uratuje. <3 Faktycznie na początku wydawała się miłą osobą, a ostatnio zrobiła się jakaś arogancka, ale i tak ją lubię. Może tak się wku*wi na swoje plemię, że zrobi coś bekowego? Już po zapowiedzi następnego odcinka wiadomo, że Tara jest pissed off i coś tam krzyczy na współplemieńców. <3 A i Tara jest barrel racerką tak jak największa legenda Survivora i Game Changer w jednym Sierra Dawn Thomas, więc muszę jej kibicować chociażby ze względu na zawód. <3 Rozumiem, że pokazują mało Asaga, skoro ciągle wygrywają immunitety, ale wypadałoby pokazać np. Annaliese czy Ziggy z różowych - już od paru odcinków nie dostały żadnej konfy i prawie nic nie mówią. Szkoda Ziggy, bo wydaje się być ogarniętą osobą i fajnie sobie poradziła na tym zadaniu. Po tym jak to pokazali, byłem pewny, że big move Tary się nie uda, ale w sumie chciałbym eliminacji A.K. Denerwuje mnie jego sama osoba, a co dopiero jak dostaje tysiąc konf na odcinek (co jest na razie chyba największym minusem tego sezonu)... W Asaga też mogliby się trochę ogarnąć i pokazać coś poza ciasteczkami, ale ogólnie odcinek oceniam pozytywnie, bardzo ciekawie się oglądało i tego wersja US mogłaby się uczyć. Aimee odpadła tylko z jedną konfą i jest jak na razie jedyną wyeliminowaną uczestniczką AU Survivora, która ma średnią konf poniżej 1.0. :D Po tym jak ją promowali myślałem, że będzie jakimś ciekawym charakterem i graczem, a tutaj bardzo mało jej było i była raczej bierna.

Moi faworyci obecnie: Luke, Sam, Tessa, Tara, Jacqui, Jericho, Peter, Sarah. Odette i Ziggy też wydają się spoko osobami i mam nadzieję, że w końcu chociaż trochę je pokażą i będę mógł im kibicować. <3 W sumie nie ma kogoś poza Aaronem kto by mnie irytował. No może Henry, po tym jak chciał podłożyć zadanie życzę mu blindside'u i odpadnięcia. Annaliese, Kent i Jarrad są mi obojętni. Mark nawet ujdzie. Michelle też, chociaż ostatnio jej mało i mam jakieś takie dziwne przeczucie, że odpadnie pre-merge. Locky jest nawet spoko.

Czekam na następne odcinki. Chciałbym żeby w końcu niebiescy przegrali, żeby ich trochę pokazano, byle nie skończyło się to na eliminacji Sam. </3

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: Duncan »

Znowu 4 jak i 5 super odcinki! W ogóle ostatnie sa poświęcone głównie mojej jak na razie faworytce Tessie, bo nagle z zerowego editu mamy 11/11/5 konf w odcinkach :D
To zadanie <3 bardzo mi sie podobało, jak każde do tej pory w AUS <3 Udany bllindside na Aimee, chociaz szkoda mi jej, bo po promo od samego początku zacząłem jej kibicować i liczyłem że zrobi coś ciekawego w tej grze, będzie jej więcej, a tu nagle blind na nią ;( no szkoda, mogliby wybrać kogoś innego z tego sojuszu noo!

Mam nadzieje że Locky i AK tez za niedługo odpadną przez blindy :D Chociaż fajnie że AK chce dokonywac jakiś większych ruchów. Staram sie zrozumieć Petera, bo wspominał że ma dobry kontakt z Aimee i miałem wrażenie że ma silną pozycje po tej drugiej stronie sojuszu, niż tutaj z Ak, no ale zobaczymy, może wyjdzie lepiej dla niego.
Polubiłem nawet Jericho :D motyw z ciastkami jako nowa strategia zaufania do ludzi, kto by pomyślał, chociaż to że zjedli wszystkie chyba w dwie noce i tak często pokazywali jak je jedzą jest XD

Chce aby w końcu przegrała Asaga i wyleciała Sam lub Mark! Wreszcie zobaczylibyśmy ich też więcej niż pojedyncze osoby.
Na ten moment moi faworyci to Tessa, Luke i Sarah. Niech pokażą w końcu więcej Odette, Ziggy czy Michelle bo też myśle że będę im bardziej kibicować. ;)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: ciriefan »

A mi się odcinek tak średnio podobał XD

Oczywiście Tessa uratowana i zmiana rozkładu sił i blindside są na plus, ale nie jestem w stanie słuchać 10 konfy tej samej osoby i to jeszcze wszystko praktycznie na jeden temat. Niewidzialne osoby z plemienia idącego na czwartą radę z rzędu nadal niewidzialne :/ No dobra, w końcu Peter coś powiedział, ale to nie wiem, czy na plus - nie wiem, kto go wybrał do obsady z taką dykcją. Biedna Aimee odpadła praktycznie z zerowym editem...

W drugim plemieniu też tylko milin konf Jericho. Także dopóki edit się nie zrównoważy, będę na nie :D

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: r&b »

Kolejny dobry odcinek, co mnie zaczyna nudzić, niech puszczą raz jakiś słabszy -.-
Biedna Aimee, mogli wyeliminować Locky'ego czy Tarę. W sumie to jej słaby edit pewnie jest spowodowany jej słabą grą, ale przynajmniej była śmieszna XD
Ciekawi mnie, co w tej sytuacji zrobią Tara, Locky i Anneliese. Tarze ogólnie nie kibicuję, ale może jej krzyki faktycznie będą bekowe, za to jak Locky i Anneliese się obrażą na cały świat, bo ktoś ich zdradził, to będą dla mnie skreśleni (a Anneliese to nawet lubię, więc lepiej, żeby próbowała się jakoś ocalić).
AK rozegrał to dobrze, ale nadal chciałbym, żeby jak najszybciej wyleciał. Niestety plusuje tym, że kibicuję jego sojusznikom. Peter odezwał się więcej niż raz, Ziggy slaynęła zadanie (no prawie wygrała), a Tessa znowu się ocaliła i nawet jest w większości <3. Jarrad też mi szczególnie nie przeszkadza na razie.

Co do Asaga to się nie wypowiem, bo nadal jest to samo, a nawet mniej. Niby mnie to powinno irytować, ale będzie tego jeszcze z 20 odcinków, więc spokojnie jeszcze pokażą, kto, gdzie, po czyjej stronie itd.

Zauważyłem też, że z tych 5-6 osób, które już tam w trailerach widziałem, to 3 już odpadły. Australia jest dziwna, ale ja jestem zdecydowanie na tak. XD

Vico
6th voted out
Posty: 75
Rejestracja: 14 sie 2017, 23:38
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: Vico »

Kolejne ciekawe zadanie o Immunitet. Może nie było w nim za dużo dynamiki, jednak testowanie wytrzymałości uczestników już na etapie plemiennym było bardzo ciekawe, a konkurencja była dość trudna, szczególnie dla tych, którzy znaleźli się w środku układu, bo musieli wykazać się niezwykłym skupieniem. Szkoda, że znów przegrało plemię Tessy, jednak układ sił w plemieniu na tej radzie się zmienił i odpadła nudna Aimee, której nie polubiłem.
W drugim plemieniu znów ukazywano głównie akcję z ciasteczkowym sojuszem, a ich wygrane skutkują tym, że ciężko powiedzieć cokolwiek o sytuacji w ich plemieniu.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: Veron »

Nie przepadam za Tessą, a ten odcinek mnie w tym utwierdził. Jej wypowiedzi są tak żałosne i patetyczne, że nie da się tego słuchać. Jest pierwszym underdogiem, którego po prostu nie lubię.
Ogólnie szkoda mi bardzo postaci Aimee, praktycznie jej nie poznaliśmy, a myślę, że zabawna z niej dziewczyna. Niestety strategicznie leżała. Cały sojusz z Lockim źle to rozegrał, przybijając gwóźdź do trumny odpowiedziami na radzie.. Wydawało się, że zarówno Jarred i Peter mają większe zaufanie do Lockiego i dziewczyn niż do AK, a tu taki zwrot akcji. Ich pyszałkowatość została solidnie ukarana, i dobrze! Nie wiem skąd nagle wyszło trio Ziggy, AK i Jarreda, ale ja do tej pory nie odczułem między nimi więzi.

Jericho jest straszny, odpychający i szurnięty. Wygląda jakby został niedawno wypuszczony z zakładu dla psychicznie chorych, w sumie on z Lukiem idealnie do siebie pasują.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: Saw »

Kolejny świetny odcinek. Takiego blindsidu się zupełnie nie spodziewałem :D

Asaga na razie świetnie sobie radzą w konkurencjach i raczej mało się u nich dzieje. Plan Jericho z ciasteczkami się chyba rzeczywiście powiedzie. Wydaje się że Sarah jest kolejną osobą, której zdobył zaufanie. Smuci mnie że większość plemienia robi za tło. A taka Odette czy Ben to w ogóle są nie widoczni. Widziałem ich może w jednym odcinku i na tym się skończyło. Dobrze że przynajmniej się wyróżniają wyglądem, to ich chociaż zauważam podczas zadań i nie mylą mi się z innymi. Tak się zastanawiam czy w tym plemieniu naprawdę się nic nie dzieje, że pokazują tylko motyw ciasteczek. No chyba że ci ludzie nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Trzymam tu kciuki przede wszystkim za ciasteczkowy sojusz Jericho ;)

W Samatau mamy zaskakującą zmianę rozkładu sił. Nie myślałem że plan A.K się powiedzie. Sądziłem że raczej skończy się na planach i takie osoby jak Ziggy czy Peter nie podejmą ryzyka. A tu proszę takie zaskoczenie na radzie plemienia. Bardzo się cieszę że uderzyli w ten pewny siebie sojusz. Nie wiedziałem że Ziggy jest blisko z A.K i Jarradem. Łatwo dała się przekonać na ten plan, ale myślę że podejrzewała że jej pozycja w dużym sojuszu nie jest pewna i niedługo stanie się celem. Szkoda tylko że nie dostaje żadnych konf, bo wygląda na ogarniętą dziewczynę. Tessa nie miała wyjścia i musiała się łapać każdej nadarzającej okazji. Dziwi mnie trochę decyzja Petera, bo wydawało się że ma mocną pozycję w tym dużym sojuszu. Ale bardzo się cieszę z przebiegu i wyniku rady plemienia. A.K mi zaimponował tym strategicznym ruchem, ale pomógł mu w dużej mierze też Jarrad. Szkoda tylko że zamiast Aimee nie odpadła Tara, która zaczyna mi grac na nerwach. Na początku wydawała się spoko, ale powoli zaczyna z niej wychodzić sucz. Ale z drugiej strony z nią teraz może być ciekawie, bo zapewne będzie miała największy ból dupy o zdradę.
Podoba mi się że Aimee odpadła dostając tak mało konf. Było to przynajmniej zaskakujące, a nie że nagle osoba przed odpadnięciem dostaje milion konf. Co do samej Aimee to była mi obojętna, bo nic ciekawego nie pokazała. Może gdyby byla dłużej czymś by się wykazała. Po tym co widziałem uważam ją za nudną i nic nie wnoszącą uczestniczkę.
Tessa chyba w końcu wyskoczyła z roli outsiderki i może w końcu odetchnąć z ulgą że nie będzie zagrożona.
Mam przeczucie że w następnym odcinku będzie jakieś przemieszanie, bo niebezpieczne spada liczba osób w Samatau. Choć ja chciałbym jeszcze zobaczyć jak się rozwinie sytuacja w tym nowym sojuszu.

Nadal mam zastrzeżenia co do editu, bo cały czas na pierwszym planie są te same osoby. Ale może się to wkrótce zmieni.

Na ten moment grono moich największych faworytów wygląda tak: Jericho, Luke, Sarah, Ziggy, Michelle i Tessa. Tuż za nimi są Locky i Peter, który mnie zaintrygował w tym odcinku.
Nie ma osoby której jakoś bardzo bym nie lubił. Ale chyba nie długo się tam znajdzie irytująca Tara.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 5

Post autor: Jasasiek »

Kolejny świetny odcinek :) Szkoda, że Samatau znowu przegrało, chciałbym zobaczyć co dzieje się w drugim plemieniu poza ciastkowymi perypetiami.
A.K po nieudanym starcie bardzo zaplusował i cieszę się, że udało mu się zmienić sytuację u różowych. Tessa znowu jakoś dała radę się wybronić i chyba teraz przez jakiś czas powinna być bezpieczna. Peter podjął według mnie dobrą decyzję, ma lepszą pozycję w sojuszu z A.K, Tessą, Jarradem i Ziggy niż w grupie Locky'ego i Tary. Trochę mnie denerwuje to, że Ziggy i Anneliese nie dostają żadnych konf, nawet gdy idą na radę. Nie jest mi żal Aimee, nie miała i tak za bardzo nic do powiedzenia i nie wydawała mi się zbyt bystra, a przynajmniej po tym blindsidzie będzie ciekawiej. Wygląda na to, że w następnym odcinku wybuchnie jakaś drama i Tara będzie P I S S E D O F F :D
Przydałoby się niedługo przemieszanie żeby wyrównać dysproporcje między plemionami.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości