Australian Survivor 2017 ep 18

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 19 września
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: Maw »

Odcinek jeszcze lepszy od dwóch poprzednich!

Bardzo się cieszę, że #champagnealliance się udał i Henry odpadł, bo go nie lubiłem, był zbyt pewny siebie i popełniał wiele gaf. Ten odcinek zdecydowanie należał do Tessy, która zorganizowała cały big move. Szacun również za wygranie zadania. <3 I ta paranoja Locky'ego jak wrócili do obozu... Aukcję bardzo fajnie się oglądało. Luke wygrał wszystko. <3 Michelle za to skończyła z niczym, a Sarah z kokosem. Jednak Tessa wybrała Michelle na reward (to jak Michelle o to prosiła i to jej thaaaank youuuu Tessa powtórzone chyba z 5 razy w odcinku <3), a Sarah poczuła się trochę urażona - na początku pomyślałem sobie wtf, przecież Michelle też została bez niczego, więc czemu jest zła? Na szczęście okazało się, że tylko grała. Na aukcji również zrobiło się trochę emocjonalnie za sprawą telefonu Tary i Luke'a. :( No a królową na rewardzie była Michelle. <3 Jest ona świetną postacią komediową tego sezonu - to, że ona nigdy nie potrafi się zamknąć. <3 Nie boi się jednak wykonywać ruchów, co mi się podoba, jest trochę chaos i nie widzę jej wygrywającej, ale jest z nią ciekawie i kibicuję jej całym sercem. <3 Luke'owi również, już dawno nie widziałem tak super osoby w Survie! Wszystko mi się w nim podoba i też nie boi się grać. Mimo licznych hejtów myślę, że to był dobry ruch dla czwórki Luke/Michelle/Jericho/Sarah - Henry miał HII, był dobry w zadaniach, oraz miał swoje marionetki (Ziggy i Locky), co czyniło go dużym zagrożeniem. Na ten moment wygląda na to, że Locky/Tara/Ziggy są na wylocie - mam nadzieję, że Ziggy i Locky jak najszybciej wylecą, Tara może jeszcze zostać, nie rozumiem tylu hejtów na nią, może jest trochę szurnięta, ale widać, że jest dobrą osobą, jako gracz w pre-merge pokazała, że też coś tam ogarnia.

Ten sezon tak jak poprzedni jest nieprzewidywalny, mamy dużo ciekawych uczestników oraz ruchów, chyba nie było żadnego odcinka, którego oglądałoby się ze znużeniem, oby tak dalej. Mam nadzieję, że AU nie skończy na 2 sezonie (słyszałem złe wiadomości :(), bo to najlepsza wersja Survivora jaką widziałem.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: patrycja9922 »

Jeden z lepszych odcinków. Zadanie o nagrodę było jednym z ciekawszych do tej pory. Luke miał farta, i wygrał jedną z lepszych nagród na aukcji. Ta nagroda, jak i Tessy przyczyniły się do powstania champagnealliance. Najbardziej pokrzywdzoną na aukcji była Sarah, i pewnie przez to była wkurzona na Tessę, że jej nie wybrała. Po tym jak usłyszałam, że Tessa jest celem na tą radę. Zaczęłam jej jeszcze bardziej kibicować, aby wygrała Immunitet.
Henry odpadł na własne życzenie. Był pewien, że ma większość w plemieniu. Jednak przeliczył się, i odpadł z HIi, co jest jak dla mnie jednym z większych flopów jakie można popełnić. Michelle pomimo, że zbytnio jej nie lubię, to jednak uważam, że jest jednym z lepszych graczy. Sarah i Tessa też mają spory potencjał na to aby zajść daleko. Najmniejsze szanse na wygraną mają jak na razie Ziggy, Jarrad, Petter i Tara.
Większość zauważyła w Henrym zagrożenie, i bez zastanowienia wywalili go. Dzięki temu siły ponownie się wymieszały, co zapowiada jeszcze ciekawszą grę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: Roxy »

ten odcinek był cudowny <3 w tym momencie CBS powinno wykonywać telefon do ludzi od castingu, producentów, montażystów, ba nawet prowadzącego Surva Australijskiego i prosić o rady :D ewentualnie zatrudnić kilku graczy z tej edycji do nauki nowego narybku 'jak grać' i puszczać in non stop ten sezon, zamiast kilku ostatnich amerykańskich :D

dobra to się wygadała, a teraz wracając do odcinka, o ile we wcześniejszym sezonie, właśnie po polączeniu zrobiło się nudno, tak tutaj, jest wręcz przeciwnie, sojusze co chwilę się zmieniają, blindside godzi blindside, nikt nie wie co się dzieje :lol: i ta genialna gra, w obozie i na razie :D w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać czy aby na pewno ten plan wypali, choć dosłownie parę minut wcześniej ktoś w wywiadzie powiedział, że będą tę szopkę z głosowaniem na Petera ciągnąć dalej :D ach to było takie piękne <3 i jeszcze moja ulubiona aukcja :d

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: ctoria »

Tak długo na to czekałam. Ponieważ jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów to:

Obrazek

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: RaffEmm »

W tym odcinku gwiazdami byli: Tessa, Henry, Luke, Locky oraz Michelle.

Michelle to moja ulubienica i królowa wypowiedzi zarówno do kamery, jak i podczas rad plemiennych. Ta kobieta prowadzi bardzo dobrą grę i stara się utrzymywać pozytywne relacje ze wszystkimi graczami, co w tej edycji kończy się to eliminacją przy kolejnych odcinkach. Jak będzie z Nią? Zobaczymy. Kibicuję jej.

Luke świętował swój "Dzień Dziecka" podczas aukcji. Wylicytował najlepszą możliwą nagrodę w historii Survivor, czyli każdą zdobycz na kolejnych aukcjach. Jedzenie, komfort, telefon do rodziny, a nawet przewagę do zadania o nietykalność. Szkoda, że nie wygrał zadania, ale jemu nie był on potrzebny i czuję, że długo nie będzie mu potrzebny, ponieważ ma stabilną pozycję w swoim sojuszu, ludzie mu ufają, a on też jest lojalny wobec wybrańców.

Tessa od samego początku odcinka przedstawiana była jako osoba potencjalnie zagrożona odpadnięciem. Kiedy tylko wylicytowała nagrodę podczas aukcji, zapaliła jej się zielona lampka i w tamtym momencie była w stanie coś ugrać. Ten #Champagne Alliance dokonał jednego z większych ruchów, jakim jest eliminacja zbyt pewnego siebie od samego początku odcinka Henry'ego, który nie zdecydował się użyć HI ani na sobie, ani na Locky'm, ponieważ potencjalnie również on mógł odpaść. Mężczyzna zachował się w taki sam arogancki sposób, jak James w Chinach, co ewidentnie go zgubiło.

Jericho to dla mnie wielka zagadka - jest w kręgu ważnych wydarzeń, jednak nikt do tej pory nie widzi go jako zagrożenia, co pozwala mu to na zbieranie wszelkich nowinek z różnych frontów i pomaga to mu podejmować ważne decyzje. Czyżby underdog na miarę tytułu Sole Survivor?

Tego dowiemy się w najbliższych tygodniach. Etap połączenia jak na razie jest lepszy od pierwszej edycji, chociażby ze względu na dynamikę gry, która zmienia się o 360 stopni. Tessa i Peter będąc w nie najlepszej pozycji przez dwie rady z rzędu, wzbili się "na szczyt", z którego Ziggy, Locky oraz Tara zostali zepchnięci na dołek. Po tej radzie wydaje mi się, że powody do obaw może mieć w najbliższym czasie Michelle ze względu na grę na dwóch frontach.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: woytas »

Nareszcie!

Ja dodam od siebie, że czytając komentarze, że nikt nie docenia za bardzo wkładu Sarah w ten blindside. A jej zachowanie w trakcie/po aukcji było po prostu epicki i w wyrachowany sposób uśpiło czujność Henry'ego.

Dodatkowo strasznie mnie bawi, że 2 razy mieli naszykowane głosy w kolejności do podarcia, a tu nic z tego xD

Efekty doskonałego castingu są takie, że:

Moim zdaniem to najlepszy sezon jaki oglądałem. Potencjał graczy jest niesamowity
Luke jest moim ulubionym człowiekiem jaki kiedykolwiek przewinął się przez Survivor.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: Meciek »

Genialny odcinek!

Cieszę się, że była aukcja, bo to jest coś, czego już nigdy nie zobaczymy w amerykańskich edycjach, więc każda okazja na obejrzenie aukcji jest dobra. Zadanie o immunitet standardowe, tyle tylko, że konkurencje z piłeczkami mnie triggerują od czasu Cambodii, gdzie piłeczka piłeczkę poganiała.

Sarah radzi sobie świetnie, to jak udawała swoją złość na Tessę było jednym z najlepszych zagrań, bo gdyby nie to, to prawdopodobnie Henry użyłby swojego HII. Dobrze też, że odpadł w końcu ktoś, kto miał duży wpływ na grę i był zagrożeniem dla innych, bo okej, Jarrad i Anneliese coś tam robili, ale nigdy nie byli osobą, która rządzi grą, a Henry był w takiej pozycji.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: CH23 »

Pierwsze co oddaje pokłony Tessie, naprawdę przykro mi, że zwątpiłem w nią przy ostatnim odcinku. Zagrała tutaj rewelacyjnie!!! 8-)
Co do aukcji widok Luka jedzącego wszystko co zostało zdobyte przez innych hahaha! Piękny widok !!
Szampański alliance górą!! Michelle mistrzyni wypowiedzi, naprawdę oglądajcie ją z uwagą co ta dziewczyna wyprawia to po prostu jest coś pięknego dawno tak nie kibicowałem kobiecie w Survie! :evil:
Sarah oczywiście również fajna gra aktorska przed Henrym, nadal pozostaje wśród moich faworytów :)
Henry odpadł nie używając HII, no cóż wielki master strategy nie wypalił...,szkoda mi było gdy Jericho dowiedział się o podwójnym wykiwaniu przez niego, ale zemsta jest słodka! 8-)
Chyba można już zacząć postawić kto może znaleźć się w finale, moje typy: Jericho, Luke, Sarah, Michelle!
Oj, niech ten sezon trwa i trwa!!! :D

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: Veron »

Też jestem zachwycony tym odcinkiem. Mi już od samego pierwszego odcinka podobał się cast i w każdym odcinku utwierdzam się, że miałem rację.
Same wydarzenie jak już wszyscy napisali był po prostu bezbłędne. Największe propsy jednak lecą do Sarah, za idealne wprowadzenie w błąd Henrego. To według mnie on był gwiazdą odcinka, jak przyjemnie się oglądało się jego odpadniecie po tych wszystkich konfach, które wypowiedział w trakcie chociażby tego odcinka. Jestem też pozytywnie zaskoczony jego rekcją na wyniki rady. Fajnie, że miał dystans.
Dla mnie Sarah i Michelle to główne faworytki do wygrania, patrząc jednak na czas antenowy i przebieg całej gry to tylko ta pierwsza ma szanse. Luke i Jericho to trochę jeźdźcy bez głowy, ale czasami ich zagrania są nad wyraz dojrzałe i odpowiedzialne w obliczu swojej natury szaleńca. Fakt, dzięki tym postacią sezon dużo zyskuje przede wszystkim na dynamice i komizmie sytuacyjnym.
Nawet tacy statyści jak Peter czy już wcześniej wyrzucony Jarred nie byli zbytnio wkurzający i jakoś da się znieść ich postacie, a poza tym na ten moment to w sumie tylko Peter jest takim outsaiderem. Większość bohaterów/uczestników ma jakąś tam historię.

Strasznie się zawiodłem na Ziggy, strasznie niemądre dziewczę, pragnę żeby odpadła jak najszybciej.
BTW. Akcent Michellle jest bezbłędny

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: Kamel »

Jaki wspaniały odcinek. W końcu odpadł Henry <3
tessa slejnęła ten ep razem z Michelle i Sarą. <3
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: Anja »

ICONIC EPISODE. <3 SHAME ON YOU, HENRY!
Na początku najbardziej bawiło mnie, że wszyscy mówili do Ziggy, że zrobiła "good move". xD To był chyba najgorszy ruch jaki mogła zrobić, ale ok, pewnie udawali. Potem Henry mówił to jakim on nie jest królem i w ogóle, jak on tam owni... omg, SHUT UP. Jeszcze zaczął celować w Tess, to już naprawdę tragizm totalny. Dlatego obawiałam się o nią, ale na szczęście aukcja jej pomogła.
Luke wygrał dosłownie wszystko. Pozazdrościć. xD W sumie w tym mergu odbudował się jakoś w moich oczach, może coś fajnego jeszcze zrobi. Czasami go lubię, czasami mnie irytuje, jednoznacznie określić tego nie mogę. Najbardziej szkoda mi było Sarah, wylicytowała tylko kokosa, ehhh. Nawet już Peter dostał jakąś przewagę w zadaniu. xd Telefon do kogoś bliskiego o wiele fajniejszy niż listy. Ogółem można powiedzieć, że były pozytywne vibes przy aukcji, nikt się nie szarpał o jakieś legacy. Oczywiście najlepsze, co mogło być spotkało Tess. <3 Miło się oglądało tworzący się #ChampagneAlliance. Nie spodziewałam się takiego połączenia, ale rewards łączą. Fajnie, że Michelle i Luke byli otwarci na współpracę z Tessą.

Po zadaniu byłam już przekonana, że ten odcinek należy do Tess, królowa slaynęła. Baaardzo się cieszę, że w mergu jest jej o wiele więcej, a od tego odcinka w końcu jest po właściwej stronie głosów. Myślę, że w dużej mierze do niej należał ten blinside. A w obozie panował mess, bo deszcz przeszkadzał im w grze socjalnej i strategicznej. Jedynie Henry na pełnym luzie, jakby myślał, że przy takiej pogodzie wszyscy zdecydują się na easy vote. To już nawet Locky miał lepsze wyczucie i wpadł w paranoję <nawet słuszną jak się później okazało>. Dużą rolę odegrała też Sarah. Przy Henrym udawała, że jest wściekła na Tess, a potem dostaje konfę, gdzie mówi, że chce robić big moves. Potem w perfekcyjny sposób wykorzystała swoją wiedzę o ajdolu. Jericho tym samym przejrzał na oczy,bo okazało się, że clue była fake, to znalezienie HII było ustawione, więc prawdopodobnie ten sojusz dla Henry'ego nie był znaczący <czekałam na ten moment>. Na pewno dla Jericho była to słuszna decyzja. A Sarah świetne wszystko rozegrała, w dodatku wcześniej uśpiła czujność samozwańczego króla. Potem Locky próbował jakoś dogadywać się z Tess i Peterem w akcie desperacji, ale to i tak nic nie dało.
Na radzie jak zwykle błyszczała Michelle, razem z nią Tess. Na pewno było pod koniec napięcie: użyje tego ajdola, czy nie. Ja niestety nie mogłam tego poczuć, bo oglądałam później odcinek, a spoilery zobaczyłam na fp. Najlepszy moment był wtedy, kiedy Locky szeptał "PLAY IT PLAY IT". xD No chociaż go nie lubię, to trzeba mu przyznać, że miał wyczucie. Poza tym ta atmosfera na radzie mogła trochę zbudzać podejrzenia, chociażby ze względu na to, że Pete wcale się nie odzywał. Przynajmniej zapowiada się na to, że Henry będzie rozważnym jurorem, nie kierującym się sympatią do kogoś <oprócz Locky'ego on serio kogoś lubił? xd>

Przyznam szczerze, że ciekawiej się ten merge rozgrywa niż w zeszłym sezonie. Tutaj nie ma takiej stałej większości. Każdy rozważa swoje opcje. No może poza Peterem, który dla mnie jest nołnejmem. Poza tym to dziwi mnie, że Tary ostatnio jest tak mało w odcinakach, a pewnie jak się obudzi, to będzie oznaczało tylko jedno. xd
Obrazek

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: r&b »

Okej, 3 blindside'y... Napiszę cały tydzień w jednym poście, bo tak będzie mi łatwiej.

Na początku oczywiście sojusz Ziggy-Tessa-Peter-Jarrad + Annaliese poszedł do odstrzału. Jarrad mnie trochę rozczarował swoją grą, podczas całego sezonu to były jakieś przebłyski (np. zgarnianie Bena na swoją stronę), ale chyba przecenił swoje możliwości i myślał, że jest bardziej UTR, niż faktycznie był (no i ten podkreślony głos Jericho <3). Ogólnie trafili na niezbyt ciekawą sytuację, do tego pogrążyli się jeszcze bardziej. Przynajmniej w Jury Villa wyrówna sobie ilość czasu poświęconego mu w grze. :D

Annaliese ładnie wytłumaczyła w Jury Villa, dlaczego była po tej stronie głosów, oczywiście był to błąd, może jakby uzgodniła to jakoś z Lockym wcześniej to by było inaczej... no trudno, odpadła. Ale w jaki sposób, to aż szkoda mi było oglądać. Ostatecznie, to jakby przetrwała tamtą radę, to chyba by została moją faworytką (niech wszyscy zapomną, że kiedyś pod nazwą mojego profilu widniało imię Ziggy, mój błąd XD). Myślałem, że ona ma tyle różnych opcji, aby się jeszcze wgryźć do większości, a oni zamiast tego zaczęli ją targetować.

Ziggy gra... ciekawie. W sumie na plus strategia "mój sojusz tonie, to znajdę sobie inny", ale ten ruch idolem był kompletnie niepotrzebny. Zwłaszcza, że teraz ironicznie wylądowała znowu po złej stronie, ale ona chyba ogólnie wolała trzymać z Lockym niż z taką Tessą.

Tessa i Peter zostali w sumie sami, ale cieszę się, że się odratowali. Peter jest mi w sumie obojętny, ale Tessę uwielbiam. Nie dość, że jest świetna w zadaniach (no nie spodziewałem się, że aż tak będzie wszystkich miażdżyć), to już któryś raz z kolei uratowała sobie tyłek przed eliminacją. Nie wydaje mi się, że z tak dużym targetem wygra (nawet pomimo bycia częścią Champagne Alliance) ale trzymam kciuki, żeby wytrwała jak najdłużej. No i jeszcze śmiesznie wyglądało, jak oni w tym deszczu skakali podczas rozmowy (tak, wiem, że to nie ekscytacja a zimno XD).

Jeśli już chodzi o szampański sojusz i ogólnie ostatni odcinek, to Sarah, Michelle i Luke zdecydowanie na plus. Sarah i jej udawane fochy po nagrodzie, kombinowanie w ograniczonym terenie, Luke i zgarnięcie wszystkich nagród xD. No i w końcu Henry odpadł <3. W sumie teraz, jeśli Sarah, Michelle, Luke i Jericho odstrzelą po kolei Locky'ego i Ziggy, a potem Tessę, to zostają sami z Tarą i Peterem, którzy nie są zagrożeniami, nawet mogą się przydać jako numerki, gdy będzie jakaś okazja. Wydaje mi się, że Sarah i Luke jeszcze parę razy będą próbowali siebie nawzajem wyrzucić, ale finał między nimi nie dość, że byłby ciekawy do obejrzenia, to jest całkiem możliwy. Chociaż ja z tej czwórki najbardziej lubię Michelle, która radzi sobie świetnie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: ciriefan »

Wow kolejny genialny odcinek! Tak właśnie się robi Survivor! Jeff powinien się od nich uczyć, a już o innych wersjach programu nie wspominając!

Tessa to królowa. Mega w zadaniach, mega w strategii, mega twarz anioła <3 W sumie tak bardzo się cieszę, że się odratowała, zrobiła ten szampański sojusz, do tego jeszcze wygrała immunitet, że aż za bardzo nie wiem o czym pisać XD

Australijczycy mają też naprawdę fajne pomysły jak np. ten z nagrodą Luke'a na aukcji.

Tessa-Sarah-Luke to by było wymarzone final 3 <3 Moja ulubiona trójka tego sezonu.

A co do skreślania osób z listy potencjalnych zwycięzców ze względu na edit - w poprzednim sezonie winner przez większość sezonu nie miał dużego editu , więc ja bym nawet szans Pete'a nie skreślał XD Jego wygrana to już by była bekowa - bełkocze bardziej od Darrah i Big Toma razem wziętych. Nic nie rozumiem, gdy on się wypowiada. Padłbym ze śmiechu jakby wygrał ;)

Nie mogę się doczekać, co będzie dalej.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 18

Post autor: Saw »

CO ZA GENIALNY ODCINEK!!!
Ten sezon jest niesamowity. Równie dobry co poprzedni, a nawet momentami lepszy. Tak długo czekałem na blindside Henry'ego i w końcu się doczekałem :D
Ale zacznę od początku. Aukcja był świetna, chyba najlepsza jaką widziałem w survivor. Luke trafił najlepiej :D Wygrał wszystko co było do wylicytowania. No i aukcja poszła po myśli Tessy, bo dzięki wygranej nagrodzie mogła coś zdziałać strategicznie. Dobrze zrobiła wybierając Michelle na nagrodę. Świetny był pomysł Tessy z tym ChampagneAlliance, ale nie byłem pewny czy się powiedzie. Bo o ile Michelle i Luke byli chętni na współpracę, to nie wiadomo było czy Sarah i przede wszystkim Jericho pójdą na ten plan. Jednak Sarah wykonała w tym odcinku kawał świetnej roboty. Dzięki niej Jericho przejrzał na oczy i zrozumiał że Henry nie jest z nim szczery. No i dobrze udawała że jest zła na Tessę za to że wybrała Michelle na nagrodę. Dzięki temu też uśpiła uwagę Henry'ego, który jak zwykle był niewiarygodnie pewny siebie i wychwalał się jakim to jest dobrym graczem. Immunitet trafił do Tessy, co jest dla mnie zaskoczeniem. W etapie plemiennym w zadaniach się nie wyróżniała, a po połączeniu jest naprawdę mocna. Przed radą Locky wpadł w paranoję, a Henry jak zwykle pewny siebie. No bo przecież nikt nie jest wstanie mu zagrozić. Bardzo się ciesze z jego eliminacji, bo go nie lubiłem. Była aż tak arogancki że nie posłuchał Locky'ego i nie wykorzystał HII. No po prostu pięknie że odpadł razem ze swoim idolem.

Teraz w grze zostały same lubiane przeze mnie osoby :)
Jestem pod wrażeniem jak rozkład sił w każdym odcinku się zmienia. No po prostu nic nie jest w stu procentach pewne. Zupełnie nie spodziewałem się że dawne Asaga będą współpracować z Tessą i Peterem. Ten odcinek należał bez dwóch zdań do Tessy. Cieszę się że znów pokazała na co ją stać, bo ostatnio trochę straciłem w nią wiary.
Ziggy znów ładnie udało się wmieszać w duży sojusz. Może ten jej ruch z ostatniego odcinka, nie był wcale taki bezmyślny. Choć po tej radzie znów znalazła sie w mniejszości, tym razem z Lockym i Tarą.
Ciekawe czy ten sojusz Asaga + Tessa i Peter wytrzyma. Tak mi przez myśl przeszło że pierwotne Samatau mogłoby połączyć siły przeciwko Asaga. Nie byłoby to głupie bo czwórka z Asagi wydaje się mocna i trudna do rozbicia. Ale oby tak nie było.

Michelle znów królową na radzie plemienia. Uwielbiam jej wypowiedzi 8-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości