Australian Survivor 2017 ep 20

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 20

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 25 września
WIDOWNIA: ?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 20

Post autor: XanderDE »

Lol. Udało się Michelle pomścić Tess. Yupi!
Widzę, że Tara chce zrobić big move w następnym odcinku? Na pewno miała pałę z matmy. To jest niesamowite, że ktoś kto liczyć nie potrafi zaszedł tak daleko :D

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 20

Post autor: patrycja9922 »

Odcinek jak dotąd jeden z lepszych, o ile najlepszy. Nie spodziewałam się, że można jeszcze ciekawsze zadania wymyślać, jednak im się udało. Liczyłam, że Michelle slaynie ten odcinek, i tak się stało. Wypomniała Sarah, Luke i Jericho, że nic jej nie powiedzieli, A także dogadała się z Tarą, Ziggy i Locky'm co do głosowania na Sarah. Sarah niestety w tym odcinku koncertowo podłożyła się, a to już ten etap, że każdy najmniejszy błąd może zaważyć, o eliminacji. Byłam zaskoczona wynikami na radzie. Myślałam, że Luke i Jericho zagłosowali na Michelle, pewnie domyślili się co się święci, i woleli zagłosować z większością. A totalny flop zaliczyła Ziggy, używająć HII na sobie udowodniła, jakim jest słabym graczem strategicznie.

Liczę, że Tara mnie zaskoczy z ty blinsidem
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 20

Post autor: Maw »

Kolejny genialny odcinek!

Zadania były super, zarówno to o nagrodę, jak i o immunitet fajnie się oglądało. Bardzo cieszę się z eliminacji Sarah. W poprzednich odcinkach pokazywano ją głównie pozytywnie i byłem pewny, że wygra grę, a za nią nie przepadałem, ale w końcu odpadła! Teraz to sam już nie wiem kto wygra, ale na pewno nie będzie to nikt z trójki Ziggy/Locky/Peter. Sarah po części sama sobie jest winna, mogła rozegrać to ostrożniej, a okazało się, że nawet Luke i Jericho na nią zagłosowali. Michelle znów była królową odcinka. Każda osoba, która jej podpadnie i która chce ją wyeliminować - odpada z gry. <3 Uwielbiam Mich i mam nadzieję, że zajdzie jak najdalej, a może nawet wygra? Najgłupszy ruch odcinka znów należy do Ziggy, ale to już jest chyba norma. Nie rozumiem tego jej głosu na Locky'ego, teraz go przepraszała i się tłumaczyła, potem jeszcze mówiła, że są ze sobą blisko czy coś takiego, a mogła przez ten ruch stracić jego zaufanie. Gdy przegrała zadanie, popadła w paranoję. Z rozmów między innymi doskonale wiedziała, że Michelle i Sarah celują w siebie, nawet była na rewardzie, gdzie Sarah próbowała nakłonić do głosowania na Michelle, wiedziała, że Mich jest wkurzona na Sarah i po wyeliminowaniu Tess jej nie ufa, a co zrobiła? Zagrała HII. <3 Rozumiem, że się bała, bo inni postrzegali ją za challenge threat, którym zresztą jest, ale przecież to było oczywiste, że ktoś z dwójki Michelle/Sarah odpadnie, nikt nie rzucał imienia Ziggy. Mogła poczekać aż sami się wykopią i siedzieć cicho, a spanikowała i znowu zagrała bardzo głupio. Szkoda, że taka moc trafiła do kogoś takiego... Nie wiem co robi tam Pete, który też jest głupi. Nie dziwię się, że ta dwójka dostawała najmniej airtime'u. Co do kolejnego odcinka, zaskoczyło mnie to, że Tara będzie chciała zblindsidować Locky'ego. Myślałem, że są bardzo blisko ze sobą i nie będzie zdolna do takiego ruchu. Bardzo bym się ucieszył, gdyby wygrał ktoś z dwójki Luke/Michelle, których kocham. <3 Wygraną Jericho/Tary/Locky'ego też bym zniósł. Liczę, że następni polecą Ziggy i Peter, i żeby big move Tary się udał.

Czekam na następny odcinek!

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 20

Post autor: Duncan »

Kolejny odcinek należący do moich ulubionych w tym sezonie! <3
Te zadania w tym odcinku XD szczególnie zadanie o nagrodę mega!
Btw. Michelle i Tara to queens na zadaniach :-)
Co do samego odcinka, to tak jak mówię, oglądało się super! Tylko nie podobało mi się to w tym odcinku, że moje dwie ulubione zawodniczki tego sezonu, zaczęły się wzajemnie targetować. Bardzo liczyłem na finał Sarah-Luke i Michelle :( Szkoda że to się nie uda, kolejna moja faworytka odpadła po Tessie :( Wielki szacun jednak dla Michelle, w którą już celowano tysięczny raz i znowu się wybroniła <3 ICONA!
A i ponowny głupi ruch ze strony Ziggy z zagraniem HI.
Pozostaje mi trzymać kciuki za dwójkę Luke/Michelle i liczyć na to, że ktoś z nich wygra edycje! <3

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 20

Post autor: Anja »

OMG. Kolejna faworytka do wygranej odpadła. No cóż, bywa, ale w tym odcinku sama się wkopała.
Zadania w tym odcinku były genialne. <3 To o nagrodę CUDOWNE. W końcu coś innego. O immunitet też spoko, podejrzewam ,że jedno z trudniejszych. xD
Nic dwa razy się nie zdarza... myślenie, że Locky i Ziggy dadzą się przeciągnąć na ich stronę było soo dumb. Oni nawet w tym korzyści by nie mieli. To, że #champagnealliance wypalił na jedną radę, to nie znaczy, że kolejne takie coś po rewardzie powstanie i będzie działać. No i szybko się zorientowali dzięki Jericho, że Ziggy wygadała ich plan na Michelle. W sumie to było dobre posunięcie, bo zdobyli w jakiś sposób zaufanie Mich. Ona od początku odcinka miała rage'a na nich. <3 Te konfy były priceless. Najgłupszy ruch jaki mogli zrobić w poprzednim odcinku to niepowiedzenie o planie Michelle. Wiedziałam, że na jednym z nich się to zemści. Niestety Sarah już pod koniec grała too hard, za duży target na sobie umieściła. Do tego stopnia, że Luke i Jericho zdecydowali się głosować z większością.

However... gra Sarah była bardzo dobra, wystarczył jeden błąd, aby ją zburzyć, ale przynajmniej było co oglądać. Pokazała, że jest smart i że potrafi grać w przeciwieństwie do Ziggy. Jej chyba nikt nie przebije - nadal jest w grze, ale strategicznie kuleje. Mam wrażenie, że myślenie ją zaczęło boleć. Teraz jeszcze nikt się jej nie pozbywa, bo po prostu widzą, że NIE MYŚLI. Chociaż z drugiej strony jest nieobliczalna, nie wiadomo co jej odbije, więc prędzej czy później jednogłośnie ją wyeliminują. Plus dochodzi do tego fakt, że jest skłonna do wygrywania immunitetów. Immunity Run jest możliwy w jej przypadku. To, że zagrała na tej radzie ajdolem na sobie było najgłupszą rzeczą jaką do tej pory zrobiła <to był najgłupszy ruch w tym sezonie xd>. WTF. Wszystkie rozmowy kręciły się wokół Sarah i Michelle. A ona nagle miała ten feeling i użyła ajdola. xd Tragedia. Równie beznadziejną grę prowadzi Peter, który chyba jak do tej pory nie ma pojęcia jak przebiegnie dokładnie głosowanie. No nawet nie próbuje grać.

Moją faworytką na chwilę obecną jest Michelle, ale obawiam się, że swoim głośnym wyrażaniem myśli kiedyś za to zapłaci. Niemniej jednak kibicuję jej. Wydaje mi się, ze w tej chwili największe szanse na wygraną ma Jericho. Jakoś jego imię pada w kontekście głosowania niesamowicie rzadko. Nie wiem jak nikt nie może widzieć w nim zagrożenia. xd Chociaż uważam też, że jego tarczą jest w tej chwili Luke.
Obrazek

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 20

Post autor: r&b »

A jednak się nie opłacił blindside, biedna Sarah. W sumie mam mieszane odczucia co do niej, bo grała naprawdę świetnie, ale jakaś taka niesympatyczna się wydawała dla wszystkich, nawet ostatnio bardziej polubiłem Mish od niej. Zresztą, Sarah w tym odcinku wyglądała na kompletnie wykończoną, więc może to i lepiej, że pojechała do Jury Villa.

Co jak co, ale dla mnie ten odcinek należał nie do ratującej się Michelle, nie do Sary, nie do podsłuchującego Luke'a, ale do Ziggy. Jak nagle wyskoczyli z jej konfą, że ona czuje się teraz serio zagrożona itd. a potem przypomniała nam, że ma jeszcze idola, to nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać. No ostatecznie po jej wszystkich wybrykach stwierdzam, że odkupiła tym sobie tą całą akcję z Anneliese, bo szczerze lubię tą jej randomowość i fakt, że jest chyba najgorsza strategicznie z pozostałych uczestników. Aż czekam, co wykombinuje w następnym odcinku. Na razie z Peteyem są takimi sierotkami, które w sumie nie wiedzą co tam robią.

Obstawiając zwycięzcę, to chyba najlepszym kandydatem jest Luke, zwłaszcza, że wyleciała już Sarah. Oczywiście Ziggy i Petey nie wygrają, skreśliłbym w sumie też Jericho, pasuje bardziej na Runner-Up'a, ale może jeszcze mnie zaskoczy. Z Tarą też trzeba będzie poczekać na rozwój wydarzeń, Locky miejmy nadzieję, że nie wygra. Zostaje Michelle, ale tutaj nie umiem obiektywnie stwierdzić, za bardzo liczę na to, że jednak ma szanse na zwycięstwo.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 20

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry odcinek.

Oczywiście eliminacja Tessy się zemściła na trójce Sarah-Luke-Jericho i Sarah odpadła. Nie wiem, co oni sobie myśleli wykonując ten ruch i na dodatek nie mówiąc o tym Michelle. Sarah sama sobie zapracowała na tą eliminację. Odcinek miał w sumie takie trzy moje ulubione momenty i jednym z nich były dla mnie potyczki słowne na radzie między Sarah a Michelle. Michelle tak btw coraz bardziej rośnie w moich oczach. Do tej pory była dla mnie nijaka (poza tą radą z eliminacją Bena, na której świetnie wypadła), ale teraz zacząłem jej mocno kibicować.

Drugi taki ulubiony moment odcinka to było zadanie o nagrodę. Haha co za ubaw XD Niby głupie kalambury, a ile funu to dało. Kolejne plusy za kreatywność dla produkcji australijskiej, bo w życiu bym się nie spodziewał takiego zadania. No i jeszcze ten Jonathan śmiejący się szyderczo na legalu z tego, co pokazywali zawodnicy XD

Odcinek tak koniec końców był dosyć przewidywalny - tak jak przeczuwałem blindside Tessy się zemścił na tej trójce, można też było przewidzieć spięcie z Michelle. Także jest sobie rada i wiadomo, że mamy wojnę między dwiema paniami. Raczej oczywiste było też, że poleci Sarah. Nic już dziwnego się nie wydarzy. I nagle wstaje nasza mastermind Ziggy i z dupy gra ukrytym immunitetem XD Myślałem, że padnę ze śmiechu. Już bardziej bym ją zrozumiał, gdyby zagrała nim na którejkolwiek innej radzie. Wybrała jednak oczywiście tą, na której podział sił był tak oczywisty i była bezpieczna jak nigdy XD Produkcja nam się stara, wymyśla jakieś super idole, a cały twist się wali, bo dostaje go Ziggy, która gra immunitetami w najbardziej randomowych momentach XD Beka niezła. Ciekawe, czym jej genialna gra zaskoczy mnie w kolejnym odcinku.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 20

Post autor: Saw »

Fajny odcinek, ale zawiedziony jestem że odpadła jedna z moich faworytek. Ale niestety to musiało się tak skończyć dla Sarah. Można powiedzieć że zapłaciła za błąd w ostatnim odcinku, gdzie dała się namówić na zdradę Tessy. No a w tym popełniła kolejny błąd jakim było celowanie w Michelle i mówienie o tym Ziggy i Locky'emu. Szkoda że tak sobie zepsuła grę w tych dwóch ostatnich odcinkach. Ale i tak zasługuje na pochwałę, bo była jednym z najlepszych graczy. Bardzo ją lubiłem i cieszę się że tak daleko zaszła.
Ziggy dobrze zrobiła że od razu po powrocie z nagrody poleciała do Michelle i powiedziała o tym co mówiła Sarah. Tym samym udało się przeciągnąć Michelle na drugą stronę. Tak w ogóle już od początku odcinka Michelle strzeliła focha na swój sojusz i była zawiedziona że nikt jej nie poinformował o planach eliminacji Tessy. Więc wcale tak trudno nie było jej przeciągnąć na stronę pierwotnego Samatau.
Luke i Jericho wiedzieli że ich sojusz znalazł się w mniejszości, więc też zagłosowali na Sarah. Nie było sensu robić czegoś innego.
Boję się teraz o tą dwójkę, bo byli na szczycie sojuszy a spadli na sam dół i teraz to oni są zagrożeni. Mam nadzieję że jakoś się wybronią, ale będzie o to trudno. Ta zdrada Tessy teraz odbija się dla nich czkawką.

Ziggy znów zrobiła coś głupiego :( Jeszcze użycie super idola i ratowanie Locky'ego można było wytłumaczyć tym że chciała sie wkupić w łaski dominującego sojuszu i uciec z mniejszości. Ale to zagranie HII na radzie gdzie było wiadomo że głosy rozłożą się pomiędzy Michelle a Sarah było mega głupie. Czy ona na serio czuła sie tak zagrożona, że zdecydowała się na taki ruch? Dlaczego myślenie, aż tak bardzo ją boli. Kiedyś uważałem ją za ogarniętą osobę, ale teraz widzę że słabo wychodzi jej ta gra. Szkoda tak zmarnowanego HII, tym bardziej że wszyscy w niej widzą duże zagrożenie fizyczne i niedługo zaczną w nią celować. Coraz trudniej mi jest jej kibicować przez te nierozsądne decyzje.
Peter też nie ogarnia gry. Według mnie bez Tessy to ona za daleko nie zajedzie. Ale biorąc pod uwagę że nie jest zbyt dużym zagrożeniem, to może go jeszcze trochę potrzymają w grze. Czekam aż czymś pozytywnym mnie zaskoczy, ale dla pozostałej szóstki robi za tło.
Locky i Tara mocno trzymają się razem i mało prawdopodobne by jedno na drugie głosowało.
Michelle gra bardzo fajnie i dobrze zauważa zagrożenia. Potrafi wybierać dobre dla siebie opcje.

Tak sobie myślę kto może wygrać. Ziggy i Peter na pewno odpadają, bo nie prowadzą zbyt dobrej gry i ich edit jest słabszy od pozostałych uczestników. A więc zostaje pięciu kandydatów do zwycięstwa i ciężko powiedzieć kto ma największe szanse. Ja chciałbym widzieć jako zwycięzcę kogoś z trójki Jericho/Luke/Michelle. Myślę że jest to bardzo możliwe. Locky też ma spore szansę na zwycięstwo, ale myślę że mogą go niedługo wywalić bo jest groźny w zadaniach. Tary jakoś nie mogę sobie wyobrazić wygrywającej. Ale Kristie też sobie nie wyobrażałem, a tu taka sensacja była w poprzedniej edycji. Więc wszystko jest możliwe.

Pochwalę po raz kolejny za świetne konkurencje. Ta o nagrodę polegająca na kalamburach była genialna. Coś nowego, ale i śmiesznego. Nawet prowadzący cisnął bekę z uczestników :D

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2017 ep 20

Post autor: Jasasiek »

Świetne zadania w tym odcinku, chociaż w australijskich edycjach to już chyba standard. Można było pośmiać się przy tych kalamburach :D
No i stało się - Sarah zapłaciła za swoją nieodpowiedzialną decyzję. Trzeba było nie głosować na Tessę i nie wystawiać Michelle, a F6 miałabyś zapewnione. Sarah prowadziła do tej pory bardzo dobrą grę, ale ostatnie dwa odcinki zawaliła po całości i zmarnowała to, co już osiągnęła.
Ziggy znowu udowodniła, że jest typowym challenge beastem bez żadnego wyczucia i pojęcia o grze. Pierwszy raz od połączenia jej imię nie pojawiło się w rozmowach, a nawet wręcz jasne było, że wszystko rozstrzygnie się między Sarah a Michelle, a ona postanowiła zużyć HII XD Aż przykro się robi, kiedy pomyśli się, że na jej miejscu mogłyby być takie osoby jak Anneliese, Tessa, czy nawet Jacqui :(
Po raz kolejny Luke i Jericho spadają na cztery łapy i jeśli miałbym typować zwycięzcę po tych dwudziestu odcinkach, to wskazałbym właśnie na któregoś z nich i w sumie byłoby to dość satysfakcjonujące zakończenie. Liczę bardzo na Michelle, bo walczy jak tylko potrafi i jak tylko pozwala na to sytuacja. Każdy, kto w nią celuje, odpada po tym niedługo później, a ona bierze w tym udział. Jest teraz moją główną faworytką, ale podejrzewam, że odpadnie przed finałem lub wcześniej. Następny w kolejce do zwycięstwa jest Locky, ale chyba za mało osiągnął, jeśli chodzi o ruchy strategiczne, żeby był w stanie pokonać w finale Luke'a lub Jericho. Co prawda ma jeszcze na to szansę, ale zobaczymy czy ją wykorzysta. Po nim jest Tara, chociaż ona od kilku odcinków nie za bardzo ma wpływ na to, co się dzieje. Wiele razy zupełnie nie wiedziała, kto jest naprawdę na celowniku i lądowała po nieodpowiedniej stronie głosów. Nie wydaje mi się, żeby w ogóle dotarła do finału, chociaż może zaskoczy mnie w kolejnym odcinku i rzeczywiście zainicjuje blindside na swoim sojuszniku Locky'm. Nawet jeśli będzie w finale to może wygrać tylko z Ziggy i Peterem, którzy są w tej chwili tylko pionkami. Nie zasługują na finał, tak jak pozostali zawodnicy. Trochę słabo byłoby, gdyby któreś z nich wygrało ten sezon - co najwyżej mogą robić za czyjegoś goata.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 4 - 2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości