Survivor NZ: Nicaragua E15

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E15

Post autor: Jack »

PREMIERA: 25 czerwca 2017

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E15

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek taki sobie, po ostatnich ciekawszych znowu spadek formy.

Zacznę od końca czyli Redemption. Szkoda mi Shannon, bo z tej trójki to jej najbardziej kibicowałem. Chyba czyhałem na eliminację Mike'a, bo trochę mnie przeraża, że on wciąż jest w grze, może wrócić i potem dalej wygrywać wszystko na lewo i prawo.

Za to jego pozostanie w grze + co najmniej jeszcze jeden pojedynek (myślę, że dokładnie 1, no bo bez przesady) zwiększa szanse Barb na pozostanie w grze. Pozostali mogą ponownie chcieć wysłać na Redemption kogoś z kim Mike może przerżnąć, a babcia Barb to nienajlepszy wybór (choć w błocie była 2 :o).

Trochę mnie zmartwił ten odcinek pod kątem dobrej pozycji Aviego, mam nadzieję, że aż tak łatwo i gładko mu się wszystko nie będzie układać. Czekam na odcinek z radą, bo to jednak zawsze dużo ciekawsze.

Barb! Do boju!

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E15

Post autor: XanderDE »

Jak na razie to Avi wychodzi na zwycięzcę, no chyba że reszta się odważy w końcu go wywalić za to jak dobre relacje ma z większością graczy + Sala prawdopodobnie "urabia" Lee opowiadając jaki to Avi fajny gość.
Barb chcąca zabrać Aviego i Toma do F3? Serio?! Moim zdaniem z Shay i Natem miałaby większe szanse.
Jak Avi to wygra to będzie porażka totalna.
Obecnie kolejność kto chciałbym, żeby wygrał najbardziej:
Barb, Mike, Tom, Shay, Jak, Nate, Avi.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E15

Post autor: ciriefan »

Shannon :( Nie mogę uwierzyć, że przegrała akurat to zadanie. Jak je zobaczyłem, byłem pewny, że Jak poleci. Damn it!

Teraz kibicuję babci Barb all the way!

Jak nie ona, niech wygra Avi lub Tom. Zwycięstwa Nate'a lub Shay bym nie zdzierżył.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E15

Post autor: Jack »

Szkoda mi Shannon. W zwiastunie zapowiadano, że odpadnie silna osoba, dlatego miałem nadzieję, że padnie na Mike'a :(
Cóż mogę więcej napisać. Dobra gra, Shannon. Oby wybrano więcej takich osób do drugiego sezonu (o ile powstanie).

Odcinek był trochę przegadany. Wszyscy wiedzą, że na celowniku jest Barb, a mieliśmy tutaj gadanie o niczym.

Mam nadzieję, że tym razem na Redemption trafi Avi albo Tom i będzie walka o powrót. Mam nadzieję, że osoba, która powróci z RI nie wygra edycji. Takie coś jest trochę niesprawiedliwe. Gdyby teraz do gry wrócił Mike, który odpadł kilka rad wcześniej to co on powie na radzie? :D
Oby Avi też tego nie wygrał. Nie mogę po prostu znieść jego charakteru.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E15

Post autor: Anja »

Szkoda mi Shannon, bo to jedna z osób, która zasługiwała na pozostanie w grze. Pod koniec popełniła parę błędów, które ją wyeliminowały z gry. Myślę, że jej relacja z Shay nie była dla korzystna.
Oczywiście najbardziej kibicuję Barb, po niej Tomowi. Za to nie mogę znieść Avi'ego. Jego styl gry mnie irytuje. A w najlepszej pozycji jest Barb i Avi, moim zdaniem celownik z jej już zszedł. Znowu większość przychodzi do niej po radę. Prawdziwa queen. Za to Avi ma dobre relacje ze wszystkimi, z jednej strony sojusz z Tomem <po rewardzie z Barb też> z drugiej z Shay. Mam nadzieję, że jednak ktoś wpadnie na to, żeby się jego pozbyć.
Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E15

Post autor: Saw »

Echhhh... Nudny odcinek. Z RI odpadła Shannon, co jest trochę smutne. Najlepiej grała z tej trójki i najbardziej zasługiwała na powrót. No ale jak tak wiele razy podkreślali że to ona może pokonac Mike to gdzieś po głowie chodziło mi że to ona odpadnie. Mike ma prawie autostradę do powrotu. No chyba że na RI trafi Tom lub Avi.
Avi tez wydaje się głównym faworytem do wygrania. Nie miałbym nic przeciwko, ale bardziej wolałbym Toma. Może Tom odważy się zdradzić przyjaciela. Jak tego nie zrobi to gry nie wygra. Avi ma wielu przyjaciół i tak jak wcześniej ktoś zauważył pewnie też Sala będzie ich urabiał na głosowanie na Avi'ego. Barb chce iść do F3 z najmocniejszymi graczami. No hardcorowa jest ta nasza babcia. Nate'a i beznadziejną Shay ograłaby z palcem w tyłku. Ale ona woli walczyć z najmocniejszymi xd
Shay to taka miernota że aż ziewać się chce jak ją widzę. Ona coś tam robi w ogóle? Czy tylko każdemu przytakuje i czeka by ktoś ją zaciągnął do finału. To już nawet Nate coś tam stara się grać i ma jakieś plany.

Niech to wygra Tom lub Barb. Ewentualnie Avi, ale jego wygrana będzie zbyt łatwa.

Super to zadanie z błotem. Jakoś tak kojarzy mi się z początkami Surva.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości