Survivor NZ: Nicaragua E16

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E16

Post autor: Jack »

PREMIERA: 26 czerwca 2017

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E16

Post autor: XanderDE »

Z każdym odcinkiem Avi jest coraz gorszy. Pan "honesty&integrity" w Survivor to największa porażka.
Mam nadzieję, że jak dojdzie do finału to otrzyma całe ZERO głosów.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E16

Post autor: Jack »

Zgadzam się z Xanderem odnośnie tego co wyprawia Avi. Jeżeli znajdzie się w finale to mam nadzieję, że jego rywalką będzie Barb i zmiażdży go w finałowym głosowaniu :D

Po raz kolejny w wyzwaniu nieźle poradziła sobie babcia Barb. Drugie miejsce w takim zadaniu, jak na jej wiek - szacun. Mam nadzieję, że w tej edycji jeszcze wydarzy się coś ciekawego. Może jakiś blindside?

Dobrze, że do finału zostały już tylko 3 odcinki.

Zauważyłem też, że nie wszystkie materiały dobrze im się nagrały. W poprzednim odcinku była taka rozmowa Avi'ego z Shay, w której pokazywano jakąś pajęczynę i słychać jedynie było głos rozmawiających uczestników. Teraz podobnie było z Shay i jej uzasadnieniem głosu. Na ekranie widzieliśmy jej plecy, a słyszeliśmy jak coś tam mówi :D

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E16

Post autor: Anja »

Dobrze, że Shay trafiła na RI. Nie lubiłam jej za bardzo. Mam nadzieję, że odpadnie na dobre.

Na nic tak nie czekam jak na massive blindside na Avim. To byłoby piękne. Niech tamci pomyślą, że niestety wszyscy w jury go wręcz uwielbiają. Dobrze też byłoby, gdyby Tom utrzymał zwycięską passę, bo inaczej będzie pierwszy na celowniku. Chociaż myślę, że on ma bardzo wyrównane szanse z Barb w finale. Mimo że Tom wygrywa II to utrzymuje dobry social. Brakuje mu jeszcze świadomości, że Avi to nie jest dobry pomysł na F3.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E16

Post autor: ciriefan »

Dobrze, że Shay odpadła. Całą grę czyli 16 odcinków biadoliła tylko o jednym: wywalić Tom'a. Aż mi się coś przewracało w środku jak dostawała kolejną konfę o tym, jak to nie ufam Tom'owi.

Z final 4 nie lubię tylko Nate'a i mam nadzieję, że Mike wróci do gry, bo nie lubię ani Jak'a ani Shay.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E16

Post autor: Umbastyczny »

Ja również nie lubiłem Shay, ale szkoda, że odpadła. Była na pewno ciekawszą osobą niż Nate + z nią w finale rosłyby szanse Barb.

Niezmiennie kibicuję najbardziej Barb <3 Jeśli nie ona ma to wygrać to chyba Tom. Lubię gościa i ogólnie tępą dzidą nie jest, a w zadaniach imponuje. W sumie Barb też imponuje w zadaniach, kolejne drugie miejsce w teoretycznie trudnej konkurencji dla emerytek...

Avi, Avi, Avi - nawet go lubiłem, ale z każdym odcinkiem irytuje coraz bardziej. Liczę na jakiś zacny blindside.

Nate - nic do niego nie mam, ale dość nijaki i niczego ciekawego nie pokazał.

Powrót z Redemption - sam nie wiem kto :D może Shay, bo jest najciekawsza. Powrót Mike'a będzie mocno z dupy, a koleś miałby jeszcze nagle spore szanse wygrać edycję...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E16

Post autor: tombak90 »

Ja tak sobie grzecznie i po cichu nadrabiam, podczytując Wasze recenzje, ale jak po większości epików się z Wami zgadzałem, tak po tym aż się na Was zeźliłem i muszę sobie dla spokoju ducha szczeknąć.

No po prostu kompletnie Was już pokićkało z tym feminizmem :P Wszyscy tylko babcia Barb i babcia Barb (żeby toto chociaż cycki prosto miało), a babci Barb różki rosną. Też ją doceniałem, ale od dwóch odcinków strzela sobie takiego boba w ten przyrośnięty do tyłka hamak, że aż szkoda patrzeć. Pchanie się na F3 z Tomem i Avim? No siriosli?!

A tymczasem nikt oczywiście ani słowem nie pochwali dziadka Nate'a, który jako jedyny w tym odcinku chciał dokonać dobrego ruchu, wywalając Avi'ego za drzwi na ten snobistyczny pysk. Przecież Avi ma w finale gwarantowane milion dol... eee.. to znaczy te jakieś tam kiwisowskie grosze, bo jak dotąd nikogo nie wyrolował i lubią go ci wszyscy kudłacze z jury, na czele z Salą, który już tam pewnie wszystkich nieźle urabia podczas wspólnego żłopania łychy na Ponderosie.

Tom jest kolejnym mocnym kandydatem do jurorskich propsów. I w ogóle pobęcwaliło tam wszystkich równo, że tych dwóch panów wciąż jest w grze. Pobęcwaliło także samych Avi'ego i Tom'a, że pchają się do tego finału razem, no ale czego ty głupi tombaku oczekujesz, mamy pierwszy sezon, tutaj liczą się honor, integrity i tego typu sraki pierdaki.

Mówię, dziadek Nate jedyny mądry. Nie twierdzę, że od razu zaczynam mu kibicować i w ogóle wstawiam sobie jego mordę na profilowe, bo bycia pantofelkiem przez 15 odcinków nie da się tak od razu wymazać, no ale na pewno wyłapuje u mnie po tym odcinku solidnego plusa na rozpęd. Jego plan miałby szansę powodzenia, gdyby tylko ten hamakowy nietoperz samobójca nie poleciał i nie podpierdolił go od razu do Toma :lol:

Ok, nagadałem się, nahejtowałem, a teraz idę odpalić kolejnego epa, żeby się przekonać, jak bardzo się pewnie mylę :lol:

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor NZ: Nicaragua E16

Post autor: Saw »

Niech jest już koniec tego sezonu, bo ja ledwo już daję radę. Ciągną to tak niemiłosiernie. Shay była totalną amebą. Zero strategii, tylko podczepiała się pod innych. No i jedna i ta sama gadka od pierwszego odcinka że nie ufa Tom'owi. Chociaż trochę się dziwię że nikt jej nie chciał zabrac do finału. Przecież ona już na starcie miałaby zero głosów. Zgodzę się też z tombakiem co do Barb, która chce iść do finału z Avim i Tomem. Według mnie to jest idiotyczna decyzja i za to ogromny minus dla niej. Do tej pory ją chwaliłem, ale teraz gra typową grę starszej pani runner-up. Idzie do finału z kimś z kim nie ma szans. To nawet Nate coś tam rzucił, że warto pozbyć się Avi'ego. No ale żadnych konkretnych ruchów nie było w tym kierunku. Ja nie wiem ale Shay, Barb i Nate wyglądali tu jak takie typowe głupki. Zamiast się razem spiknąć i wywalić kogoś z bardzo mocnego duetu Avi/Tom to oni siedzę bezczynnie i tylko potrafią im donosić jeden na drugiego. Avi i Tom rozgrywają porządną grę skoro nikt nic nie robi w kierunku ich eliminacji. Dziwić może jedynie że oni nie spiskują przeciwko sobie. Kibicuję Tomowi i licze że to on wygra. Świetnie spisuje się w zadanich, głupi nie jest w strategii. Zaplanował eliminacje Shay i doprowadził do niej. Przydałoby się jeszcze wywalić Avi'ego, a wtedy CV na finał bardzo dobra. Avi'ego lubię, ale już nieco mniej niż na początku. Trochę momentami wkurza.

Z RI obojętne kto wróci. Jedynie lubię trochę Mike'a, ale jego powrót może utrudnić życie pozostałym jak zacznie wygrywać immunitety.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nicaragua”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości