Kelly S

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Kelly S

Post autor: ctoria »

Obrazek

Kelly Shinn (20)

Plemię - La Flor

Zawód - studentka pielęgniarstwa

Powód do dumy - ukończenie dwóch lat studiów. W mniejszej skali tytuł królowej balu.

Życiowa inspiracja -mój tata. Ma piękne serce i jest najciężej pracującą osobą jaką znam.

Hobby
- surfowanie, gokarty i wake boarding

Co Cię denerwuję
- brudne paznokcie.

3 słowa Cię opisujące
- pełna energii, pewna siebie i otwarta

Do jakiego Survivor'a jesteś najbardziej podobny
- Elizabeth Hasselback - jej gra była mądra i uczciwa

Powód bycia w Survivor
- jest to okazja życia. Ludzie marzą by robić takie wspaniałe rzeczy jak Survivor.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Wygląda na słodziaka, oby sympatycznie się ją oglądało.
I ja też nie cierpię gdy ktoś ma brudne paznokcie :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ma bardzo miłą twarz, ale nie podobają mi się jej włosy - wydaje się być taka trochę sztuczna. Jeśli jednak będzie choć w połowie jak Elisabeth - chcę, żeby wygrała. Elisabeth to jedna z tych zawodniczek, które się kocha. Może Kelly będzie zadośuczynieniem za brak El w Herosach :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nie wiem ale wydaje mi się że to moze być kolejna pusta lala w stylu Sary z Markiz, ale do polubienia
nie wydaje mi się żeby była wybitnym strategiem, ale pozory czasem myla :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Elisabeth w pierwszej połowie Australii też wydawała się trochę głupiutka i nieporadna, a potem pokazała, na co ją stać :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nie wróżę jej zbyt długiej gry. Do przemieszania plemion może dojdzie. W dalszej grze może uratować ją tylko jakiś dobry sojusz.

Guest

Post autor: Guest »

Mnie na razie kompletnie nie kojarzy siê z Elizabeth. Jestem do niej neutralna. Zobaczymy jak poradzi sobie z tym, ¿e w grze bêdzie mia³a brudne paznokcie. :D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Oby nie była tylko takim pustakiem, który będzie się bał wszystkiego w dżungli i piłował paznokcie kamieniem :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Może nie zdąży mieć brudnych paznokci :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

ale i tak opierając się na zdjęciu i kilku pytaniach nasze rozważania o uczestnikach pewnie nijak będą miały się do rzeczywistości

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Masz rację. Blondynki wcale nie muszą być puste :wink: Jednak na pewno te pytania po części pokazują jaka jest dana osoba i jak zamierza grać.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ale przecież Elisabeth też była śliczną, drobną, słodką blondyneczką, a nieźle sobie radziła w Australii. A Kelly się do niej porównuje, więc liczę na powtórkę :D Pamiętacie, jak El zaczęły wypadać włosy? Jakoś sobie z tym poradziła :D

Guest

Post autor: Guest »

colby pisze:ale i tak opieraj±c siê na zdjêciu i kilku pytaniach nasze rozwa¿ania o uczestnikach pewnie nijak bêd± mia³y siê do rzeczywisto¶ci
My¶lê, ¿e bêdzie zabawnie powróciæ do naszych rozwa¿añ w trakcie edycji. Zobaczymy jak byli¶my blisko w ocenie osoby, czy by³y to kompletnie nietrafione uwagi.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Tak, Allie, mam tylko nadzieję że będziemy się pozytywnie zaskakiwać bo przypadało by się w Survivorze kilka osób, które pamiętalibyśmy latami :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Macie rację przydałyby się osoby, które utrwaliłyby się w pamięci na długie lata. Kelly S. z twarzy przypomina mi Meghan z "The Amazing Race" :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość