Ogólnie o The Amazing Race

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Ogólnie o The Amazing Race

Post autor: Jack »

The Amazing Race(Niesamowity Wyścig) – reality show, oparte na rywalizacji drużyn. Oryginalna wersja programu, emitowana w USA od września 2001, doczekała się 16 sezonów. Program został następnie zrealizowany w innych krajach: w Brazylii, Izraelu, w Azji, w Ameryce Łacińskiej. W tym roku pojawi się także edycja China Rush. Miala powstać również wersja Central Europe, jednak jej produkcja została zawieszona.
<center>
Obrazek

Obrazek </center>

Niestety, musimy rozpocząć dyskusję w tym wątku od nowa, ponieważ poprzedni temat został niechcący usunięty przez administratorkę.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

To może ja zacznę. Pierwszą i moją ulubioną edycją jest sezon 3. Nie widziałam sezonów: 1, 12 i 14. W wakacje postaram się nadrobić.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Polecacie ten program? Warto obejrzeć? Jakie są jego zasady, w jaki sposób zachodzi eliminacja? Może się skuszę po sesji :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ogólnie to chodzi o to że 11 par dwóosobowych ściga się w wyścigu po świecie o milion dolarów
eliminacja jest prosta, odpada para która jako ostatnia przybędzie do Pitt Stopu, gdzie czeka prowadzący
oczywiście po drodze musza wykonywać różne czasem głupie zadania, często mają problemy przez barerę jezykową bo nie wszędzie taksówkarze znają angielski

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zadania te dzielą się na: objazdy, blokady, dopalacze itd. Pojawiają się sidła i inne twisty :wink:

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja teraz zacząłem oglądać sezon pierwszy, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony całą formuła programu :wink: Kiedyś oglądałem gdzieś ze 2-3 odcinki przypadkowo w tv ale nie zwróciłem na ten program szczególnej uwagi, lecz teraz mam sporo czasu i obejrzę przynajmniej 10 edycji :P

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no pierwsza moim zdaniem jest najgorsza z tych które ja widziałam, ale coś nowego, w porównaniu z survivor

ja teraz 12 edycję an AXN oglaam, wprawdzie nie od początku, ale brakujace odcinki na YT ogladnę ajk znajdę :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

12 edycja jest nawet ciekawa np. Kynt & Vyxsin, Shana & Jennifer, czy Christina & Ron (który ciągle narzeka na przepuklinę). A właśnie, czy polecacie mi sezony 1-7? Jeszcze ich jeszcze nie widziałem, ale słyszałem, że sezony: 3,6 i 7 są znakomite.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

3 i 6 nie widziałam ale 7 jest wprost boska!
Kynt & Vyxsin lubię, tak samo Natha i Jenn, i Rachel i jej chłopaka :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja na początku TK & Rachel nie lubiłem, jednak potem zacząłem. Słonko, oglądasz ten sezon pierwszy raz? Wiesz kto wygrał?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ogladam pierwszy raz ten sezon i nie wiem kto wygra :P dlatego nie wchodze w temat tego sezonu :wink: na AXN jest juz tylko 5 par z tego 3 które lubię wiec licze że któraś z nicj wygra :) a teraz skończyła peirwszy odcinek na yt ogladać i szkoda mi że ari i stealla odpadli :( fajna dwójka :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Według mnie dobrze, że Ari & Stealla odpadli jako pierwsi. Powiem Ci tyle, że cała walka o zwycięstwo rozegra się na ostatniej blokadzie;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Od jura na AXN w soboty i niedziele o 12:00 The Amazing Race Asia 3, a od wtorku o 10:00,15:00 The Amazing Race 13.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jakie edycje The Amazing Race polecacie ? (z przedziału od pierwszej do siódmej)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Bardzo przypadła mi do gustu trzecia edycja :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Amazing Race”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość