Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Coś szwankuje mi internet i za bardzo nie mam jak obejrzeć Survivor, a więc skomentuję coś innego. Z racji, że puszczają powtórki "piątki", którą znam jedynie z yt, postanowiłem ją obejrzeć. Wcześniej oglądałem Big Brother 1,2,3,4, i vip. I mam kilka uwag do ostatniego sezonu:
1. Edycja nie jest aż tak zła jak można poczytać sobie w komentarzach. W sumie poza dramą z wywalonymi drzwiami nie ma nic takiego. Jest bardziej nudna i jednolita jak czwórka - na zasadzie - nieciekawe zadania, ludzie z małymi wyjątkami bardzo podobni do siebie, ale w przeciwieństwie do BB4 tych uczestników rozróżniam i potrafię z czymś utożsamić.
2. Prowadzący beznadziejny. Na szczęście przy ostatnich nominacjach zastąpiła go Małgosia Kosik. Niby zdenerwowana, ale zdecydowanie sympatyczniejsza.
3. Uczestnicy.
Ci fajni, którzy powinni być w finale:
- Jasiek - wiem, że wygrał i bardzo mnie to cieszy. Jest sympatyczny, przyjemny w odbiorze. Patrząc na mój ranking zwycięzców jest na 2 miejscu zaraz za Marzeną.
- Klaudia - z nią bywa różnie. Ogólnie jest fajna, infantylna, zabawna, uparta, ma coś do powiedzenia. Momentami tylko zachowuje się nieznośnie. Trochę mnie tylko złości, że Wielki brat poniekąd skłóca ją z resztą, ale cóż trzeba robić dramę.
- Niccolaus - też wydaje mi się w porządku. Nie pakuje się w konflikty, ma ciekawą historię i jest ogólnie spoko.
Obojętni, ale bardziej na plus:
- Angelika -bardzo mało ją pokazują, ale mam wrażenie, że nie jest taka sama jak te wszystkie Sylwie, Daniele czy inne małpy. Plus "wzięła" dzisiaj stronę Izy.
- Diana, Monika, Paweł - osoby mi zupełnie obojętne. Mało ich, nic ciekawego nie mają do powiedzenia - są/byli krótko.
Obojętni, ale bardziej na minus:
- David - mentalność pięciolatka, gratuluję.
- Magda - od początku myślałem, że jest bardziej neutralna, ale zaczyna pokazywać pazurki.
- Iza - w tym tygodniu jestem nią rozczarowany. Faktycznie widać, że się złości na całe otoczenie (poza Klaudią i Jasiem). Taka postawa z pewnością jej nie pomaga, a szkoda. Przeczuwam, że podczas nominacji, albo odpadną nowi, albo ona i jedna osoba z nowych.
- Ariel - pchał się wszędzie, gdzie go nie chcieli.
Zdecydowany minus:
- Daniela, Józef - bardzo dobrze, że wylecieli.
- Marcin - powinien cofnąć się do gimnazjum. Mam nadzieję, że w końcu odpadnie w nominacji z Prnicessą XD
- Sylwia - wcześniej myślałem, że to neutralna osoba - głupia, ale neutralna, ale po odejściu Danieli zaczęła odgrywać role najważniejszej. Na siłę wyszukuje powody do kłótni z Klaudią i Izą. Jednak najlepsze, że próbuje pokazać, że jest mądrzejsza od Klaudii, a tymczasem robi z siebie głupka. Mam nadzieję, że zostanie nominowana - jest jakaś szansa, bo poza Klaudią i Izą; jej zachowanie przestaje się podobać Niccolausowi i Angelice.
W sumie poza zwycięzcą nie wiem jak ułożyła się reszta, ale mam nadzieję, że po mojej myśli.

Karolina
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Karolina »

Kilka dni temu przez przypadek trafiłam na 5 edycję Big Brothera. I muszę się przyznać, że w życiu nie widziałam czegoś tak słabego. Totalny brak osobowości, nudna, bezbarwna edycja. Jak dla mnie nie da się tego oglądać, nie chcę tutaj nikogo obrazić, ale straszna słabizna, momentami aż żałosna.

Ja generalnie tego typu programów nie oglądam, ale mogę się odnieść do dwóch edycji które kiedyś widziałam. Mianowicie pierwsza polska edycja, któż tego nie oglądał. Pamiętam, że chyba tym programem żyła cała Polska. Kiedy startowała edycja to ja byłam chyba w podstawówce :D Więc dawno temu, ale jeszcze jakiś +/- rok temu można było zobaczyć praktycznie całą tą edycję na youtube, nie wiem czy ktoś z Was się załapał, ale było tam naprawdę sporo filmików. Oczywiście TVN zablokował te filmy, i wielka szkoda, a ja nie za bardzo mam kontaktu z tym kto je wrzucał. Więc jakby ktoś miał dostęp do czegoś z pierwszej edycji to może dać znać. W każdym bądź razie oglądając te wideo naprawdę można było zobaczyć to z uśmiechem na twarzy, wtedy nie było jeszcze aż takiego parcia na komercję jak teraz. I na pewno dużym plusem były osobowości z Manuelą i Klaudiuszem na czele. Innych Polskich edycji za bardzo nie znam, poza oczywiście sławną sceną w jacuzzi, której nie komentuję.

Druga edycją którą udało mi się jeszcze kiedyś zobaczyć praktycznie całą, była 9 edycja niemieckiego BB. Raczej wątpię, że ktoś z Was będzie kojarzył, to było gdzieś około 4 lata temu. I nawet powiem szczerze, że jak zaczęłam oglądać wtedy z nudy, to ostatecznie podobała mi się tamta edycja, ludzie dobrze się bawili.

Teraz nic nie oglądam i chyba nie żałuję, nie wiem jak wyglądają edycje za granicą. Aczkolwiek w dzisiejszych czasach ze względu na bardzo dużą komercję, programy typu reality bardziej nastawione są na głupotę ludzi, niż osobowość.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zgadzam się chyba ze wszystkim co napisała Karolina :)

A ja w BB5 uwielbiałem Danielę - ona nawet była w "Top Model". W sumie tylko ją, Angelikę i Marcina (o ile dobrze pamiętam).
A to Diana https://www.youtube.com/watch?v=Cr8ZqgkayOQ :DD

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A ja w BB5 ze wszystkich sił starałem się polubić kogokolwiek, ale niestety mi nie wyszło. Jedyni względnie normalni byli tam chyba Janusz (zwycięzca), Nikolas, Angelika i paradoksalnie Princessa. Może nie była zbyt inteligentna ale i tak w porównaniu z tymi wszystkimi... hmm, niemądrymi osobami, wydawała się mieć największą klasę. Jack, na Danielę byłem szczególnie uczulony:p Do tego Sylwia (Szczecin przeprasza za tę panią), Dawid, Marcin plus ten który zdemolował im chatę.. Gdzie oni ich dobierali...

Iza niby wydawała się być ok, ale na samym początku zanim jeszcze grupa ją odrzuciła, też nie była wcale taka od nich lepsza.

Zdecydowanie BB1 rządzi:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

A ja w BB5 uwielbiałem Danielę - ona nawet była w "Top Model". W sumie tylko ją, Angelikę i Marcina (o ile dobrze pamiętam).
Słyszałem, chociaż top model nie oglądałem.
Wiedziałem, że ją skądś znam :D
Do tego Sylwia (Szczecin przeprasza za tę panią),
Dla mnie zagadką będzie, czy wcześniej zagłuszała ją Daniela, czy po prostu siedziała cicho, bo zaczęła mi działać na nerwy dopiero po odejściu Danieli.

Przy okazji:
https://www.youtube.com/watch?v=kbEryhalSsM

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Agnieszka nic się nie zmieniła xD

A co do Sylwii, to o ile pamiętam, ona na początku próbowała ukrywać swoją niechęć do outsiderów, pewnie bojąc się głosów od nich. Ale fałszywą pindą była od początku - gdzieś na yt jest chyba jeszcze filmik jak pociesza Izę, a potem biegnie do Marcina i razem ją hejtują;p Potem wszyscy zorientowali się w jej fałszu więc zaczęła jechać ludzi bardziej otwarcie.

Dobijające było w niej to chwalenie się koronami - miss tego, miss siamtego;p

Obejrzałeś dalej, czy już Cię ten cyrk zniechęcił?:D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Obejrzałbym do końca, bo niewiele zostało, tyle że BB zastąpiono moją ulubioną edycją Survivora - Markizami :) Ponadto z tej niechęci do S26 zająłem się amerykańskim big brotherem, ale też mnie nie urzekł.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Bo oglądasz sezon 14, a on był beznadziejny.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Na yt ktoś powrzucał epizody/fragmenty pierwszej edycji. Brakuje sporo, ale miło sobie przypomnieć.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nie żyje Józek Warchoł, kickboxer i uczestnik "zwykłego" (nie-vipowskiego) BB 5. Tak, ten, który półnago zdemolował im chałupę, trzasnął w papę jednego z "kolegów", doprowadził do panicznej ucieczki jednej z "koleżanek", sam został usunięty z programu przez trzy legiony ochroniarzy i ładnie przy tym wyglądał.

Było jak było, ale szkoda człowieka.

http://www.reality-tv.pl/2015/09/09/nie ... f-warchol/

Przypomnijmy sobie najpiękniejsze chwile z Józkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=AZ-vtsoXDGM
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

Miecugowowi się zmarło. Zdaje się, że jakieś raczysko.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Smutna i niespodziewana wiadomość.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »

Na YouTube ktoś wrzuca odcinki "wybitnego" Big Brother 4.1.

Tutaj macie rozpoczęcie:

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »

Endemol Shine Polska ogłosiło, że planuje w Polsce stworzyć centrum produkcyjne Big Brothera, co daje całkiem sporą szansę na to, że Wielki Brat wróci do Polski.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

No i kto to weźmie, znowu TV4? Jeśli tak, to chyba lepiej, żeby to "centrum produkcyjne" wykupiła Biedronka, dopóki jeszcze nie doszło do tragedii.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość