Agent - Gwiazdy 2

ODPOWIEDZ
bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: bobaas »

OK, wszyscy praktycznie typują Darię. Wydaje się, że jedynie Odeta typuje z dupy kompletnie jakiegoś Marka i przechodzi ten odcinek. Trochę to dziwne. Albo Daria nie jest agentką, albo to Odeta nią jest.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Odeta, która nie lubi wody i nie potrafi oddychać w takich warunkach brała udział w Celebrity Splash! :D
Wydaje mi się, że ten odcinek potwierdził, że Daria nie jest agentem. Zostały teraz Odeta i Olga. Wydaje mi się, że to któraś z nich.

Teraz pasek z informacją co 'za chwilę' na TVN wyeliminował Joannę. Ta klątwa paska jest już śmieszna. Nie mogą tego umieścić minutę wcześniej albo później?

dastame
6th voted out
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: dastame »

Ja nie wiem jak można obstawiać Darie, która ciągle zbiera im kasę xD Od drugiego typuje Odete i raczej nie szukam już kogoś innego. Dziś odpadła jedyna osoba której umiałem kibicować :C

To teraz #team Daria
Chociaż płakać nie będę jak wyleci

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kelrik »

Uparli się na tą Darię idąc tropem Urbańskiego. Też był Agentem i potem wróćił do Milionerów. Ona pewnie miałaby dostać jakieś gotowanie w TVN Style. Nie tędy droga. Też typuję Odetę z podpórką na Olgę bo jednak to aktorka.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Re: Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Jack »

Odcinek 7

Najbardziej zaskakująca w tym odcinku była eliminacja. Sporo osób typowało, że to Olga jest agentem i tydzień temu oszukała Joannę, a tutaj taka niespodzianka.

Konkurencje w tym odcinku nie były emocjonujące dla widza. W końcu co ciekawego jest w patrzeniu na to jak uczestnicy jeżdżą metrem albo stoją zakupi w łańcuchy? Z pewnością było to ciekawe dla uczestników, ale widzowie raczej nie odczuli tych emocji. :D

Po wczorajszym odcinku coraz bardziej skłaniam się w stronę Odety. Jestem na 60% pewien, że to ona jest agentem. Wie o tym chyba Jarosław Kret, który specjalnie próbuje sabotować niektóre zadania i zachowuje się w dość specyficzny :lol: sposób.

Trochę zastanawia mnie to, że ostatnio produkcja odwraca uwagę widzów od Darii. Na początku w każdym odcinku połowa osób mówiła, że Daria musi być agentem. Teraz nawet o niej nie wspominają.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Re: Agent - Gwiazdy 2

Post autor: bobaas »

Ja myślałem, że na tym etapie już będzie nudno i wszyscy będą wiedzieć kto jest agentem a tu jest ciekawie, bo okazuje się, że typ wszystkich czyli Daria raczej nią nie jest i już są na koncie ofiary, które ją typowały dość pewnie. Dziwi mnie tylko, że taka Olga nie przerzuciła się na kogoś innego czyli na Odetę. Ale tak prawdę mówiąc mimo tego, że bym ją najbardziej podejrzewał (ma dużo wspólnego z Darią - raczej są w podobnym wieku, obie blondynki, wzrost, w zadaniach też dosyć często robiły podobne rzeczy) to pewności nie mam. Jeszcze się okaże, że to któryś z chłopaków. Na obecnym etapie najwięcej informacji powinna mieć Edyta, bo poodpadało już kilka osób z którymi była blisko i powinna wiedzieć kogo typowali.
Zobaczymy jak to się będzie dalej rozwijać. Na ten moment to Odeta jest agentem, bo tak na prawdę jak się popatrzy na zadania to nie wiem, czy znajdzie się takie w którym zrobiła coś dobrze.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Re: Agent - Gwiazdy 2

Post autor: woytas »

Cały czas typowałem Odetę, ale wczoraj obstawiało ją tyle osób, że coraz mniej prawdopodobne mi się tu wydaje.
Kret agentem raczej nie jest, aczkolwiek gdyby nim był, to wzięcie Immunitetu byłoby genialnym posunięciem by odwrócić od siebie uwagę.
Z odpadnięcia Olgi się cieszę, bo pomimo, że wcześniej ją lubiłem, tak wczoraj już mocno irytowała mnie swoją 'obojętnością'.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: patrycja9922 »

Zadania nie były zbytnio ciekawe, ale sama atmosfera podejrzliwości i nieufności wobec innych uczestników. Sprawiło, że odcinek odebrałam jako jeden z ciekawszych.
Po raz pierwszy od dawna klątwa paska została przełamana, to jest duży plus dla tego odcinka.
Nie mam pojęcia póki co, kto może być agentem. Ani też nie staram się typować, kto może nim być.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Maw »

Prawie same nieprzyjemne osoby zostaly od odpadniecia Joasi... W pierwszym sezonie mielismy final w ktorego sklad wchodzily trzy okropne, nudne osoby. Mam nadzieje, ze to sie nie powtorzy rowniez tym razem. Kibicuje Darii oraz, w mniejszym stopniu, Edycie. Oby ktorejs z nich udalo sie to wygrac. :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Roxy »

Ja mam nadzieję, że Jarek nie jest agentem i że odpadnie szybko, bo jest tak wkurzający że szok ^^ A co do Olgi to ja po dzisiejszym odcinku myślałam że ona jest agentem a tu opadła :D więc typować agenta może nie będę :D za to trzymam kciuki za Edytę :)

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Eska »

A dla mnie Edyta jest dość mdła. Po odpadnięciu Joanny, a następnie Olgi, chyba już nie mam nikogo komu bym kibicowała jakoś bardziej. Chociaż też w dzisiejszym odcinku myślałam, że Olga jest agentem, takie jest to wszystko obojętne było, więc myślałam, że po prostu wie, że zostanie. Ale jak widać się myliłam ;D

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: jonek95 »

Coraz bardziej mi się odcinki podobają sezon o niebo lepszy niż poprzedni jak dla mnie

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Jack »

Ostatni odcinek "Agenta" oglądało 1 123 794 osób z grupy komercyjnej 16-49, co dało stacji TVN aż 19,04% udziału w rynku (średnia stacji to 14,09%). Wszystko wskazuje na to, że powstanie kolejne edycja programu.

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: maniana92 »

No i po tym odcinku moim zdaniem zdecydowanie widać, że to Odeta jest agentem

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: jonek95 »

A ja mam nadzieję, że nas w banbuko tvn robi i okaże się nim Marek albo Kiędzior

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości