Agent - Gwiazdy 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: jonek95 »

Kret podobno ślepe zwierze a dziewczyny przemykające na zadaniu z gąską dostrzegł xd 😃

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Jack »

O ile dobrze pamiętam to miał ze sobą lornetkę, więc łatwiej mógł dostrzec gąskę :D

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: patrycja9922 »

Ten odcinek był jednym, z moich ulubionych. Podwójna eliminacja i fakt, że za chwilę finał. Sprawiło, że napięcie rosło z każdą minutą odcinka. Najbardziej mnie cieszy to, że Kret trafił do finału. Od początku mu kibicowałam, według mnie ma najlepszą strategię. Bardzo bym chciała, aby agentem był ktoś inny niż Odetta. Szkoda, że finał dopiero za dwa tygodnie :cry:

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: MD »

Jack pisze:
26 kwie 2017, 18:30
O ile dobrze pamiętam to miał ze sobą lornetkę, więc łatwiej mógł dostrzec gąskę :D
Jaro ma wszystko. W sumie jestem pod wrażeniem tego jak się przygotował do programu.

Ogólnie, to TVN chyba uczy się editu CBS, bo ta finałowa 3 była strasznie obvi od dłuższego czasu, ba.. Kret i Daria to wręcz od pierwszego/drugiego odcinka. Fajnie, że drugą edycję z rzędu do finału dochodzą osoby, które faktycznie grały strategicznie i wgl Daria ma bardzo dobrą telewizyjną osobowość - niech wyjebią Starmach z Master Chefów i Darię tam wrzucą. Dużo osób hejtuje Jarka, ale mocno ubarwił ten program i też dynamika pomiędzy nim a Darią w tym odcinku sprawiła, że kilka razy werbalnie się zaśmiałam, co nie zdarza się często :D

#TeamŁadocha

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Veron »

MD pisze:
27 kwie 2017, 16:36


Jaro ma wszystko. W sumie jestem pod wrażeniem tego jak się przygotował do programu.
Nawet pogodę ma w kieszeni, taki z niego idealny pan pogodynek!

Seekir
5th voted out
Posty: 69
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:00
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Seekir »

patrycja9922 pisze:
26 kwie 2017, 21:27
Ten odcinek był jednym, z moich ulubionych. Podwójna eliminacja i fakt, że za chwilę finał. Sprawiło, że napięcie rosło z każdą minutą odcinka. Najbardziej mnie cieszy to, że Kret trafił do finału. Od początku mu kibicowałam, według mnie ma najlepszą strategię. Bardzo bym chciała, aby agentem był ktoś inny niż Odetta. Szkoda, że finał dopiero za dwa tygodnie :cry:
Zgadzam się tylko z tym, że szkoda, że finał za dwa tygodnie :(

Wszyscy ludzie, których mocniej lubiłem, to już odpadli. Teraz obejrzę z przyzwyczajenia :C

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Jack »

Nie za 2 tygodnie. Właściwie od teraz to za 2,5 tygodnia.
2 maja - brak odcinka
9 maja - ostatnie wyzwania
16 maja - finał (spotkanie wszystkich uczestników, ogłoszenia agenta i zwycięzcy).

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Eska »

Ehh... przez chwilę myślałam, że jednak zakończą edycję piórkami, a nie komputerowo w studio... szkoda.
W sumie ten odcinek był dla mnie jakiś dziwny... mam po nim niedosyt.

Podziwiam Darię, że dała się zakopać. Raczej niemiłe przeżycie, pomijając nawet klaustrofobię.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Jack »

Odcinek 12
Ten odcinek nie wniósł do gry niczego ciekawego i był taki schematyczny, że aż zapomniałem o nim napisać.
Dalej produkcja chce utwierdzać widzów w przekonaniu, że agentem jest Daria. I niektórzy dają się na to nabrać...
Eska pisze:
10 maja 2017, 18:23
Ehh... przez chwilę myślałam, że jednak zakończą edycję piórkami, a nie komputerowo w studio... szkoda.
A to tylko niewinny żarcik ze strony Kingi.
Już o tym wcześniej pisałem. Z tego co czytałem to w żadnej edycji na świecie nie obowiązują "piórka". Pewnie licencja nakazuje eliminację uczestników "komputerowo".

Zastanawiam się jak długo Daria musiała tam siedzieć i jakich rozmiarów była ta trumna, że była tam wystarczająca ilość tlenu :D

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Eska »

Jack pisze:
10 maja 2017, 18:36
Zastanawiam się jak długo Daria musiała tam siedzieć i jakich rozmiarów była ta trumna, że była tam wystarczająca ilość tlenu :D
Podejrzewam, że wspomną o tym w trakcie finału. Tzn. jak długo musiała tam siedzieć.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Jack »

Odcinek 13
Finał to dla mnie małe rozczarowanie.

Oczywiście domyśliłem się,że agentem jest Odeta. Jednak to udokumentowanie jej agentury jakoś mnie nie przekonuje. Na początku przeszkadzała w wyzwaniach itd. Jednak później zaczęła bawić się w sojusze - chyba trochę ze strachu. Sporo rzeczy musiała powiedzieć Darii, skoro ta wygrała edycję. Poza tym, ten pakt, że "robimy zadanie finałowe bez względu na to co tam będzie" :D Jak dla mnie to agent nie powinien bawić się w coś takiego.
Kret na wczesnym etapie gry rozszyfrował Odetę, jednak przegrał. Podobna sytuacja <spoiler z edycji I> do tej z Antkiem i Tamarą. Tamara, która wszystko dokładnie zapisywała i wiedziała dużo wcześniej kto jest agentem, ostatecznie przegrała z Królikowskim.

Wyciąganie sprawy Niecika. Teraz ten człowiek będzie się na tym lansować przez kolejne pół roku :D

Kinga Rusin zachowywała się po raz kolejny mało profesjonalnie. To się śmieje gdy nie ma niczego śmiesznego, to przerywa uczestnikom i jeszcze wplata w to wszystko jakieś głupie teksty. Szczerze mówiąc to nawet Anna Popek byłaby lepszą prowadzącą.

Ale nie ma co narzekać. Edycja zakończona. Czekamy na kolejną.
No dobrze, może jednak jeszcze ponarzekam :D Na finale całkowicie pominięto Edytę i Julę. Po co je tam zaproszono? :D

Widziałem, że Agnieszka Rylik nadal ma jakiś uraz do tego programu i nie jest w najlepszych stosunkach z produkcją. Znowu narzeka na wszystko. Jeszcze bardziej niż ja :D

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Meciek »

Ogólnie podsumuję cały sezon.

Według mnie to nadal najlepszy program tego typu w polskiej telewizji, były emocje, były też śmieszne momenty, a sama gra była ciekawa. Podobało mi się to, że w tej edycji zadania, które uczestnicy musieli wykonać były trudniejsze (no bo też mogli zarobić więcej). Sama obsada była ciekawa z paroma wyjątkami (modny tata, jula [ale to dlatego, że była niewidoczna]). Nie podobało mi się podejście produkcji/stacji do samego programu, bo czasem w odcinkach to wyglądało tak, jakby to robili na odwal, cokolwiek sklejają i "niech będzie". Sam edit Odety, która co odcinek mówi w konfach, że kogoś typuje, po czym w finale wyjeżdża z tym, że typowała Darię od drugiego odcinka był wręcz komiczny. Widać, że niezbyt zastanawiali się nad tym, co chcą pokazać.

Sama kwestia tego, że niezbyt wiedzieli co chcą pokazać wiąże się też z dodatkowym programem na Playerze, czyli "Agent Gwiazdy. Więcej", który był jakąś parodią, tam dosłownie nie było nic, co było warte zobaczenia, omijali rzeczy, które mogli rozwinąć na rzecz pokazania "śmiesznych momentów", z których wycięli może 30 sekund w wersji telewizyjnej. Niektóre odcinki to były dosłownie sceny wzięte z odcinka do których dołożyli 30 sekund i nazywali to rozszerzeniem programu.

Z jednej strony w tym sezonie produkcyjnie lepiej im to wyszło (np. nie dawali zielonych plam zamiast kciuka na wynikach), same twisty też były lepiej przemyślane, ale w innych kwestiach kompletnie zwalili to, co w pierwszej edycji wyszło dobrze.

No i Jack - Twoje słowa na temat Kingi ranią me uczucia, bo Kinga to królowa polskiej telewizji, więc należy ją traktować z należytym szacunkiem.

Night1993
2nd voted out
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2017, 15:27
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Night1993 »

Dla mnie finał był naprawdę dobry. Oczywiście jak już wspomnieliście, Jula i Edyta były nieobecne. Ale Jula również była nieobecna podczas emisji więc co za różnica ;) Gwiazdy muzyki, polskiej muzyki disco polo ośmieszył się niesamowicie. A proszę mi wierzyć, nic do Niego nie miałem, nawet Go żałowałem, ale Jego poziom...a raczej brak poziomu odbiera mowę. Odeta Moro, no cóż. Podejrzewałem Ją od informacji przeczytanej w necie, kiedy to skalała do wody, a w programie panicznie się tej wody bała. Wtedy już wiedziałem, kto jest agentem, to znaczy domyślałem się. Bo programu o skokach do wody nie widziałem, całe szczęście. Agentem w mojej ocenie była bardzo dobrym, może nawet lepszym niż Hubert. Manipulowała ludźmi, robiła z siebie taką ciotkę sierotkę, a wyszło Szydło z worka. Jak najbardziej na plus. Daria czy Jarek to było dla mnie obojętne, tak samo zasłużyli na pewno bardziej niż Antek. Więc edycje numer 2 oceniam lepiej. To teraz trzeba czekać na India Express ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Jack »

Meciek pisze:
17 maja 2017, 13:33
Nie podobało mi się podejście produkcji/stacji do samego programu, bo czasem w odcinkach to wyglądało tak, jakby to robili na odwal, cokolwiek sklejają i "niech będzie".
I nie zapominajmy o tych problemach z dźwiękiem podczas niektórych wypowiedzi uczestników. To już był spory minus jak na produkcję programu dla jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce.
Muszę skrytykować też te "cięcia" przy przerwach na reklamy. Czasami były one umiejscowione w niewłaściwych momentach. W jednym z odcinków lektor zdążył wypowiedzieć "Elimi" i wtedy nastąpiło szybkie cięcie i przerwa reklamowa.
Meciek pisze:
17 maja 2017, 13:33
No i Jack - Twoje słowa na temat Kingi ranią me uczucia, bo Kinga to królowa polskiej telewizji, więc należy ją traktować z należytym szacunkiem.
Królowa polskiej telewizji jest tylko jedna. Ma na imię Anna.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 2

Post autor: Kamel »

Podsumowując finał...queen Daria. Ogromnie się cieszę, że nie wygrał Kret, dawno nikt mnie tak nie irytował w żadnym programie.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości