Agent - Gwiazdy 3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Eska »

Z odcinka na odcinek jest gorzej. W poprzednich sezonach z większymi emocjami siadałam do odcinka... teraz... odcinek leciał w tle, a ja zajmowałam się czymś innym. Nic nie przyciągnęło uwagi. Na plus wypowiedzi Pei, bo zwięźle opisuje fakty xD

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: maniana92 »

Ale smierdzi ustawką ten program, najmniej znane osoby odpadają jedna po drugiej.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Jack »

Odcinek 5
Dziwny odcinek. Oczywiście musiało być sporo dram i kłótni związanych z Benjaminem, ale chyba taką otrzymał rolę w tym sezonie - narobić sporo zamieszania i odejść. Nie do końca mu wyszło, ale przynajmniej pokazał się szerszej publiczności i może otrzyma rolę w kolejnym paradokumencie TVNu...
Po raz kolejny muszę napisać, że irytuje mnie Wróblewska. Nie wiem jak ludzie mogą pisać o niej "aktorka". Niektóre jej zachowania wyglądają do bólu sztucznie. A może tylko mnie się tak wydaje?
W pewnym momencie gdy Kinga tłumaczyła widzom zasady twistu z jokerami wydawało mi się, że to było nagrywane na greenboxie, bo te całe krajobrazy wyglądały dość nienaturalnie. W dodatku światło padało jakoś dziwnie... Pewnie zapomnieli wcześniej tego nakręcić, albo przemontowują odcinki :D
Odnośnie typów na Agenta. Na początku wydawało mi się, że nie może nim być Ciachorowski. Teraz jednak coraz bardziej skłaniam się ku temu. Na drugim miejscu na mojej liście typów jest Ilona. Benjamin mówił, że na nią głosował i odpadł... To może być zmyłka i pewnie tak jest. Na trzecim miejscu jest Kraśko. Nic nie robi, stoi gdzieś tam z boku, nie pokazują jej za bardzo - a chyba o to chodzi na tym etapie gry. W dodatku to kumpela Rusin i Miszczaka, więc dlaczego nie ona?

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Saw »

I za nami kolejny nudny i nic nie wnoszący odcinek. Ja cały czas liczę że coś się poprawi, ale powoli tracę cierpliwość. Zapowiedź kolejnego odcinka wyglądała naprawdę dobrze. Wygląda na to że będą w końcu jakieś ciekawsze zadania. No to trzeba czekać na następny odcinek z nadzieją poprawy, bo do tej pory jest dramat. Zadania są do siebie podobne i są mało emocjonujące. Do tego te wszystkie dogrywane i nieciekawe sceny jak na przykład Ciachorowski uczy tańczyć dziewczyny albo jak Wróblewska ma problemy ze wzrokiem. No kurde, czy oni na serio takie rzeczy muszą pokazywać. Kogo to interesuje?
W piątym odcinku po raz kolejny było zadanie na rowerach. Znów powtórzyła się sytuacja z tym że Michał celowo nie odbierał telefonu od reszty grupy. Oprócz tego walka o jokery. Była możliwość że w komplecie awansują dalej, ale musieli wszyscy zżeknąć się jokerów i wtedy testy nie byłby sprawdzone. Ale oczywiście nikt na to nie poszedł.

Odpadł Benjamin i według mnie to dobrze, bo niedługo oni wszyscy by go tam zatłukli. Jestem ciekaw co on im zrobił że wszyscy go tak nienawidzili. Obrywało mu się tak naprawdę za wszystko co zrobił i powiedział. Nawet Ani puściły nerwy w tym odcinku i na niego naskoczyła.

Po tym odcinku coraz bardziej utrwalam się w przekonaniu że agentem jest Ciachorowski. Pomógł mi w tym beznadziejny montaż. Tomek podczas odczytywania wyników testu powiedział że od kilku odcinków typuje na agenta Lucińską, a z tego co mi sie wydaje tydzień temu mówił co innego. Wygląda na to że idzie drogą Odety Moro i co tydzień będzie wskazywał inną osobę na teście jako agenta.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: ciriefan »

Odcinek 5

Tej edycji mówię po prostu nie. Już na początku mnie rozśmieszyły kolejne dogrywane sceny, jak uczestnicy biegną i nagle zastygają w bezruchu z napiętą miną. No błagam.

Odcinek jakiś kompletnie bez emocji. Kolejne zadanie polegające na tym, że szukają czegoś, co jest na zdjęciach. Ile razy jeszcze coś takiego będzie w tej edycji?

Zadanie z odpowiedziami na pytania z folderów - no serio? XD

Ten twist z jokerami mega słaby - po prostu sobie je weźcie. No a potem z tym wrzuceniem do skrzynki? Tragedia, jak ktoś miał 3 jokery, to jak mu się to miało opłacać? Wiadomo było, że na to nie pójdą. Dziwna jest ta decyzja Karoliny. Mam tylko nadzieję, że jej nie dali na agenta tylko dlatego, że to przyjaciółka Rusin. Na ten moment ja nadal typuję Ilonę, a najbardziej lubię Darka z Na Wspólnej, Tomka i Anię Lucińską, oby zaszli jak najdalej.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: frasiek »

ciriefan pisze:
22 mar 2018, 21:16
Tej edycji mówię po prostu nie. Już na początku mnie rozśmieszyły kolejne dogrywane sceny, jak uczestnicy biegną i nagle zastygają w bezruchu z napiętą miną. No błagam.
Po prostu wyłączyłem po tej akcji i póki po prostu nie chce mi się wracać.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Saw »

Szósty odcinek był nieco lepszy niż poprzednie, ale nadal sezon jest słaby. Po raz kolejny było zadanie polegające na szukaniu czegoś, ale tym razem przynajmniej było ciekawiej ze względu na to że zakryto uczestnikom uszy, oczy i usta i kazano się im porozumiewać. Wydaje mi się że do tej pory to było najlepsze zadanie.
Później już było nudniej. Zadanie ze skrzynkami nieciekawe, choć agent miał tam spore pole do popisu. Z tego co pamiętam zginął 1000 zł. Ten cały biwak wydawał się ciekawy i mieliśmy trochę survivalu. Ale ostatecznie nic ciekawego się tam nie wydarzyło. No chyba że kogoś interesuje to że dziewczyny przestawiły namiot chłopakom. Liczyłem że może ktoś zagasi ten ogień i nie odzyskają kasy. Ale niestety nic takiego nie było.

Największą żenadą odcinka były te reżyserowane sceny na początku :? Już miałem ochotę to wyłączyć, bo nie dało sie tego oglądać. A no i ta pamiętna scena po biwaku jak wszyscy stali nad jeziorem trzymając sie za ręce. Czy naprawdę muszą pokazywać takie sztuczne sceny?

Odpadła Julia zgodnie z oczekiwaniami. Szczerze to mam coraz większe przypuszczenia że to wszystko jest ustawione i wcale nie liczą się wyniki testu. Na początku odpadły wszystkie mało znane osoby. Teraz też idzie się domyślić kto może odpaść. W następnym odcinku stawiam na Ilonę lub Karolinę.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: ciriefan »

Saw, Ty typujesz Ilonę, że odpadnie, bo w tej chwili jest najmniej znana. Ja typuję ją na Agenta, bo imo jest tam najbardziej znaną z tych "gwiazd" XD Aczkolwiek zaskakująco dobrze sobie radziła w tym zadaniu z szukaniem, co mnie zaskoczyło i zacząłem mieć wątpliwości.

Co do zadań - znowu szukanie czegoś, nuda. Zagadnie z ogniskiem, nuda. Natomiast podobało mi się zadanie ze skrzyniami. Podłożenie tam jokerów sprawiło, że każdy zaczął ich szukać, a agent mógł sobie robić, co chciał.

Julki szkoda, polubiłem ją, ale też nie była jakimś topowym graczem. Chyba po raz pierwszy w historii reality show kibicuję męskiemu sojuszowi, ale jestem całkowicie za trio Ciachorowski-Peja-Darek z Na Wspólnej. A poza nimi za Anią Lucińską, ale idąc tropem najmniej znanych osób, powinna już teraz szybko odpaść, bo z tych co teraz zostały to tylko o niej nie mam zielonego pojęcia, kim jest (chociaż o Karolinie wiem tylko tyle, że jest żoną Kraśki, więc XD).

No i zgodzę się co do tej żenującej sceny z początku odcinka, jak sobie przekazywali informacje o pokoju 111. No beka XD

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Saw »

Bardziej z tymi mniej znanymi osobami chodziło mi o Karolinę. Myślę że wszyscy ją kojarzą tylko z nazwiska :D A Ilonę typuje do odpadki ponieważ była blisko z Julią. W poprzednich edycjach bywało tak że jak ktos z sojuszu odpadł, to ciągnął za sobą kolejną osobę.
Ilony jako agenta nie typuje, bo wygląda na bardzo zaangażowaną w grę. Nie psuje zadań, choć to mogą być pozory.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: CH23 »

Ta wstawka na początku odcinku... co to ma być? Sztuczne bardziej niż butelka po coca-coli :D
Masakra, jeśli chodzi o montaż. Naprawdę takiej żenady nie było w poprzednich edycjach!

Co do Agenta mój typ: Anna Lucińska, Karolina Ferenstein-Kraśko
Przyglądam się im od początku i poważnie widać, jak podkopują zadania!
Bardzo w to wątpię, że Agentem jest któryś z Panów.

Moi ulubieńcy: Świerczewski (złoty cytat z dziś: "Dziewczyny postawiły nam namiot" :D ) ( I sympatia do piłki, może dlatego )
Peja( można również się pośmiać )
Maja Włoszczowska ( również sportowe aspekty, ale i sądzę, że to będzie osoba w finałowej 3)

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Eska »

Ostatni odcinek z dotychczasowych podobał mi się najbardziej. Ciekawe wydawało się zadanie, gdzie każdy z nich miał "zabrany" jeden zmysł. Musieli zacząć współpracować, zwłaszcza, żeby im się nie połamał ktoś z zakrytymi oczami xD

Sojusz trójki panów mi się podoba. Jednak Michał (mi tam on się bardziej kojarzy z Prawem Agaty ;p) ma z nich największe zadatki na Agenta. Z drugiej strony jego akcje z telefonem były zbyt oczywiste, żeby nim był... więc nie wiem.

O Lucińskiej mówicie, że mało znana, zgadzam się, bo też jej nie znam, ale mama wspominała, że ona teraz jakiś program na tvn prowadzi, więc mogli chcieć ją wypromować i dać na Agenta ;p

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Anja »

OMG, Ania Lucińska to taka queen. <3 5 jokerów i czarny immunitet w jednym odcinku. xD Jej gra przypomina mi grę Darii Ładochy, soo mam nadzieję, że też zajdzie daleko <F3 gwarantowane xd> . Na chwilę obecną to ona rozdaje karty. Kolejną ikoną jest Ilonka, no i Peja. Rychu to chyba oglądalność zwiększa tymi swoimi tekstami. W tym odcinku jeszcze zrobił mess w tym "nawiedzonym" domu, kopertę zgubił, brakowało mi tylko potłuczonego talerza. <3
Ogólnie chyba nie ma osoby, która byłaby próżna. Każdy cokolwiek próbuje ugrać, już nawet do immunitetów się nie przyznają. <3 Mam wrażenie, ze niedługo ten Mikołaj przekombinuje, ale przynajmniej sieje chaos w grze. Zadania spoko, niby nic nowego, ale taki wysyp przewag zawsze jest ciekawy. Szkoda tylko Mai, bo pewnie jakby nie dostała tych punktów ujemnych to by przetrwała. ;(
Obrazek

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: maniana92 »

Dla mnie od poczatku agentem jest Swierczewski i tego nie zmieniam, a ten odcinek jeszcze bardziej mnie do tego przekonał, udaje takiego smieszka,troche głupka, a dobrze wie co ma robić. Ostatnio jeszcze sluchalem wywiadu z piłkarzem i pytali sie czy ma takie kontakty jak Świerczewski (jest taki filmik słynny z kontaktami Świerczewskiego) i powiedział, że nie ma takich kontaktow jak Świerczewski, ale do Agenta ma numer.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: ciriefan »

Siódmy odcinek najlepszy jak do tej pory. Podobały mi się wszystkie zadania. Dareczek z Na Wspólnej nie tylko tam jest villainem, ale i w Agencie zaczyna siać chaos. Co zrobi dalej? Zrobi z Ilonki alkoholiczkę? XD A tak na serio to bardzo mi się podoba jego gra i to, że nawet swoim sojusznikom nie powiedział, że znalazł jokera.

Nadal trzymam kciuki za trio Dareczek-Tomek-Peja i za Anię Lucińską. Niech tylko odpadnie Świerczewski i będzie dobrze ;)

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 3

Post autor: Eska »

Dobrze się oglądało ostatni odcinek - zadanie z podziałem na dwie grupy bardzo na plus. Wyczucie czasu z "mam kopertę" i znalezieniem immunitetu idealne xD Nie ma to jak przeniesienie podejrzeń z siebie na innego gracza już na starcie :)
Szkoda było mi Mai, bo jak dla mnie to była takim promykiem w tej grupie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość