Agent - Gwiazdy 4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Jack »

Meciek pisze:
08 maja 2019, 16:28
Zauważyłem, że TVN coś takiego robi w każdym swoim programie i strasznie mnie to denerwuje, może dlatego, że to jest z reguły w każdym odcinku. xD
I to właściwie w każdym programie na stacjach powiązanych z TVN. Bez względu na to czy włączysz "Agenta", "Kuchenne rewolucje" jakiś program na HGTV czy coś z TTV. Zawsze te same dźwięki ilustrują daną "emocję".

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Saw »

Ten sezon jest naprawdę bardzo dobry. Można śmiało powiedzieć że najlepszy ze wszystkich czterech. Zadania nie są jakieś wymagające i widowiskowe, ale bardzo ciekawe. W poprzednim sezonie może było z pięć zadań godnych uwagi, a reszta to jakieś smęty bez pomysłu. Tu jest o niebo lepiej.
Zadanie z leżakami i kulą od razu skojarzyło mi się z Wyprawą Robinson, tylko że tam zamiast kuli był kamyk. Bardzo ciekawie oglądało się tą walkę o immunitet. Od trzech odcinków jestem pod wrażeniem gry Damiana. Mimo że już miał immunitet i tego nie potrzebował, to walczył tak długo aż wszystko ułożyło się po jego myśli. Gdy został na placu boju z Miśkiem, mógł spokojnie upuścić kulę. Widać że bardzo nie chciał żeby immunitet wpadł w ręce Marysi. Damian prowadzi ostrą grę i to mi się podoba. Chciałbym go widzieć jako zwycięzcę.
Ale jakoś po tym odcinku mam wrażenie że Misiek ma Winner Edit. Bardzo mocno pokazują jego historię w programie. Ogólnie nic do niego nie mam, ale Damian czy nawet Violka prowadzą lepszą grę.
Spotkanie z bliskimi też mi jakoś skojarzyło się z Survivorem. Fajnie wymyślili to zadanie z jedzeniem potraw od bliskich. Niby banalne, ale miało coś w sobie. Zaskoczyło mnie że prawie wszyscy powiedzieli imię bliskiej osoby. Nie wiem czy na ich miejscu bym na to wpadł.
Angelika odpadła co nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. Przez ostatnie odcinki przeciskała się poza radarem, więc w końcu musiała nadejść jej kolej. Muszę przyznać że byłem krytyczny co do jej osoby. Znałem ją tylko z Tańca z gwiazdami i wydawała się bardzo pustą dziewczyną, która ma w głowie głupoty i jest zapatrzona w Biebera. Ale w Agencie pokazała sie z bardzo fajnej strony i ją polubiłem. Dawała z siebie wszystko podczas zadań, a ten strach przed różnymi rzeczami był taki uroczy.

Tak naprawdę jedyny minus sezonu to oczywisty agent w postaci Marysi. Żadnych zaskoczeń raczej już się nie spodziewam. Chciałbym żeby finałową trójką byli Marysia, Damian i Violka. Ale obstawiam że ta ostatnia wyleci tuż przed finałem.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: ciriefan »

Odcinek słabszy niż poprzednie, ale nadal dobry. Final 4 jest świetne. W sumie tak naprawdę nieważne, kto wygra, przegra, odpadnie i będzie Agentem, bo lubię całą czwórkę. Damian swoją grą zasługuje na wygraną, chociaż Misiek wcale taki głupi nie jest. To, że jest pajacem to jedno, ale nie wyklucza to jego inteligencji. Violka też jest spoko, ale w sumie z całej czwórki lubię ją najmniej.

Maria nie może być Agentem, bo Angelika przed odpadnięciem powiedziała, że ją typuje, prawda? XD Ach te zagrywki TVN.

Dastomir
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2018, 17:57
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Dastomir »

Angela (*) ale to już było pewne :C Chociaż myślałem, że wyleci z cztery dobre odcinki temu. Bardzo chciałbym finał chłopaków i win Miśka.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Saw »

A więc mamy finał Marysia, Damian i Misiek. Czyli tak jak się spodziewałem Violka odpadła w półfinale. Jedno co mnie wkurza w tym sezonie, że eliminacje są takie przewidywalne. O ile na początku sezonu było ciekawie, to jednak od odejścia Marioli łatwo idzie przewidzieć kto następny odpadnie.
Marysia jest stuprocentowym agentem i teraz najważniejszym pytaniem jest kto wygra. Uważam że walka pomiędzy Miśkiem i Damianem będzie bardzo wyrównana. Obaj pokazali się z bardzo dobrej strony. Jednak ja bardziej kciuki będę trzymał za Damiana. Chłopak ma wielkie parcie na wygraną i robi wszystko by tego dokonać. Podoba mi się jego zawziętość w dążeniu do celu. Mam nadzieję że ten złoty joker pomoże mu w wygranej. Jestem ciekaw czy Marysia okaże się dobrym agentem. Mam nadzieję że nie będzie tak jak w poprzednich dwóch sezonach, gdzie agenta wyręczali głównie inni. Oby w tym bardzo dobrym sezonie, również agent stał na wysokim poziomie.
Violka pokazała się w programie z naprawdę dobrej strony. Była ogarniętym graczem, choć przy tym zadaniu ze złotym jokerem ostro zamuliła. Ale przez cały program sporo zdziałała. Najbardziej pamiętne było kupienie immunitetu za 20 tysięcy. No pojechała wtedy ostro, ale tak trzeba grać. Wczoraj bardzo mnie rozbawiła naśladując Rusin :lol: Nawet już uczestnicy mają bekę z prowadzącej.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: ciriefan »

Szkoda, że ten sezon się kończy. Jest jednym z niewielu dobrych RS w tym półroczu. Final 3 dla mnie świetne. Violka odpadła, co mnie cieszy, bo z tej czwórki lubiłem ją najmniej. Chciałbym, aby wygrał Damian. Maria oczywiście jest agentem. Chociaż troszeczkę mam nadzieję, że będzie blindside i agentem okaże się ktoś inny.

Kinga co odcinek przechodzi samą siebie. Viola: "muszę iść naprzód". Kinia: "TO CHODŹ" i zaciesz. Marcinie Mellerze, wróć.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Eska »

Bardzo dobry sezon. Przyjemnie się oglądało, zadania nie były na jedno kopyto, i w sumie zawziętość uczestników była do samego końca, no może Misiek do wszystkiego podchodził z humorem, ale to też był jego sposób na grę. Cieszę się z wygranej Damiana. Marysia może i była przewidywalnym Agentem, ale myślę, że obrała też dobrą strategię i nie dała się też wciągnąć w zastawiane przez innych graczy pułapki.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: Saw »

Sezon bardzo dobry, ale finałem jest nieco zawiedziony. Agentem okazała się Marysia, co nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Smutne jest to że produkcja niczym ciekawym nie zaskoczyła. Tak naprawdę wiele osób obstawiało Marysię jako agenta już przed startem sezonu. Nie ukrywam że czekam na sezon w którym przeżyłbym szok w finale, ale niestety produkcja nie potrafi wykreować super agenta. Marysia była tak oczywistym typem, że podczas całego sezonu zacząłem dopatrywać się agentury u innych uczestników. Miałem kilka myśli na temat Agaty, Marioli czy nawet Rafała. Ale ostatecznie wszystko i tak kończyło się na Marii.
Marysia była solidnym agentem, ale bez rewelacji. Wiele osób już na wczesnym etapie zaczęło ją obstawiać, co świadczy że nie szło jej najlepiej. Jedyny plus jest taki że nie posługiwała się innymi tak jak agenci poprzednich dwóch edycji. Starała się prowadzić własną grę i za to brawo.
Cieszę się z wygranej Damiana. Według mnie jest w pełni zasłużonym zwycięzcom. Widać że bardzo zaangażował się w grę i robił wszystko by wygrać. Myślę że wygrana Damiana to też znak by zrezygnować z gwiazd i postawić na zwykłych ludzi. Widać że jemu zależało na programie, a na przykład taka Górniakowa chciała się pokazać i zgarnąć kasę. Zresztą pewnie nie tylko ona. Tak w ogóle śmieszyło mnie że podczas finału tyle Edzi poświęcano czasu. Tak jakby była przez większość programu :lol:

Sezon zdecydowanie najlepszy ze wszystkich czterech. Liczę że będzie piąty i będzie stał na podobnym poziomie co ten.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Agent - Gwiazdy 4

Post autor: ciriefan »

Finał w sumie przewidywalny. Marysia oczywistym agentem - brawa dla TVNu, że po raz trzeci z rzędu dobrze typowałem Agenta już po ogłoszeniu castu XD Z Odetą jeszcze się wahałem przez 2-3 odcinki, ale Maria i Ilona były tak oczywiste. No cóż. Damian to zasłużony zwycięzca.

To był świetny sezon, najlepszy z wszystkich czterech. Oby powstał kolejny, ale błagam, ze zwykłymi ludźmi!

Najsmutniejsza wiadomość z tego Reunion - Krysia typowała Marysię :( Mogła być naszą winnerką.

Najciekawsza wiadomość z Reunion - Rafał typował Maryśkę, ale zmienił typ na Violkę, gdy Marysia go ograła w zadaniu z mierzeniem baniaka z wodą. Świetnie ogarnęła sytuację i go ograła. Jestem pod wrażeniem. Ogólnie Marysia całkiem fajnie sabotowała te zadania. Zrobiła na pewno o wiele więcej niż Ilona sezon temu.

I ciekawostki z DD TVN - Damian i Misiek typowali Marysię od 1 odcinka. Marysia wzięła udział w programie tylko dlatego, że miała rolę Agenta - jako zwykła uczestniczka udziału by nie wzięła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Agent (The Mole)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości