Gogglebox. Przed telewizorem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Gogglebox. Przed telewizorem

Post autor: Jack »

Obrazek

Gogglebox. Przed telewizorem to program emitowany od 2014 roku przez telewizję TTV, w którym wybrane rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia. Program opiera się na licencji brytyjskiego formatu o tej samej nazwie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Gogglebox. Przed telewizorem

Post autor: Jack »

Trafiłem ostatnio na jakieś odcinki z I serii i nawet fajnie się to ogląda.

Informacja dla Tombaka: Podobno od III serii, czyli od poniedziałku w programie ma także występować rodzina Oli Kisio :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Łut?? :lol: Gdzie żeś to wynalazł? :D Nie mogę nic znaleźć o tych Kisiach. Co prawda, losy Izabeli są bardzo zmienne i aktualnie nie wiadomo, czy stać ją chociaż na czarno-biały telewizor, gdyż:
Izabela Kisio-Skorupa pisze: Zyczcie mi PIENIEDZY przede wszystkim żeby kupić mieszkanie w Warszawie w wiezowcu i godnie zyc i dbać i pilnować zdrowia i być NIEZALEZNA TO NAJWAAZNIEJSZE i żyć mądrze i zdrowo fit i sportowo i spać w po nocach . Iza
<3 <3

... ale gdyby zaprosili bodaj moją stargadzką matematycę (również z tego wspaniałego klanu), to jarałbym się jak Tęcza na Marszu Niepodległości.

A tak w ogóle, to sam chętnie bym wystąpił, formuła wydaje się miła, zachęcająca i dająca wiele możliwości wybicia się w profesji hejtera :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Widziałem w internecie jakieś zdjęcie osób z tej nowej edycji i ktoś napisał komentarz, że to chyba Iza Kisio, ale nie jestem pewien na 100%, czy to ona czy nie. Był już pierwszy odcinek nowego sezonu, ale nie oglądałem.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Niestety w nowej serii to nie jest Kisio, póki co swoim blaskiem może przyćmić wyłącznie członków obsady w Ukrytej Prawdzie. :(

Odcinki programu można zobaczyć tutaj:
http://player.pl/programy-online/goggle ... inki,2777/

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Szkoda, że to jednak nie ona :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2678
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Łe, no to idę wyć. Czuję się teraz jak sześciolatek, któremu kupiono króliczka, a dzień później go przy nim zarżnięto i podano na obiad :(

Nic, pozostaje mieć nadzieję, że moja królowa postanowi na przykład na wiosnę j*bnąć się do wody pod zapłakanym okiem Danki Stenki.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości