America's Next Top Model

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

America's Next Top Model

Post autor: Jack »

Obrazek

Program ma na celu wypromowanie kobiet (od dwudziestej edycji również mężczyzn) na nowe modelki. Kilkanaście uczestniczek bierze udział w rywalizacji o najwyższą nagrodę – kontrakt z agencją modelingową oraz okładkę w modowym magazynie. W każdym odcinku dziewczyny poddawane są najróżniejszym próbom, zadaniom aby w przyszłości stały się jak najlepszymi modelkami. Oprócz tego one same oswajają się z wybiegiem, sesjami zdjęciowymi, rozgłosem oraz biznesowymi aspektami bycia modelką, pod 24 godzinną obserwacją kamer.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

America's Next Top Model

Post autor: Roxy »

nie mniej nie więcej pierwowzór, jak wiadomo niedościgniony naszej polskiej edycji...

America's Next Top Model to program stworzony przez Tyrę Banks. Początkowo puszczany w telewizji UPN, później i tak jest do teraz w the CW. W stanach powstało 17 edycji, z czego obecnie emitowana 17 jest edycja All Stars.

Nie wiem czy ktoś to poza mną Artim i Ctorii ogląda ^^ ale ja uwielbiam ten format, polski przy nim wypada marniutko...

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Ja właśnie jestem już po 2 odcinkach i moimi faworytkami na ten moment są: Lisa & Isis :)

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Lisa OO jak dla mnie Ona wygląda strasznie staro, w jej pierwszym sezonie za nią nie przepadałam i ta tendencja się raczej utrzyma. Kibicuję Allison, choć po zapowiedziach zadań raczej nie ma większych szans wygraną :<

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a ja Lisę lubię bardziej w tym sezonie jak w jej pierwsyzm, ale fakt wygląda staro
Kayla to moja faworytka <3 aż mi ulżyło jak nie odpadła
Lauren, Allison, Alexandria *.*
Camilla, Bre, Bianca, Dominique, Angelee nie znoszę ich wręcz niecierpię...
reszta jest mi obojętna :P

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ja kibicuję tylko Kayli i Allison, ewentualnie Laurze. Reszta mi naprawdę obojętna, chyba, że nagle do jakieś zapałam sympatią, ale na razie się nie zanosi.

Pierwszy odcinek słaby, jak dla mnie. Sesja taka na odpieprz i niewiele mogły się na niej wykazać. Z powodu werdyktu zawiedziony nie byłem, ale osobiście wyrzuciłbym inną, a tej, co odpadła dął jeszcze szansę.

Drugi odcinek już lepszy, chociaż ta sesja dziwna i trochę niesprawiedliwa, bo miały przedstawiać te słowa i niektóre miały łatwiej od innych, ale wiadomo życie jest niesprawiedliwe. XD

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Chciałbym się dowiedzieć, czy oprócz Youtube są jeszcze jakieś inne źródła, gdzie można pozyskać ANTM ??? Na Youtube już nie mogę znaleźć dalszych odcinków :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ja oglądałam wszystkie edycje na yt, może Arti zna jakieś inne źródło :wink:

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ja ściągam linkami o 6 rano w czwartki już hah xD Na torrentach pewnie też są, ale trochę później, 16 serię nimi ściągałem, to popołudniami przeważnie były. Jak chcesz adres dobrej strony z linkami, to pisz, wyślę na pw.

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Bardzo chętnie :)

Guest

Post autor: Guest »

ja jestem wiern fank± - widzia³am wszystkie edycje i, w przeciwieñstwie do polskiego odpowiednika, bardzo sobie ten program ceniê - nauczy³ mnie du¿± czê¶æ angielskiego jaki znam :wink:

z edycji all stars jestem tylko czê¶ciowo zadowolona, mimo ¿e wygra³a moja faworytka, to skandal w finale popsu³ ca³y efekt - chocia¿ odcinek z krêceniem teledysków naprawdê ¶wietny :)

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ja mam tak samo, po aferze z finałem niestety nie jestem zadowolony z tego sezonu. Ze zwyciężczyni tak samo. Kibicowałem Allison.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Ktoś jeszcze ogląda? Bo tak się zastanawiałam gdzie mi ten temat zniknął ^^ Sama oglądam ale nie mam z kim o tym gadać ;p więc wyleję swe przemyślenia na forum ;d

chyba zatrzymaliśmy się tu na edycji all stars, to pominę 18 której zwyciężczynię uwielbiam <3 przejdę do 19 i tego całego social media które weszło... no bez jaj... przecież to było takie głupie, no okej fani mają swoje ale oceniają tylko zdjęcia... nie wiedzą co się dzieje na zadaniach czy w domu modelek

a 20 o przepraszam 2.0 edycja ma motyw dość fajny nie powiem, ale nie przemawia do mnie robienie zdjęci w parach albo w grupach. rozumiem oszczędność i w ogóle, ale nie podoba mi się to i tyle xd i w sumie kibicuję panią zwłaszcza Ninie <3

bobaas
5th jury member
Posty: 405
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Ja spoglądam.

przecież to było takie głupie, no okej fani mają swoje ale oceniają tylko zdjęcia... nie wiedzą co się dzieje na zadaniach czy w domu modelek
To nie jest konkurs popularności tylko na modela/modelkę :P Czy to tak trudno pojąć? :twisted:
Zadaniem jest wybrać Americas Next Top Model a nie Americas Next Top Sweet/Funny/Awesome/Nice Model.

Jaki związek ma ich zachowanie w domu modelek z tym czy się ktoś nadaje do bycia modelką? :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości