Eurowizja

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Roxy »

tak, znów xd tym razem jak dziennikarz :D

ja tam trzymam za nią kciuki <3

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: woytas »

Ja w ramach ciekawostki dodam, że makijażystką Kasi Moś jest żona mojego byłego trenera - Sylwia Muszyńska - Shiffman ;)

BTW. Kiedy podają oficjalną kolejność półfinałów? Po finale?

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: r&b »

Kasia przeszła do finału <3. Do tego przeszły gorsze występy od niej, więc może uda jej się doczłapać do 20 miejsca, bądźmy pełni nadziei :D.

Najbardziej kciuki trzymam jednak za Belgię (może występ był nienajlepszy, ale to chyba jedyna piosenka, którą będę jeszcze słuchał po eurowizji). A no i mega szok, że ten koleś z warkoczem się nie dostał (te jego kocie ruchy <3).

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5741
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Jack »

woytas pisze:
09 maja 2017, 23:28
Ja w ramach ciekawostki dodam, że makijażystką Kasi Moś jest żona mojego byłego trenera - Sylwia Muszyńska - Shiffman ;)
Ty to wszędzie masz znajomości :D

Jak dla mnie poziom półfinału tragiczny. Kasia zaśpiewała przeciętnie, ale i tak wyróżnia się na tle pozostałych. Nie dziwi mnie już nawet brak kwalifikacji dla Gruzji, Finlandii i Islandii. Ale co ze Słowenią? To była jedyna piosenka, którą da się zapamiętać.
Jestem w szoku, że Czarnogóra się nie zakwalifikowała. Myślałem, że Europa lubi szoł.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: jonek95 »

woytas pisze:
09 maja 2017, 23:28

BTW. Kiedy podają oficjalną kolejność półfinałów? Po finale?
Tak

Gdyby Czarnogóra zaśpiewała jak w teledysku to by przeszła. Ogólnie oni mają w ostatnich czasach charakterystyczne piosenki. Jak dla mnie szokiem jest brak Finlandii. Najbardziej żal mi Łotwy bo bardzo fajna piosenka a dostaje się jakaś beznadziejna Grecja czy słaba Australia...Po cichu liczę o dziwo na jury w finale. Miejsce 8-15 myślę że realne.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Roxy »

Gdyby każdy z nich zaśpiewał jak w teledysku to musieliby robić finał dla wszystkich ;p

co do poziomu to zgodzę się z Jackiem jakiś powalający nie był, i dziwi mnie co Grecja robi w finale... przecież ta dziewczyna tak fałszowała... brak mi Łotwy, brak mi Islandii, Azerbejdżan - piosenka spoko, ale kompletnie nie wiem po jakiego grzyba ten koń...

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: jonek95 »

To może mały typerek dzisiejszego pófinału.
Lista startujących.

Serbia – Tijana Bogićević In Too Deep
Austria – Nathan Trent Running On Air
Macedonia – Jana Burčeska Dance Alone
Malta – Claudia Faniello Breathlessly
Rumunia – Ilinca ft. Alex Florea Yodel It!
Holandia – OG3NE Lights and Shadows
Węgry – Joci Pápai Origo
Dania – Anja Where I Am
Irlandia – Brendan Murray Dying to Try
San Marino – Valentina Monetta and Jimmie Wilson Spirit of the Night
Chorwacja – Jacques Houdek My Friend
Norwegia – JOWST Grab The Moment
Szwajcaria – Timebelle Apollo
Białoruś – Naviband Story of My Life
Bułgaria – Kristian Kostov Beautiful Mess
Litwa – Fusedmarc Rain Of Revolution
Estonia – Koit Toome & Laura Verona
Izrael – IMRI I Feel Alive

Moje typy
Macedonia – Jana Burčeska Dance Alone
Malta – Claudia Faniello Breathlessly
Węgry – Joci Pápai Origo
Dania – Anja Where I Am
Norwegia – JOWST Grab The Moment
Szwajcaria – Timebelle Apollo
Białoruś – Naviband Story of My Life
Bułgaria – Kristian Kostov Beautiful Mess
Estonia – Koit Toome & Laura Verona
Izrael – IMRI I Feel Alive

Night1993
2nd voted out
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2017, 15:27
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Night1993 »

Poziom pierwszego półfinału był dla mnie poniżej średniej. Szczerze? To nie pamiętam żadnego występu oprócz Kasi Moś. To chyba pierwsza Eurowizja w moim życiu, żeby coś takiego się zdarzyło. Więc nic dziwnego, że Kaśka zaśpiewa w finale. Musiałem się napić napojów wysokoprocentowych, żeby wysłuchać wszystkich piosenek. Pamiętam, że jedna też była całkiem, całkiem. Ale za cholerę nie pamiętam z jakiego kraju była reprezentantka i czy przeszła dalej. Ale zobaczę w sobotę. Dzisiaj drugi półfinał, zobaczymy co ciekawego pokażą, oby poziom był wyższy...bo inaczej obawiam się o swój stan zdrowia i czy wstanę jutro rano...
Ale w razie czego trzeba się zabezpieczyć.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: jonek95 »

Tak sobie teraz pomyślałem, dobrze się stało, że odpadła Finlandia bo jest szansa na przejęcie sporej publiki którą głosowała na nią. W kontekście takim myślę, że piosenki Polski i Finlandii są bardzo podobne.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Roxy »

Estonia :( Szwajcaria :( Holandia i Austria zajęły ich miejsce...

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: jonek95 »

Roxy pisze:
11 maja 2017, 23:12
Estonia :( Szwajcaria :( Holandia i Austria zajęły ich miejsce...
Dokładnie to samo myślę i choć Austria ujdzie to Holandia mi się nie podoba.

Liczę teraz na tego młodego Bułgara niech wygra.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Roxy »

Bułgaria tez mi się nie podobała :D i Chorwacja... w ogóle jak Orzech się produkuje o Litwie a tu zonk i Bułgaria :D

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: r&b »

A mi się podobała Holandia, piosenka może nudna, ale podoba mi się jak one brzmią razem :D.
Liczyłem, że może Litwie uda się przebrnąć do finału, fajny mieli występ. No i oczywiście królowa eurowizji Valentina Monetta (trochę śmiechłem jak zobaczyłem, że znowu bierze udział). Ale okej, za rok może się uda. <3
Najbardziej irytujące występy jak dla mnie to Chorwacja i ten chłopak z balonem, na szczęście ten drugi nie przeszedł.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: MD »

Rumunia i Białoruś!

Mam nadzieje, że nie wygra ani Portugalia ani Włochy, bo wg bukmacherki nikt inny nie ma szans. Mnie ten bułgarski Bieber strasznie drażni, już tego Australijczyka (był strasznie fajny w X Factor AU).

jodeleijoooo

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1284
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Eurowizja

Post autor: Maw »

Jak juz oglosili prawie caly final to bylem pewny, ze Austria sie nie dostanie, a tu takie zaskoczenie. <3 Bardzo sie ciesze, ze Nathan zaspiewa w finale, bo mu kibicuje, po odpadnieciu Tamary w polfinale (co bylo kompletnym nieporozumieniem) to wlasnie on jest moim faworytem nr. 1. Polfinal 2 tak samo jak 1 pelen byl nieporozumien i beznadziejnych, smiesznych wrecz wyborow. W efekcie odpadla nam Szwajcaria z "Apollo", ktora miala naprawde super, pozytywny wystep, jeden z lepszych, a dalej zakwalifikowaly sie Rumunia, Holandia, Norwegia czy Izrael, ktore uwazam za absolutne dna muzyczne. W 1 wcale nie bylo lepiej. Okropne Australia, Belgia (moze piosenka sama w sobie zla nie byla, ale ta dziewczyna to tragedia, dawno juz nie slyszalem takiego beztalencia, moglaby sobie darowac wystepu w Eurowizji), Grecja, Moldawia i nudny Cypr. Tylko TRZY utwory, ktory przeszly do finalu mi sie podobaja (chociaz to i tak wiecej niz w drugim polfinale), a sa to "Amar pelos dois", "Flashlight" i "Skeletons". Zabawne jest to, ze najlepsze kompozycje polegly juz w polfinale, a te dna przeszly dalej. Bardzo szkoda "Keep the Faith" (moja ulubiona tegoroczna piosenka eurowizyjna), "Blackbird", "World" czy nawet "My Turn" co do ktorego nie mialem jednak zadnych nadziei, ze ma jakiekolwiek szanse, bo to w koncu Czechy.

W finale kibicuje Austrii (Running on Air), Wielkiej Brytanii (Never Give Up on You) Portugalii (Amar pelos dois), Francji (Requiem), Polsce (Flashlight), Azerbejdzanowi (Skeletons) i to chyba byloby na tyle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości