Twoja twarz brzmi znajomo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Kamel »

Zastanawiam sie jak u nich wygląda cała wersja tego programu; większość losowanych piosenek jest po angielsku, a jesli ten angielski jest tak tragiczny jak we fragmencie z Cleo to omg xd,
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Jack »

Kasia Moś pierwszą uczestniczką 8. edycji.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Jack »

Kolejnymi uczestnikami programu zostali Aleksandra Gintrowska oraz Kacper Kuszewski.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: tombak90 »

Chciałem właśnie dodać info o uczestnikach, ale widzę, że tu już ostro czuwacie. News goni news.

Czy Kasia Moś to ta diva od ostatniej Eurowizji? W sumie występ tutaj brzmi trochę jak komunikat: "Ok, przyznaję, jestem przegrywem".

Wdowiec po Hance może się z deczka zawieść. W tańcach mu poszło, ale myślę, że teraz trumienny hajp zdążył się już wyczerpać. Panny Gintrowskiej ubolewam, ale nie kojarzę.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Jack »

Poznaliśmy już nazwiska kolejny dwóch uczestników. To Beata Olga Kowalska oraz Krzysztof Antkowiak.

Tak, Kasia Moś, to ta z Eurowizji i z reklam pewnego towarzystwa ubezpieczeniowego.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: r&b »

Okej, syrenkę Olę (mysyn, mysyn) pamiętam, nawet Kowalską kojarzę z widzenia, ale Antkowiak nawet po szukaniu jego zdjęć w Google nic mi nie mówi.
Jack pisze:
07 lip 2017, 15:19
Tak, Kasia Moś, to ta z Eurowizji i z reklam pewnego towarzystwa ubezpieczeniowego.
Czy w tej reklamie występuje też trio z X Factora, czy mi się tylko przewidziało?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Jack »

r&b pisze:
07 lip 2017, 21:21
Czy w tej reklamie występuje też trio z X Factora, czy mi się tylko przewidziało?
Tak. To jest to trio z X-factora. Chyba nazywały się "The Chance".

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Maw »

Dwa kolejne nazwiska: Marcel Sabat ("Kamienie na szaniec") i Mariusz Ostrowski ("Blondynka"). Ostatnie nazwisko to ma być "bomba".

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Jack »

Ostatnią uczestniczką jest aktorka, Anna Dereszowska.

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: patrycja9922 »

Odcinek całkiem ciekawy, tylko jury dno i wodorosty. Niech już wreszcie ich zmienią :|
Chociaż nie wymienią Pawła Królikowskiego...
Póki co nie mam faworyta. W następnym odcinku będzie pojedynek. Nie pamiętam by ktokolwiek go wylosował, i dzięki temu zobaczymy dwie Maryle Rodowicz :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Maw »

W 100% popieram Pati. Całkiem fajny odcinek z przyjemnymi uczestnikami musieli oczywiście jak zawsze zniszczyć jurorzy ze swoimi ocenami. Przyzwoity ystęp Oli Gintrowskiej na pewno nie zasłużył na aż tyle jedynek. Osobiście sam przyznałby jej 5 punktów (lepiej wyszli Moś, Kuszewski i Sabat moim zdaniem). Tyle jedynek to spora przesada, tym bardziej jak w odcinku jest ktoś tak tragiczny jak Shazza. Niestety, było trudno, ale Ostrowski nawet trochę się nie starał. Przez cały występ śpiewał swoim głosem, a tutaj dostał tylko jedną jedynkę. Gdyby nie bonusy to nawet nie byłby ostatni. Te dwójki dla Kasi Moś to też jakaś kpina, bo miała jeden z lepszych występów w odcinku, tak samo Marcel Sabat...

Bardzo ucieszyła mnie obecność Johnny'ego Cash'a w wylosowanych gwiazdach, jestem jego wielkim fanem, a mimo że jest taką legendą muzyki, był w TTBZ dopiero pierwszy (!) raz. Sabatowi "Ring of Fire" wyszło moim zdaniem poprawnie i gdybym to ja był jurorem to przyznałym mu aż 7 punktów. Było całkiem podobnie. Z postaci Irena Jarocka i Sting również na plus. Reszta nie wzbudziła we mnie żadnego wrażenia, jak zawsze oczywiście powtórki, bo po co dawać nowych wokalistów...

W następnym odcinku cieszę się jedynie z Imany, której jestem fanem. Może Rodowicz też ok, bo dawno jej nie było, a jest jednak legendą polskiej muzyki, ale jakoś nie podoba mi się koncept tego całego "pojedynku". Reszta wokalistów mega słaba i niewarta uwagi... Będzie "Despacito" - widać, że próbują również iść w dzisiejsze trendy. Szkoda tylko, że ta piosenka przejadła się już chyba każdemu. No i oczywiście powtórki... Ten jeden koleś to nawet nie wiem kto to jest. Poziom jest dobry, większość uczestników miała naprawdę udane występy, ale, niestety, wszystko psuje jury i po części nudny kołowrotek. Dziwi mnie to, że jest tyle hejtów na jurorów, że nieprofesjonalni, że słabo oceniają, że ludzie przestają przez nich oglądać, a oni i tak dalej mają to gdzieś...

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Kamel »

Mi się już chyba przejadł ten program. Nie jest już taki ciekawy jak kiedyś, czekam tylko na pojedyncze występy; artyści, których losują są dla mnie słabi, twist z pojedynkiem poszedł się...jak Kuszewski wziął Rodowicz, która już była pare razy i będzie kolejne dwa.
no ale będę ogladal, bo się przyzwyczaiłem, choć jury tez strasznie odrzuca
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Maw »

s08e05

Po tragicznych odcinkach w końcu uczestnicy pokazali poziom i chyba każdy występ mi się podobał (poza Antkowiakiem). <3 Dereszowska moim zdaniem wygrała tym razem zasłużenie, świetnie wcieliła się w Korę, dużo lepiej niż Taylor Swift. Od kilku odcinków zauważyłem, że jury bardzo nie docenia Kasi Moś. Wydaje mi się, że po prostu jej nie lubią i coś do niej mają tak jak np. do Banasiuka (który sam przyznał kiedyś, że jurorzy go nie lubili). Było jej przykro, gdy dostała tą 1 od Walewskiej (wtf? ona ma uszy?). To był już drugi odcinek, który powinna wygrać, a znów została skrzywdzona... Ola przez 5 odcinków dostała już 7 jedynek i też niezasłużenie. Może nie jest jakaś super, ale są gorsi od niej, chociażby Antkowiak, Ostrowski czy Kowalska, a też bardzo jej zaniżają i jest mega nisko w rankingu ogólnym. Na ten moment moi faworyci to Moś, Sabat, Kuszewski i Gintrowska. Fajny byłby taki finał. <3

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: Rider Girl »

Kacper Kuszewski wygrał tę edycje programu,

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Twoja twarz brzmi znajomo

Post autor: patrycja9922 »

Finałowy odcinek przyjemnie się oglądało. Gdy zobaczyłam finałowy występ Kacpra, to od razu wiedziałam, że wygra ten program. Bardzo podobny głos do oryginału, plus kobiece ruchy. Sprawiły, że nie miał sobie równych w finale.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość