Twoja twarz brzmi znajomo

ODPOWIEDZ
Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Obejrzałam 1 odcinek 3 sezonu tej edycji i o wiele bardziej podobało mi się rozpoczęcie tego sezonu niż 2.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Skoro już oglądam w tym tygodniu wszystko, myślałem, że wytrzymam także to. Widziałem jednak tylko sam początek, czyli występy szlachcianki Czartoryskiej, Chinki-Lubicz-Czikulinki oraz Rozmusa.

Szlachcianka kompletnie nie nadawała się na Williamsa. Zawiedli zarówno charakteryzatorzy - coś, co wparadowało na scenę, wyglądało bardziej jak pomalowany na czarno man troll, czyli Dana z 4 edycji Big Brother US aniżeli Pharell - jak i zawiodła ona sama, bo głos został jej kompletnie kobiecy. Czikulinka jako Cher wypadła drętwo, bez jakiejkolwiek charyzmy. Rozmus susząc doczepione zębiska i robiąc dziwne miny, bardziej sparodiował Raya Charlesa aniżeli się w niego wcielił.

Zemdliło mnie słodzenie jurorów, wedle których cała trójka wypadła zarąbiaszczo, są talentami na światową skalę i w ogóle co oni jeszcze robią w Polsce zamiast chlać hollywoodzkie szampany i wstrzykiwać sobie herę z tamtejszymi gwiazdami i gwiazdeczkami. Później zapowiedziano występ Stefano i stwierdziłem, że nie mam już siły.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zobaczyłem tylko występ Oli Lubicz. To było coś strasznego, a reakcja jury tak mnie zaskoczyła, że postanowiłem wyłączyć telewizor. Rozumiem, że to program w którym zbiera się pieniądze na cele charytatywne, to ma być lekka rozrywka itd. Ale tego nie dało się słuchać (mam na myśli śpiew Oli i oceny jurorów).

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Uwielbiam Stefano w tym programie i mam nadzieję że pójdzie mu w nim jak najlepiej.

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Stefano wygrał 3 edycje tego programu.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Yupiiiii! Może dzięki temu poświęci się swojej niesamowitej karierze wokalnej i nie będzie już straszył w Tańcu z Nołnejmami.

Szkoda mi trochę Kaśki Cerekwickiej, bo w tych dwóch występach na krzyż, które zobaczyłem, wypadła najlepiej. No ale trudno, this is Sparta. Pewnie wróci teraz do pomysłu otwarcia warzywniaka.

Podobała mi się też bulionerka Ankudowicz jako Dolly Parton, ale ciotka Wiki mówi, że tej to już w ogóle nie poszło w punktacji i ostatecznie wylądowała w tabeli niżej nawet od branki młodego Niemczyckiego, która - z tego, ile zobaczyłem - była chyba najsłabszą uczestniczką ever.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Tombak kocham twoje szczere komentarze zawsze mi humor poprawiają.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Producenci już od pewnego czasu czaili się i podkradali, by zachęcić mnie do obejrzenia więcej niż 2-3 odcinków na sezon, ale wygląda na to, że dopiero tym razem im się to uda.

A to za sprawą udziału Moniki Dryl. Taaak, wieeem, #random & #ch*jwiekto, ale ja akurat ją kojarzę i jaram się jej głosem. O tym głosem: https://www.youtube.com/watch?v=HSP9WPtGuRk

Dalej jest już gwiezdniej. Wystąpić mają też Kasia Glinka, bo jeszcze chyba tylko tutaj jej nie było oraz Bartek Kasprzykowski - popularność już nie ta, a hajs wisi w powietrzu, więc czemu-by-nie.

Nazwiska, które są jeszcze na levelu plotek:
-Krzysztof Respondek - kolega "Bercika" z tego ich nieśmiesznego kabaretu ze Ślunska, swego czasu otrzymał +38 do fejmu po wygranej w Jak Oni Śpiewają.

-Michał Kwiatkowski - swoja wspaniałą muzyką podbił podobno serca Francuzów (nie wiadomo, czy celuje też we Francuzki), tylko jakoś, nosz-kurczę, w Polsce o nim cicho.

-Natalia Szroeder - zaśpiewała coś tam z Liberem, a potem chyba się przymknęła.

Jury i prowadzący podobno bez zmian. Po raz kolejny wpadnie cała szóstka, łącznie z Królikowskim, tym razem już bez tętniaka.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

Do walki o zwycięstwo staną: aktorka "Barw szczęścia" Katarzyna Glinka, piosenkarz Michał Kwiatkowski (brat bożyszcza nastolatek Dawida Kwiatkowskiego), wokalistka Natalia Szroeder, Zofia Zborowska aktorka i córka Wiktora Zborowskiego, znany m.in. z roli w serialu "Przyjaciółki" Bartosz Kasprzykowski, aktor Teatru Roma Łukasz Zagrobelny, aktor i kabareciarz Krzysztof Respondek oraz aktorka Monika Dryl.

Zmian nie będzie natomiast w składzie jury, w którym ponownie zasiądą: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska i DJ Adamus.



info z wirtualnej polski

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Zofia Zborowska aktorka i córka Wiktora Zborowskiego
:lol:

Wypadałoby zamienić kolejność - myślę, że nasienie mogło odegrać w jej życiu ciut większą rolę niż skillsy :D No cóż, ale poza tym, cast wyszedł całkiem spoko. Zagrobelny woła już chyba trochę zza muzycznego grobu, no ale gęba jeszcze kojarzona.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Maciej-os pisze:aktor Teatru Roma Łukasz Zagrobelny,
Pojawiają się rozbieżności dotyczące udziału Zagrobelnego, na niektórych portalach wymieniany jest Michał Grobelny - który może być kojarzony chyba jedynie z the voice of poland.
Pewnie jednak chodzi o Łukasza Zagrobelnego. Chociaż z drugiej strony w poprzedniej edycji był niejaki Mati, którego do dziś dnia z niczym nie kojarzę.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To chyba jednak Michał Grobelny, a nie Łukasz Zagrobelny.
http://tvpolsat.info/news.php?readmore=7348

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Znając życie, padnie jednak na tego bez "ZA". Trochę ch*jowo, bo skoro sięgają już po uczestników talent shows, to mogliby się pokusić o kogoś chociaż trochę wyrazistego :lol:

No ale co by nie mówić, i tak jest bardziej gwiezdnie niż na przykład w sezonie drugim, więc jęczał nie będę. No i jest Dryl, Dryl na propsie wiekuistym, jeśli wywalą mi ją przed F4, to będę bardzo nieprzyjemny...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Bartek Kasprzykowski wygrał 4 edycje tego programu.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Właściwie widziałem głównie występy Dryla na TwojejTubie, na innych mając wyrąbane, ale i tak nie przeszkadza mi to szerzyć opinii, że Dryl wszystkich rozpie**olił :lol: No cóż, przynajmniej awansowali ją do finału, więc nie muszę być niemiły. Z nielicznych występów pozostałej części castu, które przeglądnąłem, nasuwają mi się trzy wnioski. 1. Glinka nie umie śpiewać. 2. Glinka naprawdę nie umie śpiewać. 3. Kasprzykowski to taki trochę śmieszek. Muszę przyznać, że jego wcielenia w Dankę Rinn albo w tą taką laseczkę, która śpiewa o tym, jak zajebiście jest być grubym, zmejdowały mój dzień. Może faktycznie laur zwycięstwa nie trafił w takie najgorsze ręce :P
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości