Game 2: Winter

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Game 2: Winter

Post autor: Jack »

Nowy reality-show, którego akcja toczyć się będzie na Syberii.
https://deadline.com/2016/12/game2-wint ... 1201871444

Sam pomysł na program jest dość kontrowersyjny, bo uczestnicy mogą w nim robić co tylko zechcą.
Program rozpocznie się 1 lipca 2017 i potrwa do 1 kwietnia 2018. Wszystkie wydarzenia z Syberii będą transmitowane na żywo 24 godziny na dobę.

Najlepsze jest to, że uczestnicy płacą za udział w programie i to "starcie" z naturą i innymi uczestnikami.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Tu nieco w temacie w ojczystym języku

https://naekranie.pl/aktualnosci/powsta ... wo-1493545

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Łee, no to w końcu będzie można mordować, czy nie?
Pomysły są śmiałe i motyw nawet kuszący, ale coś czuję, że skończy się jak w przypadku "Utopii" i tych innych dupereli.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Program, w którym można mordować i gwałcić, ale jak coś to wezwą policję...

No to w normalnym życiu jak idę ulicą to też mogę mordować i gwałcić, więc czym ten reality show (oprócz warunków Syberii) różni się od życia? Teoretycznie w Big Broterze, Survivorze czy w 1z10 uczestnicy też się mogą gwałcić i mordować...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Marketingowe sranie w banie, ot co. To tak jak w promo Survivor Africa pokazywali warczące lwy. A nóż ktoś sobie pomyśli, że będą musieli się od nich odganiać dzidami i włączy telewizor, żeby to obejrzeć...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Możecie powiecie, że jestem nienormalny, ale uważam, że ktoś naprawdę wpadł na dobry pomysł. Wydaje mi się, że ludzie to kupią. Jeżeli o programie zrobi się głośno i zaczną o tym mówić różne telewizje (już sobie wyobrażam Dankę Holecką w Wiadomościach krytykującą Rosjan za ten program) to ktoś obejrzy to po prostu z ciekawości.
To mordowanie to oczywiście chwyt marketingowy, a produkcja w razie jakiś niespodziewanych sytuacji nie odpowiada za nic. Wydaje mi się, że w ten show wpakowano już teraz tyle pieniędzy, że jego produkcja nie pozwoli na to, żeby to była klapa. Gdy ludzie przestaną to oglądać to mogą "podrzucić" jakiegoś trupa i powiedzieć, że zginął w niewyjaśnionych okolicznościach itd.
Ponadto widzowie będą mieć na to wszystko jakiś wpływ, głosując na przedmioty, które otrzymają uczestnicy.
Nie wiem czy znacie taki program z Discovery "Nagi Instynkt Przetrwania" - tam są lwy, węże, aligatory i inne dzikie koty. Przychodzą do nich podczas snu lub czyhają za krzakami, ale nie słyszałem żeby któryś z uczestników umarł czy został ciężko. Po zwiastunach odnieść można wrażenie, że zawsze może wydarzyć się coś groźnego, a niebezpieczeństwo jest blisko. Później okazuje się, że lwy tylko na nich patrzyły i żaden z nich nawet nie wstał, żeby zaatakować człowieka...
Kolejnym plusem jest to, że uczestnicy będą bogaczami, którzy chcą się popisać przed znajomymi i coś udowodnić im i sobie. Zwykli ludzie z reguły lubią patrzeć jak bogacze robią z siebie idiotów w telewizji.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Na początek chwyt może i dobry, ja nie mówię. Pytanie tylko, co po pięciu odcinkach, kiedy ludzie zobaczą, że tak naprawdę chodzi o to, że Siergiej babra się w śniegu, a Tatiana siedzi w namiocie i płacze, że chce do domu, bo zimno jej w jeża.

Kwestia jakie atrakcje im tam zapewnią - czy będą jakieś czelendże, rywalizacja, system eliminacji... Bo jeśli tylko grzmotną ich na śnieg i powiedzą róbta co chceta, to czarno to widzę.

Ale życzę im dobrze - zima, Specnaz i wiszący w powietrzu klimat rozpierduchy przypominają mi "Piekło Arktyki" Cobba i Ludluma, jedną z lepszych książek, które czytałem.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

A jak się rosyjski wymiar sprawiedliwości zapatruje na gwałty?

Ja mam wrażenie, że Rosja to taki kraj, że przy sprawie o gwałt to będą rozstrzygać czy strój nie był wyzywający, a tutaj uczestnicy podpisują papier, że mogą być zgwałceni.

A co do możliwości mordowania w innych programach to nie wydaje mi się, żeby ktoś by w nocy poderżnął gardło wszystkim innym uczestnikom poszedł do więzienia z milionem dolarów i tytułem "Sole Survivor".

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Game 2: Winter

Post autor: Jack »

Projekt nie umarł. Ruszyła już oficjalna strona internetowa programu. (również z angielską wersją językową)
https://game2winter.ru/

2000 kamer! To brzmi naprawdę imponująco. Na stronie można znaleźć również zdjęcia i opisy potencjalnych uczestników.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Game 2: Winter

Post autor: Jack »


frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Game 2: Winter

Post autor: frasiek »

In his video address, Pyatkovsky promised refunds to those who bought tickets to be viewers of the reality show.
A jak Pyatkovsky coś obieca... :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości