Bake Off

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Bake Off

Post autor: Jack »

Obrazek

Oryginalna wersja formatu powstała w Wielkiej Brytanii, gdzie program nosi nazwę "The Great British Bake Off" i odniósł tam ogromny sukces. Powstała również między innymi amerykańska wersja show.
Dwie edycje polskiej wersji zrealizowane zostały dla TLC ("Polski turniej wypieków"). Po kilku latach nieobecności na ekranie, format wskrzesiła TVP2 i jesienią 2016 wyemitowała go pod nazwą "Bake Off - Ale ciacho". Obecnie trwają castingi od kolejnej edycji widowiska, która powróci na ekrany w marcu 2017.
W jury programu zasiadają: Gosia Molska oraz Krzysztof Ilnicki. Przewodnikiem po świecie wypieków jest Robert Makłowicz, a show prowadzą: Paulina Mikuła i Anna Gacek.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

W 1 edycji występowała babka, która 5 lat termu rekrutowała mnie do pracy - ruda Sylwia :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Widziałem kilka odcinków tego sezonu. Na początku mnie nie zachwycił ten program, zwłaszcza że była to kopia tego samego co było w pierwszej edycji na TLC (i chyba dokładnie to samo było w pierwszej edycji brytyjskiej), jednak zacząłem oglądać program od około 7 odcinka. I według mnie ruda Sylwia była najbardziej irytującą osobą. Ciągle marudziła, że coś jej się nie udało, nie wierzyła w siebie i zawsze przeżywała, że na pewno jej się nie udało i że teraz to na pewno odpadnie...
Ale może ty woytas masz inne zdanie :D

Ogólnie muszę powiedzieć, że uczestnicy są dość mili względem siebie i przyjaźnie nastawieni do innych - to wyróżnia ten program na tle innych tego typu.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: woytas »

Szczerze to nie oglądałem, bo nie miałem za bardzo czasu. Wiem po prostu, że tam była i całkiem daleko zaszła, ale jak się prezentowała to nie mam pojęcia więc się nie wypowiem :P

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Miejsce końcowe miała bardzo dobre - więc świadczy to o tym, że chyba jednak umiała piec :D
Wydaje mi się, że ona brała też udział w specjalnym odcinku karnawałowym, gdzie uczestnicy z programu sparowani zostali z gwiazdami.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dorota Czaja i Marcelina Zawadzka zostały nowymi prowadzącymi "Bake Off". Wkrótce rozpoczną się zdjęcia do kolejnej edycji programu, którego premierę zaplanowano na 6 marca 2017.
Skład jury pozostaje bez zmian.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Polsat Cafe emitować będzie brytyjską wersję programu "Bake Off: Junior". http://tvpolsat.info/news.php?readmore=8789
Obstawiam, że już niedługo powstanie polska wersji z udziałem dzieci dla głównego Polsatu :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Bake Off

Post autor: Jack »

Zmiany w programie. Prowadzącą Dorotę Czaję zastąpi Katarzyna Kołeczek, a jurorkę Gosię Molską - Michał Bryś (chef z Hell's Kitchen).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości