Azja Express / Ameryka Express

Dastomir
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2018, 17:57
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Dastomir »

Podobno mają wziąć udział Fit Lovers, ale nie jest tochyba potwierdzone

Chajzerowie niech odpadną jako pierwsi błagam

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Roxy »

kimkolwiek są ci fit coś tam...
Jeszcze aktorka z Podatku od miłości jedzie, z bratem, no chyba że to zbieg okoliczności że nagle te wszystkie 'gwiazdy' są na lotnisku xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: ciriefan »

Potwierdzono udział kolejnych dwóch par:
- Aleksandra Domańska z bratem
- Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz (blogerzy FitLovers)

Krążą plotki, że ostatni dwaj uczestnicy to Wojciech Błach i Tomasz Karolak...

No i nowy sezon będzie nazywał się Ameryka Express.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express

Post autor: frasiek »

Lara Gessler ma cokolwiek poza nazwiskiem?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Jack »

frasiek pisze:
29 kwie 2018, 16:14
Lara Gessler ma cokolwiek poza nazwiskiem?
Znajomości w TVN

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express

Post autor: frasiek »

Czyli to już drugie pokolenie, które robi karierę dzięki nazwisku.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: ciriefan »

Znany jest już pełny skład 3 edycji:

Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim, Tomasz Karolak wraz z kolegą Jakubem Urbańskim, duet "Fit Lovers": Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Maciej Musiałowski wraz z koleżanką Anną Małysą, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, Lara Gessler i jej przyjaciel projektant mody Piotr Sałata, Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajewską

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: ciriefan »

3x01-02

Ktoś ogląda? Mi się na razie sezon w miarę podoba.

Kibicuję dwóm parom - temu młodemu śpiewającemu aktorowi z Drugiej Szansy i jego koleżance. Są taką fajną, młodą, normalną parą. Moi drudzy faworyci to o dziwo Fit Lovers - myślałem, że będę ich hejtował, a nawet ich polubiłem. Pamela wydawała się być typową blondynką, a jest całkiem obrotna.

Pozytywnie zaskoczył mnie Karolak i Gesslerowa, są na plus. Chajzery mogą być, ale trochę mnie irytują, zwłaszcza ten młody. Najgorsze dwie pary to Domańska i Steczkowska. Domańska chyba wypada gorzej niż Renulka, ale jest bardzo entertaining. Mam wielki ubaw oglądając jej ciągłe meltdowny, więc mam nadzieję, że zostaną jak najdłużej. Natomiast Steczkowska nie wzbudza mojej sympatii i jej kibicuję najmniej.

Odpadły jakieś nołnejmy - nie mam pojęcia, kim są te kobiety, a w programie były tak widoczne, że o ich istnieniu zorientowałem się, gdy odpadły. Twist z tworzeniem nowej pary - eee, czy tego już przypadkiem nie było w zeszłym sezonie? Poza tym wykorzystanie tego twistu na takie nołnejmy to trochę zmarnowanie twistu XD Ale przynajmniej dzięki temu wierzę, że program nie jest ustawiony pod konkretne osoby (jak np. ostatnie edycje Survivor), przez co dobrze się go ogląda.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express

Post autor: Meciek »

3x01-02

Jak dla mnie pierwszy odcinek był genialny - pełno było w nim humoru, akcji, poznaliśmy praktycznie wszystkie pary (oprócz pary z Katarzyną Meller). Były też emocjonujące chwile podczas wyścigu na wzgórze, a teksty Agaty Kornhauser-Dudy (w tej roli Magda Steczkowska) były dobrym uzupełnieniem odcinka.

No i właśnie nie wiem co się wydarzyło w drugim odcinku, bo produkcja tak nieumiejętnie budowała napięcie co do tego, kto odpadnie, że chyba dali końcówkę odcinka zmontować kolegom odpowiedzialnym za montaż Wyspy Przetrwania. Od początku odcinka było wiadome która para odpadnie, bo była niewidoczna, a jak już się pokazały to mówiły o tym, że nie chciałyby odpaść i oby nie miały pecha w tym odcinku. Naprawdę?

Twist z nową parą - szczerze to wolę taki twist niż np. trzy odcinku z rzędu bez żadnej eliminacji. Plus dzięki temu zobaczymy też nową parę i to, jak będą się ze sobą dogadywać, więc odgrzewany kotlet, ale w sumie mi to nie przeszkadza.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Jack »

Przegapiłem pierwszy odcinek, w którym i tak prawie nigdy nic się nie dzieję, więc zacząłem od drugiego.
Była Ola Domańska, jakieś rozmowy nawet nieźle, ale później się zaczęło. Chajzer, który miał problem ze startem i wykonaniem zadania. Zachowywał się gorzej niż jakaś nastolatka, która będzie robić to co będzie chciała i ile będzie chciała... Potem zaczęli nas obrzucać milionem jego wypowiedzi o tym, że jest z blokowiska, o czymś tam jeszcze i tak Chajzer (młody tylko, niestety) miał z kilka kolejnych wypowiedzi. Czekałem, aż w końcu zacznie się coś dziać przy zadaniu z krowami. Ale po 10 minutach Filipa Chajzera i Filipa Chajzera oraz Filipa Chajzera uznałem, że nie warto. Ja za tę edycję już podziękuję. (No chyba, że Filipa jakimś cudem gdzieś zgubią w kolejnym odcinku albo odpadnie / zrezygnuje z udziału).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: ciriefan »

3x03-04

Całkiem przyjemnie ogląda się ten sezon. Najbardziej irytującą parą są Chajzery.Fit loverzy też zaczynają mnie irytować. Nieźle sflopili z tą czarną flagą na koniec. Bardzo mało pokazują Musiałowskiego, czyżby był nieistotny? Karolak coraz bardziej pozytywnie zaskakuje mnie swoją osobą. Na ten moment moimi faworytami są Gesslerowa i ten ktoś, kto z nią jest w drużynie. Domańska chociaż na żywo byłaby totalnie wkurzająca, to na ekranie dobrze się kogoś takiego ogląda, oby została jak najdłużej.

Steczkowskiej nawet mi żal było, polubiłem ją w tym odcinku. Spotkanie z nieszczęśliwie zakochaną kobietą było bardzo ujmujące. Ostatecznie jednak siostra Jusi zostaje, a nie zobaczymy jej nudnego męża. Szczerze to nie wróżę sukcesu tej nowej parze, skoro chciała rezygnować bez męża.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Eska »

3x04

Tym razem edycja w Ameryce, i o dziwo prawie każda para zna jakieś pojedyncze słowa/zwroty po hiszpańsku. Ktoś coś wie, czy przed programem mieli szybką lekcję, żeby nie poumierali z głodu? Czy może to ich własna inicjatywa?

Pozytywnie zaskoczyli mnie Fitloverzy, których nie znałam przed programem, a jak usłyszałam, że youtuberzy, to pojawiła się dodatkowa nutka strachu, że będą irytujący niczym ten dzieciak/brodacz z Agenta. Tymczasem bardzo fajna para, chociaż w ostatnim odcinku w stresie i czarną flagą nie do końca przemyśleli co robią. No ale nic, zdarza się najlepszym.

Śmiać mi się chce jak słyszę wymianę zdań pomiędzy Chajzerami albo Karolakiem i jego kumplem.

Żałuję, że tak mało pokazują Larę i jej kompana, bo w sumie póki co to mało się o/od nich można było dowiedzieć.

Póki co zadania mi się podobają, są różne i co tu dużo mówić, w końcu nadrobione, i będzie można zacząć bardziej na spokojnie oglądać.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: ciriefan »

3x05

Ten sezon dobrze mi się ogląda. Jestem miło zaskoczony tym, jak bardzo polubiłem Gesslerową. Ona, Musiałowski i Domańscy to moje top 3. Chajzery są niesamowicie irytujące, ta drama Zygmusia o syna, który miał niby tańczyć w sukience - żal XD Karolaki mogą być. Fit loversi jednak mnie coraz bardziej irytują - ta scena w autobusie, żeby Pamela nie świeciła dupą, no tragedia XD Słabe, bardzo słabe.

Odpadła siostra Juśki z tym noł nejmem. Zmarnowany twist totalnie, nie zasługiwały na drugą szansę, okropnie się zaprezentowały w tym etapie. Nie będzie mi ich żal.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: Eska »

3x05
W odcinku zaskoczyło mnie, że już jest eliminacja, zwykle bywało - odcinek bez eliminacji, odcinek z eliminacją, a tu tyle co powstała nowa para, a już jej nie ma. Karolak i Urbański pokazali się jako dżentelmeni pomagający dziewczynom, tekst Urbańskiego na dachy bezcenny. Dziewczyny też się nie popisały co prawda, ale z drugiej strony, nie miały zbytnio nawet kiedy się zgrać.
Na koniec odcinka pomyślałam sobie "ale się przyjemnie ogląda, nawet nie ma już pary, która mnie irytuje". I co? Szybko w zapowiedzi okazało się, że zapomniałam o istnieniu Domańskich i jednak panna Aleksandra będzie mnie dalej irytować xD

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Azja Express / Ameryka Express

Post autor: ciriefan »

3x06-08

Szczerze to uważam, że to jest najlepszy sezon AE jak do tej pory, chociaż ostatni odcinek mnie wkurzył i przestałem lubić praktycznie wszystkich XD

Cała ta drama z wypadkiem autobusu to nawet mi się podobała, jakieś emocje. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie wyciekło, jaki to był fejk ze strony produkcji XD Więc emocje zamieniły się w bekę XD

Wprowadzili ten odcinek bez eliminacji - nie podobało mi się to szczerze mówiąc. A jeśli już miała być dogrywka, to czemu wszyscy w niej brali udział i mogli odpaść, a nie tylko te dwie ostatnie pary, które weszły razem na matę?

Lara i ten... eee... Piotr?... byli moją ulubioną parą i teraz nie mam komu kibicować XD Fit Loversi od kilku odcinków irytują. Chajzerów to już nie mogę znieść, najgorsza para ze wszystkich. Domańska nadal jest entertaining i dostarcza rozrywki, ale już męczące robi się to jej ciągłe rezygnowanie z udziału i jęczenie. Skoro chce odpaść, to czemu nie powiedziała, że niech Lara zostanie, a ona wróci do Polski? Serio, jak quitnie w kolejnej rundzie, to tym bardziej będzie szkoda Laury. Kto tam jeszcze został? Lubię strasznie Musiałowskiego, ale ta Ania i jej humory i dramy z dupy też irytują. Wychodzi na to, że najbardziej z całej piątki kibicuję Karolakom, a to już beka sama w sobie XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości