Polskie teleturnieje

Awatar użytkownika
patrycja9922
4th jury member
Posty: 356
Rejestracja: 16 sie 2015, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: patrycja9922 »

jonek95 pisze:
24 wrz 2017, 16:07
The Wall
Obejrzałem, szału nie było, ale Grażyny będą oglądać.
Zastanawia mnie czy gdyby nie bekowa uczestniczka, to by mi się podobało. Realizacja fajna, prowadzący daje radę, jedyne co to jak dla mnie 45 minut to trochę za krótko.
Obejrzalam początek i nic specjalnego. Uczestnicy póki co na plus. Pewnie to byla moja pierwsza i ostatnia styczność z tym programem.
Obrazek

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: jonek95 »

Kurski się wynikami nie chwalił, więc szału pewnie nie było. W internetach na uczestników wylała się fala hejtu, że baba irytująca, że podstawieni i wyuczone kwestie. Faktycznie końcówka jak by wyuczona i bez sensu przeciągana.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Jack »

Widziałem fragment tego czegoś i jakoś nie zachęciło mnie do oglądania. Bardzo lubię Pawła Orleańskiego i świetnie pasuje do tego teleturnieju, ale Ci uczestnicy... Serio. To jakaś porażka.

Dzisiaj obejrzałem sobie też fragment "Koła fortuny". Brzozowski jest nawet znośny. Nie wiem po co jest tam na miss. Uczestnicy to jakaś porażka. Nie potrafią odgadnąć prostego hasła. Pani farmaceutka ma do odgadnięcia z 4 literki i zamiast "Upadki Cesarstwa Rzymskiego" wymyśliła sobie "Wpadki"...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Jack »

Jaka to melodia? :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: frasiek »

Jack pisze:
24 wrz 2017, 19:47
Dzisiaj obejrzałem sobie też fragment "Koła fortuny". Brzozowski jest nawet znośny. Nie wiem po co jest tam na miss. Uczestnicy to jakaś porażka. Nie potrafią odgadnąć prostego hasła. Pani farmaceutka ma do odgadnięcia z 4 literki i zamiast "Upadki Cesarstwa Rzymskiego" wymyśliła sobie "Wpadki"...
A moim zdaniem to hasło nie jest proste, ale po prostu głupie i jeżeli nie było widać "w" w "Cesarstwa" to "Wpadki" mają o wiele więcej sensu niż "Upadki". Jeżeli "Upadki" to "Cesarstw", oddzielne dla wschodnie i zachodniego.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Jack »

Po twojej wypowiedzi doszedłem do wniosku, że masz rację i rzeczywiście niektóre osoby mogły tak sobie pomyśleć. To "pomieszanie" liczby pojedynczej z mnogą też jest strasznie mylące.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: frasiek »

To, aż się prosi o:
"Upadki Cesarstwa Rzymskiego said no one ever"

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Kamel »

Dziś widziałem odcinek Jaka to melodia. Janowski tak strasznie teraz podpowiada uczestnikom :(
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: frasiek »

Milionerzy pojechali z trudnością i pytanie za milion brzmiało jakoś "ile to jest tysiąc razy tysiąc: a) 10 tysięcy b) milion c) 111 milionów d) 120 milionów"

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Jack »

Średnio rozgarnięty uczeń 5 klasy Szkoły Podstawowej poradziłby sobie z tym pytaniem. Ten milion chyba musiał się pojawić w tej edycji. O ile dobrze pamiętam to kontakt na "Milionerów" wygasa po zakończeniu tej serii, a producentowi pewnie zależy na kontynuacji. Również stacja chciała podbić słupki oglądalności, które ostatnio spadają, więc można powiedzieć, że ten milion to sukces stacji i producenta...

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Eska »

A moim zdaniem lepsze takie pytania niż o to co Kaczyński ogląda w nocy...

Poza tym pytania przez cały program miała dość różnorodne moim zdaniem, odpowiadała pewnie, dobrze deukowała, poprawnie użyła kół, a i podejmowała ryzyko i ufała intuicji :)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: frasiek »

Eska pisze:
24 mar 2018, 19:51
A moim zdaniem lepsze takie pytania niż o to co Kaczyński ogląda w nocy...
TVN sobie wysoko postawił poprzeczkę

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: ciriefan »

Wiem, że to nie teleturniej, ale nie będę na tę informacje zakładać oddzielnego tematu, a ten wydaje mi się najbliższy ;)


Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: jonek95 »

Siema, szybkie pytanie był ktoś na castingu do Postaw na Milion albo ogólnie u endemolshine?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Polskie teleturnieje

Post autor: Jack »

Nie mam pojęcia, czy ktoś z forumowiczów był na castingu, ale weź pod uwagę to, że teraz większość castingów odbywa się tylko on-line.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości