Top model. Zostań modelką

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Jack, no niestety, ale Ty nie widziałeś nic w Renacie a widziałeś w Justynie, która była jedną z największych porażek tego programu obok Koryto i Piechowiak ;p Wszystkie 3 panie podczas finału w porównaniu z resztą prezentowały się jak pół dupy za krzaka.

Jak każdy oglądający talent-show (można to chyba w ten typ wpisać) będzie głosował jak obecnie na to, że ktoś jest sympatyczny a nie czy się nadaje to tak długo nie powinni takich programów w Polsce robić. A jak już tak bardzo chcą to nie dawać głosować ludziom, chociaż z SMSów zarobić chcą, więc niech już to jakoś rozdzielą i niech to jury ma jakiś głos.

I sram na to czy ona jest miła, śmieszna i czy da się lubić. Też jej nie lubię, ale jakbym głosował to na nią, bo to jej jak psu buda należało się zwycięstwo.
Zadaniem widzów w tym programie jest ocena tego czy ta osoba jest ładna, zgrabna, dobrze wychodzi na zdjęciach i posłuchać tych co mimo wszystko na tym się lepiej znają.
Obrazek

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

bobaas pisze:Jack, no niestety, ale Ty nie widziałeś nic w Renacie a widziałeś w Justynie, która była jedną z największych porażek tego programu obok Koryto i Piechowiak ;p Wszystkie 3 panie podczas finału w porównaniu z resztą prezentowały się jak pół dupy za krzaka.

Jak każdy oglądający talent-show (można to chyba w ten typ wpisać) będzie głosował jak obecnie na to, że ktoś jest sympatyczny a nie czy się nadaje to tak długo nie powinni takich programów w Polsce robić. A jak już tak bardzo chcą to nie dawać głosować ludziom, chociaż z SMSów zarobić chcą, więc niech już to jakoś rozdzielą i niech to jury ma jakiś głos.

I sram na to czy ona jest miła, śmieszna i czy da się lubić. Też jej nie lubię, ale jakbym głosował to na nią, bo to jej jak psu buda należało się zwycięstwo.
Zadaniem widzów w tym programie jest ocena tego czy ta osoba jest ładna, zgrabna, dobrze wychodzi na zdjęciach i posłuchać tych co mimo wszystko na tym się lepiej znają.
Popieram w stu procentach, może Justyna nie była taką porażką, ale ogólnie się zgadzam. :p

Jeżeli TVN chce robić 4 edycję - jak dla mnie powinni zlikwidować wybór publiczności, albo chociaż osłabić ich moc do powiedzmy 25%, a nie 100%. I miło by było gdyby Dżoanę kimś innym zamienili... bo jej jedyna rola to bycie żałosną i mówienie pongliszem.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Marcela zagra jedną z głównych ról w serialu :D http://media2.pl/media/104664-VIVA-Pols ... edium=link

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ponad rok nikt niczego tutaj nie napisał. Ogląda ktoś jeszcze "Tap Madl"?
Ta edycja bardzo mi się nie podoba. Finałowa "13" według mnie jest straszna. Michalina to klon Ani Bałon, ta dziewczyna która odpadła jako pierwsza według jury "nie nadawała się na modelkę" (to po co brali ją do F13?) Mateusz to największa gwiazda programu. Nie musi niczego robić, a przechodzi dalej. Osi nie jest fotogeniczna, ale ma inny kolor skóry dlatego dostała szansę.
Jurorzy momentami przechodzą samych siebie. W dodatku na sesję ostatnio poświęcili z 10 minut i podczas wyników nie było tej dramatycznej muzyki. To już nie jest nasz ukochany "Tap Madl" tylko coś innego...

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Ja oglądam :)
I edycja jest taka sobie. To znaczy...może zła nie jest, jednak nikomu nie kibicuje zbytnio.
Osi lubię, i nie dlatego, że ma inny kolor skóry :) Tylko dlatego, że jest bardzo sympatyczna.
Poza tym podobało mi się to, że pomogła Michałowi. Bardzo ładnie postąpiła, kiedy inni martwili się o siebie, o swoje ciało, żeby nic nie pokazać, Ona okazała Mu wsparcie.
Podobało mi się to.

EndlessPanic
6th voted out
Posty: 87
Rejestracja: 03 cze 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: EndlessPanic »

A mi się ta edycja podobała. Wcześniejsze sezony oglądałem tak raczej przelotnie, czasami jak miałem trochę więcej czasu lub nie było nic innego ciekawego w tv. Natomiast to była pierwsza edycja, która mnie wciągnęła. Moim zdaniem była o wiele lepiej zrealizowana, było też więcej sytuacji domowych, coś a'la Big Brother, no i dużo też dało wprowadzenie facetów do programu. Ogólnie na początku mogło się wydawać, że finałowa 13 jest beznadziejna i nie ma nikogo ciekawego, jednak z czasem okazało się, że to był najlepszy skład i każdy z powodzeniem, może osiągnąć coś w modelingu.

Dodatkowo cieszę się z wygranej Osi, bo ją lubiłem najbardziej. Jednak niezależnie od tego kto by nie wygrał, byłbym zadowolony bo każdy z F3 na to zasłużył. Marta dominowała w tym sezonie, bo wygrała chyba z połowę zadań, natomiast Baryza był zdecydowanie najlepszy z facetów. No, ale oprócz nich lubiłem także Olę G., Olę Ż. oraz Michalinę.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Rok nikt tutaj niczego nie pisał. Muszę powiedzieć, że nie śledziłem tej edycji za bardzo, jednak widziałem z połowę (a może 60%) odcinków. Ta edycja jest chyba najsłabsza z dotychczasowych. W finale mamy:
- dziewczynę, która nie nadaje się na wybieg bo jest za niska, ale ma osobowość
- chłopaka, który ma problemy z ciałem i wagą, ale ma dobrą twarz
- i chłopaka, który nie ma osobowości, ale może być modelem.
Takie wnioski można wyciągnąć słuchając opinii jury i oglądając program. Więc ja się pytam. Czy w Polsce nia ma osób, które bardziej nadają się na modeli/modelki?

W ostatnim odcinku odpadły 2 aktoreczki. Jedna, znana z "Trudnych Spraw" i "Dlaczego ja?", która ma "twarz 50 letniej kobiety", jednak ma w sobie "to coś".
Oraz druga, znana z telewizyjnego przeboju "Miłość na bogato", która nie ma dobrych warunków, bo jest za gruba, ale "jest wysoka" i "ma charakter"...

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Magdę - to Ty szanuj, bo ona miała najlepsze portfolio ze wszystkich. I nie wiem, jak Ty oglądasz, bo w sumie wychodzi na to, że tego nie oglądasz, ale to jedna z lepszych edycyj. Trzeba się trochę znać na modzie. To jeden z najlepszych castów PNTM i w tej edycji ciągle były dramy, co odcinek. Na dodatek sesje były przemyślane i nie ssały jak w poprzedniej edycji. To co było w PNTM 4 to była porażka, to jest najgorszy sezon. Plis goł edzjukejt jurself.

P.S I nie chcę nic mówić, ale ta edycja jest uważana za najlepszy top model w tym roku na całym świecie, więc...
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ale Magda z mega wybielonymi zębami wygląda śmiesznie :D pozdrawiamy z Krzysiem, spotkaliśmy ją w Galerii Krakowskiej jak to się rozpływała nad tym, jak to nie chce uchodzić za wielką divę, tylko woli zostać spokojną szarą myszką :lol: i nam zaspoilerowała do jakiego etapu dojdzie, a przynajmniej Krzys tak uważał i w sumie miał rację xd no ale żeby nie było, starała się mówić cicho, tak że wszyscy ją słyszeli i co chwilę oglądała się czy ktoś jej nie rozpozna, ale nikt nie podszedł

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Serio? To coś za najlepszy Top Model na świecie?
Według mnie cast był średni, realizacja też bardzo średnia w tej edycji. Ta edycja jest gdzieś na poziomie poprzedniej edycji.
Czy aby oglądać Top Model trzeba znać się na modzie? Chyba nie xd Nie znam się na modzie, ale oglądam :D
I to co napisałem w poprzednim poście to były wnioski w wypowiedzi jury. Nie powiem, że nie lubiłem Magdy, bo lubiłem ją najbardziej z F5.

A co do spoilerów to zawsze można znaleźć zdjęcia z fashion week i zobaczyć kto był w F5 czy tam F6 :)

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

To tak, jakbym ja porównała Twoją edycję BB i edycję Kryspiana i powiedziałabym, że jest to gdzieś na tym samym poziomie.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

AddisonMikkiDra pisze:Trzeba się trochę znać na modzie.
Gdyby tak było to ten program co najwyżej by leciał na TVN Style.

Istotą tego programu jest to, że można sobie pohejtować to jakie nieatrakcyjne są modelki modowe, no ewentualnie można się doszukać aspektu edukacyjnego czyli program ma uzmysłowić, że modelka to tak właściwie tylko wieszak i głupotą jest dążyć do figury modelki, jeżeli się nie dostaje pieniędzy za to, że jest się wieszakiem. :wink:

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Dla Twojej wiadomości każdy inaczej interpretuje to co ogląda i najwyraźniej nie widziałeś poprzednich sezonów, gdzie nie pojawiały się stereotypowe modelki, które są tylko chude i głupie...
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

AddisonMikkiDra pisze:Dla Twojej wiadomości każdy inaczej interpretuje to co ogląda i najwyraźniej nie widziałeś poprzednich sezonów, gdzie nie pojawiały się stereotypowe modelki, które są tylko chude i głupie...
Add, rozumiesz o co mi chodzi? :) To nie były moje opinie tylko cytaty z jurorów. Mieli zastrzeżenia do każdego z f5, a jednak taki skład f5 sami sobie wybrali :D
Może i masz rację, że uczestnicy w tej edycji buli nie stereotypowi. W sumie na pewno masz, jednak taki Andrew wg mnie nie nadaje się na model, a taka Karolina Gilon ma wybieg (chociaż nie znam się na tym).

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

AddisonMikkiDra pisze:Dla Twojej wiadomości każdy inaczej interpretuje to co ogląda i najwyraźniej nie widziałeś poprzednich sezonów, gdzie nie pojawiały się stereotypowe modelki, które są tylko chude i głupie...
Oglądałem pierwszy sezon i nawet jeżeli pojawiały się modelki, które nie wyglądały jak wieszaki to jury i tak im wytykało, że powinny być wieszakami, a nie kobietami.

Poza tym podejrzewam, że gdyby chcieli to by spokojnie znaleźli kilkanaście dziewczyn, które są wieszakami, więc moim zdanie ponad modę przełożyli możliwość krytykowania szczupłych dziewczyn, że mają piersi czy jakieś tam inne kształty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość