Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Tombak, czepiasz się XD Akurat jak na niego (i w porównaniu z tym, co było widać w montażu z treningów), to walc akurat poszedł mu całkiem nieźle i zrobił ogromny progres. Widać, że się starał i pracował nad techniką. No chyba, że po prostu masz bekę z Popka we fraku tańczącego coś romantycznego XD

Ta piosenka Smykiewicz to tak była katowana przez polskie staje, że nie da się jej nie znać XD Pewnie jakbyś puścił, to byś poznał :P

A ja dzisiaj mam bekę z tego XD

Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: frasiek »

Obrazek

Niech się pogodynek nie denerwuje, nikt mu nie każe tych kiełbasek jeść.

Jak pogodynek nie ma znajomych jedzących mięso to może kiełbasy przekazać do banku żywności.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: tombak90 »

Tombak, czepiasz się XD Akurat jak na niego (i w porównaniu z tym, co było widać w montażu z treningów), to walc akurat poszedł mu całkiem nieźle i zrobił ogromny progres. Widać, że się starał i pracował nad techniką. No chyba, że po prostu masz bekę z Popka we fraku tańczącego coś romantycznego XD
Nie no, Popka to ja akurat całkiem lubię i nawet wkręciło mi się kilka jego kawałków, mnie idzie po prostu o to, że otoczka tego programu i zwłaszcza tego tańca jest do niego tak kurewsko niepasująca, że bardziej chrumkałbym pod nosem już chyba tylko z Anki Sobeckiej przebranej za wampa i hulającej do "Mobscene" Marilyna Mansona :lol:
Ta piosenka Smykiewicz to tak była katowana przez polskie staje, że nie da się jej nie znać XD Pewnie jakbyś puścił, to byś poznał
Czelendż akseptyd, ale niestety po odsłuchaniu refrenów z dwóch pierwszych arcydzieł, które podsunęła mi TwojaTuba, moje receptory mózgowe odpowiedziały odmownie. Inna sprawa, że to taka typowa eremefowa papka, że pewnie nawet nie wychwyciłem jeśli grało gdzieś w tle, a ja jechałem akurat autem i zastanawiałem się, czy nie zakręcić jeszcze do Żabki po masło.

Co do Kreta i jego podarku, to Nina wyraźniej nie mogła mu już chyba zasugerować, że uważa go za parówę :lol: Ale spina przesadzona - tutaj Afryka głoduje, a tutaj ten ci będzie rżnął pajaca na fejsie, że mu się coś nie widzi. Jak skwitowałby jeden z jurorów, w dupach się już niektórym poprzewracało od tego dobrobytu. Oddaj bezdomnym i żryj sobie dalej tą trawę :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Odcinek 3

O matko, taką wiochę to tylko Polsat potrafi wymyślić. Typowy przaśny Polsat. Ten cały motyw był tak żenujący, że masakra.

Eliminacji nawet nie ma co komentować, bo odpadła jedna z 3 dobrze tańczących osób, a Polsat chyba chce utrzymać miano najgorszej edycji w historii. Sam fakt, że razem z Wiktorią zagrożona była Renulka, która była na 2 miejscu... Tak naprawdę oceniając rozkład punktów jurorów, nie da się tak rozłożyć punktów od widzów, żeby i Wiktoria i Renia były zagrożone. Jeśli ktoś więc nadal wierzy w to, że liczą się głosy i pokazują wam prawdę, to pora się obudzić. Polsat chciał ją wywalić, to ją wywalił. Tylko po co? Sam sobie szkodzi.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Maw »

Zgadzam się, że ten motyw był żenujący. Jak dla mnie ze wszystkich motywów, które pamiętam co były w programie ten był najgorszym ever.

Eliminacja to był prawdziwy blindside w stylu Honoraty Skarbek. Gąsiewska była mi totalnie obojętna i była trochę wkurzająca, za to szkoda mi jej tancerza, ale zdecydowanie nie zasłużyła na odpadnięcie, kiedy są tam dalej Mucha, Gojdź, Wieteska, Kupczyk. Poziom tej edycji jest naprawdę tragiczny i nie wyobrażam sobie, żeby wygrał ktokolwiek inny niż Renata albo Dziurska. Ludzie hejtowali np. Anetę Zając, a przy tych uczestnikach przy takiej edycji to ona by błyszczała. :D

Podoba mi się to jak shady jest jury i nie boi się krytyki. <3 I śmieszą mnie te komentarze na Twitterze od fanów Małego Potwora, że jurorzy są żałośni tak słabo ją oceniając, kiedy ona dopiero się uczy i widać, że się stara. :D Powinni jej od razu 10 na zachętę dawać.

Ale że ten prezent to tak na serio czy Kret sobie coś zmyślił? Jak można dać komuś w prezencie kiełbasy?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Maw, sponsorami programu są Apart i Sokołów, więc uczestnicy dostają biżuterię i... zestaw kiełbas, więc to prawda :D

A co do Twoich ocen, Kupczyk to wczoraj nieźle zatańczyła i to był jeden z lepszych tańców wieczoru, więc można dać jej szansę. Musi popracować nad tym, żeby nie było widać nerwów, bo to psuło mi wczoraj cały odbiór jej występu, ale technicznie było nieźle. Cóż, ona nie jest aktorką ani wokalistką i nie ma doświadczenia w występowaniu na scenie, więc widać jest to, że jest jej po prostu trudniej.

Najgorsi uczestnicy to zdecydowanie Little Monster (niech to coś odpadnie w końcu), Gojdź i Dariusz, którego nie mam pojęcia, za co Iwona chwali (praktycznie cała czacza aż boleśnie poza rytmem). A no i zapomniałem napisać, jak ogromne wrażenie zrobiła na mnie rumba Popka. Fakt faktem nie były to jakieś wyżyny taneczne, ale po nim jest widać, że pracował nad techniką - starał się używać bioder (nie wyszło to dobrze, ale chociaż coś próbował), przeprostowywać kolana, pracować stopami i zgadzam się z wysokimi ocenami jego wczorajszego tańca - unoszenia były przepiękne i widać, że umie partnerować, a to jest ogromnie ważne. Z kolei Renulka niestety w łacinie nie jest aż tak dobra jak w standardzie - jej rumba była dosyć słaba jak na nią, chwiała się i w pewnym momencie się prawie wywaliła, ale i tak razem z Dziurską są tam we dwie najlepsze technicznie (tu z kolei nie rozumiem niskich ocen, bo jak dla mnie jej quickstep był świetny).

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: frasiek »

Maw pisze:
17 mar 2018, 12:56
Jak można dać komuś w prezencie kiełbasy?
ciriefan pisze:
17 mar 2018, 13:52
Maw, sponsorami programu są Apart i Sokołów, więc uczestnicy dostają biżuterię i... zestaw kiełbas, więc to prawda :D
Jak to są kiełbasy z Sokołowa to rzeczywiście słabo to wygląda, ale jakieś regionalne specjały odpowiedniej jakości to w zupełności bym zrozumiał.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Stacja ABC ogłosiła skład 26 amerykańskiego sezonu, w którym wezmą udział sami sportowcy.

Kareem Abdul-Jabbar – amerykański koszykarz, trener koszykarski, najlepszy strzelec w historii NBA
Jamie Louise Anderson – amerykańska snowboardzistka, mistrzyni olimpijska i zdobywczyni Pucharu Świata
Johnny David Damon - zawodnik baseballu
Jennie Lynn Finch – amerykańska softballistka, członkini reprezentacji Stanów Zjednoczonych Ameryki w softballu, z którą zdobyła złoty medal na Igrzyskach olimpijskich w Atenach w roku 2004 i srebrny na igrzyskach olimpijskich w Pekinie w roku 2008
Tonya Harding – amerykańska łyżwiarka figurowa, w 1991 roku wywalczyła srebrny medal na mistrzostwach świata
Christopher "Chris" Mazdzer – amerykański saneczkarz, startujący w konkurencji jedynek. Wicemistrz olimpijski 2018. Sześciokrotny medalista mistrzostw świata juniorów
Mirai Nagasu – amerykańska łyżwiarka figurowa, startująca w konkurencji solistek. Mistrzyni Stanów Zjednoczonych z 2008, wicemistrzyni z 2010.
Josh Norman - zawodnik NFL
Arike Ogunbowale - zawodnik koszykówki
Adam Richard Rippon - łyżwiarz figurowy, brązowy medalista na zimowych igrzyskach olimpijskich 2018

Sezon potrwa tylko 4 tygodnie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

No dobra. Zakończył się 8 sezon Polsatu i olaboga. Ten sezon to była żenada żenad. Te motywy wesela itp... Do tego tragiczna obsada, w której prawie nikt nie był znany, a do tego tak niskiego poziomu tanecznego to nie było nigdy w historii. Wygrana Tadli też nie była zaskoczeniem. Produkcja zamiast ratować poziom sezonu to eliminowała najlepiej tańczących (Gąsiewską i Renulkę), a to zapewne dlatego, że torowali Tadli i Popkowi drogę do finału, a skoro sami nie byli jacyś zachwycający, to musieli pozbyć się najlepszych, żeby ta dwójka na tle reszty odstawała na plus. Na szczęście Tadla zrobiła z czasem ogromne postępy, a Popek natomiast tkwił w tym samym punkcie. Final 3 było lekkim momentem odkupienia i produkcja postanowiła wpuścić do finału Dziurską i poświęcić Popka, co trochę uratowało honor tej edycji. I nawet przed finałem wygrana Tadli by mi nie przeszkadzała, nawet jej kibicowałem - no miała tą historyjkę porzuconej kobiety, mocno rozwinęła się tanecznie i chociaż Dziurska była lepsza tanecznie, to jakoś ta historia Tadli kleiła się w całość i wiązała się z progresem i technicznym i emocjonalnym na scenie, a właśnie takie "journey stories" są w tym programie najlepsze. Po finałowych występach jednak byłem za Dziurską, bo Tadla niestety poszła na łatwiznę. Wzięła sobie taniec współczesny jako oddzielną choreografię, a potem też dużo miała bajerów we freestyle zamiast tańca samego w sobie. Ten freestyle mi się strasznie nie podobał, no ale narzekać na nią jako zwycięzcę nie będę. Przynajmniej była jedną z niewielu znanych osób i tańczyła przyzwoicie, także ok. Z chęcią puszczę ten sezon w niepamięć ;)

PS. Ola Jordan jako jurorka strasznie zawiodła. Nie była zabawna, nie była rzeczowa, była nijaka. Jeżeli wypowiedzi profesjonalnej tancerki w tym programie sprowadzają się do "Było fajnie. Było ładnie. Było super." No cóż... Czekam nadal na jakiegoś bardzo ostrego jurora jadącego po uczestnikach (złośliwie, ale też rzeczowo) takiego jak Craig w wersji brytyjskiej, bo kolejnego słodko pierdzącego jurora nie potrzebujemy.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: tombak90 »

Kiedyś Pani Agencica, teraz Tadla. Niedługo wszystkie szanujące się celebryty z kociej fryty będą się przed występem dogadywały z małżonkami, żeby ogłosili ich rozstanie w "Pani Domu". Jak się okazje, to jakieś +271 do skillsów na parkiecie.
Justyno Żyło, scena jest twoja.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: frasiek »

Skille to są tam, gdzie startują profesjonaliści i są oceniani przez innych profesjonalistów.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5715
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

tombak90 pisze:
13 maja 2018, 04:36
Justyno Żyło, scena jest twoja.
Myślisz, że w tym przypadku po karierze w "modelingu" nadchodzi czas na karierę taneczną? :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: tombak90 »

Myślisz, że w tym przypadku po karierze w "modelingu" nadchodzi czas na karierę taneczną? :D
Myślę, że mamy do czynienia z kobietą renesansu, tak jak większość tych dupeczek znanych sportowców. Tańczy, śpiewa, projektuje, zrobi loda, ugotuje... Dlaczego miałaby się kryć ze swoim talentem, zamiast olśnić nim widzów słonecznej telewizji?
Skille to są tam, gdzie startują profesjonaliści i są oceniani przez innych profesjonalistów.
Z każdym Twoim postem uczę się czegoś nowego :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Zakończył się już 26 sezon amerykańskiego Dancing With The Stars, w którym brali udział sami sportowcy. Ostateczne wyniki finału to:

1 miejsce - Adam Rippon, łyżwiarz figurowy, brązowy medalista na zimowych igrzyskach olimpijskich 2018
2 miejsce - Josh Norman, zawodnik NFL
3 miejsce - Tonya Harding, amerykańska łyżwiarka figurowa, w 1991 roku wywalczyła srebrny medal na mistrzostwach świata

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5986
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Stacja BBC ogłosiła skład tegorocznej 16 edycji Strictly Come Dancing.

Ashley Roberts - wokalistka i uczestniczka reality shows, dawniej jedna z Pussycat Dolls
Charles Venn - brytyjski aktor
Danny John-Jules - brytyjski aktor
Faye Tozer - wokalistka z zespołu Steps
Graeme Swann - zawodnik krykieta
Joe Sugg - youtuber
Kate Silverton - dziennikarka
Katie Piper - modelka, która stała się znana po tym, jak jej były chłopak oblał ją kwasem, od tamtej pory prezenterka telewizyjna, autorka kolumny w gazecie i swojej bestsellerowej biografii
Lauren Steadman - paraolimpijka w pływaniu i paratriathlonie, złota medalistka w mistrzostwach świata
Lee Ryan - wokalista, aktor, dawniej członek boysbandu Blue i uczestnik Celebrity Big Brother
Ranj Singh - lekarz prowadzący medyczne telewizyjne show
Seann Walsh - aktor komediowy
Stacey Dooley - prezenterka telewizyjna
Susannah Constantine - pisarka i dziennikarka
Vick Hope - prezenterka telewizyjna i radiowa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości