Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Obrazek

Taniec z Gwiazdami to program rozrywkowy nadawany przez TVN od 2005 do 2011 roku, a od 2014 roku przez Telewizję Polsat. Program produkowany jest na podstawie formatu Dancing with the Stars na licencji BBC Worldwide.

W programie biorą udział pary złożone z gwiazdy oraz zawodowego tancerza towarzyskiego, które w każdym odcinku prezentują przygotowany taniec, oceniany przez półprofesjonalną komisję jurorską, w skali ocen od 1 do 10. Oprócz punktów przyznanych przez sędziów, o końcowej klasyfikacji decydują telewidzowie poprzez głosowanie telefonicznie oraz SMS-owe. O ostatecznym wyniku odcinka decyduje suma otrzymanych punktów z obu rankingów, a para z najmniejszą ilością punktów odpada z programu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

A ktoś ogląda TzG?

Znana jest już obsada kolejnej edycji (nie jest ona zbyt najlepsza :P)

Panie:
- Aleksandra Kisio - aktorka (Samo Życie, Prosto w Serce)
- Anna Wendzikowska - reporterka DD TVN, aktorka (M jak miłość)
- Jagna Marczułajtis - snowboardzistka
- Katarzyna Pakosińska - aktorka kabaretowa
- Katarzyna Zielińska - aktorka (Barwy Szczęścia, Kocham Cię Polsko)
- Marta Krupa - modelka, wokalistka, siostra Joanny
- Weronika Marczuk - była jurorka You Can Dance

Panowie:
- Bilguun Ariunbaatar - prezenter U1BatorTV z Szymon Majewski Show
- Dariusz Kordek - aktor (nie wiem w czym grał:P)
- Kacper Kuszewski - aktor (M jak miłość)
- Kazimierz Mazur - aktor (Na Wspólnej)
- Michał Szpak - wokalista, uczestnik X Factor
- Stanisław Karpiel Bułecka - narciarz, uczestnik Wipeout Wymiatacze
- Zbigniew Urbański - prowadzący program w TVN Style i własny kącik w DD TVN

Katarzynę Skrzynecką zastąpi Natasza Urbańska, Zbigniewa Wodeckiego Janusz Józefowicz, a Beatę Tyszkiewicz Jolanta Fraszyńska.

Cóż, gwiazdami to są tylko Jagna i obie Katarzyny. Reszta to żal. Pakosińska to moja wczesna faworytka :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ja oglądam dosyć regularnie, przerwę miałem jedynie za czasów 8 i 9 edycji, kiedy program chylił się ku upadkowi i gwiazdy były tam jak z koziego ogona akordeon. Od 10 edycji obsada jest trochę lepsza i znów zerkam.

Zielina, Pakosińska, Marczuk, Mazur, Marczułajtis, Kuszewski, Kordek ok. Są w miarę znani. Czuję, że będę kibicował Pakosińskiej, mam do niej słabość:wink:

Szpak co prawda wyłonił się dopiero niedawno, no ale ok, jest na topie i na pewno przyciągnie ludzi. Podobnie Bilgun od Majewskiego.

Nie rozumiem obecności w obsadzie takich osób jak siostra Krupy, mąż Skrzyneckiej czy kuzyn Zakopowera:D W następnej edycji może jeszcze wezmą ciotkę Frytki, masakra. Wendzikowskiej nie znam. Pewnie liczą na kolejne wylansowanie swojej gwiazdy, jak kiedyś Doroty Gradias.

Natomiast Aleksandra Kisio pochodzi z mojego rodzinnego Stargardu Szczecińskiego. Gwiazdka jednej roli, no ale przez pochodzenie będzie mi się na nią ciekawiej patrzyło. Jej ojciec jest u nas dość znany, były dyrektor największego LO i aktywnie działa w lokalnej polityce. A ze starszą siostrą Aleksandry miałem matmę w liceum! :o Nie wspominam jej za dobrze i myślę, że z wzajemnością...

Dobrze, że przepędzili Tyszkiewicz i Wodeckiego. Jury powinno być kompetentne skoro ich oceny liczą się do eliminacji. Józek na pewno się zna. Natomiast nie wiem, z jakiej paki wzięli tam Fraszyńską. Z dwojga złego mogli już zostawić hrabinę Beatę. Fraszyńska będzie kolejną dyletantką, poza tym nie przepadam za nią - jakaś taka sztuczna się wydaje.

Natasza jako prowadząca to nie była mądra decyzja, ludzie jej nie lubią:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja Nataszę lubię. Pewnie zobaczę dla niej kilka odcinków ;D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

,.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Natasza była bardzo sztywna, myślałem, że trochę bardziej zluzuje. Chyba jest trochę za chłodna jak na takie prowadzenie z green roomu, zwłaszcza w porównaniu do "starej, dobrej cioci Kasi". Może się rozkręci...

Jeśli Gąs będzie nadal tak oscentacyjnie niezadowolony z decyzji kierownictwa, to faktycznie długo już miejsca nie zagrzeje...

Ze zmian w jury też jestem zadowolony - teraz stosunek profesjonalistów do amatorów to 3:1, z tym, że Fraszyńska niestety jest jak dla mnie pomyłką absoultną i już lepiej byłoby zostawić Tyszkiewicz. Fraszyńska nie ma kompletnie nic do powiedzenia ani zaprezentowania i jak dla mnie jest strasznie sztuczna.

Na tańcu się raczej nie znam, ale z obserwacji wcześniejszych edycji wydaje mi się, że walc chyba jest prostszy do odtańczenia, bo osoby, które dobrze zaczynały walcem, potem nie radziły sobie w innych tańcach i odpadały. Ale jak mówię, to tylko hipoteza:p

Tutaj chyba tego nie napisałem, ale jeszcze przed startem edycji przewidywałem, że pierwszy odpadnie Urbański. Jakoś tak mi pasował na pierwszego wyeliminowanego porównując do tych z wcześniejszych edycji, nie wiem czy też macie takie wrażenie:D

Za to lubię bawić się w przypuszczenia kto jak daleko zajdzie. To wszystko opiera się głównie na odbiorze przez telewidzów i można dostrzec pewne analogie. Coś czuję, że Kordek odpadnie przy pierwszej możliwej okazji czyli wtedy gdy mu słabiej pójdzie w punktach, nie widzę jakoś tłumów fanów głosujących na tę parę. Mazura trochę przepchną fanki z NW, ale nie jakoś bardzo daleko, w połowie już go nie będzie. Mogą być jaja i Bilguun może być czarnym koniem tej edycji. Szpak zostanie przepchnięty dalej bez względu na to, czy Mamba się do niego przekona czy nie. Ale w finale go raczej nie widzę. Czarnym koniem może być też ten Karpiel mimo że go nie znam, musiał strasznie dużo głosów ostatnio zdobyć że tak awansował. Kuszewski będzie miał dobre oceny, ale w końcu odpadnie tak w 2/3, ludzie chyba mają już dosyć takich opatrzonych serialowych twarzy.

Panie jak na razie są dużą niewiadomą, bo nie widzieliśmy konkretnych tańców. Ale niech będzie, strzelam, że pierwsza poleci ta jakaś Wendzikowska, ewentualnie moja krajanka:) Na pewno nie Pakosińska i nie Zielińska. Marczuk też jeszcze nie - ona ma doświadczenie więc będzie dobra, ale jednak do finału pewnie nie dojdzie tylko zajmie tak 3-4 miejsce bo jakoś ludzie jej chyba nie lubią. Pakosińska jeśli dobrze zatańczy, w finale będzie na pewno, jeśli źle, zostanie przepychadłem edycji i widzowie przepchną ją do jednego z końcowych odcinków, ale nie do finału, bo tak zawsze kończą takie osoby.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

aż oglądnęłam, zmusiłam się do ściągnięcia odcinka bo jak zwykle nie mogę nigdzie on line znaleźć :wink:
ale mniejsza o to
dawno nie oglądałam jakiejkolwiek edycji TzG ale brak mi Skrzyneckiej na prawdę xd Natasza zachowywała się tak sztucznie że aż szkoda mi jej... na prawdę, porażką dla TVN było zatrudnienie jej xd

co do tańców to przyznaję się bez bicia, nie zwracałam szczególnej uwagi na nie, ale dosłownie mnie rozwalił ten Mongolczyk [nie wiem jak tam się pisze jego nazwisko], patrzyłam jak urzeczona na cały jego taniec, bez przewijania xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Co Wy chcecie od tej Nataszy? To był dopiero pierwszy live. Następnym razem będzie lepiej :wink:

A ja sądzę, że Wendzikowska nie odpadnie zbyt szybko. Dojdzie całkiem daleko. Sądzę, że z kobiet odpadnie Jagna, Marta, Weronika lub Kisio. Zależy od oceń za tańce. Tak czy siak wydaje mi się, że Wendzikowska, Zielińska i Pakosińska na razie nie muszą myśleć o eliminacji.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a mi się wydaje że Weronika może daleko zajść, skandal w okół jej osoby to widzowie będą chcieli zobaczyć co pokaże xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A ja jej nie lubię i mam nadzieję, że odpadnie 1 ona albo Krupa, bo każdej innej pani mi żal :P

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a ja chce zobaczyć co Krupa pokaże :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Drugi odcinek i zapowiada się fajna edycja, bo panie były po prostu zajebiste! :) I po raz kolejny odpadła osoba, której tego życzyłem heheh :D No ludzie nie nabrali się na pseudogwiazdkę. Tak naprawdę nie wiedziałem o niej nic poza tym, że to siostra Dżoany, a to nie wystarczy na to, żeby być gwiazdą.

Nataszka o wiele lepsza, miała kilka słabszych momentów, w tym jeden tragiczny przy tabeli z wynikami pod koniec, ale już nie drażniła tak. Niech się tylko pozbędzie tego okropnego uśmiechu.

Co do jury, Galiński chyba zwariował, że dawał takie wysokie oceny :P A Józefowicz się skompromitował pytaniem w swingu: "dlaczego oni tańczyli na zgiętych kolanach?" To było żenujące. I jeszcze jak Piotr mówił, że muszą być zgięte w kolana, to Józefowicz mu się wtrącał w wypowiedź, że nieprawda. Żal. Zmiany jurorów i prowadzącej to niestety chyba jednak zmiany na gorsze.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Tym razem źle obstawiłem, bo po tym, jak pokazali ostateczne tabele z wynikami sędziów, myślałem, że odpadnie Kisio. Ale też nie żałuję, że odpadła Krupa. Okazuje się, że żeby zaistnieć, jednak trzeba być z czegoś znanym:)

Wendzikowska no może ok tańczy, ale już po tym głosowaniu widzów widać, że do finału raczej nie trafi. Za to Zielińska ma spore szanse wygrać. Teraz kiedy zaprezentowali się już wszyscy, strzelam, że w finale będzie ona i Karpiel. Pakosińska będzie przepychana przez to, że jest znana i sympatyczna i przez to, że ma Stefano, ale w końcu raczej odpadnie.

Ciriefan, naprawdę dalej dostrzegasz sens zatrudnienia do programu Joli Fraszyńskiej?:D Przecież ona mogłaby pójść sobie na piwo, a na fotelu zostawić kartkę "cokolwiek się nie stanie, daję 10". :D Może nadawałaby się na prowadzącą jeżeli już...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

W finale Karpiel? Nie tańczył jakoś super i nie jest zbyt znany, prędzej z facetów obstawiałbym Kuszewskiego :wink:

A Fraszyńska mimo, że daje 10, to jest śmieszna i wolę ją bardziej od Tyszkiewicz niż Wodeckiego, bo przynajmniej jest sprawiedliwa. A oni jak kogoś lubili, dawali 10, a jak nie 8. I np. ktoś miał słabe oceny od profesjonalistów, dawali 10, ale jak kogoś nie lubili i np. dostał 8 lub 9 od Iwony lub Piotra, oni postanowili dać 8, mimo że pozostałym parom dawali 10 bez względu na jakoś tańca. I czasami lepszej parze do przejścia dalej brakło 1 pkt więcej od jury. Tak było z Elisabeth Dudą, której kibicowałem w 7 edycji, a Wodecki dał jej niższą ocenę od Iwony (!) i gdyby miała ten punkt więcej od jury, zostałaby.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No tak tylko obstawiam, bo Karpiel chyba dostał bardzo dużo głosów od widzów w pierwszym odcinku. Był pod koniec, ale sporo awansował. Poza tym wyróżnili go sędziowie we wspólnym tańcu. Kuszewski mimo wszystko nie sądzę. To jedna z takich opatrzonych serialowych twarzy, których ludzie mają chyba dość. Tańczy lepiej (tzn tak jest oceniany, ja tam się nie znam:)), ale jak pokazały wcześniejsze edycje taniec nie jest tu dla widzów zawsze najważniejszy:D Jak to się okazało w przypadku Pudziana, Tuskówny, Bryndala, Grocholi i wielu innych osób. A z drugiej strony taka np Kazadi która była najlepiej oceniana, a jednak odpadła. Albo Ola Szwed jak wcześnie...

No może Fraszyńska ocenia bardziej konsekwetnie, ale i tak uważam, że w jury powinni być sami profesjonaliści, ona nie ma nic do powiedzenia.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości