Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Pełna oficjalna lista uczestników 22 edycji TzG (wg Plejada.pl):
Agnieszka Radwańska - tenisistka
Tamara Gonzalez Perea "Macademian Girl" - blogerka modowa, prowadząca Pytanie na Śniadanie
Justyna Żyła - nikt vel goła dupa z Playboya
Dominika Tajner Wiśniewska - żona Michała Wiśniewskiego
Anna Jagodzińska - modelka, pierwsza Polka na okładce amerykańskiego Vogue
Joanna Mazur - paraolimpijka, niewidoma biegaczka
Jakub Kucner - mister Polski 2017
Sebastian Stankiewicz - aktor (Barwy Szczęścia, Ucho Prezesa), artysta kabaretowy, członek Kabaretu na Koniec Świata
Daniel Kuczaj "Qczaj" - trener personalny
Czadoman - wokalista disco polo ("Ruda tańczy jak szalona")
Mariusz Węgłowski- były komandos, "aktor" z paradokumentu "Policjantki i policjanci"
Tomasz "Gimper" Działowy - youtuber i influencer

Dno.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:
28 sty 2019, 18:43
Sebastian Stankiewicz - aktor (Barwy Szczęścia, Ucho Prezesa), artysta kabaretowy, członek Kabaretu na Koniec Świata
Nie dodałeś, że grał w reklamie rankomat.pl razem z Lucińską, która brała udział rok temu w "Agencie" :D


Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: tombak90 »

Joanna Mazur - paraolimpijka, niewidoma biegaczka
Zaorane, bez top 3 nie wyjdzie :lol:

Nadal nie wierzę w Justynę Żyłę. To trochę tak jakby z rozpędu zaprosić Tigera & Kobrę albo Maćka z Klanu - mocny wizerunkowy strzał w stopę ze strony Polsatu i dojenie kasy na chorych ludziach.

A tego kudłato-łysego czereśniaka kojarzę z najróżniejszych, wyskakujących nagle reklam głosowych drących ryja na całą petę i powodujących, że człowiek w środku nocy robi salto razem z krzesłem.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

A ja tam podziwiam Justynkę - to królowa marketingu. Świetnie umiała się "sprzedać" po rozstaniu z Piotrem. Z życiowego dramatu udało jej się osiągnąć sukces na pudelkach, rozebrała się w Playboyu, dostała własny program w tv, a teraz jeszcze Taniec z Gwiazdami.

Może i strach pomyśleć co będzie dalej, ale ona naprawdę musi być inteligenta, albo mieć dobrze zorientowanych z tym temacie ludzi.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: tombak90 »

A ja tam podziwiam Justynkę - to królowa marketingu.
:lol:
No nie, zdecydowanie nie. Przyczepił się po prostu do niej jakiś spin doktor, który stwierdził, że znalazł na tyle śmieszną małpkę, że ludzie będą chcieli ją trochę pooglądać, a on sam natrzepie na tym przy okazji kapuchy. Ewentualnie kilku niezależnych zwietrzyło interes i stąd ta lawina propozycji. To trochę jak fenomen Bonusa BGC, który zaraz znalazł kumpli, co zrobili z niego gwiazdę (polecam przeczytać list jego rodziców) albo Gohy, którą własny syn nakręcał jak rzyga na dywan. Chora osoba to nie wie co się święci i jeszcze ci zatrzepie uszami, że dzięki tobie robi wielką karierę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Skład z tancerzami:

Joanna Mazur i Jan Kliment

Tomek Barański i Justyna Żyła

Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh

Macademian Girl i Rafał Maserak

Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino

Natalia Głębocka i Gimper

Jakub Kucner i Lenka Kliment

Qczaj i Paulina Biernat

Anna Jagodzińska i Wojciech Jeschke

Walerija Żurawlewa i Czadoman

Dominika Tajner Wiśniewska i Michał Jeziorowski

Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

FInal 3: Mazur, Radwańska i Węgłowski...

Stankiewicz może też zająć dobre miejsce.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kobra »

Top 3: Radwańska, Kliment plus jakiś unown.
Maserak top 4. Żyła top 5/6

A tak w ogóle z ciekawości, czy ktoś potrafiłby, bez posiłkowania się wikipedią, wymienić kolejno wszystkich zwycięzców TzG tvnowskiej lub polsatowskiej wersji tj. "gwiazdy", a nie tancerzy?

Saw
8th jury member
Posty: 764
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Saw »

Ja myślę że jestem wstanie wymienić zwycięzców tvnowskich edycji, bo Polsatowskich nie oglądałem. A więc to chyba było tak: Oliwier Janiak, Kasia Cichopek, Rafał Mroczek, Kinga Rusin, Krzysztof Tyniec, Anna Guzik, Magdalena Walach, Agata Kulesza, Anna Mucha, Julia Kamińska, Monika Pyrek Kacper Kuszewski. Jak tak dłużej bym sie zastanowił to pewnie wymieniłabym też ich partnerów.
A co do Polsatowskich wiem że pierwsze dwie wygrywały Aneta Zając i Sienkiewicz. Dalej nie wiem dokładnie kto wygrywał. A ostatnie dwie Robert Wabich i Beata Tadla.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kobra »

Ale chyba kogoś połknąłeś :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Dorotę Gardias (między Kuleszą a Muchą).

A w Polsacie wygrali jeszcze Krzysztof Wieszczek, Ewelina Lisowska i Anna Karczmarczyk (między Sienkiewicz i Wabichem), a przed Tadlą wygrała jeszcze Natalia Szroeder.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: tombak90 »

Co za questy :lol:
Jeśli chodzi o TVN to w drugim i trzecim sezonie pewno wydziubałbym nawet wszystkich uczestników i to mniej więcej w kolejności dostawania headshotów, potem to już ni cholery, tylko jak tu wypisał zwycięzców to mi się przypomniało. Jak człowiek widzi tyle razy to samo, to już mu się babrze. Coś jak z Mundialami - opowiedziałbym wszystko z '98, '02 i '06, ale kto był w finale ostatnio to już się musiałem zastanowić.
Na Polscacie nie oglądam, bo i nie znam większości poborowych, zresztą ile można, Survivor lepszy :evil:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kobra »

W sumie dużo pamiętacie. Moja wiedza kończy się obok Tyńca lub Guzikowej, tj. nie wiem, czy nie pomyliłbym Mroczków. Z Survivor wymieniłbym wszystkich zwycięzców, ale nic poza tym. Poza jakimiś pojawiającymi się w co drugiej edycji uczestnikami i tymi, których lubię wyjątkowo nie pamiętam nikogo.

Saw
8th jury member
Posty: 764
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Saw »

Taniec do siódmej edycji był super i wzbudzał u mnie wielkie emocje. Edycja z Pudzianem była ostatnią, którą oglądałem w całości. Później jednak był już przesyt tym programem i poczułem znudzenie. No bo ile można. Najczęściej oglądałem finał żeby po prostu wiedzieć kto wygrał.
Sezony w Polsacie są bardzo słabe. Co nie włączę to jakieś wiejskie klimaty. Jak nie wesela i disco polo to cyrki itp. Zrobili z tego programu dno. Nie mówiąc już o obsadzie. Większość tych gwiazd się nie zna, albo tak jak ostatnio biorą Popka.
Choć pewnie na tą nową edycję zerknę ze względu na Radwańską, której jestem fanem. Jestem też ciekaw jak tańcować będzie Żyłowa. Tak swoją drogą już niby sie mówi o jej romansie z Barańskim :)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kobra »

Obejrzałem premierę. Generalnie fajna beka. Jurorzy w liczbie trzech muszę przyznać, że lepiej wyglądają niż panel czteroosobowy. Czarna Mamba wygląda staro, ale przynajmniej jako tako jest merytoryczna. Ferdek Kiepski jest bardziej merytoryczny od tej trzeciej ładnej, rzekomo, znającej się na tańcu, jurorki, która gada jakieś pierdoły. Chyba wolałbym jej męża jako jurora. Uczestnicy to same perełki.
Po występie łysego z policjantów byłem przekonany, że to on poleci, bo stary dziad, rusza się jak kłoda itd. Gdy nagle z odsieczą ruszyła mu Żyła. No mistrzyni tańca przy której nawet Ferdek i ta ładna, żeby z niej nie cisnąć zaczęli w komentarzach opowiadać o tym jak fajna była kiecka, muzyka itp. To będzie cud jeśli przejdzie. Czadoman najwyraźniej jest tam wyłącznie po to, aby ludzie nie zapomnieli o jego wiekopomnym dziele, bo nie było chwili, aby nie przypominać, że Ruda tańczy jak szalona, a on jest Czadoman. Gimper z kolei poprosił o suby. Noale... przynajmniej jako tako tańczył. W sumie zabawnie wyszło, ale niewidoma babka faktycznie wypadła najlepiej, imao, po tych płaczach i ciągłych zapewnieniach, że oceniają taniec, a nie jej niepełnosprawność (szkoda, że ciągle przy tym przeżywali, że jest niewidoma) już jest zwycięzcą programu. Warto wspomnieć też od Radwańskiej, która po operacji plastycznej z ledwością wydobywa z siebie dźwięki. Najlepiej wypadła niewidoma biegaczka i jakiś pucołowaty aktor z Barw szczęścia, czy skądś tam.
Koniec końców beka to finałowy KałamagaTwist. Niespodziewanie dla wszystkich na scenę wbija Kałamaga i błaga Krzysia o to, aby nikogo nie wyjebywał. Krzysiu kontaktuje się z reżyserką i stwierdza, że nikt nie odpada, noale za tydzień polecą dwie pary. Także no. Było śmieszenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości