Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Weź się pochwal, a nie tylko piszesz.
Nie będę wstawiał na forum swoich prywatnych zdjęć XD
Ja wierzę. Takie głosowania to wyznacznik popularności. Dlaczego mieliby nie zostawiać w programie osoby, która przyciąga przed telewizory ludzi i naciąga na głosowania, a zostawić niby popularne nazwisko, ale takie, na które nikt nie głosuje. Gimper to youtuber i zgaduję, że ma za sobą duże poparcie - przez jurorów jest na okrągło źle oceniany, a dzięki ludziom nie jest zagrożony, a więc nie zdziwię się, jeśli będzie tam siedział do finałowej trójki.
No Gimper z tego co wiem, to ma sporą własną widownię, więc pewnie tak. No ale z drugiej strony Gimper czy Węgłowski zostali na parkiecie do końca i można było sobie z nimi zrobić bez problemu, a jakoś tłumów nie było (wręcz nie za bardzo nikogo obok nich widziałem, chociaż 20 minut stałem w kolejce do Tamary i wcześniej nie zwracałem na nich uwagi, więc może kto miał sobie zrobić to już sobie zrobił) XD Tutaj Tamara też jest gwiazdą Social Mediów i ma za sobą kupę ludzi ze swojego kanału, do tego dochodzi publika Pytaina na Śniadanie. No a wydaje mi się, że publika PNŚ to prędzej publika TzG niż dzieci youtube'a, więc no nie wiem. Jakby oceniać to, ile osób stało za nią do zdjęcia, to przyćmiła dosłownie wszystkich.

A mnie najbardziej rozbawiła sytuacja, gdy w trakcie przerwy reklamowej była kolejka do Oli Jordan i Iwonki, a do Andrzeja nikt nie podchodził XD Widać ludzie oceniają jego jurorstwo tak nisko jak ja (chociaż po odcinku już kilka osób sobie z nim robiło) XD

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kobra »

publika PNŚ to prędzej publika TzG niż dzieci youtube'a,
Nie wiem. Pytanie na śniadanie nie jest jakimś programem poświęconym Tamarze jak np. Kuba Wojewódzki Kubie Wojewódzkiemu, czy kanał Gimpera Gimperowi. Także wydaje mi się, że widzowie pnś nie równają się fanbazie Tamary. Zostaje sprawa internetu, na yt Gimper przebija widownią Tamarę, no ale wiadomo to program o tańcu i nie wyobrażam sobie, aby taniec nie miał ostatecznego wpływu na wyniki.

Myślę, że Gimper spokojnie od początku serii trafia do top 2 w głosowaniach widzów. Jedyną niespodzianką będzie, jeśli nie wygra Joanna.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kobra »

Jak to były "najbardziej kubańskie 2,5 minuty w historii programu" to współczuję XD Chciałbym skomentować jakoś wyniki, ale nie potrafię. Taniec Kucnera słaby i jak zwykle przeszedł. Z jednej strony uważam, że jest to głupie, ale z drugiej wszystko mi jedno - najlepsza para Joanna i Jan - dopóki oni są w stawce Kucner może sobie prześlizgiwać się z odcinka na odcinek.
Jurorka Aleksandra przebrała się dzisiaj za napakowaną, żółtą zebrę, czy co to było ;D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Odcinek wypadł słabo. Może nie był tak żenujący jak z tym google box czy wyjazdem rekrutacyjnym, ale jeśli do ćwierćfinału nam doszły w tym momencie aż dwa największe drewniane klocki sezonu (nie licząc Justyny), to czemu się dziwić, że poziom samych wykonań był tak słaby? Pomiędzy Asią i Tamcią a resztą jest tak wielka przepaść, że szkoda gadać.

Z całej trójki facetów Węgłowski zrobił największe postępy i jego taniec jakoś przynajmniej wyglądał, więc jak dla mnie odpadł niezasłużenie. Naprawdę nie wiem, kto głosuje na Kucnera, a ta jego wczorajsza samba.... Dramat. Jedyny gorszy wykon w tej edycji to chyba tylko pierwszy taniec Żyły. Jego freestyle też był nudny i mdły jak flaki z olejem. Zdziwiły mnie pochwały dla Gimpera, bo jak dla mnie był tragiczny jak zawsze, no ale muszą zachowywać jakieś pozory, że nie jest tak źle.
najlepsza para Joanna i Jan
Z tym się nie zgodzę akurat. Byli najlepsi do pewnego momentu, ale jak dla mnie stoją w miejscu od dłuższego czasu. Wczoraj moim zdaniem byli overscored. Dziwiło mnie w sumie, że Iwonka aż tak się czepia techniki w figurach wykorzystanych z poszczególnych tańców, bo freestyle jak dla mnie pozwala im na większy luz w kwestii techniki. No i ok, może i technika Aśki była świetna - ja akurat bardziej oceniałem show, a cały ten pokaz a la Matrix do mnie osobiście ani trochę nie przemówił ani pod kątem emocjonalnym ani jako show. No ale dobra, to akurat moja subiektywna ocena bazująca na podstawie jakichś tam moich preferencji. Ale ten jive to już dla mnie był ewidentnie overscored. Był dobry, ale nie na 10. 9 jeszcze ok, ale na pewno nie 10. Wg mnie Tamara wczorajszym odcinkiem po prostu zmiotła wszystkich. Technicznie jak dla mnie wczoraj była perfekcyjna. No i dodatkowo ma coś, czego właśnie brakuje Aśce - całkowicie się otworzyła emocjonalnie. To, jak zagrała ten freestyle, było całkowicie idealne. Technika + wyraz artystyczny - dla mnie cudo. A potem jeszcze ten quickstep do nieznanej muzyki - to była dla mnie kolejna z perełek tego programu. W ramach twistu dali nam możliwość podsłuchu mikrofonów w trakcie tańca i to, że jeszcze w trakcie występu ona potrafiła się zaśmiać i krzyczeć z Rafałem "chasse, chasse, chasse", no to już w ogóle świadczy o poziomie jaki osiągnęła - że to nie jest skupienie na technice i liczeniu, ale że już osiągnęła totalny luz, pewne rzeczy robi naturalnie i się tym dobrze bawi. Do tego nie pomyliła ani jednego kroczku (a tempo tańca jest zawrotne) i technicznie też cudeńko. Po wczorajszym epie jestem całkowicie zakochany w tańcu Tamary pod każdym względem.

Najgorszy moment odcinka to występ specjalny tych raperów z Barbarą Kurdej Szatan. Generalnie to nie jestem wielkim przeciwnikiem plejbeku, jeśli mamy show, w którym artysta intensywnie tańczy (no nie da się robić dwóch rzeczy na raz), ale niech to będzie dobrze zrobione. U Baśki jeszcze mnie to tak nie drażniło, ale to rapowanie z plejbeku tak nienaturalnymi, komputerowymi głosami, to po prostu żenada. Do tego sama piosenka też nie była najlepsza (delikatnie mówiąc). Za to z ciekawostek - jestem w szoku, że Danzel umie śpiewać i że ma taki głos.

No i zakończę czymś, co dla mnie było wczoraj po prostu skandalem, a mianowicie muzyka Węgłowskiego do foxtrota, której wcześniej nie znał. Szymuś zaczyna grać, a ja... WTF, to jest walc wiedeński! Węgłowski w głębokim szoku, bo rytmu foxtrota w tej muzyce nie było. Tancerka w szoku, nie wie, jak ratować sytuację. Przez moment pomyślałem, że zagrali nie tą piosenkę albo że przez jakąś pomyłkę kazali im się nauczyć nie tego tańca. Dopiero po 30 sekundach rytm zmienił się z nieparzystego na parzysty. To po prostu skandal. Sam fakt, że tancerka miała problem z odnalezieniem się świadczy o tym, że to było zadanie niewykonalne tym bardziej dla amatora. Kto wie, może gdyby mieli właściwą muzykę, to by mieli wyższe noty i nie mieliby najmniejszej sumy punktów? Jak dla mnie Polsat powinien przywrócić ich do programu i za tydzień powinny odpaść 2 osoby, bo to było niedopuszczalne. Dobrze, że przynajmniej jury się nie patyczkowało i skrytykowało orkiestrę. To było podłożenie świni.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

No i w końcu odpadł Kucner. Alleluja. Żeby na etapie ćwierćfinału w czaczy nie postawić ani jednego kroku w rytmie, to jest naprawdę dramat. Jeden z gorszych ćwierćfinałów w historii przez obecność dwójki najsłabszych uczestników.

We wczorajszym odcinku zdecydowanie najlepsza była Asia. Już jej pierwsza samba była cudowna i widać było, że to jest jej taniec, a wczoraj to już było techniczne cudo. Quickstep też miała świetny, chociaż nie pobił dla mnie tego Tamary. Niestety największym minusem Tamary jest jej partner, który robi choreografie, które mi się kompletnie nie podobają. Tak było z wczorajszą czaczą, ta choreografia kompletnie mi nie leżała. Z foxtrotem już było lepiej i jak dla mnie powinno być 30.

Pytanie - czy Gimper będąc tak tragicznym tancerzem wejdzie do finału? I tak myślę, że wygra Joanna, ale finał z Gimperem to byłoby już pośmiewisko dla Polsatu i tego programu. Naprawdę powinni zmienić reguły na brytyjskie - o całkowicie profesjonalnym jury pewnie możemy pomarzyć, ale wprowadzenie "dance offu" i decyzji sędziów pomiędzy dwoma zagrożonymi parami pomogłoby utrzymaniu poziomu tanecznego tego programu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Nie oglądam finału. Po raz pierwszy. Nie będę wspierał tego, że największe drewno sezonu dochodzi do finału ze względu na popularność. Nie dziwi mnie drastycznie malejąca oglądalność tego sezonu. Można go podsumować jednym słowem: żenada.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

Cirie, ale zawsze były taki zasady, że widzowie na etapie F3 i w finale mieli decydujące znaczenie :D
Kiedyś drewno Grochola była w trójce kosztem świetnie tańczącej Bołądź, więc trochę nie rozumiem twojego rozgoryczenia.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Kobra »

Ale Grochola była zabawna i na dobrą sprawę nie było odcinka, żeby przy jej tańcu nie było jakichś śmiesznych komentarzy.
Dla mnie TZG (pierwsza edycja od dawna, którą jako tako śledzę) była wygrana przez Joannę już na dzień dobry. Reszta walczyła o drugie miejsce i wygrał Gimper, co też nie jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem ze względu na dotychczasowe noty od widzów.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Niestety TzG w moim przypadku jest jak Survivor. Uzależniony nie może przestać nawet, gdy bardzo chce. Nie powstrzymałem się od obejrzenia tego finału i na szczęście wygrała Asia. Honor edycji uratowany.

Mina Gimpera, gdy nie wygrał - cudo. Widać, że był w szoku. Jego wypowiedzi, że jest zaskoczony, że widzowie go polubili i na niego głosowali, podczas gdy on kupował głosy w internecie w zamian za suby, co za fałszywiec. I na koniec te teksty "dzisiaj wygrał taniec" - no raczej. Chociaż taniec mi się jego nie podobał, nawet go polubiłem jako uczestnika, ale jak dla mnie swoim zachowaniem w tym tygodniu i wypowiedziami w odcinku pokazał, jakim jest okropnym i zakłamanym człowiekiem. Salsę i foxtrota jeszcze jakoś przebolałem, ale freestyle... Nie oglądam Gry o Tron, ale melodia przewodnia jest przepiękna, a patrzenie, jak on ją gwałci swoim tańcem... Oczy nadal mnie bolą.

Aśka za to pokazała klasę jak zawsze. O dziwo samba, która była wg mnie jej tańcem, wyszła jej dzisiaj najsłabiej, bardzo nerwowo. Ale pozostałe dwa tańce cudeńka.

Ten odcinek pokazał też, jak wiele traci ten program bez Michała. Po prostu pozamiatał, dodał energii, no i wygrał wszystko wypowiedzią: "JEDEN SEZON MNIE NIE MA W PROGRAMIE I CO WY ODPIER...? CO TEN ŁYSY ROBI W FINALE". Hahaha. Ola Jordan też była dzisiaj cudowna. Partnerka Gimpera chwali go, że ją prowadził. On mówi: "wiem, że na początku byłem tragicznym partnerem". I w tym momencie Oleńka "NAPRAWDĘ?" i wybucha takim złowrogim, śmiechem czarownicy. Ola Mean Villain, to lubię. I w wypowiedzi po freestyle'u, w którym spadła mu peruka: "W twoim tańcu najbardziej podobały mi się włosy, które ci odpadły". No super. Może coś jeszcze z tej Oli jako jurorki będzie.

Zapowiedzieli kolejny sezon już jesienią - jestem zaskoczony. Czy inne programy mają jeszcze gorszą oglądalność od TzG? Bo dziwi mnie ta decyzja. Mam nadzieję, że na jubileuszowy 10 sezon w Polsacie zrobią edycję All Stars - bo i tak gwiazd już nie mają. Ciekawe, czy Ola wróci. W brytyjskim TzG odeszła jedna z jurorek, a Ola jest tam mega gwiazdą. Widziałem, że na fejsie widzowie właśnie Olę proponują jako jurorkę.

Podsumowując cały sezon - gwiazd brak, obsada słaba, dziwne eliminacje. Początkowe odcinki tematyczne - żenada. Potem było lepiej, chociaż sezon popsuł mi Gimper. Najmocniejszym nietanecznym punktem tej edycji było znęcanie się jury nad Justysią (szkoda, że Michała nie było). W kolejnym sezonie może być tylko lepiej, prawda? Tak jak w Survivor hehe ;)

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Umbastyczny »

ciriefan pisze:
17 maja 2019, 23:11
Jego wypowiedzi, że jest zaskoczony, że widzowie go polubili i na niego głosowali, podczas gdy on kupował głosy w internecie w zamian za suby, co za fałszywiec
Możesz rozwinąc temat? Jak wygląda taki proceder? :D Czasami mi się wydaje, że żyję w innej epoce, bo nie ogarniam co się dzieje.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Nie do końca ogarniam i być może teraz swoimi słowami kaleczę internet. No ale generalnie prosił swoich "wyznawców" w internetach, żeby oddawali na niego głosy - zwłaszcza, że w tej edycji można głosować za darmo. Za każdego screena z oddanym głosem na niego obiecał dać w zamian za to dostęp do internetowej grupy „Hajsownicy Gimpera”, która zrzesza miłośników jego twórczości. Jeśli wygra, obiecał też wykupić wielki billboard i umieścić na nich te screeny, żeby pokazać siłę internetu. Obiecał też wrzucić diss na jurorów, którzy generalnie wcale nie byli wobec niego jacyś strasznie niemili. Jego "wyznawcy' zrobili akcję #MuremZaGimpurem a celem było głosowanie na Gimpera tylko po to, żeby zrobić bekę i na złość jurorom i widzom.

Trochę mnie przeraża dzisiejsze młode pokolenie, jeżeli sprawia im przyjemność rozpieprzanie czegoś fajnego tylko dlatego, że mogą. Niestety on przecież na nich zarabia spore hajsy, tak naprawdę ma ich wszystkich gdzieś, wykorzystuje ich. No ale to przecież jego "wyraz wdzięczności". Hmm wdzięczność to chyba powinno być coś bezinteresownego. Rozumiem, gdyby faktycznie widzowie programu go polubili, ale wykorzystywanie swoich subskrybentów, żeby głosowali w programie, którego nawet pewnie nie oglądają i żeby robili to "dla beki"... Dla mnie to jest jakiś szczyt żenady i braku przyzwoitości.

Do tego doszły te wypowiedzi, że jaki zaskoczony, że WIDZOWIE GO LUBIĄ, podczas gdy on kupuje głosy... Był bardzo pewny siebie. Warto było włączyć finał dla jego miny po ogłoszeniu werdyktu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Pojawiają się już plotki odnośnie potencjalnych uczestników najnowszej edycji TzG. Spekuluje się o udziale:
- zwycięzca Masterchefa i Agenta Damian Kordas
- influencerka Magda Bereda
- wnuczka Leszka Millera Monika Miller
- aktorka i wokalistka Barbara Kurdej Szatan (jak co sezon)
- piosenkarka Reni Jusis
- zawodnik federacji KSW Akop Szostak

Gdyby plotki odnośnie Reni były prawdą... <3

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: Jack »

I tak Reni wyleci na samym początku, więc obejrzysz może ze dwa odcinki XD

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Polsat oficjalnie ogłosił 1 uczestniczkę show. Jest nią Barbara Kurdej Szatan.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Post autor: ciriefan »

Drugim uczestnikiem jest mąż Barbary Rafał Szatan.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości