Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Szkoda :P Ale za to dla fanów tańca towarzystkiego i tego programu mam informację, że już na jesieni 15 edycja amerykańskiego TzG i będzie to edycja All Stars. Prawdopodobnie wezmą w niej udział nie-zwycięzcy, którzy niezasłużenie odpadli lub przegrali zbierając co odcinek wysokie noty u sędziów. Zapowiada się więc ciekawa edycja na wysokim poziomie tanecznym :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jak by nie było, społeczeństwo po tym programie zaczęło odróżniać od siebie podstawowe tańce albo chociaż wymieniać inne poza tango i walcem:)

A ja mam wrażenie, że oni wrócą do tego formatu, tylko tym razem po dłuższej przerwie i to byłoby dobre posunięcie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Ja tam oglądałam wszystkie edycje i będę tęskniła za TzG :mrgreen:. Dziwi mnie decyzja TVN, muszą mieć jakiś genialny zamiennik, bo nie rezygnuje się z kury znoszącej złote jaja. Co prawda to był program drogi w realizacji, ale... 13 edycja i 4 milionowa widownia? Prawie że tyle co teraz X-factor. Tylko podejrzewam, że nie będzie nowego show w niedziele, ale mogą puścić dalej np. Prawo Agaty, skoro mają odchodzić powoli od show (wtf?!?!?!).

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Vogue, piszesz że 4 miliony to prawie tyle co X-factor. To prawie 2 razy więcej niż X-factor. X-factor ogląda ok. 2,5 mln widzów :) Na jesień mają drugi sezon "Agaty", "Lekarzy" i jakiś program z Mają Sablewską szykują.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

No trochę przesadziłam XD. Ale chyba średnią ma trochę wyższą, bo początkowe odcinki oglądało ponad 3,5 mln. Swoją drogą, TzG to pewien fenomen w polskiej telewizji - 7 lat na wizji i dalej 4 milionowa oglądalność? To chyba tylko M jak miłość czy coś w tym stylu jest lepsze, ale bynajmniej żadne show.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Mi też w sumie będzie brakować tego programu. Nie zawsze miałem do niego cierpliwość, bo np 8 i 9 edycji nie oglądałem regularnie, bo było najmniej "gwiazd". Ale potem już się to poprawiło i zerkałem częściej, zresztą, jak pisze Vogue, wciąż jest dużo osób, które chcą to oglądać.

W sieci na innych forach krążą komentarze w stylu "no nareszcie", zupełnie jakby ktoś kogoś wiązał na krześle przed telewizorem i włączał ten program xD Nie rozumiem tego.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na taki program zawsze patrzy się inaczej niż na "Surowych rodziców" :D Wiem, że jest kryzys. W branży telewizyjnej w tym roku szczególnie to widać. Ceny reklam poszły w dół o 20%. Jednak ja bym "TZG" zostawił. Co racja, to racja. Nie było już gwiazd itd. Prędzej czy później wrócą do tego formatu. Ja dałbym "Taniec" na wiosnę zamiast "X-factor", który notuje teraz wyniki na poziomie 2,5 - 3 mln.

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Podczas konferencji TVNu ktoś zapytał dyrektora programowego, o to dlaczego zakończono produkcję TzG. Ten na to odpowiedział, że wcale jej nie zakończono tylko na razie przerwano, z powodu braku gwiazd, główne męskich gwiazd, podkreślił.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

W okresie oczekiwania na kolejny sezon polski polecam zbliżającą się 15 edycję Amerykańską. Będzie to edycja all-stars. Szkoda, że w Polsce nie podłapali tego pomysłu. Obsada edycji:

Kirstie Alley - bardzo znana aktorka, wiele nagród Emmy i Złotych Globów, z nazwiska pewnie nie kojarzycie, ale jak się zobaczy twarz, to pewnie część z was ją rozpozna. Zajęła 2 miejsce w 12 sezonie.

Pamela Anderson - chyba nie trzeba przedstawiać. Zajęła 6 miejsce w 10 sezonie.

Helio Castroneves - kierowca wyścigowy, 1 miejsce w 5 sezonie

Joey Fatone - członek mega popularnego w latach 90 boysbandu N Sync, w którym śpiewał Justin Timberlake. 2 miejsce w 4 sezonie

Shawn Johnson - mistrzyni olimpijska, gimanstyczka, 1 miejsce w 8 sezonie

Drew Lachey - wokalista, lider zespołu 98 Degrees, brat Nicka Lacheya, którego może znacie jako męża Jessici Simpson, 1 miejsce w 2 sezonie

Gilles Marini - aktor i model, 2 miejsce w 8 sezonie

Kelly Monaco - gwiazda opery mydlanej "General Hospital", 1 miejsce w 1 sezonie

Apolo Anton Ohno - łyżwiarz, medalista olimpijski, 1 miejsce w 4 sezonie

Bristol Pallin - taka polska Kasia Tusk, znana jako córka pani polityk amerykańskiej, zasłynęła ze skandalu, gdy zaszła w ciążę jako nastolatka. Dostała pracę przy różnych reality shows, daje też publiczne mowy zachęcające dziewczyny do nie uprawiania seksu przed ślubem, 3 miejsce w 11 sezonie

Melissa Rycroft - gwiazdeczka kilku reality shows, 3 miejsce w 8 sezonie

Emmitt Smith - emerytowana gwiazda futbolu amerykańskiego, 1 miejsce w 3 sezonie

Dodatkowo dołączy do nich jedna z 3 gwiazd wybrana w głosowaniu widzów:

Sabrina Bryan - wokalistka w jakimś girlsbandzie, gwiazdka serialów Disneya, 7 miejsce w 5 sezonie

Kyle Massey - aktor, wokalista, gwiazdka serialów Disneya, 2 miejsce w 11 sezonie

Carson Kressley - amerykański odpowiednik Jacykowa, gejowski stylista telewizyjny, 8 miejsce w 13 sezonie

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Kirstie Alley - jak nie kojarzymy? I kto to mówi <333

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kasia pisze:Ten na to odpowiedział, że wcale jej nie zakończono tylko na razie przerwano, z powodu braku gwiazd, główne męskich gwiazd, podkreślił.
Nie oglądałem tego wywiadu, ale coś tam czytałem i chyba mówił, że brakuje im gwiazd-kobiet o ile się nie mylę :wink: A tak naprawdę to tutaj zadecydowały finanse. Taniej jest puścić w niedzielę polską komedię, która zdobędzie ok. 3 mln widzów, niż wyprodukować 1 odcinek TzG.

A te gwiazdy w amerykańskiej edycji "Tańca" to chyba nawet nie 3-liga gwiazd...

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

A może i jest tak jak Ty mówisz, teraz już sama nie wiem.

EDIT: Sprawdziłam to i faktycznie było uczestniczek, przepraszam za błąd.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

"Taniec" wraca wiosną na antenę TVN http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/na ... -gwiazdami

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ogłoszono cast 17 edycji amerykańskiego TzG, wypadło nieźle, kojarzę nawet kilka osób z obsady (zaznaczyłem te osoby dwoma myślnikami):

- Elizabeth Berkley - znana głównie z filmu Showgirls i z serii filmów Saved by the bell
-- Corbin Bleu - gwiazdka seriali Disneya i serii High School Musical
- Bill Engvall - komik "stand-up"
- Valerie Harper - aktorka
- Keyshawn Johnson - zawodnik NFL
-- Christina Milian - piosenkarka, aktorka, prowadząca TV (m. in. współprowadzi The Voice US)
- Bill Nye - naukowiec, prowadzący programów naukowych dla dzieci
-- Jack Osbourne - gwiazdka reality show, syn Ozzy'ego
-- Snooki - gwiazdka reality show, znana najbardziej z Ekipy z New Jersey
- Leah Remini - aktorka
-- Amber Riley - aktorka/wokalistka z Glee

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

"Na żywo, ze studia Polsatu, Taniec z Gwiazdami"? http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ta ... z-licencji

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości