Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nie chciało mi się wierzyć, ale jednak. W końcu Polsat nigdy nie udawał, że stać go na własne pomysły :lol: Może być przynajmniej o tyle ciekawie, że chcąc przyciągnąć widzów na ten "pierwszy" sezon, będą raczej musieli sięgnąć po naprawdę znane nazwiska. Na ściąganie "gwiazd" prawie że z ulicy, tak dla zapełnienia miejsc, można sobie pozwolić dopiero, jak ma się ugruntowaną widownię. Ale czy będę zerkał, zobaczę.

Mam tylko nadzieję, że Ibisz nie będzie miał z tym nic wspólnego. Ale jest to nadzieja z gatunku mikroskopijnych. Pewnie zatańczą te wszystkie muły z "Pierwszej Miłości", tak jak wciskali ich do "Jak Oni Śpiewają". A i strzelam, że Kasia Dowbor sobie potańczy żeby wbić się w łaski nowych pracodawców :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Najnowsze ploty mówią, że wykrakałem i Ibisz zostanie prowadzącym. Ale mam nadzieję, że się nie sprawdzą, bo to z jakichś pudli, czy tego rodzaju śmieciowych źródeł.

Pewnym jest natomiast, że wraca Beata Tyszkiewicz - nie wiem, czy to dobra decyzja z jej strony. Lubię ją, ale jako jurorka jest bez sensu.

Niejaka Iwona Węgrowska pochwaliła się ostatnio na jakiejś swojej stronce, że dostała propozycję. Jeśli to prawda, to marnie widzę ten cast.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Pewnie Ibisz będzie prowadził TzG jeżeli Polsat nie zdecyduje się na emisję tego drugiego programu (Your face sounds familiar).
Ostatnio czytałem gdzieś, że według TVNu Polsat "przywłaszczył" sobie ten program (Trzeba było w porę kupić licencję :D)

Edit z 14:03: Oficjalnie Ibisz i Głogowska http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=5844

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ibisz i Głogowska - oficjalnie tragedia

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Wody...

Przypuszczałem, że nie uda się uniknąć wtrynienia tego pajacyka do programu, ale miałem nadzieję, że jeśli już musi, to wystąpi jako uczestnik. Wtedy byłaby szansa, że by się skompromitował, dostał najniższe oceny ever i odpadł przy pierwszej okazji i chociaż byłoby się z czego pośmiać :lol: A oprócz tego, caryca Nina przekonałaby się w ten sposób, że ludzie go nie lubią i mielibyśmy go z głowy na zawsze.

Do Głogowskiej natomiast nic nie mam. Jest milutka, chociaż nie wiem, jak jej idzie konferansjerka, bo nie oglądałem nigdy tego polsatowego klona You Can Dance.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

I wgl jest casting na tancerzy do Tańca z Gwiazdami http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=5843
Ciriefan, zgłoś się, może zatańczysz z "taką Iwoną" :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

... która podczas jive'a podbije Ci oko swoimi silikonami.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

Podobno kontrakt podpisali już Aneta Zając i Rafał Brzozowski.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Podobno kontrakt podpisali już Aneta Zając i Rafał Brzozowski.
Wiedziałem.
Przyznam, ze zdążyłem się stęsknić za tym formatem, ale co do zmiany telewizji nie jestem przekonany, bo to będzie jednak ciągnęło za sobą zbyt wiele zmian.

Kasia
5th voted out
Posty: 61
Rejestracja: 09 sty 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kasia »

A ja myślę, że nie będzie tak źle, jak uda im się ściągnąć choć część tancerzy, którzy występowali już wcześniej, to nie będzie najgorzej. Tylko ten Ibisz.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Może Ibisz pozytywnie zaskoczy i akurat wpasuje się do tego programu. Ale według mnie dziwne jest to, że dali prowadzić to Ibiszowi i Głogowskiej, skoro ściągnęli też Gąsowskiego i Skrzynecką do swojej stacji (oboje będą w programie "Twoja twarz brzmi znajomo")

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tyszkiewicz, Pavlović i Malitowski w jury "Tańca z Gwiazdami" http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... -gwiazdami

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Super, że udało im się z Malitowskim i Pavlovic. Tyszkiewicz - na nie. Podobno chcieli kogoś ze zwycięzców - Tyniec chyba jest związany z Polsatem no i wygrał, sądzę, że byłby sympatycznym jurorem, aczkolwiek wolałbym całkowicie profesjonalne jury.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Pavlovic jak najbardziej na plus. I też wolałbym, żeby jury było w całości profesjonalne. Kompletnie nie rozumiem idei zapraszania tam dyletantów w formie... nie wiem, maskotek? Przecież nawet pytanie kogoś takiego o wypowiedź i ocenę jest stratą czasu antenowego. Całe szczęście, że chociaż Wodecki nie powróci. Byłby tam potrzebny jak dodatkowe wiadro wody na tonącym statku. Chyba nie widziałem żeby ktokolwiek wniósł do jakiegokolwiek programu tak mało, jak on do TZG przez 12 sezonów.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Siatkarz, Piotr Gruszka w "Tańcu z gwiazdami"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne reality show i programy tv”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości